Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 27 Червня, 2017 16:57

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Оренда ставка і ін.
ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 19:33 
Офлайн
Злобний адмін

Повідомлення: 3469
Репутація: 964
Хто може допопмогти розібраться в системі оренда ставка в звичайному маленькому силі? Бо інфи. в інеті куча, начитавшись там так толком нічого і не зрозумів) То ж хотів би щоб допомогли конкретними статтями в інеті!
Плюс хотів запитати чи можна якось з цими "роздутими" орендаторами пободаться конкретними статтями України що я можу прийти і ловить на одну удочку?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Оренда ставка і ін.
ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 20:28 
Офлайн
Гуру
Гуру

Повідомлення: 691
Репутація: 39
Думаю, що так само можна прийти і копати картоплю "на одну лопату" у фермера на полі. Ставок орендується так само як і земля, водойма зариблюється, рибу кормлять. І не для того, щоб хтось прийшов і кинув одну вудку.
Раніше все було спільне, зараз - в основному приватне. З рибою - жаль і боляче, але то є приватна власність і не наша.
Втішає інше - за орендну гроші отримує сільрада і мусить виділяти ті кошти на щось корисне

Добавлено спустя 4 минуты 34 секунды:
На одну вудку - то під час нересту, не звідти дим....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 20:38 
Офлайн
Злобний адмін

Повідомлення: 3469
Репутація: 964
garuaua ви змущаєтесь? Ви не знаєте як зараз орендують ставки? Беруть в оренду ставок в якому риба вже роками(же за СССР) росла, а орендеторм при цьому не вкинувши ще жодного кг риби бузить що нібито ви ловите МОЮ рибу!! Він її туда кидав він її вигодовував?? І зариблюю в основному товстолобом і всяким подібним яке зроду на поплавок не клюне!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 20:56 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2794
Репутація: 109
Вітя :D , від тої риби про яку ти кажеш, залишились тільки теплі спогади. На данний час на більшості ставків вже орнеди 3-го, 4-го, та 5-го етапу. Тобто, те про що ти кажеш ще було зроблено з 1998 по 2000-ий роки. Потім новий орендатор, після нього ще один, потім ще... Насправді, короп, при достатній кормовій базі росте з швидкістю 600-700 грамм на рік, якщо ти звертав увагу на "живу рибу" в супермаркеті то там в основному особи від 1 кг і до 2-х, тобто на вирощення вийшло близько 1-1,5 роки, бройлерний тип :D . Взагалі тема непогана, я в твої роки так само намагався знайти подібні варіанти. Якщо будеш сам жити біля цього ставу, то і матимеш з нього. Але якщо буде став сторожувати якийсь мысцевий сторож, то буде - (_o_)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 21:03 
Офлайн
Гуру
Гуру

Повідомлення: 691
Репутація: 39
Я не знущаюсь, я кажу як де-юре. І здорові коропи там не завдяки СРСР, а завдяки комбікормам, і цей короп на тих дріжджах виростає не за 1,5 роки а за 3 місяці. Ви пам’ятаєте смак риби, курки, свині із дитинства? Співставте із теперішніми "скаженими" курчатами, рибою...
Я НЕ ЗНУЩАЮСЬ, я кажу як є

Добавлено спустя 5 минут 20 секунд:
І ніхто не буде дивитися, як там хто доглядає за рибою. Є договір оренди - усьо, людина має право як це б кому там не хотілося.
ПОВТОРЮЮ: мене бісить, коли хтось там качає права на ставок/річку в місті, у якому я живу. Але юридично він правий, бо він його орендує і це його "володіння"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 21:46 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2794
Репутація: 109
garuaua написав:
а завдяки комбікормам
:) яким комбікормам? :)

Добавлено спустя 4 минуты 18 секунд:
Навіть не так. Коли, де, на якому ставі, якими саме кормами, ви особисто бачили що годували рибу, і яким саме чином це все проходить? :)

garuaua написав:
Я НЕ ЗНУЩАЮСЬ, я кажу як є

А як воно там ще, є? :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Квітня, 2014 22:44 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 770
Репутація: 26
А кто не дает ам арендовать ставок зарыбить, кормить и разрешать всем там ловить? Реально смешно я возьму одну удочку и пойду ловить :lol: . Я не знаю лично участников переписки но почти все рыбаки жлобы, воно лизе краде топит удочки и доказывает что ловит на одну. Хочешь рыбы дуй в магазин, хочешь порыбачить дуй на платный водоем, все просто ребятки :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Квітня, 2014 7:22 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3344
Репутація: 124
Нее, ребят, тут не все так просто. На самом деле, с 1 июля 2013 года: "Орендарі водного об'єкта зобов'язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо).
З наведеного вбачається, що громадяни України мають право реалізовувати свої права на загальне водокористування у передбачених для цього місцях."

http://www.dbuvr.od.ua/index.php?option ... &Itemid=35
Там же есть оригинал Закона: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/про%20аквакультуру

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі