Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 10 Грудня, 2018 16:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 80 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 16:00 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 6735
ЗображенняСегодня вступил в должность новый президент Украины. Присягу Виктор Янукович принес в присутствии рекордного количества иностранных делегаций. Экс-главы государства Виктора Ющенко и премьера Юлии Тимошенко на церемонии не было.
Масштабных гуляний и концертов сегодня не предусмотрено - решено экономить. Новый президент уже подписал несколько указов.
На Украине - день больших политических торжеств. В должность вступил новый президент Виктор Янукович. Повестка дня насыщенная: молебен в храме, потом присяга, затем прием руководителей международных делегаций. Все торжественно - но скромно.
Первый указ Виктора Януковича появился через 30 минут после того, как он вошел в свой рабочий президентский кабинет на улице Банковой. Новый глава Украины вернул официальной резиденции ее старое название. Теперь это здание не секретариата, а Администрации президента.
В указах о первых кадровых назначениях на первом месте - экономия. Например, канцелярию сократят более чем на 20%. Возглавил президентскую администрацию Сергей Левочкин (он был руководителем службы премьер-министра Януковича в 2006-2007 годах).
Уже определено, что первый визит нового президента состоится через три дня. Виктор Янукович посетит Брюссель. А сегодняшнее утро глава Украины начал с посещения Киево-Печерской лавры.
Патриарх Московский и всея Руси Кирилл благословил его на президентство. После молебна Виктор Янукович отправился на торжественное заседание Верховной Рады.
В присутствии рекордного числа гостей (на инаугурации приехали более пятидесяти международных делегаций) Виктор Янукович вошел в сессионный зал. Церемония инаугурации, которую транслировали в прямом эфире, началась с присяги украинскому народу на Конституции и Пересопницком Евангелии.
Виктор Янукович, президент Украины: "Я знаю, что и как нужно делать. В первую очередь, восстановить систему эффективного государственного управления. Мы должны быстро создать дееспособную исполнительную власть, которая безотлагательно займется наиболее пораженными отраслями экономики и социальной сферой.
Первоочередная задача на этом пути - реформирование системы власти и, прежде всего, кабинета министров, превращение его в команду профессионалов, а не "политических официантов".
В связи с этим я призываю Верховную Раду поддержать мои усилия, направленные на создание прозрачной, эффективной и ответственной системы государственного управления, способной работать с президентом в синхронном режиме".
Инаугурационная речь Виктора Януковича продолжалась 13 минут и несколько раз прерывалась аплодисментами.
После этого председатель Конституционного суда Украины вручил Виктору Януковичу свидетельство о вступлении на пост президента Украины и символы президентской власти - печать, булаву и колар - нагрудный знак главы государства. Во время своей инаугурационной речи новый президент очертил свои первые шаги на своем посту.
Премьер-министр Юлия Тимошенко и депутаты ее фракции инаугурацию нового президента проигнорировали. Экс-президент в Раду тоже не пришел. Виктор Ющенко встречал нового главу Украины у его кабинета.
Тем временем, руководители делегаций из России, Европы и США выражали уверенность в том, что их отношения с Украиной при новом президенте Януковиче изменятся к лучшему.
Сергей Нарышкин, руководитель администрации Президента РФ: "Я уверен, это новый этап в развитии отношений между нашими странами, отношений, которые имеют свою большую историю. Потенциал нашего сотрудничества, конечно, последние несколько лет не использовался. И новая власть, вновь избранный президент, конечно, высказывался и высказывается в пользу развития добрососедства".
Журналисты наблюдали за процессом инаугурации в кулуарах Верховной Рады. Для этого были установлены специальные мониторы.
Сейчас президент Виктор Янукович проводит прием для международных делегаций. Это мероприятие проходит в культурно-деловом центре - Украинском доме. Гостей угощают салом, варениками и блюдами старославянской кухни. Организаторы инаугурации отмечают, что все пройдет скромно. Салютов и концертов не будет.
 Ви не авторизовані для перегляду. 
 Полный текст выступления Президента Украины В.Ф. Януковича
Шановні народні депутати!

Дорогі співвітчизники!

Щойно я склав Присягу Президента України. Що я відчував, тримаючи руку на Святому Пересопницькому Євангелії?

Відповідальність і смиренність. Перед народом України, який у ході вільного волевиявлення віддав за мою кандидатуру більшість голосів. Перед Всевишнім, волею якого я вступаю на пост глави Української держави в такий непростий для неї час.

Вибори завершилися. Увесь світ визнав їх демократичність. Український народ сказав своє слово, і міжнародна спільнота підтвердила, що Україна – вільна держава, де права і свободи громадян є найвищими цінностями, і де вибір народу не може бути поставлений під сумнів жодними проявами чиєїсь недоброї волі.

Ця остання обставина є особливо важливою з огляду на молодий вік нашої демократії і ті хвороби росту, яких так важко уникнути в процесі державницького змужніння.

Тим не менше, ми гідно витримали цей відповідальний екзамен, і сьогодні сторінку президентських виборів 2010-го року перегорнуто. За нею розпочинається наступний період нашої новітньої історії.

Країна перебуває у вкрай складній ситуації – відсутність державного бюджету на поточний рік, колосальні борги по зовнішніх запозиченнях, бідність, розвалена економіка, корупція – ось далеко не повний перелік бід, з яких складається українська реальність.

Попри це, я вважаю, що державу можна не лише врятувати від соціально-економічного колапсу, але й швидко вивести на шлях прискореного розвитку. Якби не ця впевненість і ця віра у власні сили, сили своєї команди і силу українського народу, я ніколи не балотувався б у президенти.

Я знаю, що і як слід робити.

У першу чергу – відновити систему ефективного державного управління. Ми повинні швидко створити дієздатну виконавчу владу, яка невідкладно займеться найбільш ураженими галузями економіки і соціальною сферою. Першочергове завдання на цьому шляху – реформування системи влади і, перш за все, Кабінету Міністрів, перетворення його у команду професіоналів, а не «політичних офіціантів». У зв’язку з цим, я закликаю Верховну Раду підтримати мої зусилля, спрямовані на створення прозорої, ефективної і відповідальної системи державного управління, здатної працювати з Президентом у синхронному режимі.

Я підкреслюю: цю особливу роль у реформуванні системи державного управління бачу в Парламенті. Це – місце для дискусій. Це – місце для сильної опозиції, яка повинна контролювати дії Уряду і Президента. Але, в першу чергу, це – місце для сильної і стабільної парламентської більшості.

Якщо ми не спроможемося подолати існуючі політичні незгоди в ім’я порятунку держави, якщо не зуміємо очистити свої серця від отрути ненависті, породженої марнославством і егоїзмом, держава буде приреченою на продовження блукання в політичних сутінках і соціально-економічних лабіринтах.

Взаємне несприйняття внаслідок поразки одних і перемоги інших є не лише деструктивним з позицій інтересів держави, але й глибоко аморальним. Адже сказано у Святому Письмі: «Мирися з твоїм противником швидко, коли ти ще з ним у дорозі…». Життя підтвердило цю просту і очевидну істину: люди не люблять, коли їм демонструють кулаки. Вони схильні більше довіряти тим, хто подає руку на знак миру. Тому я звертаюся до всіх депутатів Верховної Ради із закликом до співпраці в ім’я України.

Така співпраця матиме вирішальне значення для невідкладного реформування влади, судочинства, внесення змін до Конституції. Сьогодні державою керує структура, «зшита» в інтересах реалізації цілей окремих політиків. Це ж можна сказати і про судочинство, і про багато інших важливих сфер життя українського суспільства. Ми повинні змінити існуючий стан речей. Структура усіх гілок влади повинна слугувати досягненню єдиної мети – швидкому ухваленню потрібних державі законів і їх швидкій реалізації. При цьому треба однаково дбати про забезпечення законних інтересів простих людей, звичайних громадян, представників середнього класу, інтелігенції, бізнесу.

Ефективна співпраця між Президентом, Парламентом і Урядом розчистить дорогу до швидкого економічного прогресу. В свою чергу, вирішення цієї проблеми дозволить не лише ліквідувати хронічну бідність, а й об’єднати країну. Люди схильні політизувати певні питання духовності здебільшого тоді, коли вони перебувають у стані перманентної фінансової нестабільності. В економічно розвинутих державах вірогідність виникнення внутрішніх конфліктів через різницю в культурних традиціях того чи іншого регіону в десятки разів нижча, аніж у державах економічно відсталих.

Україна повинна обрати правильну довгострокову стратегію розвитку. Багато наших проблем виникли через те, що замість того, аби рухатися до постіндустріального суспільства зразка ХХІ століття, ми пішли шляхом первісного накопичення капіталу, тобто до так званого «дикого капіталізму». Відповідно, ми зможемо успішно конкурувати в сучасному світі лише за умови, якщо впритул займемося індустрією знань – сучасними технологіями виробництва, накопиченням і реалізацією здобутків науки.

Я розумію, що наздогнати індустріально розвинуті країни вкрай складно. Однак можливо. Для цього Україні потрібна стратегія інноваційного поступу, і така стратегія нашою командою розроблена. Вона передбачає розвиток і державну підтримку невеликого числа пріоритетних напрямків, на яких ми зможемо посісти гідне місце в міжнародному розподілі праці. При цьому мається на увазі не посилення ролі держави в економіці, а участь держави у створенні ефективних ринкових механізмів. Я переконаний, що безпосередній вплив держави на економіку, ручне управління нею – це шлях в нікуди.

Обов’язковими умовами відновлення довіри до України з боку інвесторів і міжнародних фінансових інституцій є забезпечення внутрішньополітичної стабільності, подолання корупції, встановлення чітких і головне – незмінних правил відносин між державою і бізнесом. Забезпечення двох перших умов буде особливо складним процесом, але я володію достатнім запасом політичної волі, щоб трансформувати їх у реальність.

Як Президент я маю чітке уявлення про те, яка зовнішньополітична стратегія сьогодні найбільше відповідає національним інтересам України. Будучи мостом між Сходом і Заходом, інтегральною частиною Європи і колишнього СРСР водночас, Україна обере таку зовнішню політику, яка дозволить нашій державі отримати максимальний результат від розвитку рівноправних і взаємовигідних відносин з Російською Федерацією, Європейським Союзом, США та іншими державами, які впливають на розвиток ситуації у світі. На мою думку, виклики, які стоять перед міжнародною спільнотою, диктують потребу об’єднуватися у якомога ширшому форматі. Людству, і Україні в тому числі, потрібен ЄС у глобальному прочитанні. Я маю на увазі Єдиний Світ як силу, здатну гарантувати планеті мирне співіснування різних цивілізацій, енергетичну, екологічну, продовольчу безпеку. Ми готові брати участь у таких процесах як європейська позаблокова держава. Я маю намір запропонувати цю концепцію парламенту для вироблення основ зовнішньої політики України і, сподіваюся, вищий законодавчий орган мене підтримає.

Вступаючи на посаду Глави Української держави, я хочу сказати народу України, що всі мої обіцянки, дані йому, будуть виконані. Ми виплатимо заборгованість із заробітної плати і пенсій, чого так і не зробив діючий уряд. Враховуючи катастрофічну ситуацію з державними фінансами, ми зробимо це за рахунок скорочення витрат на бюрократичну систему і почнемо з себе. Одним з моїх перших Указів на посту Президента України буде указ про скорочення видатків на Секретаріат Президента та інших структур, які забезпечують його діяльність.

Шановні народні депутати!

Співвітчизники!

Я завжди ставив діло вище за багатослів’я і на новому посту не відмовлюся від цього правила. Робота і результат в ім’я процвітання моєї Батьківщини – ось кредо, з яким я приступаю до виконання своїх обов’язків на новому відповідальному посту.

Я розраховую на вашу підтримку, а також на підтримку міжнародної спільноти, яка прагне бачити нашу країну сильною і стабільною.

І хай у цьому праведному устремлінні нам допоможе Господь!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 16:22 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4167
ну, с богом, как гриться.
поехали!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 16:30 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3213
Президент России Дмитрий Медведев подписал указ о проведении 9 мая 2010 года парада Победы в Севастополе, сообщает "Независимая газета". Издание отмечает, что таким образом он поставил избранного президента Украины Виктора Януковича перед сложным выбором: сразу признать свое подчиненное положение по отношению к другому государству или ввязаться в политический скандал.

Совместные парады проводились в Севастополе и ранее, однако обычно в документах содержалась формулировка: "поручить правительству России согласовать с правительством Украины вопрос о проведении совместного военного парада". Теперь же Медведев ограничился припиской "по согласованию с украинской стороной".

Украинские националисты уже расценили указ президента России как "посягательство со стороны России на суверенитет нашего государства, неуважение к международному праву и пренебрежение условиями временного пребывания Черноморского флота России на территории Украины". Соответствующее заявление распространила партия "Народный рух Украины". Партия потребовала от украинской власти провести в День Победы в Севастополе парад Вооруженных сил Украины, а не войск иностранного государства.

В "Партии регионов" считают, что Янукович уладит все спорные вопросы в ближайшее время, но неофициально собеседники издания выражали недовольство тем, что Дмитрий Медведев отказался приехать на церемонию инаугурации, чем только подчеркнул пренебрежительное отношение к своему украинскому партнеру.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 16:51 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 920
Репутація: 491
fasrew написав:
Президент России Дмитрий Медведев подписал указ о проведении 9 мая 2010 года парада Победы в Севастополе, сообщает "Независимая газета". Издание отмечает, что таким образом он поставил избранного президента Украины Виктора Януковича перед сложным выбором: сразу признать свое подчиненное положение по отношению к другому государству или ввязаться в политический скандал.
-----
В "Партии регионов" считают, что Янукович уладит все спорные вопросы в ближайшее время, но неофициально собеседники издания выражали недовольство тем, что Дмитрий Медведев отказался приехать на церемонию инаугурации, чем только подчеркнул пренебрежительное отношение к своему украинскому партнеру.
Угу еще как уладит)) Крым отдаст и все пучком))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 16:59 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Sashka, а крым разве наш? спроси у любого прохожего, крым или "их" или пренадлежит татарам.... нечего терять)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:01 
Офлайн
Магістр
Магістр

)) Пусть называют как хочь но ресурсы от тудова достаются нам(Украине) особенно летом :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:03 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Sashka) наивный) ресурсы достаються кому угодно кроме украины и держбюджета)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:10 
Офлайн
Магістр
Магістр

Согласен))
Но всеравно так отдать чтобы она уже была не частю Украины то это будет таким позорищем))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:15 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 200
Репутація: 44
А хто цiкаво дав право Ведмедю роспоряжаться Кримом,хай спуститься з небес и вспомне що Крим-це Украiна,а не Росiя!Я думаю що краще РФ не бути такими високомiрними до Украiни,бо будуть конфлiкти,якщо тiльки Яник не пiде на поводу Ведмедева! :evil:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:18 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 523
Репутація: 531
"Жить станет лучше, жить станет веселее..."

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:19 
Офлайн
Магістр
Магістр

Жызнь станет веселе когда от горя мы напьемся)))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:24 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Vet@l, не переживай так, никто Крым не отдаст и отбирать никто не собирается.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:24 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 523
Репутація: 531
Це я трохи перефразував один із девізів радянських пропагандистських фільмів 30-х років. (Коли люди пухли від голоду, радянські режисери прославляли роботу партії).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:34 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 597
Репутація: 1631
Посмотрела сегодня инаугурацию... Ну что сказать? Программа у Виктора Федоровича неплохая. Посмотрим на результаты работы :) Дай Бог!
Что сильно смутило, так это то, что речь свою он с листочка читал. Это вообще в голове не укладывается! %) Да разве подготовиться не можно было??? Я бы сквозь землю провалилась. Стыд и позор!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:42 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 987
Репутація: 607
Странно когда люди пытается делить то, что не пренадлежит им. АР Крым. Автономная республика. Господа, вам что то это говорит?
Автономная Республика - форма государства, при которой эта республика входит на правах широкой автономии в состав другого унитарного или федеративного государства и самостоятельно осуществляет на своей территории власть и управление вне пределов прав и полномочий того государства, в которое она входит. А.Р. имели свою конституцию, свои высшие органы государственной власти и управления, свой высший судебный орган, свое гражданство. Территория А.Р. не могла быть изменена без ее согласия.

Так вот теперь скажите мне. Чей Крым? Ваш? Он пренадлежит народу, который там проживает. В часности коренному населению - крымским татарам. Мы там лишь гости. И на чужой пирог рот разивать не стоит.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:45 
Офлайн
Магістр
Магістр

Крым Наш!!! 8)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 17:50 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 413
Репутація: 129
Читати з бумажки присягу, мені за нього стидно, там всього 58 слів... жах.

Терміново потрібно робити бекап реальності, якщо щось не так піде, щоб відкатити можна було. :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 18:06 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 987
Репутація: 607
Sashka
Я бы настоятельно просил прочитать мой предыдущий пост. Или многа букаф? вроде нет. По поводу Крыма я не поддерживаю ни Украину, ни Россию. Кричать каждый может, а вот разбираться в вопросе....
Что вы хотите от президента? не всем быть ораторами. Главное исполнение обещаний, четкий план действий и проффесиональная команда. остальное шелуха.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 18:14 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вообще то присяга зачитывается, не обязательно на память, нет ничего преступного что Янукович читал, вы посмотрите на инаугурацию скажем Обамы, тот как попугай все повторял и даже несколько раз запнулся.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 18:19 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3279
Репутація: 627
маи паздравления фёдорычу ... :)
неприведи гасподь возвратица к помаранчевому хаосу ... :Yahoo!:

Догори