Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 15 Вересня, 2019 17:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 24 Жовтня, 2012 19:02 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Повідомлення: 8220
Студентам ЧДТУ пропонують робити "благодійні внески" по 500 гривень

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вкотре звернувся до Генеральної прокуратури України стосовно порушень прав студентів.
Зокрема, він зазначив, що в багатьох вищих навчальних закладах України студентів змушують сплачувати благодійні внески для поселення в гуртожиток.
Микола Томенко нагадав, що з цього приводу вже направляв відповідні звернення до прокуратури, і вони дали певні результати. Зокрема, тенденція з вимаганням сплати благодійних внесків була зупинена у Черкаському художньо-технічному коледжі.
Водночас, політик констатував, що проблема так і не була остаточно вирішена. "Керівниками вишів, на жаль, не зроблено жодних висновків і практика вимагання зі студентів благодійних внесків знайшла своє підтвердження в ряді навчальних закладів", – зауважив Томенко.
Віце-спікер повідомив, що до нього продовжують надходити звернення від студентів щодо вимагання від них сплати благодійних внесків. Так, відповідне звернення надійшло від студентів 5 курсу Черкаського державного технологічного університету, яким було запропоновано зробити благодійний внесок в розмірі не менше 500 грн. Більше того, за словами студентів, тих, хто відмовився вносити благодійні внески, викликали в деканат та натякали на проблеми із складанням майбутньої сесії.
Політик висловив сподівання, що Генеральна прокуратура перевірить нові факти порушень і в разі їх підтвердження прийме рішення відповідно до чинного законодавства України та змусить повернути всім студентам їх гроші.
http://pres-centr.ck.ua/tape/30069/

Хто з Вас має таку ж проблему, відписуйтесь, цікаво дізнатись, хто як діятиме в такій ситуації.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Жовтня, 2012 19:30 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3447
Репутація: 14
Я при в вступлении купила двухярусную кровать с ортопедическими матрацами и поставила новую дверь в общежитии. Сама в общежитии не жила. Просто знаю, что действительно сделала благотворительный взнос. Добровольно. В этом нет ничего плохого. Все в ужасном состоянии. А так после меня первокурсникам будет где спать)))
500 грн - это немного. Потому прокуратура - это кощунство.
Недавно мою тетю вызвали в прокуратуру, потому что она приняла практикантку с учебного заведения, где (по инфе следователя) "есть липовые выпускники!" %)
Господи, да почему же прокуратура не занимается убийствами и наркотиками, а ВУЗами?!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Жовтня, 2012 19:39 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Справа в тому, що в статті розглядається все доволі однобоко і 500 грн. - це теж занижена сума. Насправді просять тисячу і не на гуртожитки, а просто благодійний внесок. Читала і інші статті, де йдеться, що студентам погрожують у разі не сплати тим, що вони не здадуть сесію, не отримають диплом.
Коли я тільки вступала до університету, то теж робила благодійний внесок, але він здійснювався через касу.

Це має називатись не кощунством, а боротьбою з корупцією. Де студент може взяти скільки бабла? - Правильно, у батьків!
Не у всіх однаковий прибуток, хтось може тисячу викласти за синка чи доцю, а для когось це ціла зарплатня.

Добавлено спустя 48 секунд:
Gallinatoxim написав:
А так после меня первокурсникам будет где спать)))

Добре, якщо ті першокурсники те ліжко хоч в очі бачили.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Жовтня, 2012 20:18 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Dead_Hope написав:
Справа в тому, що в статті розглядається все доволі однобоко

Да я тоже это заметила, а когда нет обьективности - это уже не статья а просто, извините, срач.
Dead_Hope написав:
500 грн. - це теж занижена сума.

У нас 2000 примерно. Для кого-то и 500 (многодетные или малообеспеченные семьи, например)
Dead_Hope написав:
Насправді просять тисячу і не на гуртожитки, а просто благодійний внесок.

Они не могут каждому индивидуально расписать на что и куда надо денег.

Dead_Hope написав:
Читала і інші статті, де йдеться, що студентам погрожують у разі не сплати тим, що вони не здадуть сесію, не отримають диплом.

Это бред. Полнейший. Кому надо угрожать студенту?
Dead_Hope написав:
Це має називатись не кощунством, а боротьбою з корупцією.

Боюсь, что все не так... Это наивно можно верить, что в прокуратуре решили побороть коррупцию (локально! :shock: ), я же склоняюсь к мыслям, что решили "наехать" на ректора и поставить своего человека.
Dead_Hope написав:
Не у всіх однаковий прибуток, хтось може тисячу викласти за синка чи доцю, а для когось це ціла зарплатня.

Это все решаемо. Эту тысячу можно отдавать частями. Можно поговорить с деканом или директором и т.д..
Dead_Hope написав:
Добре, якщо ті першокурсники те ліжко хоч в очі бачили.

Видят уже 5 лет. :) Я лично клеила номерок на дверь и помогала папе ставить кровать. Никто эту "бандуру" не унесет :D , она никому не нужна, таких кроваток прикупили уже много. В общежитии №3 приятно обитать :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Жовтня, 2012 20:38 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Это бред. Полнейший. Кому надо угрожать студенту?

Ну, мабуть, Вам "краще" знати.
Я хотіла почитати думку тих, хто навчається в даному закладі, а не мусолити, чи це добре, чи погано, чи нормально. Я для себе вже визначила, що мені така постановка питання не подобається.

Добавлено спустя 1 минуту 36 секунд:
Это все решаемо. Эту тысячу можно отдавать частями. Можно поговорить с деканом или директором и т.д..
Ну да, звісно.. чого це студент має її віддавать? За що? Студент-бюджетник і так буде в боргу перед державою за те, що вона профінансувала його навчання.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Жовтня, 2012 20:58 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Dead_Hope Надо мыслить глобальнее.
Студент-бюджетник не всегда возвращает свой долг и не идет работать по направлению
ВУЗы не финансируются. Так же как и школы, детские садики и больнички. НО! Когда приходят гости (например, губернатор) ректор должен радо его встретить и показать высокий уровень. С улыбкой сказать "Вот, ремонт сделали... кафедру купили... лабораторные в порядке, все по полочкам и цветочки в горшочках!". Это система гнилого государства по которой большинство живет. Многих устраивает.
Я лично знаю ректора. Это бизнесмен и политик. Поэтому здесь грязная вонючая политика, а не чистые праведные намерения.ИМХО

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Жовтня, 2012 10:27 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3214
Сам навчаюсь в чдту.перший раз про таке чую...а загалом про побори в данному закладі по предметам не досить високі...давайте дивитись реально на ці речі,мені наприклад краще заплатить за здачу непотрібного предмету,чим забивать голову не потрібним сміттям...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Жовтня, 2012 21:19 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1118
Хах це ще мало нам взагалі казали заплатить 1000 + якщо не робив ремонт ,то ще 1000 зверху. %)ФІТІС 3 курс (скорочений термін навчання)
Саме більше бісить ,те що коли подавав документи ніхто нічого не сказав,а зараз починають щось говорить.Про гуртожиток взагалі мовчу,в кімнаті навіть шафи немає...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Жовтня, 2012 21:25 
Офлайн
Злобний адмін

Повідомлення: 3471
Репутація: 964
Нас заставляють що року платити в СТХТ-НУХТ по 400 грн(кажуть що це благодійний внесок і т.д.)!!! Як я протидію? Не платю!))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Жовтня, 2012 21:40 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3922
Репутація: 175
про ЧДТУ то чув шо в багатьох цих внесків не просять

Востаннє редагувалось koks232 в 24 Грудня, 2012 15:05, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 19:59 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Раніше щодня нагадували, зараз притихли, а далі видно буде.
fasrew написав:
давайте дивитись реально на ці речі,мені наприклад краще заплатить за здачу непотрібного предмету,чим забивать голову не потрібним сміттям...

Я розумію, коли платять ті, хто не може власними силами скласти іспит. А якщо людина повністю володіє матеріалом курсу + справляється з поставленими їй завданнями без помилок, що тоді?

В самої був випадок, коли 7 чи 8 разів переробляла, оскільки викладач креслила і креслила, при тому що її правки щоразу були різними, і цим вона суперечила сама собі. Зрозуміло, що все йшло до того, що треба було заплатити, але говорилось не прямим текстом.
Грошей вона не отримала, але нерви таки я собі потріпала.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 20:15 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Dead_Hope написав:
В самої був випадок, коли 7 чи 8 разів переробляла, оскільки викладач креслила і креслила, при тому що її правки щоразу були різними, і цим вона суперечила сама собі. Зрозуміло, що все йшло до того, що треба було заплатити, але говорилось не прямим текстом.
Грошей вона не отримала, але нерви таки я собі потріпала.

В мене таке було, але причина була в особистих відносинах... Нічого не можу сказати. В реальності не бачили таких безстрашних нахаб.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 20:25 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3120
Репутація: 278
Gallinatoxim написав:
500 грн - это немного. Потому прокуратура - это кощунство.

Ну, це відмовка справжнього хабарника. Яка різниця 50, 500 чи 5000 гривень, це вимагання коштів у людей за навчання яких платить держава.
Цікаво а скільки студентів навчається в ЧДТУ, близько 7 тисяч, от звичайна арифметика, і маємо 3,5 мільйона добровільних(примусово стягнутих) грошей, теж не сума для прокуратури?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 20:26 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Zarathustra написав:
Ну, це відмовка справжнього хабарника. Яка різниця 50, 500 чи 5000 гривень, це вимагання коштів у людей за навчання яких платить держава.

Давайте в школах заборонимо збирати гроші на ремонт

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 20:33 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Давайте, давайте будемо вимагати, щоб держава і влада за наші податки це робила.

Вибачте, коли дитину в школі цькують, коли його батьки не сплатять щомісячні побори, через те, що крім того що школу треба ремонтувати, у людей є теж потреби, за що ми тоді податки платимо?

Медицини немає
Освіта напівплатна
Міліція корумпована
Влада..... влада не заслуговує такою наизиватися

Я особисто проти , поборів в школах, в інститутах. Це вигідно владі, навіщо їм витрачати бюджетні кошти на ремонт школи, коли можна купити новий гелікоптер для призидента, чи побудувати нову вертолітну площадку, чи дачу собі в лісочку, а це бидло саме гроші нашкребе та відремонтує собі школу... Їм так вигідно а ми понуривши голови, танцюємо під їх дудку...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 20:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Zarathustra написав:
Їм так вигідно а ми понуривши голови, танцюємо під їх дудку...

Потрібно змінити владу, а не вбивати ректора, чи не так?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2012 20:40 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

А хто каже вбивати ректора? Але корячись ми їх не змусимо щось робити, лише непокора беззаконю та свавіллю, лише не сприйняття цієї злочинної влади змусить її коритись нам, а не нас їй.
Ректор і є влада.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Листопада, 2012 11:47 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3214
зарахустра,красиво говоришь но только этого не будет.чего вы все ругаете систему если мы все поддерживаем эту систему.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Листопада, 2012 16:02 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Ви підтримуєте? Я ні.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Листопада, 2012 22:04 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 117
Попередження: 2
ну чого ж ні? мовчки спостерігаєш за результатами виборів,
в магазині , купуючи поповнювачку на телефон, переплачуєш 2 грн
платиш комунальні " з повітря" , навіть не цікавлячись за шо
продовжувати?

Off-topic: хоча я наперед знаю що ти скажеш, " йа? да я не такий, я воздушний шарік..."

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі