Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 18 Листопада, 2018 2:58

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 133 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Серпня, 2010 13:54 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 804
Репутація: 895
Холифилд хочет сразиться с Кличко
Ветеран бокса намерен вновь громко заявить о себе.
По информации Boxingscene, Эвандер Холифилд (43-10-2, 28 КО) вернется на ринг 5 ноября в бою
против Шермана Уильямса (34-11-2, 19 КО). 19 октября Эвандеру исполнится 48 лет.
Зображення
"Шерман - довольно неплохой боксер, поэтому поединок для Холифилда обещает быть непростым.
Пока что контракт на бой не подписан, но уже на выходных мы определимся с ареной,
а на следующей неделе - с андеркартом", - сообщил менеджер Эвандера Кен Сандерс.

"Надеюсь, что в начале следующего года, может быть в феврале, мы сможем провести бой против
Виталия Кличко. Я уже поговорил с президентом WBC Хосе Сулейманом, и он подтвердил,
что Холифилду может быть предоставлена возможность сразиться с Кличко".
Источник: Boxingscene

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 Серпня, 2010 0:30 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3350
Репутація: 361
Кличко-молодший увійшов до ТОР-10 боксерів світу за версією журналу The Ring

Чемпіон WBO і IBF у надважкій вазі українець Володимир Кличко увійшов до рейтингу найкращих боксерів незалежно від вагової категорії, який презентує "Біблія боксу", американський журнал The Ring. Кличко змістив з десятого місця в цьому списку американця Чеда Доусона, який у минулу суботу програв канадцю Жану Паскалю. Рейтинг найкращих боксерів журналу The Ring 1. Менні Пакьяо (Філіппіни) 2. Флойд Мейвезер-молодший (США) 3. Хуан Мануель Маркес (Мексика) 4. Ноніто Донер (Філіппіни) 5. Шейн Мозлі (США) 6. Пол Вільямс (США) 7. Серхіо Мартинес (Аргентина) 8. Понгсаклек Вонжонгкам (Таїланд) 9. Фернандо Монтель (Мексика) 10. Володимир Кличко (Україна).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Серпня, 2010 13:41 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Менеджер Бріггса відправляє Кличка-старшого на пенсію

Після бою із Шенном Бріггсом Віталій Кличко змушений буде піти на пенсію. Про це в інтерв`ю "Блік" заявив Івайло Готцев, менеджер Шеннона Бріггса. "Коли Шеннон бився за чемпіонський титул WBC з Ленноксом Льюїсом, Віталій тільки мріяв про титул чемпіона світу. Втім, відповідь на всі питання дасть бій 16 жовтня. Особисто ж у мене немає сумнівів у тому, що в цей день Шеннон відправить Кличка на пенсію. Останні двобої Шеннона були репетицією й підготовкою до зустрічі із Кличком. Тепер із розривом у п'ять тижнів світова боксерська спільнота побачить два супербої - спочатку ще один мій підопічний нігерієць Сем Пітер розбереться з Володимиром Кличком, а потім настане черга Бріггса підтримати почин Пітера й забрати у Віталія чемпіонський титул. Повірте, це будуть дуже цікаві бої. Брати Клички будуть по черзі нокаутовані, - розповів Готцев.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 Серпня, 2010 17:54 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Хей готується вийти в ринг проти Харрісона

Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBA британець Девід Хей проведе черговий захист титулу 13 листопада в Манчестері у бою проти олімпійського чемпіона 2000 року Одлі Харрісона. Про це повідомляє The Telegraph. Контракт на бій буде підписаний протягом декількох днів, а офіційно про нього буде оголошено в найближчі два тижні.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Вересня, 2010 18:25 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Володимир Кличко отримав черговий виклик на бій

Німецький суперважковаговик сирійського походження Мануель Чарр викликак на бій нинішнього чемпіона WBO, IBF і IBO Володимира Кличка. "Володимире, ти довів, що бокс в суперважкій категорії перетворився на посміховисько. З Пітером ти непогано виглядав - звичайно, на тлі" мішка "чемпіоном виглядати нескладно", - заявив Чарр. "Я буду тренуватися - не тільки для тебе, але і для моїх німецьких фанатів і стану чемпіоном світу. Володимир, тобі потрібен суперник із сильним характером і залізною волею", - додав він. Чарр заявив, що заради бою навіть готовий відмовитися від гонорару.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 Жовтня, 2010 12:06 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Володимир Кличко веде переговори з Олександром Дмитренком

Володимир Кличко веде переговори з двома претендентами на титул: британцем Дереком Чісорою (14(9)-0-0) й українцем Олександром Дмитренком (30(20)-1(0)-0) про проведення поєдинку 11 грудня цього року. Про це повідомляє ESPN.com з посиланням на менеджера K2 Promotions Бернда Бенте. За словами Бенте, поки ніяких остаточних домовленостей не досягнуто, і якщо переговори з вищеназваними претендентами не будуть успішними, K2 повернеться до кандидатури колишнього чемпіона світу у першій важкій вазі Жана-Марка Мормека. Зазначимо, що Чісора відсутній у вересневому рейтингу IBF, а Дмитренко та Мормек займають дев'яте та десяте місця, відповідно.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2010 15:47 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Туа відмовився битися з Кличком-молодшим за 400 тисяч доларів

Девід Туа відмовився виходити в ринг проти українця Володимира Кличка. Про це повідомив промоутер суперважковаговика Седрік Кушнір. Його клієнт одержав пропозицію про проведення бою 11 грудня в Німеччині, але боксера що виступає під прапором Нової Зеландії, не влаштував гонорар за двобій. "Ми збираємося заробити $2 млн. Але нам запропонували навіть не $1,5 млн, а всього лише $400 тис. У цьому випадку розмовляти просто немає про що".

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 Жовтня, 2010 19:59 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Нігерієць Орух обіцяє вбити Повєткіна заради Кличка

Нігерійський суперважковаговик Теке Орух, який 16 жовтня проведе двобій з росіянином Олександром Повєткіним, заявив, що збирається перемогти росіянина. "Я йду за твоєю душею, Поветкін, я вб'ю тебе. Я справжній мужик, не те що цей парубок. Усі мої думки зосереджені на Кличку, я прагну добратися до нього", - cказав Орух.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 Жовтня, 2010 8:31 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 11680
Репутація: 2364
Віталій Кличко: "З ким битися? Валуєв боїться, Хей зник"

Віталій Кличко готовий вийти у ринг з будь-ким, але його всі побоюються.

Про це заявив сам український чемпіон у коментарі польскому порталу bokser.org, пише AllBoxing.Ru.

"Я готовий вийти на ринг з будь-ким, але: Адамек не схотів битися, Девід Хей зник - ми йому зробили пропозицію, однак не отримали відповіді, Валуєв боїться, Повєткін бою не хоче - також відчуває страх", - сказав він.

"З ким нам битися? Я вибрав Шеннона Бріггса, тому що він найкращий на даний момент. Шеннон - великий, сильний хлопець і жорсткий боєць, але він буде у небезпеці всі 12 раундів. Ця битва буде цікава всім фанатам боксу", - додав Кличко.

http://www.champion.com.ua/boxing/2010/10/9/360806/

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Жовтня, 2010 21:01 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Чісора: Як тільки переможу Володимира, візьмуся за Віталія

Британський боксер Дерек Чісора неодмінно переможе Володимира Кличка. Принаймні, у цьому впевнений сам британець. "Мова йде про славу для мене і можливість стати чемпіоном світу, те про що я мріяв з самого початку занять боксом", - сказав Чісора. "Клички правили занадто довго, і я не можу дочекатися, щоб потрапити у ринг в Німеччині і вибити іскри з очей Володимира", - продовжив він. "Віталій очікує в моїх думках, я буду мати з ним справу, як тільки я переможу Володимира", - додав він. "Володимир є сильний боксером, чемпіоном, технічно досконалими, але я вірю, що зможу привнести щось нове, щоб побити його", - сподівається Чісора. "Я повинен не втрати цей шанс, адже іншого може і не бути, і повірте, єдине, що мені необхідно - це один удар", - резюмував боксер. Нагадаємо, що нещодавно було оголошено про те, що бій Кличка та Чісори відбудеться 11 грудня.

Додано через 5 хвилин 19 секунд:

У турнірі претендентів на бій з Володимиром Кличком визначився склад півфіналів

Керівництво Міжнародної боксерської федерації (IBF) прийняло рішення організувати відбірковий турнір, переможець якого стане обов'язковим претендентом на титул цієї організації в суперважкій вазі, що належить зараз українцеві Володимиру Кличку. Як вже повідомлялося, у турнірі візьмуть участь Олександр Дмитренко, Жан-Марк Мормек, Джонатон Бенкс і Едді Чемберс. Спочатку в турнірі повинен був брати участь Денис Бойцов, але через свою відмову росіянин був замінений на Едді Чемберса. На півфінальній стадії Дмитренко зустрінеться з Бенксом, а Чемберс проведе поєдинок проти Мормека. Фінальний бій між переможцями відбудеться наступного року.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 Жовтня, 2010 1:12 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 143
Репутація: 85
Бой с Бриггсом просто без шансов. Бриггс не "пушка" он "бронелоб"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 Жовтня, 2010 20:16 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2795
Забанен: за 3 попереджень
Репутація: 47
Бриггс оказался в больнице с серьезными повреждениями
http://ko-news.com/news/5080-briggs-oka ... iyami.html

Как сообщает немецкая пресса, Шеннон Бриггс находится в палате интенсивной терапии университетской клиники Гамбурга, так как после боя у боксера были диагностицированы переломы стенок орбит обоих глаз, кроме того, было установлено, что Шеннон повредил связки и мышцы руки (согласно rtl.de - левой, другие источники считают, что правой) в начальных раундах.

Д-р Штефан Бок, наблюдавший за ходом поединка, сказал на пресс-конференции, что он остановил бы бой после 10 раунда, но у рефери были указания от WBC не прерывать поединок без особой на то надобности, чтобы дать возможность Бриггсу сражаться за титул. Д-р Бок сообщил, что у врача есть возможность показать красную карту, но он ею не воспользовался, так как реакция зрачков Шеннона между раундами была в норме. Д-ру Боку внушила опасения сонливость Бриггса в последней трети поединка, потому что это может быть симптомом сотрясения мозга. Врач подчеркнул, что решение о прерывании боя принять очень непросто – с одной стороны, «существует жизнь и после бокса», с другой – «стоит ли лишать боксера иногда последнего шанса на титул?» Тренер Виталия Фриц Здунек отметил, что, будь Шеннон его подопечным, он выбросил бы полотенце в 10 раунде, стремясь оградить боксера от последствий для здоровья.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 Жовтня, 2010 20:51 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 800
Репутація: 114
Падать надо было(в раунде этак 7-ом)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 Листопада, 2010 1:04 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Чагаев — обязательный претендент на бой с Хэем

WBA подтвердила сей факт своим официальным заявлением.

Защита титула должна состояться до 3-го апреля 2011-го года.

Впрочем, у поединка уже сейчас есть сложность - Чагаев болен гепатитом В и медицинские работники организации не советуют ему боксировать.

Исполнительный директор WBA Жильберто Мендоса, напротив, посоветовал Дэвиду Хэю запросить дополнительные медицинские тесты у Руслана. Хэй имеет полное право на бой в Англии, но Чагаев, благодаря своей болезни, хочет увести поединок в другое место.

Именно этим объясняет стремление промоутеров компании Universum организовать бой, к примеру, в Германии.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 Листопада, 2010 23:14 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 563
Репутація: 32
Абрахам(Абрахамян) програв якомусь англійцю

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 Листопада, 2010 0:34 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 364
Репутація: 24
utf-8 написав:
Абрахам(Абрахамян) програв якомусь англійцю

Фроч-зовсім не якийсь!!!!
Хто слідкуе за боксом-Той його знае!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 Грудня, 2010 21:00 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 453
Репутація: 198
Бій Володимира Кличка з британцем перенесено, бо Клічко прес надірвав... :(
Сам Кличко говорив, що курс лікування триватиме 6 неділь, так що бій все одно буде. :x

Востаннє редагувалось Brothers в 06 Квітня, 2011 17:14, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Березня, 2011 1:37 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 40
Репутація: 13
Бой Кличко - Чисора отменен... вместо него Хэй!
Зображення
Чемпион мира по версиям IBF, WBO и IBО в супертяжелом весе Владимир Кличко (55-3, 49 КО) и чемпион WBA Дэвид Хэй (25-1, 23 KO) подписали контракт на поединок 25 июня или 2 июля в Германии. «Я всегда верил в то, что в один прекрасный день мы встретимся, и я рад, что нам удалось пробиться через весь этот нонсенс и сделать самый важный бой в супертяжелом весе, - заявил Дэвид Хэй. - Этот бой любители бокса требовали с того самого момента, как только я перешел в супертяжелый дивизион, и я верю в то, что это мое предназначение – драться и побить Владимира Кличко. Мы два лучших супертяжеловеса в мире, и это было бы великой пародией, если бы мы никогда не встретились. Это неизбежный бой с неизбежным результатом. Владимир Кличко будет жестоко нокаутирован».

«Я хотел этого боя с самого начала, потому что я разбираюсь в боксерских стилях, и я знаю, против боксера какого стиля буду успешен, - продолжил Хэй. – Кличко просто создан для меня. Я съем на завтрак этого длинного, неспособного держать удар супертяжеловеса из Восточной Европы. Владимир не любит драться, и он сам признавал этот факт в прошлом. К сожалению для него, я боксер, которые не любит больше ничего другого кроме драки. У меня сердце льва, тогда как у Владимира – сердце гиены. Он вскрикивает и визжит и теряет почву под ногами при первых признаках опасности. Владимир сам доказывал это долгие годы, и я уверен, что когда дело дойдет до войны ему ни за что не захочется этого льва».

Напомним, что 5 марта, команда Кличко заявила об отмене встречи 30 апреля с Дереком Чисорой, сославшись на то, что Владимир не успевает вовремя восстановиться от травмы пресса, полученной ранее.
По материалам Fightnews.com

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Березня, 2011 1:39 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 800
Репутація: 114
Это правильно. Давно пора проучить этого британского клоуна

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 Квітня, 2011 7:18 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 453
Репутація: 198
Це ше не факт що бій відбудиться))))))
Клички вже 2 роки намагаються затягти його в ринг, так само як і Валуєва.

Востаннє редагувалось Brothers в 06 Квітня, 2011 17:09, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 133 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: