Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 20 Вересня, 2018 12:04

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 438 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2010 16:17 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1820
Репутація: 317
Полна сюрпризов и неожиданностей наша область. А сегодня я открыл для себя этот мост в Смелянском районе… Кто бы мог подумать, что обычный овраг, поросший деревьями и кустарником, может в себе прятать такой памятник истории. К сожаленью я о нем совершенно ничего не знаю…

Зображення

И не скажеш, что под этой обычной дорогой, может находится такой монументальный каменный мост...

Зображення

Спуск вниз, не такой простой, как может показаться )))

Зображення

Попадаются и такие сюрпризы )))

Зображення

Мост, всего в 20 метрах от него, растительность на столько густая, что его уже сложно разлечить...
Далее без коментариев...

Зображення

Зображення

Зображення

Полный архив с фотками в нормальном качестве (40 метров) можно скачать по этой ссылке:
http://letitbit.net/download/46673.4642 ... 0.rar.html

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2010 17:35 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 60
Репутація: 6
Коль, если на фото ур.Надеждовка то выложи пожлст километраж до этого места. А лучше трек (если ехал не по асфальту)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2010 17:54 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Да, это ур. Надеждовка. Я ехал по маршруту отмеченному на карте красной линией (50% асфальт/50% грунт). Но рекомендую небольшой участок поехать по синей линии. Так как из-за незнания трека в той местности, мне пришлось ехать-тащиться и по вспаханному полю, и по заросшей травой дороге.

Сразу хочу предупредить, последние 2 км маршрута проехать на машине или мото просто не реально. Это вспаханное поле. Надеюсь через пару лет я не найду там горы мусора и полурастасканный на камешки и кирпичики мостик :).

Забыл добавить, на круг получилось 55 км...

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Квітня, 2010 12:20 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

В Країні Озер (Шацькі Озера 2-5 квітня 2010 р.)

День перший.

На протязі майже всього дня коли потяг ніс нас в краї озер, погода була похмурою, а часом йшов дощ. Але вже за годину до прибуття в Ковель сонечко виглянуло з-за хмар.

Навіть і не знаю, як ми встигли за дев’ять хвилин розпакувати вели, повантажити на них баули та наввипередки примчати за хвилину до відправлення на інший кінець вокзалу до приміського потяга на Любомль. Але ми це зробили!!! Вкрай роздовбаний дизель-потяг за годину дотягнув до стартового майданчика. Ми в цей час продовжували насолоджуватись краєвидами болотистої місцевості і весною, яка встигла вже сюди завітати.

Найперше що мене вразило, що тут майже в кожному дворі власне озеро або ставок!!! Це наслідок підтоплення місцевості, та природній високий рівень ґрунтових вод. Такого поняття як класичний «погріб» тут немає. Я бачив споруди схожі на невеличкі сарайчики зовні засипані шаром землі. Мабуть криницю в цій місцевості вирити можна и дитячою лопатою, головне пройти перші 30 см. ))). Ще по всій Шацькій місцевості вода має жовтий колір. Але незважаючи на відтінок напрочуд смачна!!! І ніяк негативно не впливає на смак їжі.

В перший день за півтори години світового дня ми встигли подолати лише 23 км, та зупинились на ночівлю біля озера Велике Згоранське. Місце виявилось не дуже вдале, але часу шукати щось зручніше в нас вже зовсім не залишилось. Трохи зусиль, і мокрі гілки горять зігріваючи нас прохолодним вечором. З’ївши свою вечерю ми полягали спати.

Пробіг: 23.75 км.
Середня: 17.9 км/ч.
Час в дорозі: 1:19:38

День другий. Озерний.

Спалось досить комфортно, але за межами намету було прохолодно +3. Десять хвилин и вогник багаття гріє змерзле тіло, а на примусі готується сніданок туриста. Не кваплячись збираємось у дорогу, виїжджаємо по графіку, о 9 годині ))). Будь яка спроба виїхати за межі дороги рано чи пізно призводить до зустрічі з калюжами та маленькими струмочками.

Зображення

Канал Прип’ять. Саме в Шацькому районі починається ця річка. Нічого особливого, але ми ще не раз будемо перетинати її.

Зображення

Озеро Люцемір. Поки що тільки на обрії. В кінці дня ми повинні виїхати до нього з іншого берега майже впритул.

Зображення

Озеро Чорне, а на справді чисте і прозоре. Назва цього чудового місця для мене, поки що, залишається загадкою ))). До речі, межі озера впритул підступають до Шацька, але ми проминаємо місто без зупинок, залишаючи його на другу половину дня.

Зображення

А ось і воно, найбільше озеро на Україні, зустрічає нас під похмурим небом сірою поверхнею.

Зображення

На відміну від інших частин України, Шацький регіон поки що не забудований приватними банями і готелями з широким спектром послуг. Більша частина цього природного заповідника залишається незайманою людською цивілізацією в поганому розумінні.
Розмова в місцевому кафетерії змусила мене посміхнутись, коли на моє запитання про чай та каву, мені здивовано відповіли: - Це ж кафетерій!!! Ми тут продаємо тільки горілку на розлив, пиво та слабоалкогольні напої... Інша місцевість – свої правила )))).

Закінчилось село Світязь, а з ним і асфальтована дорога. Під місцевими берізками привабливо стоять бутлі з березовим соком. Хай пробачать нам місцеві, але ми не втримались, і злили літру соку на свою користь ))). Він виявився не дуже смачним, та все ж таки краще ніж звичайна вода.
Груба бруківка почала дратувати, а по пісочній стежці не завжди проїдеш без заносу. Але Сергій помітив справа від нас в лісі альтернативну стежку. Вона була нашим спасінням. Їхати відразу стало приємніше і швидше.

Зображення

На одному з поворотів я не втримав свого вела, і віртуозно поклав його у місцеву багнюку ))). Сам залишився на ногах. Нічого, до кінця дня підсохне, і само обпаде ))).
Невеличкі прорахунки в маршруті, і ми не потрапили на озеро Пулепецьке. Але в село Пульмо потрапили. Виглянуло сонечко, лелеки в гніздах майже через кожні 100 метрів, місцеві струмочки які течуть просто через двори. Пісчана дорога, (благо пісок ще вологий) по якому місцеві мотоциклісти навчились досить швидко пересуватись. Життя вирує, і ми в ньому .
За селом повернули ліворуч, до села Остров’є. Дорога – вологий пісок, їхати можна ))). Перше що вразило, майже в кожному дворі є могила, а інколи й по дві. Це не зважаючи на те, що перед селом був цвинтар. Моторошне видовище, та й біля місцевої церкви стоять в рядок з десяток старовинних кам’яних хрестів. А ось озеро Остров'янське було чудове, як і всі інші озера...

Зображення

Приємна несподіванка, відразу за Остров’ям почалась асфальтована дорога.
В селі Піща на березі Піщанського озера приготували обід. От як би ще й сонечко не сховалось за хмарами, було б взагалі чудово. А так повітря почало потроху охолоджуватись. Відразу за селом побачили перший митний кордон з Білорусією. Сергій навіть зробив декілька фото, в мене сміливості не вистачило ))).
Далі ліс, болота, чорна вода в місцевих меліораційних каналах. І дуже приємна несподіванка на березі озера Пісочне. Такого затишного пансіонату як «Медик», я вже давно не бачив. По перше, він знаходиться майже на кордоні. По друге, його оточує ліс і болота, що не дають легко захопити ці місця приватному сектору. Сам санаторій дуже затишний і невеличкий. Я нарахував тільки два жилих корпуса на три поверхи. А саме озеро Пісчане мені здалось найпривабливішим.

Зображення

Озеро Перемут. Теж чудове місце для зупинки, особливо в сонячний день. Але ми рухаємось далі.

Зображення

По трасі снують машини з білоруськими номерами. Озеро Соменець ми пролетіли навіть не помітивши )))). Хоча воно по карті знаходиться біля самої дороги.
І знову Шацьк. Туристичний сезон тут ще не почався. Тому майже всі магазини зачинені, і знайти пам’ятні сувеніри неможливо. Прикупили на свято пасочку, і поїхали далі, дивитись на озеро Люцемир впритул до його вод.

Зображення

Величне озеро...

Відразу за Шацьком і до самого села Вілиця йшла бруківка. Не дуже весела справа, каміння не дуже вкатане, а по краю дороги пісочок. Так і їхали вибираючи серед двох зол те що здавалось нам меншим ))))

Зображення

Дуже сподобалось село Припять. Тут в кожному дворі є криниця-лелека. Я такі речі бачив або в книжках або в музеях. А тут, жива легенда та ще й у такій кількості!!! Ось саме з однієї такої криниці ми і набрали собі води на зупинку.
А зупинились ми в маленькому сосновому ліску що біля озера Біле. Мені дуже сподобалась місцина. Від дороги нас захищали дерева (хоча за весь час поки ми тут були, по цій самій дорозі проїхало тільки 5 машин), на галявині був столик і лавочки. Дуже зручно. Сергій згадав про безпеку туристів, і замаскував наш табір. До речі, досить непогано .

Зображення

Вечеря, розмови біля багаття, приємний захід сонця... Що ще потрібно для приємного завершення дня...

Зображення

Пробіг: 91.95 км.
Середня: 17.0 км/ч.
Час в дорозі: 5:24:30

День третій.

Зображення

Проснувся, відчинив намет і... ...і з Новим Роком ))))). По за межами нашого спального місця трохи нижче нуля ))) Ні що так не заохочує розвести багаття, як бажання зігрітися. Поснідали, зібрали речі і поїхали, це наш останній день на Волині. І який же він сонячний виявився!!!
Село Любохини зустрічало нас зачиненою церквою та озером Домашнє. Найбільше мене вразила ось ця картина:

Зображення

Така собі калюжа, а біля неї прив’язана справжній човен. Навіщо вона там?...

Наступне село зустріло нас озером Пісчане і діючою церквою з дзвіницею. В відео файлах можна знайти кліпи з цим моментом .

Далі дорога до залізниці, нами було прийнято рішення, щоб виграти час на перегляд міста Ковель, подолати малоцікаву дорогу місцевою електричкою. Яка виявилась сучасним дизель-потягом. Вагони дуже нагадували метрополітен, тільки трохи більші. Місто зовсім маленьке, за бажанням його можна проїхати за декілька годин, що ми і зробили. Всі цікавинки видно на фото в архівах.
Хочу тільки звернути увагу ось на цю споруду:

Зображення

Це частна споруда, яка була мною спочатку помилково сприйнята за місцевий замок )))) Знаю, я наївний ))))

А ще перед вокзалом стояв брат пара воза, який стоїть на ст. Шевченка в місті Сміла )))

Зображення

Незважаючи на пізню весну, я вважаю поїздку вдалою. Волинь і Шацькі озера мене вразили своєю величчю і недоторканість природи...

Пробіг: 34.36 км.
Середня: 15.3 км/ч.
Час в дорозі: 2:14:40

Архів з фото зі зменшеним до 800х600 тут: http://letitbit.net/download/94467.94aa ... o.rar.html
Відео тут: http://letitbit.net/download/94289.94e1 ... o.rar.html
Повнометражка усього тут: http://letitbit.net/download/29532.2945 ... _.rar.html
Фото и відео з камери Сергія тут: http://letitbit.net/download/21706.2198 ... _.rar.html

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Квітня, 2010 12:31 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2850
Репутація: 716
круто ) почитал немного о ваших приключениях аж обидно стало что у меня велосипеда нет :(

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2010 14:20 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Одна из самых массовых совместных поездок Черкащан и Смелян.
Участвовало 19 велосипедистов!!!
Маршрут классика: затопленные карьеры и Тясминский каньон вблизи Каменки.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Скачать в полном формате:
1. Фото: http://letitbit.net/download/81759.81be ... 2010_(foto).rar.html
2. Видео: http://letitbit.net/download/95333.95e8 ... 010_(video).rar.html

Кому интересно, мы проехали вот по этому маршруту:

Ви не авторизовані для перегляду. 

Красным ехали до Каменки, синим - обратный маршрут.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2010 18:00 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1436
Репутація: 200
а чого тут не було об*явлено про покатушку?((

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Липня, 2010 10:36 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Я связался и пригласил в поездку людей, которые точно выдержат 80 км холмистых дорог :)
Принимайте участие в более мелких поездках, я вас замечу и буду приглашать в более сложные :)
Мне не хочется краснеть за потенциально неадекватных людей перед друзьями :)

Вот еще несколько фото (подводных):

Зображення

Зображення

Фото из камеры Vinigretа!!!
Подводное видео!!!

Скачать одним архивом все: http://letitbit.net/download/39619.39be ... m.rar.html

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Липня, 2010 12:09 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 870
Репутація: 401
а буде прокатушка для людей які не витримають 80 км?))))

Додано через 33 секунд:

ну тобто давайте народ в цінці недільки збиремося і прокатнемося десь за смілу.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Липня, 2010 13:02 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Без проблем, только чтобы не как в предыдущие 2 года, когда я регулярно организовывал небольшие поездки, а за все время приехало 2-3 человека, и то на 2 поездки :)
Вокруг Смелы много интересных мест, вы пока тренеруйте задние лапы, чтобы поездка была в удовольствие :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Липня, 2010 13:16 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 870
Репутація: 401
ок, але почастіше заходь сюди,
просто трошки катався крос кантрі за києвом,
хочу спробувати що в смілі тут є)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 Серпня, 2010 21:46 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Катались сегодня на велосипедах, столько впечатлений, что и не знаю с чего начать )))
А наверное начну с самого банального, с начала ))))
Начало было приятным, так как оно было утром. Прохладным утром и летним ))) Катилось нам очень весело, и все шестеро человек собрались мегапозитивные люди :).
Больше всего из всего позитивного мне запомнилось:
1. Мостик в ур. Надеждовка. Он и вправду очень впечатляет своей массивностью, неповторимостью и скрытностью. Если не знаешь его точного месторасположения, то ни за что на свете не узнаешь, что он там есть ))).
2. Настойчивый поиск игральных карт, который увенчался успехом, практически перед самым приездом на карьер :).
3. Сам карьер, чистый, прозрачный, мокрый и очень приятный ))). С местом где можно весело понырять. Даже Оля, после долгой настройки на первый прыжок, не смогла удержаться, и прыгнула еще несколько раз!!!
4. Приключение со спасением Grosta и его вела из карьера ))) Очень надеюсь, что камера и телефон в последствии прийдут в себя после стресса с контактом воды, и будут работать еще долго и счасливо :).
5. Очень жаркий путь домой :).

Путь пройден по треку, без проколов и поломок :).

Из Смелы приняли участие: FallenAngel, hooll, Tanatos.

Отдельная благодарность FallenAngel и Tanatos за то что помогали мне вести группу по маршруту. Ехать во главе колоны не самое легкое занятие :)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 Серпня, 2010 19:29 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Отчет...

В покатушке участвовали: Tanatos, Vinigret, Юра и я ))))

На сколько была комфортной поездка к затопленному карьеру (мы проехали все расстояние за один присест). На столько жарко было возвращаться обратно.
Ну, достоинства купания в прозрачной и прохладной воде карьеров я описывать не буду, тут нужно почувствовать разницу )))

А вот так Юра демонстрировал, как снимали клип с Крейзи Фрогом )))

Юра слегший от жары, и Vinigret приводящий пациента в состояние )))

А вот обратную дорогу с посещением бонуса я постараюсь немного описать.
Вся фишка с том, что я не мог ожидать от спокойной и размеренной реки Гнилой Ташлык таких выходов скальной породы над рекой. На фото это особенно хорошо видно. А еще в этом же месте есть очередное чудо инженерной мысли подвесной мост!!! Ну нравятся они мне )))
Немного ниже по течению (примерно 1 км) еще есть старая заброшенная гидроэлектростанция. Сама станция уже давно не работает, но плотина сохранилась. Воду ниспадающую с плотины местное население называет водопадом и использует ее как природный массажер ))). Вообще место невероятно красивое, гидростанция находится в природном каменном каньоне (правда миниатюрном). На фото это будет хорошо видно.
Лично я поездкой очень доволен, но в такую жару в будущем лучше не стоит ездить. Это банально опасно.

По маршруту пройдено: 60 км.

Карта трека:  Ви не авторизовані для перегляду. 

Посмотреть видео и фото можно на: http://hooll.io.ua
Ссылка на архив с фото и видео: http://letitbit.net/download/96883.968f ... 0.rar.html
Зеркало: http://www.turbobit.net/uluqdcn7speb.html

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Вересня, 2010 22:08 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2473
І так! Сьодня 18.09.2010 от є шо делать рішили з друганом проїхатись по району! КагБЭ :D
І ось шо з цього получилось: а саме "покатушка 50" см.фото нижче
 Open
Зображення

І того:
- виїхали в 15:30 - прибули в 20:04
- проїхали чуть біше 50 км
- МАХ швидкість 54,5 км
- MIN швидкість 00,0км :crazy:
Плюси:
- нові місця де ше не катався
- перший досвід покатушки на 50км
- свіже повітря (іноді запах новозу в селах)
- нові обличя
- море вражень і ваще без овощей в пределах нормальних вещей :shock: Супер вобщем!
Мінуси:
- від покатушки болить гузно (срака народ.)
- підкачала погода, зустрічний вітер і мряка, прохолодно стало під вечір.
- пробив камеру
- поняв яка я здихляка при затяжному підйомі.

Інші подробиці нижче з фотками :software:

Зображення

Зображення

Дорога в Ковалихі наче в якомусь Мухосранску, розбита, скрізь замінована коровами :(
Зображення

На клубі написано "КЛУБ" тай не "спасибо КЕП"????? :D
Зображення

Довколо куча росте акацій але тут як не дивно не проколов камеру!
Зображення

Зображення

Рішили сфоткатись коло зупиночки, на память кагБЭ!
Зображення
я розмитий получився (((
Зображення

Зображення

Зображення

Ну от і модерн Шашлик ой сорі Ташлик)))
Зображення

Зображення

Місцевий універсам мабудь 8-S
Зображення

Отут трохи натупили (на карті видно цей крюк) і поперлись не в право а прямо на Санжариху, но коли роздуплились шо шось не так, спитали в місцевих шмакодявок які і підсказали правильний напрямок, наступного разу нада їм буде по конхветі купить :)
Зображення
Ж/Д мост
Зображення

Якийсь "Іолай" підпалив траву.
Зображення

Зупинка "No name"
Зображення

І начався мего-сверх-супер-ахриненый ужос!!! Бруковка!!! я думав після неї зразу на Павлова в дурку їхати :shock: тріндец я вам честно кажу.
Зображення

Плюс до цьої дороги шей пробив камеру :evil:
Зображення

Добре шо латка була, бігом нашли дирку, заклеіли, но так як у мене був дешевий китайський за 12 грн макет насоса, толком колесо так і не накачали.
Зображення

І нареті ось воно щастя!!! асфальт!! ніколи не був так радий йому.
Зображення

Ось ця падлюча голка з акації (см. фото), яка в наслідок і стала причиною не самого чудового закінчення покатушки, в Малосмілянці з спуска коли летів заїхав в яму, і колесо знов спустило, вобщем шли уже в темряві/в дубарі/і при дощі з Малосмілянки пішки. Щас сижу знов латаю камеру.
Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Вересня, 2010 22:45 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 534
Репутація: 25
%)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Вересня, 2010 22:55 
Офлайн
Псих
Псих

Ну краще чим за компом сидіть гнить... :no:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 Вересня, 2010 22:59 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2859
Во молодчаги! Не те що я, ліньтяй. )))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Вересня, 2010 1:27 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Молодцы ребяра!!!
Мы (Tanatos и я) вернулись с небольшого путешествия по левому берегу Днепра.
Отчет тоже скорее всего будет фотками ))))
На левом берегу, оказывается, тоже есть на что посмотреть :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Вересня, 2010 14:48 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Короткий фотоотчет о поездке в село Веремиевка!

Tanatos

Tamira

Очень довольные лица )))

Центральный вход перед сельсоветом в селе Васютинцы!

Он научился ездить по воде, saab…

А за подъемом Веремиевка…

Титаник форева )))))

День первый:

Пробег: 73,52 км.
Средняя скорость: 16,3 км/ч.
Максимальная: 48,6 км/ч.
Время в пути: 4:30:06

Витрячок )))

Современная нечистая )))

Света – наш проводник по Веремиевке и истории 

Веремиевские катакомбы )))

Вот так можно опереться на историю…

Форсаж метлы ))))

Мысли – что-то дома творится не то…

Полевые испытания вела ))) saab

Длинная дорога домой )))

День второй:

Пробег: 64,38 км.
Средняя скорость: 18,2 км/ч.
Максимальная: 43,5 км/ч.
Время в пути: 3:32:39

Ссылки на архив с фото и видео!!!

Ссылка: http://letitbit.net/download/62322.62b4 ... 0.rar.html

Зеркало: http://www.turbobit.net/161k4m9ru32d.html

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Вересня, 2010 15:11 
Офлайн
Псих
Псих

Прикольно провели час, бучу дійсно там на лівому березі ще є цікаві місця!
Це получається ви Дізелем до станції Чапаєвка доїхали, і потім своїм ходом до Веремійовки?

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 438 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: