Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 19 Вересня, 2019 9:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 300 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі

Ваше відношення до вступу України в Є
позитивне 70%  70%  [ 99 ]
негативне 30%  30%  [ 42 ]
Всього голосів : 141
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2013 18:35 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 235
Репутація: 1
Ні-ко-му!

Додано через 24 секунди:
стараюсь!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2013 18:57 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2593
Для тех кто не понимает что такое европейский стандарт , и кому стандарты ТС ближе :crazy:

Комбинат Дубки

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2013 19:13 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 6735
Цитата:
http://www.segodnya.ua/economics/enews/ ... 58082.html
1. Импорт дороже.
2. Падение качества товаров.
3. Непрозрачные правила.
4. Атака российского бизнеса.
5. Ограничение суверенитета.

1. Импорт? Лишь бы не дешевле - иначе это ударит, в первую очередь, по нашей же промышленности и экономике, которые и без того в полуживом состоянии....
Это можно, наоборот, тулить в минуса европейского вектора. Первая задача для восстановления и укрепления украинской экономики - недопустить дешёвый импорт, иначе украинцы уедут в Европу туалеты мыть... Что касается ТС, то нас связывают давние кооперативные связи, ещё со времён СССР, и без которых наша промышленность уже превратится в ничто.
2. Та же Белоруссия завалила Европу своей пищевой продукцией, которая не уступает, а то и лучше будет, чем европейская. Да и у нас, в Украине, об этом знают не по наслышке... Советский ГОСТ - вот где качество! Сохранив производство еще по старым нормативам советского ГОСТ-а белорусские продукты очень и очень качественные.
Качество ещё во многом зависит и от цены на ресурсы. От цены на ресурсы зависит и конкурентноспособность, где товар будет более привлекательным с точки зрения цены, при своём более относительном качестве. Вот где реальное преимущество!
3. Брехня. Самые что ни есть прозрачные правила. Украинская сторона, в качестве наблюдателя, уже давно в этом убедилась. Про непрозрачные правила можно лишь сказать в отношении европейского вектора. Ведь мы даже до сих пор ничего не знаем - ни про условия вступления, ни про преференции, которые нам сулят...
4. Все вопросы решаются коллегиально в рамках ТС, где каждый сторона имеет равные права голоса + право вето. Есть там и специальные органы, комиссии и тп., которые совместно решают все технические стороны ТС. И чтобы ни у кого не возникало иллюзий в отношении кому лучше\хуже в ТС, то от ТС выигрывает далеко не Россия, а Казахстан. Да и Белоруссия, до ТС, была на грани глубочайшего кризисса....
И потом, а почему это скромно умолчали про атаку европейского бизнеса, в случае европейского вектора? Вот там это более очевидная угроза, нежели в ТС. Если в рамках ТС мы будем как равноправная сторона, то никто не знает на каких правах мы будем в случае подписания этой т.н. ассоциации с ЕС.
5. Снова брехня.
Ст.1 из уставных документов ТС: "ТС - является экономическим государственным объединением; стороны вступившие в ТС являются и остаются суверенными и независимыми, равными субъектами международного права".
И опять же, а почему снова умолчали об ограничении суверенитета в случае европейского вектора? Там этот вопрос уж тем более очевидный. Кто-кто, но только Брюссель нагло вмешивается в наши суверенные дела и диктует свои условия, и это ещё до подписания т.н. ассоциации с ЕС...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2013 23:48 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3261
Попередження: 2
добре нам не буде ні там ні там
але у європейців хоть менталітет і шишлення працює не в сторону " газ перекрити, конфети заборонити, боржомі вилити в унітаз..."
в них мозок не совково- комуністичний
захочемо в люди вибитися- виб.ємося, он Польша тому зразок

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Жовтня, 2013 7:13 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114
Нас там чекають (тут, напевне, має бути знак питання)

Україна відзначилася - не домовившись, хто буде очолювати делегацію і входити до її складу, депутати взагалі не з'явилися на засідання Європарламенту.

Українська делегація зірвала засідання Європарламенту
Засідання делегації Європарламенту у комітеті парламентського співробітництва ЄС-Україна 9 жовтня у Страсбурзі не відбулося через неявку української частини комітету.
"У своїй парламентській практиці я ще жодного разу не стикався з подібним", - заявив член комітету, британський депутат Чарльз Теннок і додав, що зрозуміти і сприйняти цей крок дуже важко, пише Deutsche Welle.
Інший член комітету, польський депутат Марек Сівець наголосив, що депутати Верховної Ради грають проти правил, і що такого в історії делегації ще не траплялося. Він запропонував колегам самим поїхати до Києва і поспілкуватися з українськими партнерами у готелі за чашкою чаю, якщо офіційно їм зібратися не вдалося.
"Був Майдан, був Кучма і Янукович, але завжди ми мали партнерів з обох сторін", - підкреслив Сівець. Він також висловив пропозицію написати відкритий лист для поширення у ЗМІ, в якому заявити, що засідання комітету напередодні Вільнюського саміту "було паралізовано бойкотом з боку українського парламенту".
"Вважаю, ми не повинні бути стриманими в наших висловлюваннях", - підкреслив він.
Як з'ясувалося, проблема полягає в тому, що після останніх парламентських виборів в Україні, які відбулися в жовтні минулого року, депутати не змогли прийти до згоди з приводу того, хто буде очолювати комітет з української сторони.
"Відразу після виборів новообрані депутати Верховної Ради не могли визначити, хто буде входити до складу делегації, її було сформовано лише після прямого втручання спікера Рибака", - пояснив співробітник секретаріату комітету в Європарламенті, який попросив не називати його ім'я.
За його словами, між депутатами почалися довгі суперечки, хто - представник опозиції або правлячої партії - очолить комітет. А після того, коли було вирішено призначити двох співголів від обох політичних сил, суперечки з приводу їхніх особистостей спалахнули з новою силою.
Всі політичні сили у Києві знають про цей конфлікт, але не пропонують жодного прийнятного рішення, а дипломатичні заходи, до яких вдаються представники Європарламенту в односторонньому порядку, поки що не дають результатів. Ось чому жоден з шістнадцяти представників у комітеті парламентського співробітництва ЄС-Україна до Страсбурга не приїхав.
Цікаво, що офіційного пояснення такого демаршу Верховна Рада Європарламенту так і не надала. Хоча ще у серпні президент Європарламенту Мартін Шульц надіслав на ім'я голови Верховної Ради Володимира Рибака лист, в якому просив його особистого сприяння у вирішенні цього конфлікту. Співголова комітету від Європарламенту Павел Коваль вважає, що причина такї затяжної суперечки між українськими депутатами лежить у політичних амбіціях, бо і члени опозиції, і члени правлячої партії хочуть здобути собі славу євроінтеграторів.
"А в результаті ми вже більше року не проводили повноцінних зустрічей і не мали можливості працювати. Я вважаю це значною політичною помилкою, особливо враховуючи політичні процеси напередодні Вільнюського саміту", - сказав Павел Коваль.
Коментуючи ситуацію, екс-міністр закордонних справ України, народний депутат від фракції "Батьківщина" Борис Тарасюк назвав "помилкою журналістів" поширену раніше інформацію про неявку української делегації до Європарламенту. "Це якась помилка журналістів", - сказав Тарасюк.
http://dt.ua/POLITICS/ukrayinska-delega ... 9825_.html
не дочекаються :facepalm:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Жовтня, 2013 18:07 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 464
Репутація: 24
ZARDOZ написав:
Ст.1 из уставных документов ТС: "ТС - является экономическим государственным объединением; стороны вступившие в ТС являются и остаются суверенными и независимыми, равными субъектами международного права".

И Россия откажется от роли "старшего брата"? Наивный советский мечтатель. России ТС нужен только для того, чтобы опять на международной арене говорить не только от своего имени. СССР был сверхдержавой, Россия - нет. С СНД ничего не вышло, придумали ТС, потом еще какой-нибудь С... Вон с Белорусью как бы единое государство замутили. И где оно? Где-где, в :mat: .

ZARDOZ написав:
И опять же, а почему снова умолчали об ограничении суверенитета в случае европейского вектора? Там этот вопрос уж тем более очевидный. Кто-кто, но только Брюссель нагло вмешивается в наши суверенные дела и диктует свои условия, и это ещё до подписания т.н. ассоциации с ЕС...

Я за незалежність. Але щось вона криво виходить. Може й варто щось обмежити, але нормальними законами.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Жовтня, 2013 19:52 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1670
Репутація: 165
Дай Боже, щоби договір про асоціацію підписали.
Особисто я вважаю, що нам те членство в ЄС не так уже й потрібно, аби відгородитись від російського впливу достатньо асоціації й вступу до НАТО. А от такі речі як верховенство права, зростання якості життя, безвізовий режим та підвищення вимог до продукції, щоби потім не жалілись через шльопанці за 300 гривень — куди важливіше, ніж економічна вигода від співпраці з МС, особливо коли вона короткострокова. З'являється надія, що гроші не осядуть в кишенях якогось дяді, а все таки, їхнє використання буде регулюватись.
Та й, у питанні Європа чи Азія — вибір очевидний.

Цитата:
Представництво ЄС в Україні випустило спеціальну брошуру.

Зображення

Брошура має на меті надати основну інформацію про практичні перспективи та переваги Угоди про асоціацію між ЄС та Україною та має назву “ЄС-Україна: що це вам дасть?”.

У брошурі розповідається про те, як Угода може покращити життя українців. Якщо Україна підпише асоціацію з ЄС, громадяни України зможуть отримати якісний захист прав споживачів, купувати більше товарів за нижчими цінами. Європа буде допомагати Україні вирішувати екологічні проблеми, а молоді люди будуть отримувати якіснішу освіту.

У кінці брошури можна прочитати якою буде Угода про асоціацію за структурою і змістом.

Брошуру можна подивитися  Ви не авторизовані для перегляду. .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Жовтня, 2013 22:47 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 27
Репутація: 1
Господа! не будьте наивными. Вспомните слова интернационала " никто не дат нам избавленья, не бог, не царь и не герой,
добьёмся мы освобожденья своею собственной рукой!" Кто нам мешает жить по европейски, достойно и богато. Формальное присоединение ничего не даст!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Жовтня, 2013 0:58 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3261
Цитата:
З'являється надія, що гроші не осядуть в кишенях якогось дяді, а все таки, їхнє використання буде регулюватись.

вбило наповал...виявляється є люди які в це ще вірять

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Жовтня, 2013 10:27 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

ну Росії реально пофіг, а в ЄС вимагатимуть результат.

shmaiss, формальне приєднання до чого??
Губу закатайте, аби мати можливість приєднатись до Євросоюзу УА має виконуватись не формально, вона має працювати і без досягнення передбачуваного нею рівня нічого нікому не світить.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2013 18:15 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2486
Репутація: 70
Если самым главным условие вступления Украины в АЧ Евросоюза является освобождение Тимошенко,(заметьте-не повышение жизненного уровня народа,зарплат.пенсий итд),то нафига он нужен тот евросоюз.... .

Каждый выбирает для себя... ."

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2013 18:29 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 927
Попередження: 1
Репутація: 44
Не питаю иллюзий о святости Тимошенко, но думаю что, если бы она была президентом, то малому и среднему бизнесу, дышалось бы заметно легче, а это и цены и рабочие места.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2013 20:34 
Офлайн
Псих
Псих

Ага.И цена на газ.... .Работал я и при ней и при Юще и при Яне.... .Хрен редьки не слаще... .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Жовтня, 2013 10:37 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1742
Репутація: 109
iskender1 Евросоюз поставил Украине три условия, чтобы договор об ассоциации был подписан: реформа избирательной системы, реформа судебной системы и дело Тимошенко.
Эти реформы для всех, а дело Тимошенко наглядно показывает насколько у нас всё запущено.
P.S. 78% за, совковые динозавры обречены :crazy:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Жовтня, 2013 22:52 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 286
Репутація: 67
ГРЕЧНЕВЫЙ написав:
Іскендер,моє ставлення негативне. З України сосуть(крадуть) ресурси і свої,а витягування євросоюзом,буде схоже на випалення землі,що взагалі нічого не лишиться. Та і нас туди не візьмуть і слава Богу. От Ульяна ще не відписалася. Хотілося б її думку почути,як недавноприбувшу звідти!

А хто тобі казав, що я повернулась. Мені тут добре і в Україну я поки повертатись не збираюсь.
Що тобі Гречневый сказати? Тут якось краще... Хтось колись, навіть не знаю де, казав: " Пока не узнаешь, что такое ад. Рай не будет казаться тебе раем".
Хоча також залежить від людини. Хто як уявляє свое життя, деякі задоволені тим, шо у ніх є, а деякі прагнуть більшого...

- Так, блять. Вгадав.

- Не кричи на мене, а то захворієш.
- Чим?
- Переломом щелепи та струсом мозку!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Жовтня, 2013 7:41 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1967
Репутація: 248
han написав:
Дабы прикрыть хавальце москалям нужно в европу ломиться

Ну да им прикроеш))
Перед ними пол евросоюза стелится Олланд,Меркель итд...
В Европе давно поняли что,Россия это не только Путин,водка,балалайка но и очень влиятельный и висомый
игрок на политической арене.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Жовтня, 2013 9:08 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

дотепно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Жовтня, 2013 21:28 
Офлайн
Псих
Псих

У меня бизнес связанный,скажем так,с сельским хозяйством.И когда голландские ребята увидели наш чернозем-они просто офигели.И заявили что это концентрат!И если вы видите.что на грузовиках.поездах.итд везут нашу землю-знайте -подсуетились европейские товарищи.Вывозят нашу земельку к себе оставляя нам "лунные ландшафты"... .То ли еще буде после вступления в АЧЕС.... .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Жовтня, 2013 5:19 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Приєднання файлів:
M1Sq4wQf2W8.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Жовтня, 2013 10:56 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1742
Репутація: 109
iskender1 :lol:

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 300 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: