Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 22 Листопада, 2017 16:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 236 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Жовтня, 2010 14:29 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 143
Репутація: 85
я так поняв ви мега джидаї

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Жовтня, 2010 15:54 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 8
Репутація: 1
Макс це ти МОНАРХОВИ?)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Жовтня, 2010 16:05 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

да, просто коли я ще займався карате то тренер "монарха" тренувався в Науменка, а зараз як я бачу вони стали мега крутими

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Жовтня, 2010 20:38 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 32
Репутація: -3
Тренер "Монарха" занимался у Науменка? Чтото новое....

Додано через 3 хвилин 23 секунд:

Alert написав:
наверно с 10 лет)))))

Ну простите, если для вас 10 лет это старшие, тогда простите. У нас это от 16 до ...

Да и нащёт судейства... Я как выступал я чуть в обморок не упал. Я его луплю, а ему балы щитают... А с Саней Питенком так вообще смешно! Сидели даже кикбоксеры, и кричали что засудили, хоть они в ката ничего не понимают. Тоисть невооруженным взглядом было видно кто лучше. Но даже с таким судейством наши показатели лучше чем ваши... Ну ничего, всё ещё впереди, я ведь так понимаю, вы нам ещё покажете :))

Додано через 2 хвилин 19 секунд:

Alert написав:
пишу особоодарённым... первое Общекомандное заняла, зборная Украины (86 человек ) всего 110 медалей из которых 55 золотых.

Ещё одно доказательство лапши... Верьте-верьте... Ведь Будокан крутой! Жаль что на второй день соревнований я не увидел НИОДНОГО человека с их клуба... Обидно... Думал хоть на технику посмотреть...

Додано через 25 секунд:

Если такова вообще присутствует)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Жовтня, 2010 20:56 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 5
Шановний спортсмене клубу "МОНАРХ" ! Не важно в яких видах змагань ми чи ви виступаємо, головне- це дух спортсмена, а отой махач в КУДО да може це і круто,але хотів би я подивитись на того спортсмена якщоб з нього зняти все обмундирування і перчатки як би він повів себе в цьому випадку. А саме головне, що я хотів сказати що на вулиці ,незалежно від того яким видом хтоб там не займався все вирішує один-два удари.

Додано через 9 хвилин 3 секунд:

"Я его луплю, а ему балы щитают..." Ну если ти лупил то назови хоть одну фамилию кого ты там лупил.Я думаю что если бы ето был ктото из наших то тыбы ее запомнил.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 Жовтня, 2010 15:11 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Удавка в чом ты ешо лупил шобу или Ирикуми???

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2010 14:55 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 80
Репутація: 3
Шановний Volodimir, я зрозумів що у вас э ДУХ спортсмена а у всих інших, тих хто займається не тим що ви, а як ви виразились отим махачом, так би мовити контактними одноборствами (не шобу), духа спортсмена нема, та і на вулиці вони слабші(як же без духу). І тих пару перших ударів на вулиці у вас будеть сильніші, бо ви з ДУХОМ? Ну про обмундирування в Кудо я бачу ви також багато знаете.
Дивлюсь щось бажання позмагатись у вашої сторони пропадає, ми вже на вашому плановому турнірі участь взяли, на КУДО запросили, да 6-го листопада в Черкассах кубок, теж запрошуємо. Покажіть свій ДУХ! Що заважає? Чи ми будемо тільки базікати про дух спортсмена? Да іноді в штангістів такий ДУХ пре на змаганнях може і у вас такий?
Як треба положення на змагання, то давай e-mail. вишлю. НАБЕРИСЯ ДУХУ!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2010 15:15 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

не викупіл ти ніодного слова із того шо тобі сказали...
ти як той пітушок-забіяка, Володимиру спортивний дух помагаЄ уйти від конфлікта, а ти продолжаЄш підкидать дрова в костёр...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2010 15:25 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Какой конфликт? Чего испугались? Вас на соревнования приглашают, а не на разы! Вы же начали предлагать встретиться, мы уже к вам пришли. Ну как результат?
Кроме тупых базаров дело дальше не идет. Мы вас приглашаем! Что отмазки пошли?
Мы увидели как вы первые места присваиваете, давай еще что то расскажите! Результат, народ хочет видеть результат!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2010 16:51 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Ну посмотрим если нас серёзно пригласили на 6 листопада то я думаю ми зможемо-) только по чом там соревнования КУдо Ирикуми шобу ???

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2010 19:31 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

j0ker написав:
не викупіл ти ніодного слова із того шо тобі сказали...
ти як той пітушок-забіяка, Володимиру спортивний дух помагаЄ уйти від конфлікта, а ти продолжаЄш підкидать дрова в костёр...

О да... Если ты не заметил он самый первый начал орать чтобы мы сразились, а как только мы согоасились, так сразу в кусты...

Додано через 24 секунд:

SanyAba написав:
Удавка в чом ты ешо лупил шобу или Ирикуми???

Ирикуми.

Volodimir написав:
Шановний спортсмене клубу "МОНАРХ" ! Не важно в яких видах змагань ми чи ви виступаємо, головне- це дух спортсмена, а отой махач в КУДО да може це і круто,але хотів би я подивитись на того спортсмена якщоб з нього зняти все обмундирування і перчатки як би він повів себе в цьому випадку. А саме головне, що я хотів сказати що на вулиці ,незалежно від того яким видом хтоб там не займався все вирішує один-два удари.

Додано через 9 хвилин 3 секунд:

"Я его луплю, а ему балы щитают..." Ну если ти лупил то назови хоть одну фамилию кого ты там лупил.Я думаю что если бы ето был ктото из наших то тыбы ее запомнил.

Ахахахах. Мдам.... Тоисть Шобист дольше выдержит на улице чем кудоист? Не смеши меня! Да и какое там обмундирование ? Я тебя поздравлю, там нужны только шлем, перчатки (для шобу ВКФ) и футы. Это так много?

1-2 удары? Может 1-2 у вас решают. У нас бои идут долго. И простите танци под названием шобу - это только спорт, если ты хочешь учится файтингу - тебе нужно для этого хотябы удар на лице хоть когдато чувствовать. Конечно у вас бои за 1-2 удара, коль вы боитесь покалечить своё личико!

Нащёт моего выступления. Вашим он быть ну НИКАК не мог. Я ваших за все соревнования ниразу не видел, а темболее в ирикуми!

Додано через 4 хвилин 40 секунд:

SanyAba написав:
Ну посмотрим если нас серёзно пригласили на 6 листопада то я думаю ми зможемо-) только по чом там соревнования КУдо Ирикуми шобу ???

По чём могут быть соревнования КУДО? По КУДО конечно =\ Дайдо Джуку Каратэ до, если тебе так будет проще. Типа Ирикуми, только без огромных перчаток.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2010 22:11 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Об*ясни мне в личку а то я непонял Дайдо Джуку Каратэ до . что ето О_о

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 Жовтня, 2010 21:20 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

аа я думав шобу или хотяб вамко.........

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 Жовтня, 2010 21:37 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 5
на счет чемпионата мира в Польще то по уже поступившим официальным данным зборная Украины заняла там 2-е место,да увы не первое но мы и етим гордимся.так что не нада расказывать что мы места присваиваем.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 Жовтня, 2010 23:55 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Конечно, по официальным данным.... Ребята не смешите, по нашему опыту страна принимающая соревнования в 99% первая, тем более Польша. Извините там карате очень хорошо развито.
Просто честным нужно быть всегда. А вы сначала про спаринги, мы к вам на соревнования, а вы пролетели, мы вас на кудо зовем, а вы философствуете о духе и о махаче и о первых 2-3 ударах. Я же уже говорил нужны реальные результаты.
Да! 2-е место на Чемпе мира, но ваших сколько там медалей? Мы очень рады за Украину, за Б. Церковь, за Керчь, даже за вас, за Андрея Зиму, который скоро уйдет с вашей знаменитой федерации, потому что нет конкурентов, а нормальным бойцам без конкурентов скучно.
Вы ставите себя выше других, потому что все что не так как у вас для вас тупой махач. Я понимаю что не это не ваша вина, вам это внушают.
Мир единоборств огромен и нет плохого и хорошего, шобу это техника, контактные единоборства это опыт боя, мы занимаемся и тем и другим. Поверте человек который умеет работать по разным версиям на улице выстоит больше, чем тот который зарылся только в шобу, удар нужно уметь держать и уклонятся от него, нужно уметь работать в партере и быть готовым к любой технике. Вот наш тренер этому и учит. А вы как сектанты верите в правоту своего всемогущего божка. Иногда богами стают шарлатаны. Вот прозрение только бывает страшным.
У нас никто понты по поводу СУППЕРДЖИДАЕВ не кидает, у нас занимаются и соревнуются по разным стилям и понимают, что в этой жизни и в мире единоборств нет предела совершенства. Вам подавай Шобу и ВАМКо ребята это одно и тоже вот только экиперовкой отличается и если вы спутали вамко и Кудо (Дайдо Джуку карате), вы глубоко заблуждаетесь, приходите на соревнования и посмотрите, может поймете, что такое настоящий спортивный дух. Может мы там и не блеснем результатами, мы участвуем первый раз, но у наших хватит духу принять участие. А вот как у вас посмотрим!

Додано через 4 хвилин 24 секунд:

16-17 жовтня в спорткомплексі «Сокіл», який знаходиться на центральному стадіоні
м. Черкас, пройшов ІІ-й відкритий обласний меморіальній турнір з карате-до памяті Віктора Синебрюхова.
В цих змаганнях взяли участь 186 учасників з 12 команд різних направлень бойових мистецтв таких як карате Годзю-рю та Шотокан, Тхеквандо, Муай Тай, Дзюдо, Кудо, Кік-боксинг. На ці змагання приїхали спортсмени з Одеси, Херсону,Умані, Черкас, а також взяли участь і представники відомого в Смілі «Спорт Клубу МОНАРХ.»
В зв’язку з тим що основний склад команди «МОНАРХу» готується до поїздки на Чемпіонат Європи з Годзюрю карате-до та декілька спортсменів приймуть участь в Чемпіонаті України з Косікі карате, в цих змаганнях прийняли участь наймолодші члени клубу, які почали займатись в цьому та минулому навчальному році та декілька більш досвідчених спортсменів. Незважаючи на незначний досвід в змаганнях молодих спортсменів, команда довела, що під керівництвом тренера Сергія Пітенка підростають нові чемпіони.
«Спорт Клуб МОНАРХ» виступив на відмінно, всі спортсмени вибороли призові місця, всі отримали спортивні нагороди. Але хочеться відмітити найкращих: Чорнобривець Катерина 8 років, 1-ші місця в ката (формальні вправи) стилів Годзю-рю та Шотокан, а також 1 місце в Шобу куміте (поединки з дозованим контактом), Шаповал Владислав 11 років,серед хлопців 12-13 років виборов 1 місце в Шобу кумі те та 2-ге в Ірікюмі-Го (повноконтактні поєдинки), Стороженко Владислав10 років,став першим в ката Шотокан та Шобу куміте, Дубін Олександр 11 років став першим в ката Шотокан,
Коротич Євген 12 років, перший в ката Шотокан та Шобу куміте, Дмитренко Валерій 15 років, перший в Шобу куміте, всього команда виборола, 12 золотих, 11срібних та 8 бронзових медалей.

Додано через 2 хвилин 22 секунд:

..

Додано через 3 хвилин 16 секунд:

....

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2010 12:21 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

SanyAba написав:
аа я думав шобу или хотяб вамко.........

тоже вамко только без жилета и с бросковой техникой

Додано через 33 секунд:

Volodimir написав:
на счет чемпионата мира в Польще то по уже поступившим официальным данным зборная Украины заняла там 2-е место,да увы не первое но мы и етим гордимся.так что не нада расказывать что мы места присваиваем.

Тогда какого Алерт тут кричал что вы 1е?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2010 11:06 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

26-28 жовтня в м. Одеса відбувся Чемпіонат Європи з карате-до Годзю-рю федерації Джундокан.
В цих грандіозних змаганнях взяли участь 13 європейських країн: Германія, Болгарія, Росія, Румунія, Греція, Турція, Білорусія , Молдова, а також прибули спортсмени з Ірану, Азербайджану, Греції, Грузії.
Змагання проводились за повно контактними версіями карате-до – Ірікюмі-го та Ірікюмі-дзю, а також спортсмени демонстрували майстерність в розділі Ката. Учасники змагань продемонстрували високий рівень підготовки, а бої за досконалістю, майстерністю та видовищністю не поступалися боям з змішаних одноборств.
Трибуни не змовкали ні на хвилину. Особливо гаряче свої команди підтримували вболівальники України, Турції й Азербайджану. Підтримка спортсменів була такою активною, що організатори почали хвилюватися за цілісність трибун. Турчани постійно наспівували національні мотиви, а Азербайджанці не могли заспокоїться навіть після виступу своїх спортсменів. Атмосфера в Палаці спорту була наповнена духом перемог, навіть ті хто програли були горді тим, що вони взяли участь в цьому грандіозному спортивному святі!
В загальнокомандному заліку на вершину п’єдесталу піднялась команда України, до якої увійшли і кращі спортсмени Черкаської обласної федерації Джундокан з Черкас, Канева та 8 смілянських каратистів «Спорт Клубу МОНАРХ»
Вихованці тренерів Сергія Пітенка та Сергія Бондаренка показали високу майстерність і привезли до рідного міста 3 золоті, 4 срібні та 1 бронзову медалі. Хочеться відмітити Дмитра Анохіна, Рябовола Максима та Пітенко Олександра які стали чемпіонами Європи. Шаповал Владислав та Сенатор Роман вибороли срібло а також бронза у Гирича Владислава.
Ми вітаємо тренерів і спортсменів з успішним виступом і чудовим результатом!
Так тримати!

Олександр Шуть

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2010 21:50 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 352
поздравляю)) это было в Краяне???

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 Листопада, 2010 19:07 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

нет, дворец спорта. Разве в Краян влезит такое количество человек?

Додано через 19 секунд:

Жаль что у меня не получилось поехать(

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 Листопада, 2010 20:51 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 352
если в нижний - то да.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 236 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: