Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 13 Грудня, 2017 21:46

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1373 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Вот такие мы, новые властители
ПовідомленняДодано: 28 Лютого, 2014 21:11 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3350
Репутація: 361
Новий начальник Генштабу та керівник ВВ засвітився у корупційному розслідуванн

Михайло Куцин, якого в.о. президента Олександр Турчинов призначив начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України засвітився в корупційному скандалі.

Стаття телеканалу ZIK, яка стосується Куцина, перемогла у конкурсі журналістських розслідувань, організованому "Українською правдою" у 2011 році.

Журналісти з'ясували, що Куцин покращив свої житлові умови за рахунок службового будинку для прийому делегацій, який знаходиться в Брюховичах, на Львівщині.

Кілька років тому приміщення - чотирьохкімнатна квартира, а фактично цілий будинок - втратило статус службового.

За словами мешканців сусідніх будинків, на час проведення розслідування Куцин жив там з дружиною та дорослою донькою. Біля будинку був припаркований автопарк ціною в 130 тисяч доларів.

Проживав у службовому будинку профілакторію разом з сім’єю з 2006 року. Утім за п’ять днів(!) до призначення його на посаду заступника міністра, тобто 26 березня 2010 року, міністр оборони Михайло Єжель дозволив виключити Куцину з числа службових квартиру N1 в одноквартирному будинку N1 по вул. Смолистій-Незалежності України (тепер Запашна) в смт. Брюховичі.

За інформацією військової прокуратури Західного регіону стало відомо, що житло на Смолистій-Незалежності України надали Куцину для постійного проживання як військовослужбовцю, що прослужив у Збройних Силах більше 25 років.

Вказане майно знаходилось на землях оборони, однак з відчуженням будинку всупереч закону змінили і правовий статус земельної ділянки – її також передали у приватну власність.

Куцин проживав у профілакторії, незважаючи на те, що у 2005 році йому безкоштовно виділили трьохкімнатну квартиру у Рівному.

Цю квартиру, за даними військової прокуратури, Куцин приватизував на ім’я своєї тещі, яка потім подарувала її своїй онуці, тобто доньці Куцина - Євгенії.

А через рік після отримання квартири у Рівному, військовий знову став на квартирний облік - у Львівському гарнізоні. Як пише Куцин у зверненні до міністра, він був у списках на першочергове отримання житла з 2006 року.

Утім, це ще не вся нерухомість військовослужбовця.

За даними військової прокуратури, коли два роки (1994 -1996 рр.) він служив у Рава-Руській на Львівщині, то отримав трьохкімнатне помешкання по вулиці Грушевського, яке також приватизував.

Тож, отримання цих двох трикімнатних квартир не завадило "безквартирному" генералу отримати ще й будинок.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/28/7016695/

Добавлено спустя 2 часа 22 минуты 41 секунду:
Статья, конечно, довольно таки древняя, но тем не менее. Главный мусор у нас оказывается - пида :mat:

Харьковский гей-скандал Аваков-Кирш: судебное заседание перенесено (ФОТО, ВИДЕО)

Судебное заседание по уголовному производству о растлении несовершеннолетних, в котором фигурируют народный депутат Арсен Аваков и экс-кандидат в народные депутаты от «Батькивщины» Александр Кирш, перенесено на 12 июня.

Такое решение 31 мая приняла судья Орджоникидзевского районного суда А.Ситало всвязи с загруженностью по другим судебным процессам. Заседание назначено на 15 часов.

Уголовное производство, связанное с нашумевшим харьковским гей-скандалом было открыто 17.01.2013г. по заявлению правозащитника Александра Каряка в Харьковское горуправление ГУ МВД Украины в Харьковской области. В заявлении ставился вопрос о достоверности опубликованных видеоматериалов, правовом анализе законности действий фигурантов гей-скандала, их опросе и проведении следственного эксперимента.

По фактам, обнародованным в СМИ, о причастности к растлению малолетних Кирша и Авакова в рамках уголовного производства должна была быть проведена объективная и полная проверка органами МВД. Однако «по результатам» досудебного расследования старший следователь Орджоникидзевского райотдела Шость Г.А. 18.02.13г. вынес необоснованное ПОСТАНОВЛЕНИЕ о закрытии уголовного производства по ч. 1 ст. 284 УПК в связи с отсутствием события криминального правонарушения. Как следует из этого постановления, поскольку алименты уплачивались, и не было нанесено легких телесных повреждений во время растления, следственным отделом Орджоникидзевского РО ХГУ ГУМВДУ в Харьковской области было прекращено уголовное производство.

«В ході проведеного досудового розслідування за фактом ухилення від сплати аліментів не було зібрано достатньо даних, які вказують на наявність складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, тобто умисного легкого тілесного ушкодження», – цитата из ПОСТАНОВЛЕНИЯ следователя Шость.

Это феерическое постановление, которое могло бы претендовать на титул победителя в рубрике «Что бы это значило?», было отменено прокуратурой Орджоникидзевского р-на 9 апреля по жалобе Александра Каряка, однако затем криминальное производство было повторно закрыто следователем Шость, при этом фигуранты скандала не были вызваны и допрошены даже вопреки указаниям прокуратуры.

За растление малолетних Кирша и Авакова пока освободили от ответственности. Документы

«Смешались в кучу кони, люди и зачем мне холодильник, если следователь Шость не курит», – так охарактеризовал Александр Каряка правовую аргументацию следователя после несостоявшегося сегодня судебного заседания. Также правозащитник подчеркнул, что имеется общая тенденция – оппозиция всеми силами старается торпедировать это дело, как в Харькове, так и в стенах Верховной Рады. И пока это у нее получается с успехом.

Арсен Аваков не хочет огласки. Свою причастность к гей-скандалу, в котором засветился его друг и коллега Александр Кирш умалчивает и комментировать отказывается. Узнать правду – причастен Аваков или нет к развращению несовершеннолетнего – решили народные депутаты от Харькова. Еще 16 января в Верховной Раде Украины был зарегистрирован проект постановления о создании временной следственной комиссии по вопросу проверки достоверности информации о фактах принуждения несовершеннолетнего к вступлению в половую связь неестественным способом гражданином А.Киршом и причастности к этим фактам народного депутата Арсена Авакова.

Однако, как говорится, воз и ныне там: дальше Комитета Верховной Рады Украины по вопросам Регламента, депутатской этики и обеспечения деятельности Верховной Рады Украины депутатская инициатива не прошла. Отметим, что Арсен Аваков входит в этот комитет и, более того, является председателем подкомитета по вопросам законодательства о статусе народного депутата.

27 мая в эфире «Харьковских Известий» вышел телевизионный сюжет «Регламентный комитет Верховной Рады затягивает расследование причастности Арсена Авакова к гей -скандалу». Просьбу народных депутатов от Харькова создать комиссию, которая должна была выяснить наконец-то всю правду отклонили без аргументов.

Евгений Мураев, народный депутат Украины (Партия регионов)

«Эта процедура – необходимости создания такой комиссии – должна была пройти Регламентный комитет. К сожалению, Арсен Борисович Аваков, который является членом этого комитета и оппозиция в целом тормозят прохождение процедуры создания этой комиссии следующим образом: они просто не дают своих представителей в эту комиссию и на сегодняшний день такая важная комиссия у нас не функционирует. Регламентный комитет проект постановления просто отклонил. Без рассмотрения. Даже сил на аргументы искать не стали», – говорит Евгений Мураев, который является одним из инициаторов создания временной следственной комиссии.

«Нас, как организаторов, не пригласили на заседание регламентного комитета, то есть оппозиционные силы саботируют создание этой комиссии, а это, знаете, наталкивает на тревожные мысли, мы же хотели установить достоверность: было или нет. Но если они так активно сопротивляются, я боюсь, что, скорее всего, это подтверждает достоверность того видео, что все видели», – делает предварительные выводы народный депутат.

Ситуация с Арсеном Аваковым и Александром Киршом – это лишь один обнародованный случай, говорит Евгений Мураев. Вообще же количество преступлений, связанных с сексуальным растлением несовершеннолетних детей, ежегодно увеличивается. Статистика неутешительная. Если в 2008 году, говорит нардеп, зарегистрировано около двух тысяч соответствующих преступлений, то в 2011 эта цифра перевалила уже за две. Поэтому народные депутаты убеждены, без создания Временной следственной комиссии проблемы не решить. Народный депутат Владимир Мысик предлагает еще и усилить ответственность за преступления против половой неприкосновенности детей. Соответствующий законопроект подан на рассмотрение Верховной Рады.

http://dozor.kharkov.ua/themes/1001200/1140110.html

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Березня, 2014 14:35 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 11680
Репутація: 2364
верните нам нашего пшонку! кристальной человек! а главное какой набожный!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Березня, 2014 16:04 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3120
Репутація: 278
Magic написав:
Новий начальник Генштабу та керівник ВВ засвітився La la la la la la la la lie lie lie
La la la la la la la la lie lie lie

Ви по яких помийках лазите? І де ви збираєте те все сміття?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Березня, 2014 16:31 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114
Magic = Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Березня, 2014 21:09 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вы чё, слепые? Есть ссылки. Источники - нормальные. УКРАИНСКИЕ!!! Я понимаю, что кому-то это может не нравиться. Но против фактов не попрёшь :twisted:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Березня, 2014 10:56 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114
Я, наприклад, не сліпий. Але всі повідомлення від Magic в стилі а-ля канал "Россия24". Та носять доволі однобокий погляд.
І зараз багато різної сволоти "засвітиться", та хотітимуть хоч маленької, але влади. Як ті дебілятка-"активісти" на АЗС, що до гайців доколупалися.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Березня, 2014 22:47 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1855
Репутація: 50
Magic к сожалению, от всех пидорасов сразу тяжко избавится, но, надеюсь, это лишь вопрос времени.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Березня, 2014 2:06 
Офлайн
стаґий пеґдун

Повідомлення: 10287
Репутація: 2801
Magic написав:
Вы чё, слепые? Есть ссылки. Источники - нормальные. УКРАИНСКИЕ!!! Я понимаю, что кому-то это может не нравиться. Но против фактов не попрёшь :twisted:

да, но не надо из одиночных фактов делать истерику. Без дебилов никуда, они везде попадаются, что вовсе не значит, что все такие и что везде такой бардак как на тех роликах.

Добавлено спустя 1 минуту 15 секунд:
любимый фокус телевизионщиков - выцепить жуткий эпизод и раздуть до вселенских масштабов. А по сути, это самая обычная, банальная ПОДМЕНА ПОНЯТИЙ. Базовый приём НЛП.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 15:04 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Євгенія Тимошенко не забула про День народження під час боїв у Києві

Під час кривавої бійні на Майдані Женя Тимошенко святкувала уродини у розкішному готелі Риму

20 лютого, під час розстрілу Майдану, донька Юлії Тимошенко святкувала день народження в Італії. Для свого свята Євгенія Тимошенко обрала найдорожчий римський готель Де Руссі, розташований за крок від Пьяцца дель Пополо, місця, де до XIX століття відбувалися публічні страти. Переночувати тут коштує від 600 євро за найпростіший номер. А розташовані внизу крамниці якнайкраще ілюструють рівень статку мешканців – ціни на каблучки в одному з магазинів починаються від 5 тис. євро, а чоловічий піджак коштує від 4-х.

Номер у готелі зареєстрували на хлопця Тимошенко-молодшої, Артура Чечьоткіна. 414-й – один з найкращих у готелі, його балкон просто над входом і виходить на Пьяцца дель Попполо. Зазначимо, що пара зареєструвалася в готелі надвечір 18 лютого – в день початку кривавих київських подій. А 20 лютого розстріляних українців було вже більше 50-ти, в українській столиці беркутівці та снайпери стріляли в беззбройних людей, жінки з усіх усюд пішки підтягувалися до центру, несли їжу, медикаменти і допомагали розбирати асфальт на бруківку.

Відсвяткувавши день народження зі своїм хлопцем, Євгенія повернулася в Україну, де подякувала Майдану і заявила, що вона і її родина весь час вболівали за Майдан.

http://vip.tyzhden.ua/Chronicle/103227

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 17:00 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 6735
Мусий - новый министр здравоохранения, в узурпированной власти. :twisted:

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 17:17 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1154
Репутація: 51
Вы что ZARDOZOff-topic: это же москали все подстроили и отсняли... :-D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 18:21 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Кадри вирішують все. Як насправді оновлюється влада

Кадри вирішують все. Як насправді оновлюється влада

Прикриваючись «фасадним оновленням» на урядовому рівні, нова влада проявляє злочинну нерозбірливість у доборі кадрів на інші посади

27 лютого парламент 331-м голосом затвердив новий склад уряду. Начебто створено позірний ефект «кардинального оновлення влади», чого так активно вимагала громада. Упізнаваних широким загалом представників старої влади на загальнонаціональному рівні менш як половина Кабміну. Однак на других ролях чимало членів колишньої команди, які скомпрометували себе і змарнували здобутий під час Помаранчевої революції шанс у 2005–2009 роках. Також більш або менш помітно стирчать «вуха» залаштункових ляльководів. Основні посади у виконавчій владі розподіляються між «Батьківщиною» та «Свободою». Серед олігархів найактивнішими є Ігор Коломойський та Петро Порошенко, хоча можна простежити й інтереси інших груп депутатів, що увійшли до коаліції. Демонстративно дистанціювався УДАР Віталія Кличка, який, схоже, робить ставку на похід у владу вже після перемоги свого лідера на президентських виборах.

«Свобода» дістала чотири крісла (міністерств оборони, екології та аграрної політики, а також одного з віце-прем’єрів, яким став Олександр Сич). Петро Порошенко – крісла двох віце-прем’єрів: депутат від «Батьківщини» за одним із мажоритарних округів Києва Віталій Ярема став першим віце-прем’єром уряду та куратором силового блоку, а донедавна мер Вінниці Володимир Гройсман – віце-прем’єром та міністром регіонального розвитку і ЖКГ. Обох у ЗМІ давно пов’язують із «шоколадним королем». Чотири міністри належать до так званої квоти Майдану: Мінкультури очолив голос Майдану Євген Нищук, Міністерство молоді та спорту – Дмитро Булатов, МОЗ – куратор медичної служби Майдану Олег Мусій, Міносвіти – ректор Києво-Могилянської академії Сергій Квіт. Технократи Олександр Шлапак і Павло Шеремет очолили відповідно Мінфін та Мінекономіки, а кадровий дипломат Андрій Дещиця – МЗС. Керівниками решти міністерств стали представники «Батьківщини» включно з тими, яких привів із собою з «Фронту змін» Арсеній Яценюк.

У потенційно найуразливіших до російського втручання регіонах Південного Сходу ставку було зроблено на місцевий великий бізнес або старих місцевих адміністраторів

Триває призначення очільників облдержадміністрацій. Олександр Турчинов підписав укази про призначення нових голів більшості ОДА та представника президента в Криму. Формально ними також стали переважно члени «Батьківщини» (Закарпатська, Волинська, Івано-Франківська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Одеська області) та «Свободи» (Львівська, Тернопільська, Рівненська, Житомирська, Полтавська, Кіровоградська). Утім, більшість із них, попри партійну належність, пов’язані з місцевим великим бізнесом, інтереси якого, вочевидь, насамперед і лобіюватимуть у регіоні. Так, факти біографії нових керівників облдержадміністрацій на Закарпатті та Прикарпатті можуть свідчити, що за формального представництва «Батьківщини» насправді вони, схоже, відстоюватимуть інтереси відповідно Віктора Балоги та Ігоря Коломойського. На Вінниччині, схоже, йдеться про креатуру Порошенка. Головою Київської ОДА призначено Володимира Шандру, екс-міністра промполітики та МНС в урядах Юлії Тимошенко, кількаразового депутата від «Нашої України», який має родинні зв’язки з Віктором Ющенком.

У потенційно найуразливіших до російського втручання регіонах Південного Сходу ставку було зроблено на місцевий великий бізнес або старих місцевих адміністраторів. Головою Дніпропетровської ОДА став Ігор Коломойський (засновник групи «Приват»), Донецької – Сергій Тарута (співвласник групи ІСД), Миколаївської – Микола Романчук (багаторічний гендиректор місцевого суднобудівного заводу «Океан»). Одіозний мер Харкова Геннадій Кернес, судячи з інформації, що просочувалася свого часу у ЗМІ, також перебуває під впливом Ігоря Коломойського. Водночас про готовність підтримати новопризначеного голову Харківської ОДА Ігоря Балуту (креатура Авакова) заявив місцевий, донедавна опальний, гривневий мільярдер Олександр Ярославський, зазначивши, що він виступає «за єдину і неподільну Україну». Представником президента у Криму став багаторічний прем’єр-міністр Криму та очільник Севастопольської ОДА за часів Ющенка Сергій Куніцин (нині депутат від УДАРу Віталія Кличка), якого іноді пов’язують із олігархом Дмитром Фірташем.

Наразі найефективнішим у новій ролі видається Ігор Коломойський. Вочевидь, не в останню чергу через слабкість проросійських настроїв серед населення Дніпропетровщини порівняно з Донбасом чи Кримом, а також через віддаленість цього регіону від кордону. Сергій Тарута не зміг 3 березня запобігти штурму місцевої облради агресивними молодиками, під тиском яких та змушена була проголосувати за проведення референдуму на території області (за його словами, значна частина донецьких сепаратистів прибула з Росії і фінансується з російських джерел). Але вже заявив, що всі ухвалені нею тоді рішення будуть оскаржені в судовому порядку. Окрім обрання головою облради Андрія Шишацького, який вважається людиною Ріната Ахметова і на «плече» якого у стабілізації ситуації в регіоні уже висловив сподівання Тарута. Весільним генералом видається Сергій Куніцин, адже територію Криму контролюють російські військові та бандформування з так званої Самооборони Криму.

Новий уряд намагається демонструвати підкреслену лояльність до великого бізнесу загалом і локалізованого на Південному Сході зокрема. Особливо до того, якому є чого переживати з огляду на загрозу відторгнення накопичених за попереднього режиму активів. Спочатку Арсеній Яценюк заявив, що нове керівництво не збирається проводити реприватизацію, мовляв, «недоторканність власності є номером один для уряду. Це питання є пріоритетним не тільки на рівні Криму, а й на рівні всієї країни». І наразі великий бізнес начебто виявляє готовність активно підтримувати нинішню владу в боротьбі за територіальну цілісність держави, протидіяти російським провокаціям.

Однак передача окремим олігархам надмірних державних повноважень у тих чи інших регіонах може бути використана ними для їх тотальної монополізації. Відтак, по-перше, постане ризик їхньої непідконтрольності центральній владі у майбутньому. А по-друге, з’явиться ризик прямих домовленостей Путіна з ними щодо добровільного переходу під протекцію Кремля в обмін на певні гарантії та преференції на російському ринку. Особливо високим такий ризик є на Донбасі, де в разі аншлюсу без згоди олігархів ті можуть втратити всі свої активи. Путін це вміє.

Водночас залежність нової влади від великого бізнесу вже намагається використати лідер «Украинского выбора» Віктор Медведчук. Зокрема, він заявив, що «частина громадян бачить у новому режимі владу олігархів, владу переможців, які ігнорують їхню мову, історію, культуру, релігію», і серед п’яти пунктів, необхідних для виходу з кризової ситуації та стабілізації ситуації в країні, назвав вимогу «припинити олігархізацію влади». Не виключено, що орієнтир на соціально-економічну мотивацію і небезпідставна неприязнь більшості українців до олігархів, які сформували свої статки далекими від цивілізованих методами, стануть ключовим доповненням до наявних цивілізаційних аргументів на користь реінтеграції з Росією. Адже очевидно, що Москва робить серйозну ставку на найближчу парламентську кампанію і, найімовірніше, спробує запустити на них альтернативний Партії регіонів виборчий проект.

Так, 4 березня під час прес-конференції, що була присвячена нашій країні, Владімір Путін заявив, мовляв, він розуміє, чому «простий український мужик» незадоволений тим, що відбувається в державі «від часу проголошення незалежності», і прагне докорінних змін. Тож можна очікувати, що проросійська сила (сили) під час найближчих виборів намагатимуться переконати цього «простого мужика», особливо дезорієнтованих зараз мешканців Південного Сходу, а також Центру, що «бандерівці на службі олігархів усе провалили» і не здатні на докорінні зміни. А поліпшиться ситуація лише після їх усунення від влади й перемоги якогось «українського фронту» чи «вибору», котрий, звісно, буде за реінтеграцію з Росією.

Якщо нова влада не спроможеться провести незворотні зміни за цей час, такі плани справді можуть стати реальними. Так само, як реальним стало повернення до керма вже за півтора року після Помаранчевої революції Віктора Януковича. Щоб не допустити цих ризиків, по-перше, не треба зволікати із призначенням дострокових парламентських виборів, доки країну не охопило розчарування, а по-друге, вже зараз слід коригувати кадрову політику.

Країні не потрібна фасадна показуха зі змінами облич, під прикриттям яких на ключові посади, зокрема й середньої управлінської ланки, пролазять старі постаті, на яких і трималася стара корупційно-олігархічна модель. Тим часом аналіз кадрових призначень свідчить: у новій владі досить цинічно ставляться до твердження про те, що після другого Майдану «країна стала іншою і старого більше не сприйме».

Підставляються

Серед новопризначенців чимало сумнівних постатей, що свідчить або про тотальний кадровий голод нової влади, або про потужні тіньові впливи на ухвалення рішень. Якщо під тиском Майдану це не надто чітко проявилося в самому тимчасовому «уряді камікадзе», то на інші посади призначають людей, спроможних швидко дискредитувати саму надію на зміни принципів формування владної команди.

Особливо це помітно в силових структурах, які в нинішніх умовах, здавалося б, мали бути об’єктом особливо пильної уваги влади. Спочатку країна була вражена зрадою контр-адмірала Дениса Березовського, якого Олександр Турчинов тільки-но 1 березня призначив на посаду командувача ВМС України, а вже 2 березня його довелося усувати з посади через зраду й перехід на бік кримського «прем’єра»-самозванця Аксьонова. Потім актуалізувалася інформація про те, що Михайло Куцин, якого Олександр Турчинов призначив начальником Генерального штабу – головнокомандувачем Збройних сил України, у 2011 році засвітився в корупційному скандалі, коли привласнив відомчий будинок для прийому делегацій на Львівщині.

Але ще більші ризики мають менш цікаві широкій громадськості призначення. Так, головне управління розвідки Міноборони очолив Юрій Павлов, донедавна депутат від «Батьківщини» в Київській обласній раді, заступник її голови. За інформацією відкритих джерел, Павлов – великий підприємець, пов’язаний із низкою компаній у галузях будівництва, торгівлі нафтопродуктами, агропродукцією тощо. Зокрема, можна знайти дані про його причетність до різноманітних схем корупції та зловживання службовим становищем на попередніх посадах.

Головою Служби зовнішньої розвідки призначено генерала Віктора Гвоздя, який у 2008–2010 роках керував Головним управлінням розвідки Міноборони. В одному зі своїх інтерв’ю він називав своїм «учителем» головного редактора одіозного видання «2000» Сергія Кічігіна. Сам Гвоздь неодноразово фігурував у різноманітних матеріалах у ЗМІ, де його звинувачували у причетності до корупційних дій із наданням чиновникам статусу учасника бойових дій на території колишньої Югославії, до «зникнення» там військової техніки та зброї українського миротворчого батальйону, що нібито були продані, та в лобіюванні інтересів торгівців зброєю. Певний час його вважали близьким до глави Секретаріату Ющенка Віктора Балоги.

На Запоріжжі ОДА очолив давній соратник Володимира Литвина по Народній партії Валерій Баранов, у минулому секретар Бердянського міськкому комсомолу та мер міста. На цій посаді він зазнавав критики за сприяння незаконній видачі земельних ділянок на Бердянській косі для будівництва баз відпочинку, зокрема структурам, що їх пов’язували з його дочкою, а також колишнім очільником Запорізької області Євгеном Червоненком та сином одіозного екс-голови ВР і керівника ПР Володимира Рибака.

Скандальним виявилось і призначення головою Луганської ОДА Михайла Болотських. Уродженець Росії, кадровий військовий (танкіст), за Кучми він тривалий час очолював облуправління МНС Луганщини, потім працював заступником у міністрів надзвичайних ситуацій Володимира Шандри та Віктора Балоги, сам очолював відомство після його перетворення на Держслужбу надзвичайних ситуацій уже в уряді Азарова – Арбузова. Депутат від УДАРу Ірина Геращенко ще й звернула увагу, що Болотських на посаді голови Держслужби з надзвичайних ситуацій, зловживаючи службовим становищем, за бюджетний кошт здійснював матеріально-технічне забезпечення антимайдану. Відтак повідомила, що підготувала всі необхідні запити до ГПУ про перевірку ролі й участі Болотських в організації останнього. Утім, якщо розслідування відбуватиметься без його усунення з посади, це може лише сприяти сепаратистським зусиллям Кремля в регіоні.

http://tyzhden.ua/Politics/104217

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 19:37 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 156
Репутація: 10
Magic Ви коригуєтесь темою (Все не такие) так скажіть кого Ви хотілиб бачити на цих посадах??

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 20:43 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 989
Репутація: 25
Так об этом надо было думать кто был на майдане. Кого они б хотели видеть при власти, а был просто бунт -"бессмысленый и беспощадный"

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2014 21:50 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 156
Репутація: 10
pivas до Вас те саме питання??

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Березня, 2014 8:27 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 989
Репутація: 25
Да, стрелочники из Вас хорошие. Напомню, ето не я разгромил пол Киева.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Березня, 2014 8:34 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

pivas написав:
Так об этом надо было думать кто был на майдане. Кого они б хотели видеть при власти, а был просто бунт -"бессмысленый и беспощадный"

тем, кто был на майдане, не надо было об этом думать. люди там стояли чтоб избавиться от диктатора, в первую очередь.
он не был бессмысленным, просто ты так и не смог понять его смысл.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Березня, 2014 14:05 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

С памятью непорядок?
Начали "манданить" из-за ассоциации с ЕС. И vladie, ты прав. Те, кто был на майдане не думали вообще ни о чем. :fool:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Березня, 2014 17:40 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Magic основная часть майдана прошла под эгидой избавления от диктатора. евросоюз отошел на второй план, когда все поняли, чего на самом деле стоит янукович.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Березня, 2014 1:21 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

А почему этот "скромный домик" никто не смотрел, не посещал и вообще даже не вспоминал :oops:

http://focus.ua/politics/204142/

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1373 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: