Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 22 Листопада, 2017 16:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 16:08 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 400
Репутація: 28
В школах Украины будет введено обязательное изучение второго иностранного языка кроме английского, сообщили в Министерстве образования и науки.

Скорее всего, вторыми иностранными языками станут русский.

Добавлено спустя 5 минут 2 секунды:
Власть у нас дико духовная, поэтому как только возьмется за что-то духовное, так хоть святых выноси. Вот и теперь. Русский язык становится в Украине иностранным. И не просто иностранным, а вторым иностранным. Его и в школе теперь станут учить как второй иностранный. С 5-го класса. Оказывается господа, мы с вами прям с младенчества говорим на иностранном, но не подозреваем о том. Полиглоты, зараза. Вот такие талантливые. Весь Киев, оплот незалежности, тоже едва ли не поголовно на иностранном шпрехает. И вот до 5-го класса народ будет просто им как попало пользоваться, и только с 5-ом класса начнет по науке осваивать. И чего с ним церемониться, со вторым-то иностранным? Даже тот, кто вообще в школе не учился, он тоже из воздуха иностранный всосал. Правда, второй.

Оказывается в нашей стране 80% общенациональных СМИ выходят на втором иностранном.... .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 16:22 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 577
Попередження: 2
Репутація: 23
Пан написав:
Оказывается господа, мы с вами прям с младенчества говорим на иностранном, но не подозреваем о том.
Так значить для Вас москальська мова рідна :bad: ??? Ну так вважайте її рідною. На Україні я не чув щоб її признавали нашою офіційною мовою :unknown: і гордилися нею ...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 17:26 
Офлайн
Профі
Профі

Persona grata 2 написав:
Так значить для Вас москальська мова рідна :bad: ???

Кожному-своє .... . Але я б не став з такою зневагою говорити про мову якою розмовляє більше половини твоїх співвітчизників.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 17:52 
Офлайн
Експерт
Експерт

Пан написав:
Але я б не став з такою зневагою говорити про мову якою розмовляє більше половини твоїх співвітчизників.
Та я ж не говорю що зневажаю своїх співвітчизників, які розмовляють на російській мові. Я про те що Ви вважаєте російську мову - нашою... Наша рідна мова - Українська, вся інша - іноземна!
P.S. Більшість форумчан пише тут на російській мові, але в реальному житті спілкується виключно на українській.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 19:07 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 76
Репутація: 6
Більшість наших людей толком російської не знають,

Востаннє редагувалось Vikka в 05 Листопада, 2016 18:33, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 19:35 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2593
ЛЮДИНА, БАЙДУЖА ДО РІДНОЇ МОВИ,- ДИКУН. (К. ПАУСТОВСЬКИЙ)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 19:54 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 6735
Persona grata 2 написав:
Я про те що Ви вважаєте російську мову - нашою... Наша рідна мова - Українська, вся інша - іноземна!

"наше" - это институт гражданства в Украине, и более чем 100 других национальностей, что есть гражданами Украины. Нужно уважать их права, если ты хочешь, чтобы кто-то уважал права твои.

И Конституция Украины, Статья 24.: "Граждане имеют равные конституционные права и свободы и равны перед законом.
Не может быть привилегий или ограничений по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и иных убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или иным признакам".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 20:23 
Офлайн
Експерт
Експерт

ZARDOZ написав:
И Конституция Украины, Статья 24.: "Граждане имеют равные конституционные права и свободы и равны перед законом.
Не может быть привилегий или ограничений по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и иных убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или иным признакам".
Я це все прекрасно знаю! Де написано, що російська мова - це наша рідна мова, а не іноземна? Для вас російська і українська - це одне і теж! А для мене ні!!!
Vikka написав:
Чому ж наші сільські дівчата та хлопці вже в автобусі, на під'їзді до Сміли, переходять на жахливу російську? Дома в селах говорять на українській, а в "Однокласниках" спілкуються на російській, а замість назви свого села пишуть м.Сміла? Висновок - вони соромляться своєї мови.
Деякі мої однокласниці з Сміли в "Одноклассниках" написали місце свого народження : Россия, Москва :bad: , або Кієв. А самі ще й на українській не навчились говорить толком, а вже з себе строять "дєвушек бальших гарадов".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2013 21:45 
Офлайн
Профі
Профі

Vikka написав:
Я знаю таких дідусів, бабусь, які переїхали жити з Росії до нас у села, і живуть тут по 30-40 років серед повністю україномовного населення, але до останнього подиху розмовляють чистою російською. Для мене це загадка. Чому?

А я скажу почему.Я сам украинец,но до 17 лет жил вне Украины.Когда переехали на этническую Родину даже для меня была проблема с украинским языком. (Сейчас слава Богу- нет)Легче выучить немецкий или английский.Так,как там слова совсем отличаютя от наших.А здесь два очень родственных и похожих языка.И старые люди все время путаются не только в словах,но и в ударениях и произношениях.И в итоге у них получается "мова азирова"..... .Вот поэтому.что бы не вызывать насмешек(как им кажется) и говорят на русском.Кстати мои бабки живя за пределами Украины то же не совсем освоили русский язык и говорили перемешивая украинскую речь с русской.... .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Липня, 2013 15:07 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Повідомлення: 8220
Vikka написав:
Я точно знаю, що у двох наших школах буде не російська, а іспанська, німецька. Думаю таких шкіл у нас більшість.

Можна поцікавитись, в яких школах німецьку буде введено до переліку обов*язкових предметів? Хай спочатку гідних викладачів англійської забезпечать, а потім вже й німецьку запроваджують, бо буде каша.
Vikka написав:
Я знаю таких дідусів, бабусь, які переїхали жити з Росії до нас у села, і живуть тут по 30-40 років серед повністю україномовного населення, але до останнього подиху розмовляють чистою російською. Для мене це загадка. Чому?

Маю протилежний приклад з близького оточення.
Нічого проти російської вустами українців не маю, але добре, як то є справжня російська мова, а не "у міня німа", "На майо мнєніє"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Липня, 2013 17:50 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 76
Репутація: 6
!!!

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за