Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 16 Серпня, 2018 6:07

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2013 21:31 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2593
Ну вони не тільки не розбираються, а часом думати не хочуть ," ЭТО не удел богов "

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2013 22:13 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3261
Попередження: 2
халепа коли не систематично...

сидить собі такий собі лапоть
і возомняє з себе велікого інквізітора

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2013 22:34 
Офлайн
стаґий пеґдун

Повідомлення: 10288
Репутація: 2801
Persona grata 2 написав:
Будем сподіватись що колись форум хтось викупить, будуть нові модератори і все буде "good" :friends:

Ага, а ще будемо сподіватись, що прийдуть нові депутати і наведуть в державі лад. Угу! ЩАЗЗЗ (С)

Згадуючи часи, коли ми бунтували проти місцевої системи (наприклад, я), ми не просто нили про несправедливість, а доводили це на прикладах, і, хоча й з величезним трудом, добивались і зняття модераторів, і деяких змін у правилах, або ж у негласних правилах.

А оці соплі зараз читаю - фу, противно, таке враження, що зібрались "вечно обиженные и ущемленные" і ниють, ниють, ниють при першій же можливості.

Конкретно шось робіть! Вносьте поради, доводьте свою правоту, і т.д.! Ми ж якось примудрялись досягати успіхів в цьому, не порушуючи правил форуму.

В общем, про нинішню нашу форумівську "опозицію" скажу так:
1. Слабаки!
2. Ганьба!
3. Шось робіть, а не нийте. Тоді до Ваших слів хтось буде прислухуватись, бо вони будуть викликати повагу. Поки що - нажаль, це дитсадок, а не аргументи і не цілеспрямована робота. :no:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2013 23:08 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 577
Репутація: 23
Uncle Den's написав:
1. Слабаки!
2. Ганьба!
3. Шось робіть, а не нийте. Тоді до Ваших слів хтось буде прислухуватись, бо вони будуть викликати повагу. Поки що - нажаль, це дитсадок, а не аргументи і не цілеспрямована робота.

Це нам у відкриту пише модератор! А спробуйте хтось написать такі слова на модераторів ! Зразу буде бан!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2013 23:20 
Офлайн
стаґий пеґдун

Persona grata 2 я выразил ЛИЧНОЕ мнение, как форумчанин с большим стажем и большим опытом борьбы с администрацией и модераторами. Вы, видимо, не в курсе, но модерирую я недавно, а много лет до этого был источником головной боли админов и модераторов, что, считаю, даёт мне право высказываться в таком духе.

Поэтому говорю ещё раз - ГАНЬБА и ПОЗОР таким "борцунам" за порядок и свободу, которые ничего не могут сделать. Толку ж - ноль! Одни стоны. Мне стыдно смотреть на эти жалкие потуги, ребята. Хотите чего-то достичь - подойдите к вопросу системно, разработайте стратегию, включите свою способность убеждать! Не ленитесь, "пробивайте"! Умом, аргументами, лбом в конце концов!

А пока - одно нытьё, ни одного конкретного конструктивного, адекватного, нужного нового предложения лично я не видел от "борцунов" :( Ни одной реально аргументированной претензии, которая была бы использована как прецедент и были бы внесены изменения в систему! Вы (борцуны) не сделали НИЧЕГО! Ровным счетом.

Даже "Пожаловаться" хрен кто нажмёт... Где активность? Где посильные действия? Это же позорище, а не "активисты форума"!

Добавлено спустя 3 минуты 43 секунды:
Persona grata 2 написав:
А спробуйте хтось написать такі слова на модераторів ! Зразу буде бан!!!

А спробуйте написати так, щоб бану не було! Створіть тему з конкретним питанням, аргументуйте, що воно дійсно потребує вирішення, наведіть приклади, коли невирішенність цього питання викликає певні проблеми у форумчан. Доведіть справу до результату!

Бан дають за обговорення дій модератора, а не за обговорення роботи форуму. Розділ як зветься? Обговорення роботи форуму. От і обговорюйте роботу форуму, а не дії модератора :pardon:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2013 23:42 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

а можна я викажу ЛИЧНОЕ мнение, как форумчанин с большим стажем и большим опытом борьбы с администрацией и модераторами.

літав ти як віник...і дальше б літав, якби не підвернувся Лаут
і не треба тут втюхувати про надздібності
доречі, літаючи не забувай з ким повзав :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 0:25 
Офлайн
Експерт
Експерт

Uncle Den's написав:
как форумчанин с большим стажем и большим опытом борьбы с администрацией и модераторами.

Якби мене не забанила одна :mat: по айпішніку колись давно то і я на даний час був би з великим досвідом боротьби з несправедливою адміністрацією і модераторами, а зараз я в цьому ділі новачок, але це не дає Вам права ображать мене і інших, навіть як колишній звичайний форумчанин. І до того ж я не просто так постійно пишу як Ви кажете "стони" і потуги. Якби мене ніхто не трогав, а дали можливість нармально спілкуваться, то і я б тут подібного не писав би нічого. А так самі ж спровокували...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 0:31 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

наче все просто має бути
біле- чорне
ан ні...з усіх модераторів під зміну влади пішли лише
Єва, Горіо, Діамонд

всьо...може не все так просто? :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 0:43 
Офлайн
стаґий пеґдун

Капризка безусловно, всё в корне изменилось, когда сменились владельцы форума. Речь, во-первых, не об этом, и, во-вторых, о никчёмных действиях нынешних "недовольных". Правильно ставьте приоритеты, зачем уводить дискуссию в сторону?

Persona grata 2 а где оскорбление? Оформите, будьте добры, жалобу, либо напишите мне в ЛС, кто, когда и где Вас оскорбил, разберемся.

Добавлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Капризка написав:
наче все просто має бути
біле- чорне
ан ні...з усіх модераторів під зміну влади пішли лише
Єва, Горіо, Діамонд

всьо...може не все так просто? :wink:

ну вот, пример поста, содержащего офтопик. Вроде-бы и содержание есть, но смысла нет. Конкретно по пунктам, что предлагает нам форумчанка Капризка, прошу озвучить!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 0:47 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

я звичайно можу озвучити, но без ЧК

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 1:02 
Офлайн
стаґий пеґдун

Ну, если без нарушения правил - пожалуйста. И не здесь. Здесь обсуждается мифический "…нский форум", теме вообще место в Творчестве )

С конкретными предложениями - в viewtopic.php?f=25&t=178

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 12:09 
Офлайн
Експерт
Експерт

Uncle Den's написав:
Згадуючи часи, коли ми бунтували проти місцевої системи (наприклад, я), ми не просто нили про несправедливість, а доводили це на прикладах, і, хоча й з величезним трудом, добивались і зняття модераторів, і деяких змін у правилах, або ж у негласних правилах.

Ну якщо Ви були таким крутим дядьком колись, і добились таких результатів що Вас поставили на таку "важну" посаду, то поділіться з нитіками своїм досвідом. А ми може щось почирпнемо в боротьбі з теперішньою ситемою! Я думаю напишіть мені це краще приватним повідомленням, а якщо Ваші поради допоможуть хочь трішки, при першій зустрічі я виражу Вам свою "благодарность" :handclasp:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2013 17:37 
Офлайн
стаґий пеґдун

вкратце:

Uncle Den's написав:
Створіть тему з конкретним питанням, аргументуйте, що воно дійсно потребує вирішення, наведіть приклади, коли невирішенність цього питання викликає певні проблеми у форумчан. Доведіть справу до результату!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Квітня, 2013 2:31 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Цитата:
Створіть тему з конкретним питанням, аргументуйте, що воно дійсно потребує вирішення, наведіть приклади, коли невирішенність цього питання викликає певні проблеми у форумчан.

конкретні теми були створені Макс Бандитом і Імаго було аргументовато з наведенням цитат
і ____шо?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Квітня, 2013 5:19 
Офлайн
стаґий пеґдун

Не видел конструктивных тем с реальными проблемами. Зато видел балаган, где из мухи раздули слона (частный случай возвели в степень местной традиции).

Результат, как и следовало ожидать, нулевой: много было слов, да мало в них смысла.

Off-topic: PS Заезжие тролли заглянули покормиться, и отправились восвояси, не солоно хлебавши.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Квітня, 2013 19:57 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 31
Попередження: 1
Репутація: 0
Uncle Den's написав:
Off-topic: PS Заезжие тролли заглянули покормиться, и отправились восвояси, не солоно хлебавши.

ну только слепой не заметит в чей огород камень - так что привет от заезжих голодных троллей.
И по сути - За макса бандита не знаю, а за себя скажу - Не дождетесь, разве что забаните - Молчала в знак солидарности с забаненной Капризкой.

А насчет покормиться - так здесь такой голодомор свободной мысли, что не то чтоб покормиться, а просто выжить тяжело. ах да забыла - голодомора согласно вашей версии ( равно как и версии коммунистов равно как и версии "братской" Российской империи) ведь не было.

Додано через 1 хвилину 25 секунд:
Uncle Den's написав:
А оці соплі зараз читаю - фу, противно

Заезжие троли поскользнулись на размазанных соплях описанных вами так живописно упали и получили сотрясение мозга

Додано через 2 хвилини 5 секунд:
Навешивание ярлыков – тоже традиция …нского форума – не уподобляйтесь.
Говорю вам это не как модератору а как участнику с большим стажем. На …нском форуме за такой стаж дают даже медаль «Почетный аксакал»

А вообще то модераторы любого форума - …нского или смелянского или московского или лондонского должны способствовать общению людей и обмену МЫСЛЯМИ этих людей а не обмену оскорблениями, лолжны противостоять «оббріхуванню» порядочных и честных людей со стороны швАндеров и им подобных фрезеровщиков.

Востаннє редагувалось imago77 в 30 Квітня, 2013 23:26, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Квітня, 2013 23:13 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 9
Репутація: 0
Uncle Den's написав:
Здесь обсуждается мифический "…нский форум"

аяяй!!! отклонение от темы.
здесь обсуждается демократура или диктатократия

Додано через 1 хвилину 10 секунд:
мне показалось прикольным и очень правильным

Капризка написав:
конкретні теми були створені Макс Бандитом і Імаго було аргументовато з наведенням цитат
і ____шо?

и чуть ниже ответ

Додано через 2 хвилини 21 секунду:
Uncle Den's написав:
Результат, как и следовало ожидать, нулевой: много было слов, да мало в них смысла.

наконец то дэн честно признался о своей реакции на обращения

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Квітня, 2013 23:31 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

любий форум це лице адміністрації
саме вони назначають наглядачів, саме від них залежить, буде форум місцем для спілкування, чи це місце реалізації амбіцій тимчасово наділених правами

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Травня, 2013 1:58 
Офлайн
стаґий пеґдун

>наконец то дэн честно признался о своей реакции на обращения

Поймите, я высказываю своё мнение, но я - не единственный представитель администрации. У других представителей оно может быть другим. Но они не сочли нужным высказаться. Я - конструктивного зерна в критике не увидел, а если что и увидел, то учёл в своей работе ) Вот фразу
Цитата:
А вообще то модераторы любого форума - …нского или смелянского или московского или лондонского должны способствовать общению людей и обмену МЫСЛЯМИ этих людей а не обмену оскорблениями, лолжны противостоять «оббріхуванню» порядочных и честных людей со стороны швАндеров и им подобных фрезеровщиков.
"намотал на ус". Но, снова таки, мы действуем в рамках правил форума, и всё равно, кто кого "оббрехивает" - каждый "оббрехало" получит по заслугам, вне зависимости от объекта его нападок.

Позволю себе дать совет: (как бы поступал я): общался бы, высказывался, "гнул свою линию" в спорах, но при этом старался бы воздержаться (если это возможно) от: перехода на личности собеседников, и категорически - от оскорблений (но дать негативную оценку - можно), от офтопика (следить за темой - нужно, если надо - создать другую), и уж точно чего бы не стал делать - в чем-то винить администрацию (но обязательно бы создавал темы в Обговорення роботи форуму с конструктивными предложениями, предварительно их хорошенько обдумав).

Добавлено спустя 2 минуты 4 секунды:
Капризка написав:
любий форум це лице адміністрації

В Вашем высказывании не хватает знаков препинания. Любий форум - це як любі друзі? "Улюблений форум"? Чи любий форум - це калька з Вашої улюбленої російської? І розуміти як "будь-який форум"? І що є "лице"? Обличчя? %)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Травня, 2013 13:08 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 6735
Я за диктатуру! Тобто за диктатуру правил форуму. Бо демократія - це як воз у Крилова, що тягнуть лебідь, рак, та щука, кожен в свою сторону...

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: