Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 19 Листопада, 2017 0:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: хозяин кладки (сижы)
ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2017 8:29 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
pivas я тебе еще раз говорю у себя в загородке за забором строй че хочешь. А тут общественное место. Не умеете по нормальному цивилизовано, то будет по плохому.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2017 8:55 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2950
Репутація: 110
pivas написав:
Что и требовалось доказать - общее

Нет блин - ваше :-D У тебя во дворе построено! %)

Добавлено спустя 5 минут 32 секунды:
Вот тебе покупной вариант. Он точно не колхозный, англичанами придуман, не глупыми людьми, которые понимают что такое право собственности.
Они мостики не строят на общественных водоемах.

Зображення

Добавлено спустя 4 часа 19 минут 36 секунд:
Вот один пример из многих, который в Киевской области набирает популярность.
Этот домик построен рыбаками не на берегу, а на необитаемом острове, посреди Днепровских плавней, Киев. Там не просто домик, а полноценная 2-х комнатная квартира, на 4-е кровати, одеяла и мебель первой необходимости. Это не кладка на 3-х досках, извините. Но вот он номерок написан: звони, свободно - ночуй. :good:
Только там никто приватизацией не страдает, доски с мулякой не считает, и репа не треснула. Он простоит 2-3 сезона и все равно рухнет, но за это время поможет многим.
Так если он в этот день свободен - то почему нет? Почему у нас в Смеле должно быть по другому???????????? :)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2017 18:14 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 988
Репутація: 25
Так много новых кладок на Холодном? Построил дед кладку, пришел половить получил пзд думает на хрена мне та кладка.
Ну моряк молодец, видать много лишних денег и времени есть.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2017 19:40 
Офлайн
Arte Piscandi

pivas написав:
Так много новых кладок на Холодном? Построил дед кладку, пришел половить получил пзд думает на хрена мне та кладка.

Кладку построил и все? И можно ловить? На Холодном какие-никакие а правила есть, слава Богу :) Платить по графику взносы, зарыбок отдельно покупать, ловить не более чем на 3-и снасти, участвовать в охране, мусор убирать на територии. Оно нужно нашему Тясминському хапуге??? :-D Со старта кладок настроили потом с общества ушли - вот кладки и догнивают :good: . Бо оказалось на 20-ть удочок ловить низзя, мелкого карпа в кульки совать тоже нельзя, да и вообще оказалось шо правила придумалы шоб йих соблюдать, а мы ж не прывыклы. Мы ж прывчени: все шо низзя - трошкы та можна.
"Нахер треба те Холодне, я краще піду на річку і буду там ісполнять шо захочу"(с). Ни нормы вылова, ни нормы заборной рыбы, ни ограниченное количество снастей в нерестовый запрет не соблюдается, плюс ко всему самозахват :good: Правила любительской и спортивной рыбалки? Нє я таке не чув. Да и контролировать некому. А вжучить уже давно пора.
pivas написав:
Ну моряк молодец, видать много лишних денег и времени есть.

Судя по качеству домика, денег и времени у моряка не больше чем у нашего смелянского трудяги.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Квітня, 2017 11:14 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 25
Репутація: 0
Тоже обратил внимание многие ловят сразу на 5-ть закидушек, а некоторые выстраивают целые береговые батареи из спиннингов и удочек вперемешку, а вот приносит ли оно какой положительный результат неизвестно, а если такие бравые вояки сидят на соседних кладках и друг другу перекрываю азимут обстрела, нередко возникает спор из за куста травы в воде :D. А в общем надо отдать должное таким рыбакам управится с такой батареей без должного артиллерийского опыта довольно сложно :D . я умудряюсь и с тремя удочками запутаться если рыбка покрупнее попадется.
В общем у нас на водоеме вроде бы правила спортивного рыболовства не действуют (разрешено ловить на две удочки с одним крючком), да и в принципе если клюет то и на две удочки интересно ловить, а если рыба клюет вчера и завтра так тут и добавить нечего.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Квітня, 2017 11:23 
Офлайн
Arte Piscandi

JackLondon написав:
В общем у нас на водоеме вроде бы правила спортивного рыболовства не действуют

Где это вы такое прочитали?
На период нерестовго запрета с 01.04. по 21.05. разрешается лов рыбы одной снастью с одним крючком в границе населенного пункта.
Приєднання файлів:
Снимок0133.jpg

Приєднання файлів:
Снимок0137.jpg

Приєднання файлів:
Снимок0132.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Квітня, 2017 12:09 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 25
Репутація: 0
Спс будем знать что тоже нарушаем, как в Смеле обстоят дела с рыбоохраной? Доблестный УООР посей день со спасателями сетями рыбу от рыбаков "охраняют" ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Квітня, 2017 12:20 
Офлайн
Arte Piscandi

Незнаю по браконьерам, там Илья занимается.
А конкретно по рыболовам-любителям меня ситуация вполне устраивает. Пока все их познания остаются на уровне "3-и пружины и пенопласт" рыбы в реке еще будет вполне достаточно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Квітня, 2017 18:44 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
JackLondon так, все по-старому: рятувальники на чолі з Терновцевим охороняють сітки від рибалок. А їх в свою чергу кришує місцева влада та поліція...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Квітня, 2017 20:26 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 318
Репутація: -3
Рыбоохотник написав:
все по-старому: рятувальники на чолі з Терновцевим охороняють сітки від рибалок. А їх в свою чергу кришує місцева влада та поліція...

Зображення :pardon:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Травня, 2017 16:56 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4591
Репутація: 270
Рыбоохотник написав:
JackLondon так, все по-старому: рятувальники на чолі з Терновцевим охороняють сітки від рибалок. А їх в свою чергу кришує місцева влада та поліція...

Илья а с чего уверенность в крышевании именно властей и полиции? Есть факты?! конкретные а не косвенные... Почему спрашиваю? Да потому что....
У сеточников я поменьше рыбы видел, чем у тебя на том же видео компроматном ( против тебя). Да и вообще, глядя на ваш кипит у исполкома и резкое разсеивание, понимаю что вы лишь часть " пирамиды ". Но осознать этого не в силах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Травня, 2017 20:20 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
Master Fich Коля, факти -
Щорічний штаб по боротьбі з браконьєрством на період нересту при Смілянському міськвиконкомі з залученням відомих знову ж таки смілянських поліціянтів та інспекторів відділу Благоустрою, забудови та екології міста під головуванням самого першого заступника голови м.Сміла Гончаренка О.П. станом на 29.04.2017р не провів ЖОДНОГО рейда!!!
Нагадаю, нерест на рр.Тясмин та Сріблянка згідно наказу Черкасирибоохорони триває з 1 квітня до 20 травня 2017 року включно.
Тепер питання: то для чого насправді щороку створюється даний Штаб? Який на папері має всі повноваження та адмінресурси для боротьби з браконьєрством, а от на ділі, крім шкоди рибним запасам, нічого не робить.
Я переконаний, що виключно заради прикриття незаконного рибного промислу окремими членами Штабу - як-то Терновцев В.В., начальник Смілянської пошуково-рятувальної водолазної групи.
В кого ще є якісь марення, що ця персона намагається дійсно боротися з браконьєрством - дайте самі собі відповіді лише на 2 питання:
1) чому Терновцев В.В. не затримав та не передав до правоохоронних органів ЖОДНОГО браконьєра за останні років 5;
2) чому ЩОВЕЧОРА зараз, в період нерестової заборони, десь в 21:00-23:00 навпроти та поблизу рятувальної станції на міському пляжі, де ночами чергує саме Терновцев В.В., вільно плавають та ставлять сітки човни? (хоча у Терновцева на воді стоїть моторка та інші плавзасоби)
А міська влада все те браконьєрство продовжує кришувати, щороку створюючи фіктивний Штаб.
Браво, Гончаренко Олексій Петрович!
Приєднання файлів:
brak.jpg

По рибі в сітках - глянь наші рейди і улови сіткарів. Це по-перше, а по-друге, в мене "на тому відео" було 7 судаків по 0,6-1кг - не так вже й багато, чи не так? 99% рибалок ловлять не менше, а то більше. Та й відео за 2013й рік, я таких судачат вже давно стараюся не брати.
а щодо піраміди, то я знаю, що комусь наші протести на руку, а комусь як кістка поперек горла, але хіба то привід припинити боротьбу проти корупційної влади? Я був і є категорично проти згортання намету, але сміляни чомусь і дійсно аж занадто пасивні - всі хочуть жити краще, але ніхто не хоче нічого робити...

Додано через 8 хвилин 39 секунд:
і ось ще про кришування мєнтами бракорятувальника Терновцева - https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9601667163

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: stas85 і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі