Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 20 Листопада, 2017 10:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Що вибрали б ви ?
ВУЗ 65%  65%  [ 17 ]
Курси 19%  19%  [ 5 ]
Самоосвіта 15%  15%  [ 4 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ВУЗ чи курси
ПовідомленняДодано: 16 Січня, 2014 16:53 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
естественно это мои личные соображения. Но они основаны на реальных событиях. Я ведь немного пожил, кое, что уже видел. :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Січня, 2014 18:33 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1135
Попередження: 1
Репутація: 61
Serg_Gu но кое что и не видел :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Лютого, 2014 22:25 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 14
Если на программиста (девелопера), то самообразование + курсы (например, geekhub). Благо, ресурсов хватает: http://habrahabr.ru/post/156241/

Выбираете направление (html/css/javascript, php, java, ruby...) и вперед. Можете переодически заглядывать на сайты с предложениями работы (work.ua, rabota.ua), чтобы знать о наборе скиллов для джуниора.

P. S. Это если вы хотите через 6-12 месяцев интенсивного (само-)обучения устроиться на вакансию джуниора в девелоперской конторе.
Если же вам нравиться сам процесс обучения или хотите работать в гос.конторе :bad: , тогда вам в универ.

P. P. S. Часто(но не всегда, ведь там нужны знания и опыт, а не корочка) в девелоперские конторы нужны студенты-программисты. Т.е. можете учиться в универе и заниматься самообразованием (изучать то, что сейчас востребовано/будет востребовано на рынке в скором времени) и спетлять с универа с третьего курса, или, в крайнем случае доучиться до бакалавра (уже будучи мидлом и имея 1-2 года опыта в реальных проэктах).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 Травня, 2014 20:51 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Повідомлення: 8220
Гроші, які збираєшся витратити за 5 років навчання в українському ВУЗі, витратити на поїздку за кордон. Знайти там курси, на яких за пів року-рік вивчиш більше, ніж у нас за 5.

Самоосвіта теж хороший варіант, головне мати багато терпіння і не здаватись, якщо не виходить. Ось непоганий ресурс, де можна поритись https://www.coursera.org/
може, знайжеш щось цікаве.
Я заради інтересу проходила 4-тижневий курс від каліфорнійського університету, все дуже стисло і ясно подано.

Добавлено спустя 7 минут 3 секунды:
До речі, ще згадала, що в Черкасах бувають безкоштовні курси, на зразок http://qatestlab.com/ru/pressroom/Compa ... g-courses/

Мій одногрупник, лінгвіст за освітою, відвідував ці курси + займався самоосвітою, зараз працює у цій сфері.

А ще я нещодавно займалась пошуком веб-девелопера, тому якщо ця тема досі актуальна, можу розповісти про основні вимоги в приват.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі