Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 16 Жовтня, 2018 7:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Русские как проблема
ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 16:33 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 49
Репутація: 2
Не стоит обобщать страну и людей, которые в ней живут.
У нас тоже куча неадекватов, но есть же и нормальные..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 17:32 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
amyr4ik-jr бесполезно... я им это уже больше года твержу... но им, такое чувство, просто нравится обобщать :sorry:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 17:41 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 318
Репутація: -3
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 18:35 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 119
Попередження: 1
amyr4ik-jr написав:
Не стоит обобщать страну и людей, которые в ней живут.

90% і 10% - співрозмірні цифри?
Є у фізиці таке поняття: "из-за ничтожности величины нею можно пренебречь"
А у випадку, коли це стосується національної безпеки та, власне, і самого питання існування української нації - то не можна, а необхідно прєнєбрєчь, і гріха не буде.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 18:38 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Landish написав:
amyr4ik-jr бесполезно... я им это уже больше года твержу... но им, такое чувство, просто нравится обобщать :sorry:

делать реальные выводы всегда труднее, чем принимать поспешные решения.. :unknown:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 18:44 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Landish написав:
я им это уже больше года твержу

Шото "Маловато будєт!!!"(с), больше года. Нам твої соотєчєствєннікі вже два роки щеплення від "русской братской дружбы" роблять. Соболєзнованіямі безвиннопостраждалому на Майдані "Беркуту", плакатами і криками "КРЫМ НАШ!", сюжетами России-24 і 1 канала, хунтой, карателями, укрофашистами и т.д. и т.п.
Слава тобі Господи - дуже успішно роблять.Нація хоч трохи прозрівати почала. Про витіранів не скажу - а от дітки гарно прозрівають, хто кому хто.

Додано через 2 хвилини 4 секунди:
amyr4ik-jr написав:
делать реальные выводы всегда труднее, чем принимать поспешные решения..

Головне - висновки робити швидко, вчасно і правильні. З швидко і вчасно - тут, безперечно, погоджуся, що є проблеми. А от щодо правильності - от з цим все нормально поки що йде.

Додано через 7 хвилин 36 секунд:
Цитата:
Сергій Лойко просить вибачення в українців і бажає посилення санкцій проти РФ

Російський військовий фотограф-міжнародник і журналіст Сергій Лойко вважає неможливим примирення між українським і російським народами в найближчі десятиліття.

Про це він розказав агентству "Укрінформ" у Канаді, на представленні свого роману "Аеропорт" - про побачене в боях за донецьке летовище, - повідомляє Gazeta.ua.

"На десятки років відносини між росіянами й українцями заморожені. Все ж, я хочу попросити вибачення. Я, Сергій Лойко, прошу вибачення в українців. Я винен у жахливих злочинах, які моя країна вчинила відносно вас. Вибачте за війну на сході, за втрату Криму, за все інше... Якщо кожен росіянин покається, можливо, відносини вдасться відновити", - сказав кореспондентові росіянин.

Битву за донецький аеропорт очевидець називає пірровою перемогою для Росії та великою перемогою українського духу, українського народу й української Революції. А щодо російсько-українського протистояння загалом, то Лойко бачить два шляхи його продовження:

"Або Росія вибачиться і піде звідти, або, згідно з Мінським домовленостями, віддасть контроль над кордоном Україні. Тоді потихеньку цей бандитський непотріб, що там зараз перебуває, перестане підкачуватися грошима і сам собою розбіжиться. Але при цьому Росія повинна вивести всю важку техніку й особовий склад із Донбасу. У сьогоднішній ситуації Україні не варто відновлювати військові дії, штурмувати Донбас. Звичайно, є теоретична ймовірність, що таким способом вдасться виграти цю війну, але тоді загине багато людей, Донбас буде зруйнований ущент, і кому доведеться це відновлювати? Знову ж таки - Україні! Хіба у неї для цього є кошти?", - запитує він.

=====================================
Не скажу за всіх українців
МОЇЙ сім"ї, МОЇЙ онучці, яка третій рік росте без батька і хтозна ще коли його побачить - нам потрібні його вибачення?!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 19:22 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Стрижак говорить, что все русские тупые, это как и утверждать, что все украинцы - умные.. далеко от действительности..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 19:26 
Офлайн
Магістр
Магістр

Стрижак написав:
Є у фізиці таке поняття: "из-за ничтожности величины нею можно пренебречь"

Именно поэтому законы термодинамики, основанные на теории "идеального газа" далеки от действительности.
Это же касается любого моделирования... именно эти ничтожные величины полностью меняют картину мира, в следствии чего ими можно пренебречь только в теории, но увы не на практике.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 19:46 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Landish написав:
именно эти ничтожные величины полностью меняют картину

президентських и парламентських виборів у Росіі вже 15 років
Прічьом нє в тєоріі, а імєнно - подчьорківаю: ІМЄННО!!! - на практиці!
У? :wink:
Зображення

Додано через 3 хвилини 49 секунд:
amyr4ik-jr написав:
говорить, что все русские тупые

А я десь казав, що вони тупі? :shock:
Не тупі, ні.
Просто злодії, нероби і брехуни.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 20:10 
Офлайн
Магістр
Магістр

Президентские и парламентские выборы - так же упрощенная модель получения общественного мнения, основанная к тому же на статистике...
А статистика не всегда права... это все равно что сказать: "богачи едят мясо, бедняки - капусту, в среднем все едят голубцы". :wink:

:) Календарной Зимы в марте действительно никогда не было... Зато ее природные проявления в марте - довольно частое явление.
(Хоть я и не особая любительница лыж, но в прошлом году точно помню, что ходила на них именно в марте, причем на реках еще был довольно прочный лед, чтобы выдержать все мои 65 кг + пару кг на сами лыжи, палки и одежду).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 20:17 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Стрижак написав:

Благо мы такими обделены :)

Если кто не видел, посмотрите. Толковый мужик.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 20:22 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

О, до речі про статистику:
Цитата:
В настоящее время (январь 2016) численность населения Земли составляет более 7,3 миллиарда человек
На 1 января 2016 года по оценке Росстата в России было 146 519 759 человек (ну, це поки бабушка у Митіщах внука і кватирку не викинула; тепер - вже трохи менше)

От цікаво: якщо з загальної кількості 7,3 млрд зникне 146 млн - це буде дуже трагічно для людства?
Як на мене - то краще вже циганами цей провал виправити, від них шкоди менше. Або китайцями, вони роботящі, навідміну від русскіх.

Додано через 19 хвилин 26 секунд:
amyr4ik-jr написав:
Стрижак написав:

Благо мы такими обделены

Да ви-то такімі отнюдь нє обдєлєни, з вас воно все і почалося.
Нажаль присутність представників "братского русского народа", які вселялися у ще неохололі хати українців у 34-у, винищення господарів у період з 1918-го по 1921-й, прищеплення "русской культури" на протязі семидесяти років не дають можливості стверджувати, що українська нація не вражена цією недугою.
Але
Цитата:
...І нємного етнографіі. Української етнографії.

Цитата:
У Горбулеві кутки мали назви за прізвищами або прізвиськами їхніх мешканців. На Лапаївці жили Лапаї, на Галдунівці — Галдуни або Галдуненки, на Бидилівці — Бидюки. Утім, на кутку Злодіївка не було людей із прізвищем Злодій.

Так що отак от :pardon:

Додано через 35 хвилин 41 секунду:
amyr4ik-jr, оце от ти мене спровокував!!! :sorry:
amyr4ik-jr написав:
Стрижак говорить, что все русские тупые, это далеко от действительности..

Спочатку виклав оце:

Зображення

Потім думаю - нє, нє пайдьот, Ландиш всьо-такі, почті шо дама! Треба шось міняти :sorry:

Знайшов оце:
Зображення

Ну, думаю - це трошки легше, нехай дивиться.
Так от про тупість:
оця людина істота не знає ін-мема "настало время"?!!!!
Вона мені про "вєсну в началє мая" щось варнякати починає!!!!! І вона після цього не тупа?!!!!
Тоді я вибачаюся; у мене семикласники втричі розумніші - і однак інколи мене пробиває і я їх турками називаю.
Вніманіє, знатокі - вапрос:
ЯК НАЗВАТИ ЛАНДИША?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2016 21:42 
Офлайн
Магістр
Магістр

Стрижак написав:
оця людина істота не знає ін-мема "настало время"?!!!!

По перше, мені не цікаво повзати по павутині, щоб знайти те, що ви хотіли сказати спочатку...
По друге я і не телепат, щоб вам ще у голову заглядувати (не дай Боже, бо можна ще багато нового про себе дізнатися досить неприємного :oops:).
Та й по третє - раніше такого не бачила.
Отже вибачайте!
Проте... з вашим ставленням до мене на це можна навіть не сподіватися.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2016 22:43 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Лютого, 2016 17:06 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114
Заборона на вантажні автоперевезення.

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Лютого, 2016 9:24 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Русскіє дєткі

Александр Алексеев
October 24 · Kaluga, Russia

Кукольная жесть
Сегодня мы с женой повели нашу трёхлетнюю Марусю на кукольный спектакль «Три поросёнка». В детстве я смотрел эту англо-американскую историю в двух версиях. Первую - в кино. Это был знаменитый диснеевский фильм с песенным шлягером всех времён и народов «Нам не страшен серый волк».
Вторую версию, михалковскую, я увидел в ленинградском театре марионеток имени Деммени в кукольной интерпретации. На этом представлении мы, юные зрители, изо всех сил мешали волку совершить тройное убийство. Когда он спрашивал нас, куда побежали свиные дети, мы, не сговариваясь, дружно показывали противоположное направление.
Среди нас не было никого, кто бы помогал волку дуть на домики поросят, чтобы сломать их убежище. А уж на прямой вопрос волка в зал: «Вы хотите, чтобы я их съел?», мы истошно орали: «Нет!!! Уходи!!!»
Но это было в прошлом веке. А вот сегодняшние реалии. Практически все малолетние почитатели кукольного театрального искусства, пришедшие на этот спектакль, жаждали крови несчастных запуганных животных. Милые мальчики и девочки активно помогали волку в его кровожадном замысле. Дули вместе с хищником на поросячье жильё. Кричали: «Съешь их!» А на вопрос: «Куда побежали поросята?» - весь зал дружно вставал, показывая руками бестолковому любителю свежего мяса истинное направление побега трёх братьев.
Рядом со мной воспитанный мальчик, лет пяти, обращался к волку на «Вы»: «Ломайте дверь! Её можно ногами выбить! Сожрите их!» Бабушка юного садиста с улыбкой взирала на внучка. Глаза её, как пишут в сочинениях школьники, «лучились добротой». В зале царило устойчивое родительское умиление.
И лишь один папа еврейской наружности, недоумённо оглядывая неистовый зал, растерянно воскликнул: «Что вы делаете? Он же их хочет убить!»…

https://www.facebook.com/alexeev7/posts/906734252697232‎Кеш
=============
Треба мабуть терміново онучку з русскімі дєткамі побратати, щоб навчилася, як у світі жити, бо така росте, що й комарі з"їдять

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Лютого, 2016 22:02 
Офлайн
Магістр
Магістр

Стрижак написав:
Милые мальчики и девочки активно помогали волку в его кровожадном замысле. Дули вместе с хищником на поросячье жильё. Кричали: «Съешь их!» А на вопрос: «Куда побежали поросята?» - весь зал дружно вставал, показывая руками бестолковому любителю свежего мяса истинное направление побега трёх братьев.

А вы посмотрите, какие мультики сегодня показывают по каналам Disney, Cartoon Network, Nikkelodeon, Djetix
Ответ найдется сам собой...
А теперь вспомните:
"Подарок для слона";
"По дороге с облаками";
"Клад";
"Винни Пуха" (не тот диснеевский сериал, а тот, где ослик Иа, Винни Пух, Пятачок и Сова плясали под песенку " И я того же мнения")...
"Подарок для самого слабого"
Крокодила Гену с Чебурашкой
список можно продолжать... :unknown:

Або, якщо все, що перераховано вищє Вас не влаштовує - хоч про Івасика, котрий не міг заснути у дитячому садочку, та рахував слоненят з поради виховательниці...

И результат:
Стрижак написав:
Среди нас не было никого, кто бы помогал волку дуть на домики поросят, чтобы сломать их убежище. А уж на прямой вопрос волка в зал: «Вы хотите, чтобы я их съел?», мы истошно орали: «Нет!!! Уходи!!!»

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Лютого, 2016 7:44 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Да-да-да-да, мультікі винуваті!

Нація така!!!

"Сафари": москвичи привезли на Донбасс ребенка "пострелять". Опубликованы фото

Жители Москвы привезли своего малолетнего ребенка на Донбасс к террористам "пострелять".
Об этом на своей странице в Facebook рассказал блогер Мирослав Олешко.
"Мать и отец из Москвы (Таня Мосаева) приехали захватывать Крым, получили награды от Аксенова, а потом поехали захватывать Донбасс вместе с другими боевиками и российскими военными. Прихватили с собой и ребенка, обучая того стрелять и убивать", - написал он.
http://obozrevatel.com/crime/48906-safa ... i-foto.htm

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Лютого, 2016 12:27 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 464
Репутація: 24
Landish написав:
хоч про Івасика, котрий не міг заснути у дитячому садочку, та рахував слоненят з поради виховательниці.

Слоненят рахував Петрик П'яточкін. А решта - все правда. Колись я подивився пару мультиків (не пам'ятаю, чиїх), щось там було про трансформерів і ще якась муть - це просто жах. А дітям же подобалось. Знаю кількох батьків, у яких маленькі діти - принципово не дають дітям це дивитися. Шукають в мережі старі радянські мультики. Вони переважно добріші і спокійніші.
А вовк в "Ну погоди" в порівнянні з "Томом і Джеррі" - просто добряк.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Лютого, 2016 5:34 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

На сцене - ансамбль русского орального творчєства "Пилотки"!

Цитата:
Национальная пуповость
Тут по всей стране комсомольцы в ООН письма пишут. Я эти пламенные приветы Чемберлену, как правило, не смотрю - чем старше становишься, тем меньше желания тратить время на всякую тупую фигню - но тут вот у Айдера Муждабаева наткнулся на обращение каких-то "Дочерей офицеров" из Крымского федерального университета к - ни много ни мало - Пан Ги Муну, и даже первые секунд двенадцать глянул.
Знаете, что меня во всех этих комсомольских собраниях приводит в трепет?
Врожденная персональная убежденность в личной мировой пуповости.
"Здравствуйте, меня зовут София, мне 18 лет, я учусь в университете одного провинциального города, но хочу поговорить со всем ООН, Пан Ги Муном, Бараком Обамой и представителями всех стран".
Неплохая такая заявочка для первокурсницы, два дня как паспорт получившей, правда?
А этот ролик именно так и начинается.
Что там дальше, не знаю, но, думаю, заявки на победу примерно такого же уровня сложности.
Ну, тут Пан Ги Мун, конечно, все бросает, бежит пруду опрокинутым лицом: Барак, Барак, ты слышал, тут София из Федерального (ну а как иначе-то, каждый университет каждого Замухинска в этой стране - Федеральный, и обязательно с Большой Буквы) университета этого полуострова - как его там, черт, где он хоть находится-то, в Сибири что ли, у них же там в бензоколонке все в Сибири - в общем, госпожа ее величество первокурсница говорить с нами будут!!! Блин, что же делать, все пропало!!! Срочно звони Ангеле! Поднимай вертолеты! Это же София! Из Федерального крымского! А мы не в "Бриони"! Все пропало, боже мой, все пропало!
Уважаемые кураторы Софии из Крымского федерального...
А, хотя - нет. Вы - пи***сы проженные, вас в несчастном бложике даже упоминать бессмысленно, вы ж сейчас просто сидите, считаете деньги, сами же ржете над всей этой фигней и даже не следите, что о вас говорят - потому что вам плевать на это все до такой степени, что вас даже уже и индекс отрицательной известности не интересует.
Тогда - уважаемые преподаватели Крымского Федерального.
Объясните, пожалуйста, студентке Софии - буде такая вообще в Крымском федеральном имеется - что ее задача на сегодняшний день, равно как и на завтрашний день, послезавтрашний и вообще ближайшие лет десять - молчать и слушать. Молчать и слушать! И говорить, только когда спросят. И то исключительно на экзамене.
Все нужные слова для этого к облегчению вашей задачи уже изобретены: "Вы стоите на самой низшей ступени развития, - перекричал Филипп Филиппович, - вы еще только формирующееся, слабое в умственном отношении существо, и вы в присутствии двух людей с университетским образованием позволяете себе с развязностью совершенно невыносимой подавать какие-то советы космического масштаба и космической же глупости о том" - как Пан Ги Муну судить Барака Обаму.
Не, ну честное слово. Жалко же девчонок.
Комсомольские пи***сы домик себе на Ривьере прикупят по соседству с таким же патриотом товарищем Рыковым (или как его там - Рычков?) - а детям мозги загадят и жизнь поломают.
Учиться, учиться и учиться.
Объясните им эту простую мысль.

(с)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: