Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 14 Грудня, 2017 7:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2348 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 118  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 27 Листопада, 2016 1:07 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 941
Попередження: 1
давай спатки йти

ми асі уже доказали. що ми дебіли первого уровня

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Листопада, 2016 1:09 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 318
Репутація: -3
Ангел АК 47 написав:
по авці не суди... я не столь привлекательна

Та ладно... Не верю.Пока не проверю. :D
Ангел АК 47 написав:
но зброю люблю

Кохана,шо ты знаешь про зброю?Ну кроме рогатки?

Добавлено спустя 3 минуты 49 секунд:
Ангел АК 47 написав:
давай спатки йти

Оооо!Сгоден!Разом?! :Bravo:
Ангел АК 47 написав:
ми асі уже доказали. що ми дебіли первого уровня

Та пох нам те Аси не Аси!Мы дебилы первого уровня и мы цим пышаемось!Спатки?разом? Эгэ ж? :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Листопада, 2016 1:18 
Офлайн
Магістр
Магістр

знаю автомат калашнікова....ПТРС

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Листопада, 2016 1:30 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Ангел АК 47 написав:
знаю автомат калашнікова....ПТРС

ПТРС в запрещённом фильме "28 Панфиловцев" смотрела?Айя,Я,Яй :D

И по другэ.
АК-47-автомат, принятый на вооружение в СССР в 1949 году; индекс ГРАУ — 56-А-212. Был сконструирован в 1947 году.
Ну уочень древний девайс.
даже я уже работал с 5,45. 8)

Добавлено спустя 3 минуты:
Ладно,Капризочка,действительно пора бай-бай.  Ви не авторизовані для перегляду. 
Жаль что вторая подушка пуста.((

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Листопада, 2016 15:57 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175

Добавлено спустя 8 часов 20 минут 41 секунду:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Грудня, 2016 14:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Грудня, 2016 22:49 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 191
Репутація: 6
Любители х@йла, вот, подрочите:
http://gazetavv.com/news/policy/1482234 ... aine-.html

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Грудня, 2016 10:03 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 989
Репутація: 25
Кто такой Александров? Он простой аналитик, то что он сказал-это как в воду перднул.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Грудня, 2016 23:03 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Сказать и в воду пернуть это он может на кухне с собутыльником под стакангенс боярышника. А тут на камеру и в стране, где фесебе за комментарии во вконтакте статью шьет...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Грудня, 2016 23:06 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Корейко написав:
фесебе за комментарии во вконтакте статью шьет..

навіть за картинки на стіні саджають.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Грудня, 2016 23:09 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 12182
За врем'я дружби Турція збила російській самольот, грохнула посла і націоналізувала філіал російського "Газпрому" (буквально вчора).
Однак, росія заявила, шо посорить два братськіх народа (турецькій і російській) всьо равно не получиться.
Скоро путіна найдуть в турецькому готелі задушеного красівою подушкою і це не буде для росіян поводом давить турецькі помідори.
От уміють туркі дружить.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Грудня, 2016 23:46 
Офлайн
Магістр
Магістр

Off-topic: Валєра каГ всігда неперевершений і оригінальний

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Січня, 2017 12:01 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 344
Репутація: 4
а сліпий траст в курсі? 8)
Roshen закриває Липецьку кондитерську фабрику
http://www.epravda.com.ua/news/2017/01/20/618219/

Корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики (Росія).
Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин, повідомили в прес-службі корпорації, пише liga.net.
"ЕП" у прес-службі компанії підтвердили, що консервація виробництва Липецької фабрики Roshen запланована на квітень 2017 року.
Як повідомлялося раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений слідчим комітетом РФ в рамках порушеного кримінального провадження, зробив продаж фабрики неможливим.
У Roshen відзначають, що, починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося в три рази.
Причиною тому стало і різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики в російських і українських ЗМІ, і тиск органів влади в регіонах на торговельні організації через продажі продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення.
Також підкреслюється, що в зв'язку зі спадом виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу.
Як повідомлялося раніше, у Roshen заявили, що Путін не дає їм продати Липецьку фабрику.
Нагадаємо, 27 жовтня президент Росії Володимир Путін заявив, що фабрика "Рошен" у Липецькій області, яка належить президентові України Петру Порошенку, продовжує працювати, незважаючи на певні труднощі.
Як відомо, президент Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.
Як відомо, у січні 2016 року Петро Порошенко заявив, що передав свою частку "Рошен" у незалежний "сліпий" траст під управлінням іноземного банку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Січня, 2017 15:10 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

ЗРАДА!!! О чем теперь козломордым звиздеть?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Січня, 2017 7:52 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Президент ПАРЄ підтримав зняття з Росії всіх санкцій, накладених через анексію
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 3/7060554/

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт, якого в понеділок обрали на новий річний термін, заявив про необхідність зняття всіх політичних санкцій з делегації РФ.
Про це він заявив у спілкуванні з російськими та українськими журналістами, повідомляє зі Страсбургу кореспондент "Європейської правди".
Аграмунт висловив жаль через рішення Росії не брати участь у Роботі ПАРЄ. "Позиція РФ не змінилася – вони готов повернутися сюди в разі, якщо вони будуть повністю відновлені в правах, включаючи право голосувати та брати участь у роботі комітетів", - зазначив він.
"Я вважаю що росіяни мають бути тут, в асамблеї, з повноцінними правами. Але не я маю ухвалювати це рішення, це – рішення, яке має ухвалювати асамблея", - наголосив президент ПАРЄ, підкресливши, що говорить се від себе особисто, оскільки не має повноважень асамблеї для таких заяв.
Педро Аграмунт вважає, що триваюча анексія не є підставою для збереження санкційних обмежень, хоча він засуджує дії РФ.
"І я, і асамблея не сприймаємо анексію. Це неприйнятно. Але Російська делегація має бути тут...
Я не можу одноосібно вирішити, чи повернеться Росія з повними правами чи ні. Але моя позиція така: одне питання – засуджувати дії РФ в Україні, але ми вже засудили їх.
Це не означає що ми маємо припиняти діалог. Рада Європи не стоятиме на обох ногах без співпраці з РФ", - пояснив Аграмунт.
Як відомо, ще в квітні 2014 року ПАРЄ наклала на РФ санкції, позбавивши їх права голосу. Через це російська делегація припинила участь у роботі ПАРЄ.
У 2016 та 2017 році вони не надіслали у Страсбург список своєї делегації, таким чином формально уникнувши продовження санкцій.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Січня, 2017 11:04 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

viter написав:
Президент ПАРЄ підтримав зняття з Росії всіх санкцій,

viter написав:
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт, якого в понеділок обрали на новий річний термін, заявив про необхідність зняття всіх політичних санкцій з делегації РФ.

Какие пышные заголовки: снять санкции с мордора!!!! Ан нет. Оказывается просто отклеить скотч с хлебала кучки ублюдков.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Січня, 2017 17:14 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Корейко написав:
Оказывается просто отклеить скотч с хлебала кучки ублюдков.

ПравильнА! :good: И заклеить этим скотчем хлебало других ублюдков. :-D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Лютого, 2017 8:49 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Німецькі ЗМІ звинуватили Київ у загостренні на Донбасі
http://znaj.ua/news/regions/90961/nimec ... nbasi.html

Німецька преса вважає, що в загостренні ситуації на Донбасі в тому числі винна й українська сторона.

Про це йдеться в статті Sueddeutsche Zeitung.

У статті вказується, що за даними ОБСЄ саме українська сторона намагається пересунути лінію зіткнення на свою користь. При цьому в Києві мають намір довести ситуацію до того, що адміністрація американського президента Дональда Трампа скасує плани щодо пом'якшення санкцій проти Росії.

Однак журналісти німецького видання не впевнені, що тут Київ залишиться у виграші. Оскільки дана ситуація загрожує тим, що Україна отримає загострення на фронті, і США скасує або пом'якшить санкції проти Росії.

Додано через 1 година 22 хвилини 47 секунд:
 Ви не авторизовані для перегляду. 
Українські військові гинуть за те, щоби Ахметов погодився передати Авдіївський коксохімзавод під оруду Кононенка й Кропачова та допустив у "Опозиційний блок" людей Медведчука. Загинути за це - святий обов'язок кожного свідомого українця.
Одночасно Кононенко й Кропачов влаштували блокаду товарних потоків Ахметова, найнявши Грішіна-Семенченка та профінансувавши цей перформанс. Тому все дуже серйозно - йдеться про забезпечення Порошенкові другого президентського строку.
У Ахметова зараз ситуація безвихідна. Якщо зупиняться пічі Авдіївського коксохіму - заводу гаплик. А якщо він почне робити якісь вибрики на ТЕЦ, тоді гаплик буде ще більш глобальний. Бо на сьогодні Кононенко вже віджав збагачувальні фабрики в сина Януковича й став перекривати Ахметову кисень, зокрема шляхом блокування залізничного сполучення з ЛНР.
Наразі в Ахметова один шлях - домовлятись, віддавати "Опозиційний блоку" Медведчуку й брати Кононенка в компаньйони замість Новінського.
Продовжуючи тему: коли побачили, що блокада на Ахметова не діє, опоненти вдались до сильнодіючого засобу - знеструмлення Авдіївського коксохіму. Бо склалась ситуація, коли співпали інтереси й Порошенка-Кононенка, й Путіна-Медведчука. Порошенку потрібно залишити Ахметова без ресурсів й приборкати "Опозиційний блок" перед президентськими виборами, Росії - перетворити Медведчука на політичного гравця в Україні.
Медведчук і без того є офіційним представником СБУ. Але він досі не має ніякого іншого впливу на політичні процеси в Україні інакше, як через Порошенка.
Коефіцієнт корисної дії усіх цих "українських виборів" дорівнює нулю. Тому Медведчук (і це співпадає з бажанням Порошенка) хоче стати одним з очільників "Опозиційного блоку" та провести своїх людей у Верховну Ради на наступних виборах. А Ахметов, який контролює десь половину депутатської фракції ОП - категорично проти.
Тож Порошенко з Путіним зараз примушують Ахметова до миру, паралельно вирішуючи наболілі бізнес-питання Петра Олексійовича.
А те, що загине кілька десятків людей - так на те вона й велика політика, щоби не рахуватись з такими дрібницями.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Лютого, 2017 12:37 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 30
Репутація: 0
Когда ж уже это наконец закончится

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Лютого, 2017 14:47 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

яка сумна новина :D
Земля вечной стекловатой очередному козломордому выблядку.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2348 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 118  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: