Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 18 Вересня, 2018 20:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29 Жовтня, 2015 0:36 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 64
Репутація: 1
Хороша тема, змістовна, інформативна буде ).
краще якщо відпишуться знаючі люди, а потім вже будемо додавати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Грудня, 2015 23:40 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

так ніхто і не відповів :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Грудня, 2015 0:17 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 941
Попередження: 1
ну так і не дивно

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Грудня, 2015 9:32 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 776
Репутація: 26
Ну дык на что отвечать то, чем заниматься будем, самбо, бодибилдинг, фитнес, гребля, керлинг, шашки и т.д.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Грудня, 2015 0:45 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

фітнес і тренажерочка.
хотілось би почути якусь вичерпну відповідь, на основі досвіду, що потрібно, що не користується популярністю, чому краще одне покриття за інше (це так для прикладу). Мені особисто нідочого, але тема ж цікава, а чимало користувачів зможуть оцінити такого роду професійний досвід і вже орієнтуватись у майже широкому спектрі пропонованих абонементів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Грудня, 2015 10:13 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Если хочешь мяса то нужно: силовая рама, смит, скамья для жима лежа и под углом,тренажер для жима ногами, для людей с больной спиной гак машина, тренажер для горизонтальной тяги, турник, брусья ну и естественно штанга и гантели. Покрытие резина в местах работы штанги и гантелей. А самое небходимое это хороший тренер и большое желание заниматься спортом, а когда его( желания ) нет, то создаешь подобные темы имхо :crazy:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Грудня, 2015 11:00 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

:) я, друже, займаюсь і в тренажерці, і дома, є у мене в сусідній кімнаті гантельний ряд, є лавка для жиму, штанга та інші приємні приємності для повноцінного хорошого настрою.
а також хочу друзям поставити невеликий тренажерний зал, і хотів би почути якісь корисні поради.
а ще створюю тему і пишу тому, що форум цей більше мертвий чим живий, і вже наявність хоч якогось діалогу - мене завжди радує.
ИМХО

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Грудня, 2015 13:10 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Ну для хорошего тела и настроения достаточно турника, брусьев, жимовой лавки и стойки для приседа остальное для профи, понтов или травмированых людей

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Січня, 2016 20:20 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Дякую, а хто знає яке покриття краще використати для занять біля тренажерів ? якщо підлога скажімо деревяна у приміщені,чи з бітону.
Також, з друзями думали облаштувати кімнату для занять з грушою, рукавчиками, теж питання, що по наповненості, можливо хтось зможе порадити якісь профільні тренажери. Де можна замовити великі розміри зеркал? Доберусь до свого ноута, скину перелі тренажерів, які плануємо придбати, поставити. Можливо з досвідчених людей, хтось щось підкоригує. Завчасно дякую.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Січня, 2016 21:56 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Говори честно и откровенно, хочешь зал для заработка лавандоса - это одно, а хочешь просто для брутала и мяса это то, что я написал. Напольное это резина и баста, груша нафиг не нужна ибо раздражает прыгающее и гупающее тело когда ты концентрируешся на подходе, короче оветь на первый вопрос и потом можем продолжить

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Січня, 2016 0:31 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Резина под штангу - обязательно!
Доски/бетон размолотишь в кизло за неделю/месяц.
Груша в обычной качалке - это, как уже сказано выше, исключительно для "поколотить понты".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Січня, 2016 16:01 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

привіт, ні, спочатку у мене була думка про тренажерку як вид заробітку, але щось я не вірю що це окупиться навіть за 5-7 років, тому відкинув дану ідею, хоча можливо комплексно і зважено не роглядав до кінця дане питання, можливо і через те що не було порадника якогось.
а потім подумав що все рівно у мене є чимало різного реманенту, то чому б хлопцям своїм (друзям) не поставити такого роду подарунок? я все рівно займаюсь малою кількістю, а у мене ще зайві є дві олімпійські штанги, бліни до них, таж груша, є штук 5 метболів, та іншого добра. саме від другої ідеї і починаю відштовхуватись. Можливо хтось візьметься грунтовніше за цей проект, то мого б бути щось, а так нічого, поки тільки для своїх.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Січня, 2016 18:09 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

У нас уже весь город перекрыт и если влазить то нужно вкладывать хорошее бабло, ибо все что есть в Смеле на порядочном уровне, центр два отличных зала, богдана тоже занят, сахарный аналогично. Сам когда то собирался в центре открыть зал но опередила Спарта на полтора месяца, по этому все забросил. По поводу оборудования то я уже написал тебе то, что нужно для успешного тренинга

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Січня, 2016 20:24 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

так, дякую, то є хороша інформація, але у моєму випадку мова йде не про наше місто, про інше, там з цим простіше все, я б навіть сказав що майже відсутнє )

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі