Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 21 Липня, 2018 10:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Серпня, 2010 10:26 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 205
Я з тобою повністю згоден з тим, що якби кожен показував, те що він вміє, то це б збагатило все дійство. Звичайно, в парку майже всім можна було хоть би трохи щось зачудить. І це б розсіяло весь збір по ньому. Але, думаю, мого з тобою "мнєнія" для цього малувато, ще були організатори, які построїли все так, що народ толпою ходив і дивився за тим, як троє пригають акро. Це був не збір трейсерів, а показовий виступ акробатів для глядачів. І народу і організаторам хотілося, щоб всі крутилися в одному місті, тоді одним не треба нікуди ходить, а інші завжди в центрі уваги. Коли спробували трохи розсипатись, полізли на домік, то народ тупо стояв і ждав коли всі злізуть. і коли я і ще декілька чоловік, пригали з тої сторони по стінам акурасі, і кет ліпи, то воно крім нам нікому не було потрібно. І ще Назар сердився, де це ми ділись, тіпа "народ хоче зрєліщ". Тільки він не думав, шо там де народ, то там трейсерам робить нема чого, там стихія акробатів, в якій ми немовлята. Звичайно, всім більше подобається захватуючі фліпи і піруети, тоді прижки по стінам нікому вже не цікаві (ще й після Вовиного натяку про їх нікчемнічть і малопотрібність; ось саме про що я хотів раніше сказать). І я не вийняток, я також вважаю, що акро гарніше за ПК, але перше просто красиве, а друге - корисне, а от їх поєднання - воістину справжя майстерність. Ось саме це і потрібно було розповісти глядачам, а не про бабусю.

До того ж навіть в самій акробатиці можна було построїти все по іншому: спочатку дати показати сабе початківцям, які вміють базові трюки, а далі підключати вже профі.
Я трейсер, акро почав тренувати зовсім недавно(як і багато інших!), і після Вовиного бланшу на площині в парку, навряд-чи хтось захотів-би дивитись на мій бекфліп.

А щодо Вадіма("парень в чёрном"), то це те поєднання ПК і акро, за яке я писав вище(хоча звичайно ще не досконале, та й на рівному місці його показати не можна). З усіх учасників, на мій погляд, він тримавсь найвище, я б хотів тренуватися з таким в одній команді.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі