Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 21 Липня, 2018 10:55

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 9:47 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 78
Репутація: 31
Зображення

21 августа в 14.00 в Центральном городском парке слет трейсеров!
Приглашаем всех желающих!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 10:08 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1657
Репутація: 4030
Парк то большой %%

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 10:45 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2217
Репутація: 50
Deen расскажи по подробней что и как.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 13:35 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 223
Да, і мені цікаво)))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 23:43 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 205
На скільки я розумію, все почнеться біля недобудови з червоного кирпичу у верхньому парку, а далі мабуть підуть цибати по місту, і закінчиться все на Машбуді на пісочній ямі де крутитимуть акро. Збір робить смілянська команда "J.C.", можливо буде хтось з черкаських трейсерів. Інформація може бути не на 100% вірна, можливо щось помінялось (давно не спілкувався з організаторами).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 23:46 
Офлайн
Псих
Псих

Как выйти на организаторов?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 23:50 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

http://vkontakte.ru/club4919840 - ось їх група "Вконтакті"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2010 23:51 
Офлайн
Псих
Псих

Спасибо друг)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 Серпня, 2010 14:41 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

http://vkontakte.ru/event19257767 - ось зустріч "Вконтакті", правда інфи там як кіт наплакав

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 Серпня, 2010 23:09 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 4
Репутація: 1
А можна поподробнее как именно будет присходить это мироприятие,есть какойто план передвижения по городу ,или будем как всегда час стоять решать куда пойти?????

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Серпня, 2010 11:07 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 223
Питай тут:
http://vkontakte.ru/club4919840 - група команди J.C.
http://vkontakte.ru/event19257767 - зустріч "Слет SAT (Cмелянская Асоциация Трейсеров)"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Серпня, 2010 21:03 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 931
Репутація: 112
в рабочую субботу... ну ну :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 Серпня, 2010 13:35 
Офлайн
Псих
Псих

Слет SAT (Cмелянская Асоциация Трейсеров)
а кто в Смеле этим процессом руководит?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 Серпня, 2010 21:11 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Ніхто. Асоціації не існує.
P.S. Назва була придумана, щоб все плановане дійство здавалось більш серйознішим (особиста думка).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 Серпня, 2010 13:51 
Офлайн
Псих
Псих

как слет прошел?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 Серпня, 2010 15:10 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Так, збір трейсерів пройшов класно, все було круто, всі раді!....крім самих трейсерів... Замість черкаської паркур-команди, збір приїхав проводить один спєц по трікінгу, сказав шо пакур, це коли бабушка пригне в довжину півметра, і шо в цьому заключається вся його філософія, а він тут такий пуп по трікінгу, і зара тягне на мастєра спорту... потім всі пішли пригать акро, а для трейсерів виділили на 20 хв. бетонний кубик в парку і турніки на 5 школі, які щойно покрасили і на яких можна було легко розвалить собі фейс (шо впринципі я і зробив). Далі був пляж, де вищезгаданий трікер трохи показав, шо він вміє (я розраховував правда на більше), потім він раз надцять ніяк не міг зробить один трюк, довбанувся і всі пішли бухать! Ну, короче, слєт шо нада!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 Серпня, 2010 12:58 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 32
Репутація: -3
хм.... Ну конечно, пришло человек 40 прыгало от силы 5... Ну то что им показывать, вон Назар с Вовчиком устали, я видел только их, ну ещё пару человек иногда мелькало, остальные тупо пришли и начали ходить кругами. Разве это слёт? Это пришло куча народу посмотреть что крутит Вова и как прыгает Назар. ВСЁ... Мне очень не понравилось отношение наших трейсеров к подобным зборам. Просто тупо пришли, сделали пару манки через камень и всё. Так и я могу, хоть я этим и не занимаюсь...

А то что Вова типа пуп Земли - это не правда. Он никогда не хвастался тем что он хоть чтото умеет. Знаю я его не первый день.

Просто когда Назар всем кричал "Что вы тут собрались, ктото будет прыгать или нет?" То в ответ слышал только тишину. Ему было очень обидно, поверьте... И то что до пляжа дошло человек 15 со всех тоже не очень обрадовало.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 Серпня, 2010 15:50 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Ну я Вову бачив перший раз і, чесно кажучи, на перший погляд він здався мені зовсім не дурним хлопцем, але те що він висказав по відношенню до паркуру, мене таки заділо; спробую процитувати його висловлювання до глядачів якомога ближче до оригіналу: "Тут зібралися ті, хто займається паркуром, акробаткою, трікінгом. Паркур - це рух через перешкоди, навіть якщо бабуся пригне півметра(здається), це також вважатиметься паркуром. В цьому і заключається його філософія, долать перешкоди. Я не трейсерр, я займаюсь трікінгом, весь свій час віддаю тренуванням і зараз спокійно витягую на мастера спорту".

А щодо того, що пригало 5 чоловік, то це, мабуть-таки питання до організаторів... Ти не задумувався над тим, що багато хто з трейсерів взагалі не практикують акро, і щоб їм щось показати, камінця в парку, м'яко кажучи, малувато? Тож і не дивно, що на Назаровий заклик ти чув тишу..

Думаю слідуючий збір(якщо він взагалі буде), непогано буде ділити на 2 частини: половина для паркуру, половина для акро, тоді буде кому ще себе показати.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Серпня, 2010 2:08 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 32
Репутація: -3
В принципе ты прав... Но там ведь был не один камень. Как мне рассказывал Назар то люди не будут зацикливаться на 1м и том же. Там были стены, множество камней. На 5й школе есть лесницы, там тоже можна попрыгать. Было бы хотение.

"навіть якщо бабуся пригне півметра(здається), це також вважатиметься паркуром" в принципе, я какойто степенью щитаю это правельно. У бабушки есть своё препядствие, оно отличается от нашего. Тоисть для неё эти пол метра как для нас те 3. Я в этом мало понимаю, но сам когдато пытался прыгать, восхищался Бэллем и тд.

Просто ожидал от вас чегото большего, если честно. Это был слёт, а не поход на обучение, просто люди могли бы по дороге и сами найти себе места где можна себя показать. Или я не прав? Нужно дать точное место где нужно чтото делать? Тыкнуть пальцем и указать трюк? Паркур, на моё мнение,- свобода. В нём нет границ, и если бы отошло человек 15 к другому камню, ещё 5 к стене, покрутили бы волфлипы, ещё парочка ещё кудато чтото прыгали и эта маленькая рассеяность давала бы уже другой взгляд. И люди бы шли и думали что это не кучка людей которая сотрит на 5х прыгающих, а это наши смелянские таланты. Порадовал со смелянских меня только 3 человека: Назар, парнишка который фляки(или ги, не знаю как это правельно, не цепляйтесь к ошибкам =) ) чудил почти на месте, особенно смотрел за парнем в чёрном. Он ещё с самого начала на шпагат садился. Просто когда все смотрели как прыгают Назар с Вовой, он то пойдёт бэк откудато прыгнет, то ещё чтото, тоисть человек не имел границ только на тех местах в которых все собрались.

короче слёт мне не понравился... было жалко за наших

"Думаю слідуючий збір(якщо він взагалі буде), непогано буде ділити на 2 частини: половина для паркуру, половина для акро, тоді буде кому ще себе показати." в принципе ты прав. А ещё было бы лучше както совместить эти 2 части, просто найте место где не акробаты смогут показать себя, ну а акробаты там уже гдето на травке будут показывать что умеют. Ато если будет 2 части, то половина будет втыкать, половина прыгать и будет почти тоже самое.

Поправте меня, если я не прав, это моё личное мнение.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Серпня, 2010 10:26 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Я з тобою повністю згоден з тим, що якби кожен показував, те що він вміє, то це б збагатило все дійство. Звичайно, в парку майже всім можна було хоть би трохи щось зачудить. І це б розсіяло весь збір по ньому. Але, думаю, мого з тобою "мнєнія" для цього малувато, ще були організатори, які построїли все так, що народ толпою ходив і дивився за тим, як троє пригають акро. Це був не збір трейсерів, а показовий виступ акробатів для глядачів. І народу і організаторам хотілося, щоб всі крутилися в одному місті, тоді одним не треба нікуди ходить, а інші завжди в центрі уваги. Коли спробували трохи розсипатись, полізли на домік, то народ тупо стояв і ждав коли всі злізуть. і коли я і ще декілька чоловік, пригали з тої сторони по стінам акурасі, і кет ліпи, то воно крім нам нікому не було потрібно. І ще Назар сердився, де це ми ділись, тіпа "народ хоче зрєліщ". Тільки він не думав, шо там де народ, то там трейсерам робить нема чого, там стихія акробатів, в якій ми немовлята. Звичайно, всім більше подобається захватуючі фліпи і піруети, тоді прижки по стінам нікому вже не цікаві (ще й після Вовиного натяку про їх нікчемнічть і малопотрібність; ось саме про що я хотів раніше сказать). І я не вийняток, я також вважаю, що акро гарніше за ПК, але перше просто красиве, а друге - корисне, а от їх поєднання - воістину справжя майстерність. Ось саме це і потрібно було розповісти глядачам, а не про бабусю.

До того ж навіть в самій акробатиці можна було построїти все по іншому: спочатку дати показати сабе початківцям, які вміють базові трюки, а далі підключати вже профі.
Я трейсер, акро почав тренувати зовсім недавно(як і багато інших!), і після Вовиного бланшу на площині в парку, навряд-чи хтось захотів-би дивитись на мій бекфліп.

А щодо Вадіма("парень в чёрном"), то це те поєднання ПК і акро, за яке я писав вище(хоча звичайно ще не досконале, та й на рівному місці його показати не можна). З усіх учасників, на мій погляд, він тримавсь найвище, я б хотів тренуватися з таким в одній команді.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі