Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 23 Травня, 2018 13:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 169 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23 Листопада, 2015 18:32 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 82
Репутація: -10
Путина не надо приводить, но добавить "доказательности" Вашим сообщениям надо. Пока Ваша доказательность - "ноль". А нас очень даже читают и россияне, которые ну очень радуются, когда читают БЕЗДОКАЗАТЕЛЬНЫЕ СООБЩЕНИЯ на укрФорумах.
Спасибо.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Листопада, 2015 23:42 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1855
Репутація: 50
Странник передайте им пусть идут в задницу :D нехрен на форумы хунто-карателей ходить

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Червня, 2016 10:35 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Основные причины потери постмайданной территориальной и экономической целостности Украиной. :sorry:

1.Майдан13-14 >> 2.Дезертирство Януковича>> 3.«ПРИЗНАНИЕ «Майданных итогов» Евросоюзом 14.02.14» - до импичмента Януковичу>> 4.Аншлюс Крыма Россией>> 5.Ошибки Руководства Украины>>>>> равняется==== потеря Крыма + заранее гарантированная военная помощь РФ ЛДНРам = Гражданская Война на Донбассе!!!

ПРИМЕЧАНИЕ. Нивелирование (отмена, отсутствие, своевременное устранение) ЛЮБОЙ из ПЯТИ указанных причин оставляло Крым однозначно украинским, войну – не начатой, десятки тысяч погибших в гражданской войне граждан Украины – живыми, а гривну ранее имели 8,3 гривен за доллар., А СЕГОДНЯ ИМЕЕМ - 25,0 гривен за доллар!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Червня, 2016 9:24 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 113
Странник Тобі медель діванних військ ще не дали? чи це ви просто нить любите?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Червня, 2016 12:50 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 50
Попередження: 2
Репутація: 2
Це просто такий тип людей. Вони люблять казати що все пропало , розвішувати шмарклі і плакатись вжилетку. одним словом- бидлота

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Червня, 2016 15:33 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114
Це - просто такий тип (людей), який котирується на "ізба-чітальня ру".
http://www.chitalnya.ru/users/jptq/

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Червня, 2016 14:03 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 61
Репутація: 0
Помните, как взахлеб писали о том, что майдановцам рубили головы?
Цитата:
«Майданівець без голови» прийшов в прокуратуру дізнатися про матеріальну допомогу

09.03.16, 13:41

РоздрукуватиПоділитися
671
Ігор Генсіровський

Два роки правоохоронці намагалися встановити особу активіста Євромайдану, фото та відео якого свого часу сколихнули Інтернет: на них силовики на ношах несли нібито тіло без голови. Однак, насправді, виявилося, що цей активіст живий і зараз служить в зоні АТО. Це 34-річний житель Волині Ігор Генсіровський.
В те, що на фото та відео – він, Ігор не міг довго повірити.
- Людина на ношах дуже схожа на мене, - каже Ігор Генсіровський в своєму інтерв’ю. – Я тоді думав, раз в мене голова на плечах, а тіло без неї, значить, то точно не я. Хоча тоді повірити про звірства силовиків на Майдані було дуже легко, різні історії розповідали.
Ігор був активним учасником Євромайдану з перших днів, коли побили студентів у ніч на 30 листопада 2013 року. Однак, оскільки у той період якраз розлучався із дружиною, поїхати до Києва не міг, тому починав із акцій протесту в Тернополі. Та коли у січні 2014-го у Києві загинули перші активісти, всидіти на місці не міг. Попутками та маршрутками добирався до столиці.

18 лютого 2014 року Ігор був на Інститутській, під стінами Верховної Ради, біля стадіону імені Валерія Лобановського, на Грушевського, там і пішли на активістів штурмом силовики. Ігоря сильно побили, каже, що нічого не пам’ятає, що було далі, отямився лише в лікарні. Потім його звідти викрали волонтери, бо ходили чутки, що побитих забирає міліція. Відвезли на Львівську площу до церкви. А звідти Ігор вже потрапив у Варшаву на лікування.
Потім повернувся додому, у рідний Нововолинськ, трохи відпочив, а коли почалася війна на сході, сам попросився на фронт.
Зараз Ігор служить у зоні АТО. На річницю подій на Майдані, йому випала нагода поїхати у відпустку, тож захотів зустрітися із побратимами, з якими у ті лютневі дні 2014-го стояли на Інститутській.
- Вони саме їхали до Генпрокуратури, хотіли розпитати Павла Сидоренка, адвоката, координатора у справах майданівців, про матеріальну допомогу, яку обіцяли постраждалим під час протестів, - продовжує Ігор. – Тож я вирішив піти з ними. Уже в ГПУ мене відвели до слідчого. Виявилось, проходжу як потерпілий, хоча заяви не писав. Мені показали знімки кулі 9 мм, якою ногу прострелили, потім сказали, що є постраждалі, яких треба встановити. Зокрема, начебто «обезголовлений активіст». І відправили до іншого слідчого, щоб підтвердити чи спростувати інформацію. Коли відео побачив, було важко усвідомити, що ти «майданівець без голови». Спершу говорив слідчим, що такого не може бути. Але таки пересвідчився, що то я: впізнав свій камуфляжний бушлат, штани і взуття.
Читайте також: Цього дня два роки тому: згадаємо, як це було
Тепер-от дивлюся на фото й розумію, звідки взявся «обезголовлений майданівець». Не пам’ятаю, як мені бинтували голову, але з лівого боку й на потилиці було багато крові. І бушлат завеликий. Думаю, коли «еменесники» з «вевешниками» несли мене вгору по Грушевського, він задерся на вуха. І пов’язка була вся у крові з лівого боку. Та ще й несли ногами вперед, бо думали спочатку, що мертвий. Певно, через такий ракурс і з’явилися чутки, що відрубали комусь у Маріїнському парку голову.

http://press-centr.com/ua/news/Mayda...ialnu-dopomohu

И это при том, что много майдановцев "своими глазами" видели, как "титушки и "Беркут" топорами рубили головы мирным митингующим"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Червня, 2016 7:57 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 61
Репутація: 0
Вообще, тема "погибших" девушек была очень любима журналистами "евромайдана". Все мы помним, как черкащанка Ольга Галушко непонятно зачем пошла с правым сектором штурмовать ОГА, в результате брошенный сверху горшок проломил ей череп. На следующий день был запланирован штурм УМВД. А как стянуть туда побольше народу? Правильно, распространив фейк о том, что Оля Галушко умерла. Сейчас, конечно, многие СМИ поудаляли этот фейк, но следы еще можно отыскать: http://euromaydan.in/2014/01/25/vreb...0%D1%83%D1%8E/
Опровержение, в основном, писали сайты из зоны ru. http://news.rambler.ru/world/23278948/
"Журналисты" не удосужились даже принести извинения. А зачем извиняться перед быдлом, которое верит всему, что написало "любимое" издание?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Липня, 2016 12:20 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Приєднання файлів:
СЛЕДИ ЗА БАЗАРОМ.jpg
Ворон написав:
Странник Тобі медель діванних військ ще не дали? чи це ви просто нить любите?

Можна второпати твій цей виступ, як те, що ти зараз з нотбуком та АКМом лежись гарненько десь у передовому окопіі АТО в зоні прямого пострілу ЛДНРнього снайпера, А НЕ НА ДИВАНІ. Я, друже, - теж на дивані. Але мені зараз 65 років, переніс обширний інфаркт. Зареестрованний на прибизно 40-50 россійських форумах, де постійно рорзповідаю росіянам про недопустимість втручання Кремля у внутрішні справи суверенної України. Ну, а ти НЕДИВАННІЙ ДЯДЬКУ, - не бажаєшь попрацювати на російських сайтах, щоб тебе там обливали щоденно лайном? Що, - СлабО ОСОБИСТО нести правду про Неньку в загарбницьку кремлівську Росію? Так що, фильтруй базар!
Дякую.

Додано через 4 хвилини 21 секунду:
Приєднання файлів:
САМ ТАКОЙ.jpg
3enon написав:
Це просто такий тип людей. Вони люблять казати що все пропало , розвішувати шмарклі і плакатись вжилетку. одним словом- бидлота

Процитуйте мене, де я писав, що усе пропало, чи перестаньте язиком ляпати!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 169 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: