Смілянський форум
http://smilaforum.org.ua/

Задля порятунку р. Тясмин розроблять Дорожню карту
http://smilaforum.org.ua/viewtopic.php?f=157&t=65556
Сторінка 1 з 1

Автор:  Serg_Gu [ 03 Серпня, 2016 8:56 ]
Тема повідомлення:  Задля порятунку р. Тясмин розроблять Дорожню карту

ЧЕРКАСИ. 28 липня. УНН-Центр. Щоб зібрати раціональні пропозиції на порятунок річки Тясмин та розробити Дорожню карту першочергових завдань з відновлення екологічної рівноваги річки, активна громада, екологи, водогосподарники, представники влади та місцевого самоврядування провели робоче засідання, передає кореспондент УНН-Центр.

Вже другий рік поспіль експертами та небайдужими порушуються питання екологічного занепаду річки, проте відновлення її ще й досі не розпочато. Громадськість б’є на сполох та вимагає конкретних дій й виконання обіцянок чиновників. Про це вели мову під час засідання.

Так, учасники засідання серед найголовніших проблем річки називають катастрофічне зниження рівня води, відсутність течії, розорення сільськогосподарськими підприємствами пасовищ та схилів, недотримання законодавства, зокрема в частині норм прибережної захисної смуги, яка має бути не меншою ніж 50 метрів. Забруднення води, відсутність очисних споруд, зношеність гідротехнічних споруд спричинюють такий стан річки.

“Частково питання покращення стану річки Тясмин передбачене Обласною програмою охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням обласної ради 3 червня цього року. У програмі передбачено виконання 12 заходів на загальну суму понад 62 млн гривень. З них з державного бюджету — орієнтовно 23 млн гривень, а з місцевих бюджетів — близько 38 млн грн”, — розповіла заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Людмила Довга.

Але на думку громадських активістів та сільських голів, нині необхідні живі кошти та негайні заходи, які мають розпочатися вже завтра.

“Перед тим, як вкладати величезні кошти у відновлення екологічної рівноваги річки, слід провести чітку експертизу, яка складатиметься з гідрологів високого рівня та які зможуть запропонувати чіткі покрокові дії з реанімації річки”, — сказав завідувач кафедри екології та агробіології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Спрягайло.

Громадські активісти також наголошують, що треба переймати успішний досвід інших регіонів, проводити роз’яснювальну роботу з населенням, щоб не засмічувати річку побутовими відходами.

Як повідомляв УНН-Центр раніше, під час засідання представників екологічних та водогосподарських організацій у Черкаській райдержадміністрації сільський голова с. Хацьки Ігор Чекаленко розповів, що екологічна система річки Тясмин потребує відновлення.


 Ви не авторизовані для перегляду. 

Автор:  ХРАБРЫЙ [ 03 Серпня, 2016 9:41 ]
Тема повідомлення:  Re: Задля порятунку р. Тясмин розроблять Дорожню карту

"Задля порятунку р. Тясмин..." зруйнуйте насосну станцію, яку поставили на місці природньої дельти. Або мать їх за опу регулюйте рівень води своїми насосами сраними.

Автор:  Serg_Gu [ 03 Серпня, 2016 14:23 ]
Тема повідомлення:  Re: Задля порятунку р. Тясмин розроблять Дорожню карту

Off-topic: как по мне так игра слов....

Автор:  Sasha_86 [ 03 Серпня, 2016 16:43 ]
Тема повідомлення:  Re: Задля порятунку р. Тясмин розроблять Дорожню карту

Serg_Gu Як на мене, то буде черговий розпил бабла!

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/