Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 20 Листопада, 2018 23:19

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 14:30 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 31
Репутація: 4
ми риєм, бурим, зрубуєм, ріжем, спилюєм, косим, стрижем, топчем, розвалюєм, руйнуєм, підриваєм, зносим, перетираєм у порох, знищуєм, нівелюєм... - фух! стомився від дієслів нашого прогресу - адже завдяки саме таким і подібним діям ми розширюємо, розсовуємо простір свого існування і вдосконалюємо свій світ - хоча і розуміємо, що ідеального блага на землі немає, не було і бути не може - благо нам як символ, якого змушені вічно прагнути з причини своєї егоїстичної суті...
...без вирішення питання егоїзму не збудувати нам блага - з іншого боку, людина без егоїзму не дбає про себе, про власний добробут, не слідкує за собою, втрачає свою індивідуальність - людина без власного "я", що як найменше! не розумна людина - що ж то тоді буде за суспільство з ідеальним благом брудних і не розумних людей? - от ми і здумали собі піраміду суспільного устрою, ідучи тут за прикладом природи - зверху сильні і красиві, "кращі", знизу слабкі і брудні, "гірші" - в більшості ми "гірші", жорсткіші у хамстві, цинічністю, в іронії над собою і над усім у світі, диспотизмом, наглістю, у брехливості своїй, злодійкуватості і т.п. найнижчих проявах у побутовому бутті, в найегоїстичніших духовних і розумових якостях... - але куди нам до сильних, красивих, "кращих" на соціальній маківці! - адже ми лише гумус, яким живиться самий, най- найкращий - який, нерухомий, квітне і процвітає однією шлунково-кишковою метою - вижити...жити в ім"я консервації стабільного постачання, підтримки існування свого за рахунок живлення від слобкого, бридкого, "гіршого" - але від споживчих надмірностей "кращих" світ кисне, гниє, в решті решт, всихає і гине, руйнується - і таке відбувалося в історії людства досить таки частенько - а ми знову зводили нову піраміду, створювали іншу, паскуднішу за попередню...
...да-а-а! темна споруда, ця піраміда суспільного устрою - але ще темніша дурість, що відтворює її - краще б ми жили у кришталевій салатниці на слонах, які стоять на черепашці, або на кітах в океані Всесвіту - світліше і прозоріше жили би у такому крихкому і прозорому світі, були б відповідальніші в існування, гостріше б відчували провину за кожний свій порух у природі...
...а ще подейкують, що піраміда - стартова площадка у розвитку людства...не знаю, вірити в це, чи ні?..живучи у новій споруді, сумніви гризуть мене - а сумніви, кажуть, діалектика... - але то вже зовсім про інше.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 14:55 
Офлайн
Cordial
Cordial

Повідомлення: 3719
Репутація: 1146
Может быть Ваша тема уместнее в Философии? Как Вы считаете? Прошу не обижаться, мне ни в коем случае не мешает, я просто довожу до Вашего сведения возможные варианты.

Ты небо рисуешь синим, а серым рисуешь скалы. Затем мужчин, обязательно сильных, и женщин, конечно, слабых. Но небо лишь изредка сине, а серое вовсе не скалы, и вот приходится быть сильной. А хочется быть слабой.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 15:01 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

я іще не орієнтуюся тут...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 15:04 
Офлайн
Cordial
Cordial

Смотрите, если посчитаете, что Философия лучше, я запросто перенесу

Ты небо рисуешь синим, а серым рисуешь скалы. Затем мужчин, обязательно сильных, и женщин, конечно, слабых. Но небо лишь изредка сине, а серое вовсе не скалы, и вот приходится быть сильной. А хочется быть слабой.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 15:11 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

сходив на філософію...не знаю, але своє я розглядав як літературну мініатюру без претензій на щось там...але якщо Ви вбачаєте тут якусь філосфію - розміщуйте там, буду лише вдячний за це.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 17:45 
Офлайн
стаґий пеґдун

Повідомлення: 10288
Репутація: 2801
ontoia что поделаешь, в природе человека считать, что большее - лучше, красивее - лучше, стабильнее - лучше, моложе - лучше, настойчивее - лучше, напористей - лучше, сильней - лучше, стройнее - лучше, трудолюбивей - лучше, богаче - лучше и т.д.

Эта система ценностей "прошита" в подкорке, и у людей, и многое - также у животных. Видимо, не спроста так. Иначе воцарился бы хаос. Каковы были бы ориентиры, точки отсчета? Как делать выбор?

Получается, у умозрительной категории "успешность" есть вполне рациональные, первобытные аналоги. Жестко прошитые в подсознании. И, мне кажется, многие не выходят за эти рамки, руководствуясь тем, "что лучше для меня" в данный момент.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 18:10 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

я лише константував факт бардака на території нашої країни...літературно...і не треба бути великозрячим, аби не зрозуміти, що нас такий стан речей - не надто! - але влаштовує...а щодо іншого - так, проти природи не попреш...але ж як ми її іспоганили!..теж цікава темка до роздумів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 18:19 
Офлайн
стаґий пеґдун

Повідомлення: 10288
Репутація: 2801
Свиньи достойны свинюшника... И это справедливо!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2013 18:22 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

ні, ну, то занадто круто! я не такий радикальний...але, як казав один "шутник" - с етім шото надо делать...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2013 14:31 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

вчора не було часу на розлогу відповідь...
стверджувати, що ми свині і заслуговуємо лише на свинарник, що це нам від природи і то є факт, якого ані заперечити, ані збавитися - рівнозначне заклику до бездіяльності, пасивнисті і збайдужіння - але, якщо роздивитися, стає зрозумілим - на горищі суспільної будови "кращі" собі влаштували "хазу", злодійську "маліну" - знищити це горище і збудувати новий прозорий і чистий останній поверх під "дахом патріотично налаштованого громадянства у наших силах і це можливо - "свинство" випаде в історію - і досягти цього можна у законний спосіб, і потрібно... - але, це залізне, сакрамаентальне "але"! - як досягти із таким "уродце" (я маю на увазі толмуд наших законів)? - я, наприклад, не маю ніякого уявлення, фантазія моя тут гине - бо у нас, куди не кинь, скрізь бруд, брехня, чиновниче хамство і байдужість до людини, чиновниче карикатурне, знущальне до анекдотичності ставлення до нашої державнисті, а іноді і взагалі саботують усе українське - і це чиновник! державний службовець!.. - самі слова, пусті, ні до чого не зобов"язуючи - говорити ми навчилися - навіть привладні злодії вміють складати речення без підказки "за вказівкою" - бо який "пацан" не прчитає з погляду "пахана"... - от до чого ми дійшлм! - а скільки відчайдух вистрибує за кордон, не розуміючи, що, проявляючи слабкість у такий спосіб, він прирікає, не бажаючи того, державу на злиденність, ще на довгі часи занурюючи її у безнадійність...

Додано через 37 хвилин 21 секунду:
тихо погойдуюся у гамаку і удивляюся у синю безодню неба...
що було там, за сходом дня, я знаю - там відбулося усе велике і визначне, там було створено усе, що мене оточує, була створена моя сутність, було створено мене...
що відбуватиметься на заході дня - мене хвилює, страхає, відлякує, але манить своєю казковою загадковістю, захоплює, дарує надію і водночас відбирає її і, хитре, знову кличе за собою...
але зараз, саме в цю мить мене хвилює лише те, що я необережно відігнав від обличчя хмаринку, яка затінила сонце і зрадів - спокій не порушено мною у сірості будень...
і я відвернувся від того мирного споглядання - бо стомився удивлятися у відзеркалення своє в небесах...
гамак ще більше розгойдався, коли я закладав за голову руки - і під шелести вітру у саду я заплющую очі і засинаю у мрії...
блукаю у майбутті зі своїм нікому непотрібним минулим у важкому ранці за плечима і відмахуюся від сьогодення як від настирної мухи - я чхаю у буття - воно несправжнє, безколірне, желеподібне, у тумані, сонне, кволе і беззахисне у жорсткому світі - чхаю до сліз і бризки від чихання гіркОтою розбризкуються в жорстоке суспільство - і мені байдуже до усього, що оточує мене, окрім, звичайно ж! краси і затишку у природі - Господи, не переривай цей сон...
раптом сьогодення хапає мене за плече і розвертає до себе - вся моя увага прикута до того, аби розломити буханку хліба і не зронити жодної крихточки - над головою висіла погроза злиденності - я заздрю ситому і з огидою слухаю, як він мені співчуває - бо ж я горда людина! я громодянини своєї землі! - я знаю, що той, хто розпродує залишки, помре від ожиріння, а я ні - тому що задоволений крихтою з буханця хліба - але ситий регоче з мене - і я сахнувся від того реготу - ситий і жирний був я сам! - і мені було гидко дивитися на себе... - і ось вже жовта, зморщена стареча рука сьогодення стиснула , заглибила свої довгі і гострі нігті мені у плече - да так, що аж бризнула кров із нього - я кричу від болю, але крику свого чомусь не чую... - Господи! розірви цей сон...мені боляче.

P. S.
мініатюра "Протиріччя, або сон у саду" - ілюстрація щодо замріяності у надії і дійсності.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Востаннє редагувалось ontoia в 31 Січня, 2013 13:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2013 22:16 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 950
Попередження: 2
Off-topic: це не у філософію, це у приватну територію....ІМХО

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 11:53 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

а де вона?..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 16:58 
Офлайн
Магістр
Магістр

о, мій юний друже, шлях в країну " приватна територія" , важкий і тернистий..
спочатку ти повинен очистити свої думки і вчинки від смертних гріхів , потім- довести всім, що серце твоє відкрите людям , а сам ти...(ну почті мати Тереза )

потім рада суддів закритої території буде вирішувати твою долю шляхом голосування...
і коли чаша " за" переважить в твою сторону, ти будеш зачислений до лику " ізбранних" :D

а якщо серйозно...то є у нас гілка ...типу щоденники
у " творчості"
треба подати заявку Марго...Off-topic: думаю тебе приймуть, уж дуже ти цікава особистіть :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:01 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

і як пишуть таку заяву?..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:01 
Офлайн
Cordial
Cordial

Уже приняли :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:02 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

щіро вдячний!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:03 
Офлайн
Cordial
Cordial

ontoia , теперь ты должен видеть саму Территорию. А дальше по желанию - я могу эту тему перенести туда твоим дневником, а можешь создать новую. Это на твое усмотрение

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:04 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

пішли, подивимося...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:05 
Офлайн
Магістр
Магістр

ну от...одним ангелом стало більше :)
Off-topic: а мені одим плюсом за добрі діла...у вербуванні позитивів :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2013 17:08 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

дякую за "ангела"...але свої крила я вже давно загубив і літаю тепер лише у мріях.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі