Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 19 Жовтня, 2018 4:15

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 15 Травня, 2018 16:10 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 3023
Репутація: 110
Від самого початку коли я для себе визначив що "спінінг-берег" буде моїм основним напрямком професійного та особистого росту, я мріяв про ідеальний тренувальний майданчик. Місце, де і у риби і у спінінгіста будуть +\- рівні шанси, де буде в кожному місці на першій брові окунь, на 2-3-й судак/щука. З 2013-го по 2015-й рік власними силами я пробував привити "правильну" рибу до паркових озер. Але з часом, статистика показала що пора зазирнути правді у вічі і усвідомити що там майданчика не буде.
Минулого року, на одній із вилазок на Холодному паралельно проходили збори членів спілки. І так як мій батько там активний учасник, постійно платить внески, приймає участь у суботниках і активно ловить там коропа - він запропонував запустити туди судака. Основна маса членів спілки коропятники, тому їх це не зацікавило. Було висунуто пропозицію для спінінгістів, скооперуватись і провести зариблення судаком, приймати активну участь у збереженні поголів"я, доглядом за водоймою і т.д. Всі хто має відношення до спінінгу дружньо покивали....і от якось так...розмова залишилась розмовою. Лише я влітку загрузив із Тясмину 30-ть штук і fagot перезапустив невідому мені кількість. Саме озеро, кожного разу мені подобається все більше і більше, на вибросі є безліч перекатів, подвійні брівки, столи, ракушняк, піщана основа...ну ВСЕ є для активного розвитку судака.
Тясмин, зі своїм нереально великим зеркалом завжди залишиться човновим майданчиком, саме тому я пропоную спінінгістам-береговикам подбати про берегову водойму. Практика останніх 20-ти років показала, що просто сидіти вдома на дивані і надіятись що воно саме там розплодиться чи хтось за нас подбає - це як мінінмум безглуздо. Ніхто нічого не зробить окрім зацікавлених осіб - спінінгістів. Я обома руками ЗА і наразі прошу відгукнуться всих хто має бажання створити водойму в якій буде хижак. Повірте, це реально, в Столиці за 10-ть років я побачив чимало подібних прикладів! :good:
Обговорюємо!
Приєднання файлів:
IMG_4119.JPG

Приєднання файлів:
IMG_4121.JPG

Приєднання файлів:
Screenshot0000.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Травня, 2018 10:47 
Офлайн
Arte Piscandi

Відкриття човного сезону на Тясмині 21.05. Пропоную почати як раз з відкриття, стартувати з перезапуску судака. У кого які думки, бажання?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Травня, 2018 21:30 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 293
Репутація: 16
Допомога з перевезенням зарибку потрібна? Якщо так, то прошу заздалегідь попередити (в ЛС) день і час, хоча не обіцяю, що 100% вийде допомогти...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Травня, 2018 23:00 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 342
Репутація: 19
ХРАБРЫЙ написав:
fagot перезапустив невідому мені кількість

27-шт, но мои помельче в основной массе будут. :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Травня, 2018 10:54 
Офлайн
Arte Piscandi

fagot видел в твоих отчетах неоднократно портативный аэратор на батарейках. Сможешь одолжить для благого дела?
ZDIM ок, варіант.

Ємність є, аератор - шось придумаєм, машина полюбому буде. У мене й досі відкрите питання із самим процесом лову і переміщення до берегу :( .
Я минулого року попробував, то вийшло все відносно добре: дрібного судачка наклепали на одній точці, але коли від точки плив до ЦП - то м"який садок із рибою у воді добряче парусив і судачка в ньому трохи складувало до купи :( Оце по суті основна проблема, як вирішить не збагну. В і деалі було б пійманого судачка відразу перекидати у транспортувальну ємність...але 120 літрова бочка у ПВХ човні якось недуже втєму :D

Добавлено спустя 17 минут 23 секунды:
fagot написав:
27-шт, но мои помельче в основной массе будут.

+ моїх рівно 30-ть. На лічильнику вже 57 штук. Нехай, там якусь частину з"їла щука, якась частина здохла, щось запакували собі жлоби. Але все одно вода камінь точить.

Добавлено спустя 3 часа 11 минут 5 секунд:
Блін. Моє відкриття 21.05. переноситься :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Травня, 2018 21:55 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 342
Репутація: 19
ХРАБРЫЙ написав:
видел в твоих отчетах неоднократно портативный аэратор на батарейках. Сможешь одолжить для благого дела?

Он хоть и слабенький (самоделка из сломанного тонометра), но делу помог бы. К сожалению я в Киеве а механизм в Смеле :( Как вариант видел в зоомагазине за "деликатом" аэраторы на батарейках по сто гривен, те помощнее будут.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Травня, 2018 23:24 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 76
Репутація: 8
Саша привет. Как вариант аэратора можно использовать запаску от автомбиля. На штуцер одеваешь шланг на другой конец распылитель аквариумный, силу выхода воздуха регулируешь ниппелем. Думаю от центра до холодки 2 атмосфер хватит.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Вересня, 2018 13:00 
Офлайн
Arte Piscandi

Місяць назад на новому бачили не одного дохлого судачка і сомиків :( Судачки вже були грам по 500-700 :( :( :(
Отакі недобрі справи. Чесно кажучи бажання продовжувати переселяти судака - протроху вгасає.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі