Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !


Сьогодні: 19 Вересня, 2020 17:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 01 Листопада, 2013 19:36 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

З нами з: 01 Листопада, 2013 19:04
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Усі батьки учнів 5, 10 класів повинні будуть здати в школу по мін. 8 гривень за посібник, в якому Міністерство пришле завдання. 8 гр. – небагато! (Але, якщо воно дійсно так буде коштувати!) Але це з кожного предмету! Тож рахуємо: 5 класи – 5 предмета= 25 гр. 10 клас – 12 предметів=84 (мінімум!!!)
І все це з доброї подачі Національної академії педагогічних Міністерства освіти і науки!!!!
ГОТОВТЕ ГАМАНЦІ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!
СЦЕНАРІЙ БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРІВ, НЕВІДОМО КИМ СКЛАДЕНИЙ!
отримали всі школи міста
 
СЦЕНАРІЙ БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРІВ, НЕВІДОМО КИМ СКЛАДЕНИЙ!
отримали всі школи міста
Батьківські збори
Тема: Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі
Шановні батьки!
Сьогодні батьківські збори присвячуються питанню моніторингу якості загальної середньої освіти наших дітей. Ми добре розуміємо, що якість освіти в державі – це запорука її конкурентоспроможності в світі, а моніторинг – механізм спостереження за змінами в освіті та прогнозування її розвитку.
Ми сьогодні запрошуємо Вас до співпраці з метою підвищення рівня якості освіти учнів. Перший крок маємо зробити, активно залучившись до моніторингу якості загальної середньої освіти, який проводить Міністерство освіти і науки України спільно з Національною Академією педагогічних наук України з 12 листопада до 12 грудня 2013 року у 5, 10 класах. Стратегічна мета цього моніторингового дослідження полягає у визначенні досягнутого рівня засвоєння змісту освіти, виявленні факторів, які чинять вплив на якість, прогнозуванні шляхів розвитку освіти та розробленні на підставі одержаної інформації рекомендацій щодо поліпшення освітнього рівня молоді. Ця мета досягається шляхом збору, аналізу та узагальнення об’єктивних даних стосовно досягнень учнів на всіх етапах і рівнях навчання та подальшої інтерпретації одержаних результатів вимірювань за допомогою методів математичної статистики.
Найбільш масштабними з них є міжнародні дослідження якості загальної середньої освіти, зокрема: дослідження якості природничо-математичної освіти TIMSS, яке розпочато з 1995року; PIRLS, дослідження якості читання та розуміння тексту – з 2001 року; PISA, міжнародна програма з оцінювання навчальних досягнень учнів – з 2000 року.
Ці моніторингові дослідження було проведено у 70 країнах світу.
Результати показали, що наші діти добре справилися із завданнями початкового і середнього рівня на відтворення теоретичного матеріалу. Найменша кількість учнів виконала завдання високого рівня на застосування знань у нестандартній ситуації. Як наслідок результатів дослідження у підручниках з’явилося більше задач практичного змісту, тестових завдань різних форматів, цікавих задач на застосування знань у нестандартних ситуаціях; розробляються нові збірники для проведення державної підсумкової атестації з предметів природничо-математичного циклу.
Безумовно, що на якість освіти дітей впливає багато чинників, а саме: рівень кваліфікації вчителів, матеріальне оснащення, наявність якісних навчальних посібників і підручників, мотивація учнів, емоційний і фізичний стан учасників навчального процесу та ін. Важко врахувати вплив усіх цих чинників. Тому результати моніторингу матимуть орієнтовний характер і визначатимуться за 4-ма рівням навчальних досягнень: початковим, що відповідає 1 – 3 балам 12-ти бальної системи оцінювання, середнім, відповідно 4 – 6, достатнім – 7 – 9, високим – 10 – 12 балам.
Отже, моніторинг якості знань, умінь і навичок учнів допоможе отримати об’єктивну інформацію про результати навчання і якість освіти дітей не тільки нашої області, а й загалом в Україні.
Також за бажанням Ви зможете здійснити порівняльний аналіз навчальних досягнень вашої дитини з відповідними середніми показниками по Україні з метою вдосконалення подальшої навчальної роботи школяра. Для цього необхідно після 01.03.2014 звернутися за допомогою електронної пошти на відповідну сторінку сайтів Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua), Національної академії педагогічних наук України (www.naps.gov.ua) (сайти напишіть на дошці або спроектуйте на екран за допомогою проектора). На цих сайтах будуть розміщені електронні версії збірників і номери варіантів тестів для виконання їх учнями за 2 дні до визначеного графіком терміну проведення моніторингу. Збірники завдань із кожного навчального предмета складаються з 10 варіантів тестів, які розроблені відповідно до вимог чинних навчальних програм і відрізняються складністю, структурою та формою. З окремих навчальних предметів збірники завдань перекладено на російську, молдовську, польську, румунську та угорську мови. А саме:
• для 5 класу: математика; Я і Україна (громадянська освіта), основи здоров'я  комбінований тест;
• для 10 класу: всесвітня історія, алгебра, геометрія, біологія, географія, фізика, хімія.
Кожен учень виконує один з чотирьох оголошених варіантів тесту і для виконання роботи використовує бланк відповідей із збірника завдань або роздрукованого із вищезазначених сайтів.
Сподіваємося на глибоке усвідомлення Вами даного питання та плідну співпрацю в проведенні дослідження, адже освітній моніторинг є стимулом до позитивних перетворень та мотивує до якісних змін учасників навчально-виховного процесу, також відбувається коригування та координація діяльності всіх учасників процесу; удосконалення організації і здійснення навчального процесу з метою підвищення його якості; подальше самовдосконалення, підвищення рівня самоорганізації учасників навчально-виховного процесу.
Із пропозицією конструктивної співпраці щодо підвищення рівня якості освіти дітей звернувся до всіх нас Президент Національної академії педагогічних наук України В. Г. Кремень. Пропоную це звернення вашій увазі (зачитуєте лист):
Дорогі учні! Шановні вчителі і батьки!
Сьогодні якість освіти стала пріоритетом у розвитку суспільства, одним з тих критеріїв, за яким оцінюється конкурентоспроможність держави, стрімкість її поступу в суспільному прогресі людства. Не випадково світове співтовариство при оцінюванні якості людського життя неодмінно враховує показники якості освіти.
Якість загальної середньої освіти  доволі різнобічне поняття. Вона залежить від багатьох чинників, зокрема таких як досконалість навчальних програм і підручників, організація навчального процесу, педагогічна майстерність учителів, інформатизація освіти, оснащення сучасним навчальним обладнанням тощо. Найбільш об'єктивним відображенням якості освіти є результативність навчальної діяльності учнів, їхня здатність застосовувати здобуті знання і вміння в практичній діяльності. Тому важливо знати, який рівень навчальних досягнень мають учні на різних етапах навчання, зокрема після завершення початкової та основної школи.
Національна академія педагогічних наук відгукнулася на ініціативу Міністерства освіти і науки щодо проведення моніторингу якості загальної середньої освіти і здійснюватиме його науковий супровід. Учені академії спільно з учителями та методистами підготували відповідні матеріали (тести, анкети, інструктивні вказівки тощо) і по завершенню моніторингу проаналізують одержані результати, щоб зробити належні висновки і надати рекомендації з підвищення якості шкільної освіти.
Моніторинг не передбачає контролю діяльності педагогів чи навчальних закладів, а має на меті з'ясувати типові помилки і прогалини у засвоєнні змісту загальної середньої освіти, виявити болючі проблеми сучасної школи та визначити дієві шляхи їх подолання. Ми сподіваємося на розуміння Вами важливості цього заходу і сумління в досягненні об'єктивного результату.
Бажаю всім Вам успіхів і натхнення!
Отож нам потрібно разом сьогодні вирішити всі організаційні заходи щодо проведення моніторингу.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 Листопада, 2013 22:14 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель
Аватар користувача

З нами з: 25 Квітня, 2013 22:06
Повідомлення: 120
Репутація: 13
Все это искусственное зарабатывание денег на родителях детей, еще и ДВОЙНОЕ, ведь кто то получит деньги за это ноу-хау, а потом придет доход от проданной макулатуры. Так как следую указаниям что покупать нужно только те решебники, которые имеют голограммы !!! остерегайтесь копий !!! Чего только не придумают !


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09 Листопада, 2013 20:44 
Офлайн
Місцевий
Місцевий
Аватар користувача

З нами з: 23 Жовтня, 2010 9:30
Повідомлення: 178
на предмет искусственного зарабатывания денег - не спорю, но учителя же здесь ни при чем? их тоже поставили в рамки(((( увы...

_________________
Петре Олексійовичу, зробіть так, щоб мені було соромно за те, що я за Вас не голосувала! (из сети)
Это моя Родина! Слава Украине!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10 Листопада, 2013 10:39 
Офлайн
Гуру
Гуру
Аватар користувача

З нами з: 29 Січня, 2012 20:08
Повідомлення: 691
Звідки: мкр "Берізка"
Репутація: 39
Бутылка водки - от 32 грн и покупается гораздо чаще. Так шо пофиг

_________________
Якщо Ви не матюкаєтеся за кермом - значить Ви неуважно стежите за дорожньою обстановкою


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 Листопада, 2013 23:36 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель
Аватар користувача

З нами з: 25 Квітня, 2013 22:06
Повідомлення: 120
Репутація: 13
tigrovna написав:
на предмет искусственного зарабатывания денег - не спорю, но учителя же здесь ни при чем? их тоже поставили в рамки(((( увы...

учителя да, а вот "умники" в министерстве образования и несут эти "новшества" !


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2013 17:37 
Офлайн
Місцевий
Місцевий
Аватар користувача

З нами з: 23 Жовтня, 2010 9:30
Повідомлення: 178
УГУ.... качают из родителей деньги((( а книжонка-то на один предмет не стоит 8 гр.((((

_________________
Петре Олексійовичу, зробіть так, щоб мені було соромно за те, що я за Вас не голосувала! (из сети)
Это моя Родина! Слава Украине!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
*Мобільна версія