Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 23 Липня, 2018 1:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 26 Липня, 2017 9:53 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
Репутація: 2
Доброго часу дня, всім смачного і гарного дня!

Троха пред історії. Хочу зразу сказати я не вмію робити перший крок на зустріч дівчині в плані признання в симпатії і т.д. Познайомився з дівчиною років 10 тому, звати її Аня проявляв симпатію, але ні чого більшого, по незрозумілих причинах, получилось так, шо я почав зустрічатись з її подругою Людою. Буває. Час йшов я з її подругою зустрічаюсь, а вона одружилась, народила прекрасну дочку. З її подругою все було супер виховували тоже дочку, дочка не моя, від першого чоловіка. Ну в якись не зрозумілий мені момент після 4 років зустрічання наші стосунки зайшли в тупік. Почались сварки крики ревнивість і розставання. Сказати чесно для мене цей удар був болючий, довго я відходив від розпачу. і навіть дойшло до того шо я почав зловживати алкоголем. В певний період свого життя я взяв себе в руки, перестав пити повністю відмовився від алкоголю навіть пиво для мене це був алкоголь, ну це так триває вже 5 років, не пю.... За цей період було 2 чи 3 зустрічання але це більш можна було назвати показухою... певний час я не зустрічався ні з ким не хотілось просто галочки.
Ну і тепер саме головне чому звертаюсь до Вас. В досить не сподіваний момент Аня, написала мені в фейсбук, нічого особливого "привіт як справи", стандартні питання які в фейсбуці задєш всім друзям і не друзям.. Переписувались досить короткий час близько тижня. Я знав, шо як три роки вона в розводі, потім був ще один ухажор але не зрослось, а на даний момент вона одна виховує дочку. Як я наважився запропонувати їй піти на день народження моєї знайомої сам не зрозумів, але погодилась, я ще попросив дочку взяти. На дні народженні не приставав і нічого не робив для того щоб її злякало, справлялось в моїй компанії, а тут я як риба в воді, я сам то з хорошим почуттям гумору і вся компанія така, сиділи святкували прікалувались, я старався проявляти більше увагу її дочці (в кінці свята мене назвали татом року, бо біля дочки там ще було 4 дітей не з нашої компанії, то я зі всіма був дітьми, як за няньку). Свято наближалось до культурного завершеня. Починався дощ Аня попросила відвести додому. Посадив в авто, навіть відкривав двері для неї, хоч ніколи я цього не робив інишим. Відвіз додому провів до підїзду попрощались, вернувся в компанію... свято звісно не закінчилось а перенеслось з бази відпочинку в нічний клуб але то вже інша історія. На протязі трьох днів після дня народження спілкування з Аньою я незнаю, як я наважився але все виклав, як на лодоні шо люблю її і так далі... відповідь не заставила очікування - вибач але я не хочу ніяких стосунків, ну коротко сказала ні. Історія не закінчилась, переписку ми не припинили і вона пише першою і я з радістю відписую, але не знаю шо робити? чи варто взагалі шось продовжувати переписку якшо не хоче зустрічатись то здається не продовжується спілкування особливо коли ти знаєш шо тебе люблять а ти ні. Чи то якась ігра? Якшо хтось може мені помогти хорошими порадами шо мені робити далі після слова "НІ", але переписка не зупинилась і не змінилась...Буду дуже вдячний...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Липня, 2017 23:43 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
может не судьба быть с ней? я вообще думаю, что наверняка встретишь свою половинку но позже. знач время еще не пришло. а с той подругой я бы не связывался. глупо тешить себя призрачной надеждой. опять таки при очередном разрыве с ее стороны будет психологическая травма. оно тебе надо? активно живи, встречайся, знакомься е...ь тебеж еще я так понимаю не 70? :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Липня, 2017 11:15 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Репутація: 2
та ні, ще не 70 ще далеко -)))
Річ в тому, шо вона перша пише і так склалось шо її характер мені подобається, в нас практично одинакові думки...одинакова позиція на життя... але може просто збитись і як Ви кажете жити дальше, перегорнути сторінку. Дякую

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Липня, 2017 12:56 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Репутація: 0
Якби в подібних ситуаціях люди знали на 100% відсотків, що робити, і, що з того вийде, то життя не було б таке "живе", цікаве і наповнене. Тим більше, хтось не дасть порад, які будуть готовим рецептом. Адже робити вибір і брати відповідальність за нього може лише сама людина. Є багато прикладів з життя про різні стосунки між чоловіком і жінкою (стосунки про любов і про близкість), які по різному розвивались і тривали. Але Ваша історія - сама жива, сама хвилююча, і сама Вам близька. Стосунки і відносини - це теж свого роду наука, і, на мою думку, їм потрібно вчитись. Наприклад, як Вам інформація про те, що після трьох днів спілкування відповісти взаємністю для жінки - це пуститись у якусь інтрижку. Також невдалий досвід стосунків і попереднє розлучення потребують і часу, і любові, і старань з обох боків. Та й стосунки можуть бути різними, що Вам потрібно, що ви хочете у цій ситуації: кохання? спілкування? піклуватися про неї, чи турботи про себе? Чи готові й хочете серйозних стосунків - аж до можливого шлюбу. Що Вас зупиняє у тих бажаннях, які є? Що Вона очікує від спілкування з Вами? Але, що видно зразу, що у вас двох є якийсь інтерес один до одного, спілкуатись, говорити, хоча б і через "фейсбук". А Ваший "гіркий" досвід із нею та з іншою партнеркою вказує на те, що треба щось робити також із собою: чомусь у цих питаннях навчатись, щось міняти, розвиватись, рости. Умовно кажучи ставати самим собою. Коли усвідомлюєш, що ти саме хочеш, коли розрізняєш, що заважає у досягненні цього, як на зовні так і в середині.

Додано через 17 хвилин 46 секунд:
А взагалі до цього питання можна підійти більш серйозно. У всьому світі (у нас у країні це відбувається не так широко і ще не є загальноприйнятою традицією) існує терапія сімейних стосунків (як вид психотерапевтичної, психологічної послуги), або психологічне консультування із питань стосунків з партнерами. Там відбувається і пізнання себе і партнера, розуміння розмовок і конфліктів, усвідомлювання своїх бажань, навчання позбутись внутрішніх перешкод,що заважають комфорту і балансу у житті та стосунках, і ще БАГАТО ЧОГО. І хай нікого не лякають суспільні стереотипи, чи власний страх звернутися до спеціаліста (а скоріше відсутність такого досвіду), чи те, що це коштує певних фінансів. Воно того варте. Як сказала недавно одна жінка: "За кохання треба боротися".

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі