Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 23 Листопада, 2017 8:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 10 Листопада, 2017 15:23 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2766
Репутація: 587
Хочу поговорити про кальяни, мені цікаво в кого в дома який кальян і який табак вам подобається.

Маю кальян, вже трохи старенький, але з нормальних. Курю я його не часто. Зробив до нього калауд з нержавки, замінив шлангу і докупив базуку...
Раніше курив Ал_факер, нещодавно спробував Щербет і Фумарі. Хоч Фумарі з дорогих і його реально курити 3и години (і дим буде нормальний і не горітиме), але Щербет мені більше сподобався...
Мені от цікаво Хто де замовляє табаки, або де в Смілі можна купити крім Фуршета.

Додано через 7 годин 37 хвилин 25 секунд:
Можливо в дома не в Усіх є кальян... то що на рахунок в Клубах або кафешках, який кальян ви там замовляли і з яким табаком вам сподобалось?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Листопада, 2017 17:34 
Офлайн
Псих
Псих

був сьогодні в Центрі міста. Шукав норм табаки до кальяну.
в Фуршеті якийсь Ал_факер коштує 99 грн за 50 грам... Я був трохи шокований з такої ціни... Немає конкурентів то вони гилять таку ціну...
Заходив в україну то там взагалі тільки пару пачок і ціна на них 103 грн... Потім дібрався до Час ПІКа, то там ціна чесно кажучи мене порадувала - 60 грн пачка, Але вибора там не багато... десь 2а блока і всього 6-7м різник табаків (багато однакових смаків).

Треба або в черкаси тулить, або замовити десь на сайті і не паритись. Дешевше в рази вийде.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Листопада, 2017 1:31 
Офлайн
Псих
Псих

Порадили мені сайт https://dumokochakov.com.ua .
Замовив собі там декілька табаків і вугілля:
 Ви не авторизовані для перегляду.  - як мені сказали листки в табаку більші ніж звичайні і треба перед тим як забивати чашу порізати трохи їх. А взагалі табак повинен бути насиченим.
 Ви не авторизовані для перегляду.  - це мені теж порадили, кажуть що гарний табак.
 Ви не авторизовані для перегляду.  і  Ви не авторизовані для перегляду.  - про ці нічого не знаю, беру не собі(але коли скуштую, мб відпишусь).
 Ви не авторизовані для перегляду.  - (в фуршеті 168 грн. коштує вугілля).

Багато табаків яких мені порадили, на тому сайті немає. Але і цього мені повинно поки вистачити ).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Листопада, 2017 1:22 
Офлайн
Псих
Псих

Все прийшло, Усім задоволений ))....

У мене тут є старі табаки(пачки відкриті), двоюрідний брат віддав. Курити я їх не буду... Викидати шкода :(.
Якщо комусь треба можу віддати.

Приєднання файлів:
photo_2017-11-16_00-28-27.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Листопада, 2017 13:59 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 5
Репутація: 0
Оооой от кальяна постоянно голова болит дико!

Сколько раз не пробовал, не мое)) Но мой друг постоянно курит табак с шоколадом.
А еще у него есть ручной кальян, типа вэйпа, только кальян. Или это и есть вэйп. В общем не знаю, он говорит что это кальян такой.
Но сомнительное удовольствие как по мне )

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Листопада, 2017 2:56 
Офлайн
Псих
Псих

Пробував недавно (годин з 5ть назад :D ) Щербет Шейх - враження не дуже, як для мене дуже крепкий... трохи покурив і добряче вставило, далі просто не курив.
Потім було Тірамісу, доволі таки непоганий смак, і легко куриться... з задоволенням курив....
А на останок (як раз гра Дота почалась, наві грали ))) )зробив ще Мілано, це ваще шик.... Куриться дуже легко, прияємний на смак.... Раджу всім.. мб з часом замовлю собі ще ... Друзям сподобалось теж на ура... А ще він найдовше курився, на останок я перевернув табак, зробив ще два вуглі і на 40 хв його ще вистачило... Диму було ще багато і смак лишився...

Сенатор Джон, спробуй не вживати алкоголь дуже багато, і покурити якийсь легкий табак....
У мене теж голова боліла коли напився більше 3ох літрів пива і скурив більше 3-4 кальянів ... Але я думаю більше від пива голова боліла ніж від кальяну..

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі