Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 10 Грудня, 2018 6:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2016 16:21 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3910
Репутація: 175
Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали керівника відділу однієї з міських рад Черкаської області, який організував наркобізнес.

Правоохоронці встановили, що держслужбовець “заробляв” на продажі амфетаміну місцевим неповнолітнім наркозалежним. Співробітники спецслужби затримали чиновника поблизу будівлі міськради під час продажу підлітку чергової партії наркотиків. У наркоторговця було вилучено понад десять грамів психотропу.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

ресурс
http://provce.ck.ua/na-cherkaschyni-ker ... tnim-foto/

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2016 19:57 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
:oops: Считаю, что за продажу наркоты давно пора вводить смертную казнь, что у Вас, что у нас, да и где-бы то ни было.
Быть может тогда из конопли снова будут производиться лишь веревки и ткани, из мака - семена для булочек, а остальное на корм для будущей говодины (или молока), свинины, баранины и т.п.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2016 23:08 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 777
Репутація: 26
С такими судами и мусорами смертную казнь нельзя

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2016 23:18 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
:( ну правосудие - отдельная тема... Я говорила с расчетом на справедливый суд. Упущение конечно, но иногда хочется помечтать о хорошем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Червня, 2016 8:50 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 581
Репутація: 45
А може првильніше було б не ловити одного продавця з мільйону, а легалізувати легкі наркотики? Я знаю людей, яким бухать категорично не можна, вони перетворюються на неадекватів і шизоїдів. :party: :P :bayan: (_o_) :hang: :nauseous: :bad: :mat: А якось же треба розслаблятись у цьому невеселому житті, ось би вони й курили потихеньку, :nose: хіхікали :))) і до всього були б позитивно настроєні. :linux: Як кажуть - "не драповое дело - насилие"
"Все ето похоже на какую-то разводку, наркотікі нєльзя, но можна водку".
Вживають ЛН (легкі наркотики) мабуть 50% українців і вони їх вживати не перестануть.. І поки не легалізують ЛН, так і будуть всякі чиновники-сбушники-менти заробляти собі в кишеню мільйони. А зробили б як в Чехії - побачили, що 60% (це я навмання, точну цифру не знаю, ліньки шукати) народу шмалить і нюхає . Пару років придивлялись і зрозуміли, що відсоток лишився такий самий, тобто не кинули, але й на важкі наркотики не пересіли. Тоді було прийнято рішення про легалізацію ЛН і гроші почали прибувати в бюджет, а не в кишені перевертням. зверніть увагу, скільки країн до ЛН ставляться нормально

http://ria.ru/spravka/20110603/383694171.html

P.S. Прикольно, напевно, у продавця в торговому дозволі написано "торгівля алкогольними, нікотиновими та наркотичними засобами"))) :-D

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі