Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Квітня, 2018 19:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16 Вересня, 2009 15:51 
Офлайн
Святой инквизитор

Повідомлення: 1503
Репутація: 190
В даному розділі форуму діють загальні  Ви не авторизовані для перегляду. , а також вводяться деякі доповнення.

- Забороняється зловживання цитуванням - оверквотінг (цитування без необхідності). Цитувати півбесідника необхідно по мінімуму (можна взагалі не цитувати, якщо ваше повідомлення йде відразу після поставленого питання або повідомлення, на яке Ви хочете відповісти). Повторення одного й того ж тексту, особливо на одній і тій же сторінці зайві і лише засмічують форум.
До оверквотінгу також відноситься Цитата в Цитаті, по типу:
User2 написав:
User1 написав:
Я вважаю...

На мою думку...

User3 Я згодний з User2, тому що...але...

Порушники будуть покарані

- Забороняється
 Тро́лінг
Тро́лінг (від англ. trolling) — розміщення в Інтернеті (на форумах, в групах новин Usenet, в вікі-проектах та ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну правок, марнослів'я тощо.

Тролінг є грубим порушенням мережевого етикету (нетикету).

Приклад:

Код:
"Ви всі не праві..." "Я думаю тобі не місце в цій темі..." "Дурні"

Подібні повідомлення можут викликати і зпровокувати учасників форуму на порушення правил. Ті хто відреагували на тролінг будут покарані разом з "тролем". Ігноруйте "троля", модератор подбае про нього.

- Забороняється дискримінація в будь-якому її прояві.

Приклад:
Код:
"Росіяни меньше обізнані в мистецтві кохання, ніж Українці" "ЭМО не знають що таке любов" "Неформали гірше за інших..." "В 12 років не може бути кохання"

Подібні повідомлення можут викликати негатив, який може призвести до знищення цивілізованої бесіди. Будьте максимально лояльні до співбесідників.

- Забороняються короткі коментарі які висловлюють ваші емоції до викладеного матеріалу. Рекомендується автору, чиє повідомлення вам сподобалося поставити "+" в репутацію або натиснути "дякую". Порушники цього правила будуть покарані а повідомлення знищенні.

Приклад:
Код:
"Я згодний з User1 на всі 100%!!!" "User1 ти беззаперечно правий, я теж так вважаю"

- Забороняються використовувати мат та його замінники. Що таке мат вирішує модератор.

Покарання залежить від порушеного правила. Не завжди мірою покарання буде лише жовта картка, іноді це може бути відразу червона картка або деактивування юзера.

Адміністрація залишає за собою право змінювати дані Правила без повідомлення користувачів. Все те, що з яких-небудь причин не було вказано в даних правилах, залишається на розсуд адміністрації форуму.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: