Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 21 Серпня, 2017 0:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 778 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Обсуждение ОТЧЕТОВ
ПовідомленняДодано: 27 Лютого, 2017 21:02 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 251
Репутація: 11
Сегодня пробежался на "холодку", лед под РПЗовским берегом 30 см, под "холоднянским" 45см. клев слабый, один "жирный" ерш грамм под сто и десяток мелких. Зато поймал 4-ре верховода :Yahoo!: (запустили с батей в 90х туда 4-ре десятка, думал выдохла в задуху с 98-го на 99-й), оказывается она неплохо себя там чувствует и даже ловится. Лящик по ходу ту "задуху" не пережил :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Лютого, 2017 21:07 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2831
Репутація: 110
Скоро судачишки туда приедут :) Понемногу, но план - стабильно за весь сезон наполнять именно Холодное.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Лютого, 2017 21:41 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 180
Репутація: 9
Xрабрый, ви впевнені, що ті запущені судаки зможуть пережити майбутні можливі холоднянські задухи?

Десь на форумі писали, що колись в "сиві роки" в Холодному був судак та весь передох від задух...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Лютого, 2017 21:47 
Офлайн
Arte Piscandi

ZDIM воно до кінця не зрозуміло від чого це трапляється. Маю на прикладі пару водойм де глибина ще менша ніж на Холодному і площа куди менша, а судак там себе чухає пречудово і росте, до кілухи півторухи стопудово. А оскільки на нашому Тясмині дрищів 200-300-400 грам вже як гною, то чому б ні? Задуха трапляється далеко не кожен рік, і тепер там є люди які зроблять все можливе щоб риба не задихнулась, методів також - вагон.

Добавлено спустя 2 минуты 11 секунд:
Я більше переживаю щоб зубастиків 300-400 грам в кульки не пхали.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Лютого, 2017 22:03 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

ХРАБРЫЙ написав:
Я більше переживаю щоб зубастиків 300-400 грам в кульки не пхали.

Можно не переживать, судака будет с начала мало, а еды там для него много (тюлька, ерш, синька, бычок, окунь, плотва и краснопер), так что первых пару - тройку лет попадаться будет редко, плюс объём воды очень приличный в сравнении с тем же "чернобылем".
ZDIM написав:
що ті запущені судаки зможуть пережити майбутні можливі холоднянські задухи?

На моей памяти серьезных было две: в конце 80-х и 98-99гг, и судак более живучий чем верховод, верховода очень сложно продержать дома даже неделю, а судак по месяцу у меня на балконе в кастрюльке плавал, и даже тюльку кушал и неплохо прибавлял в размере за месяц :) Так что думаю приживется нормально, да и зимы в последние годы теплые.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2017 8:35 
Офлайн
Arte Piscandi

Serg_Gu написав:
Пока собрал правда три раза сошел потом

:D
ХРАБРЫЙ 22 сен 2016, 21:03 написав:
Та ні, мені насправді це показалось геть не серйозним. Скоріше якась імітація повноцінного човна під двигуном. Дебільне трамбування всього барахла в машину, вибір місця на березі для монтажу, монтаж, в тому човні 330 довжиною разом з речами місця для 2-х майже не має. Тим паче я їду не кататься))) в мене в голові плани, тактика пошуку, проводки приманки, а тут бля пока цей шалаш построїш то вже й забув чого приїхали, блін ну реально фігня. Але пік сієсти в кінці рибалки, коли варений на сонці, обвітренний, зайо...ний починаєш все барахло розпихувать назад в машину, здуваєш того бублика, вилизуєш його. Про те що вдома біля хати повторюєш все заново)) Пндц. Ну ніхріна воно не мобільно! Тут або як мінімум лафет від хати до води, або ну його в сраку.
Мій човен від момента покупки здувався 2-чі, ні для кого не секрет - він в мене завжди вилизаний і надутий. Перенесли вдвох через дорогу і поклали біля старого моста на воду. Рай)) Іншого я поки що не хочу.

От, зараз пригадав і такі ж самі емоції. Без своєї тачки і лафєта - я манав)) Гроші є хоч зараз на 330 з 15-ю. Але ніфіга :D
Плюс до всього - цікаво буде глянути, як "нові" водяні полісмени візьмуться за наведення порядків на воді :twisted: У нас же як завжди - чи за браконьєрів візьмуться а за шмон звичайних рибаків - дої...ться точно, і реєстрацію пригадають і все.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Березня, 2017 10:54 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8440
Репутація: 174
ну все все прелести сборки лодки у меня были связанные всего лишь с тем, что это был первый мой выход с новой лодкой. до этого я только теоретически знал как она собирается. Понятное дело, что такую лодку собирать и разбирать не так уж и два пальца об асфальт. Но все же когда ты на воде то получаешь максимум удовольствия от лодки. А поверьте мне есть с чем сравнивать. Рыбачил я на многих лодках. И это у же у меня третья лодка за последние 17 лет. А насчет регистрации и всего остального скажу так. если припрут то буду регить. А шо робыть? Я уже собирал инфу по этому вопросу и не вижу особых проблем. Кстати есть возьмутьсяч за эту тему то по идее мало непокажеться всем. Бо регить лодки нада все с определенными параметрами. И отсутствие мотора не является преградой.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Березня, 2017 8:10 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 128
Репутація: 6
Serg_Gu написав:
Я уже собирал инфу по этому вопросу и не вижу особых проблем. Кстати есть возьмутьсяч за эту тему то по идее мало непокажеться всем. Бо регить лодки нада все с определенными параметрами. И отсутствие мотора не является преградой.
Проблем там особих не має, але якщо тільки залишилось, що всі човни реєструвати через Київ, і звичайному рабацюгі котрий проживає в Смілі чи Черкасах, туди тягнути свій човен для реєстрації є не проблема то так, не проблема :roll: звісно є інший варіант його туди не вести, стільки це коштує не скажу ! "Покращення" я бачу в одному, що реєстраційні документи видаються вже безстроково, так як було давно, бо в мене видавався на 5 років і в наступному році чекають танці з бубном :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Березня, 2017 11:11 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

я пока регить не собираюсь. у меня пока еще вопрос по комплекту. а насколько я понял то потом перерегистрировать надо. пока не преперли будем так пытаться обойтись. а том посмотрим.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Березня, 2017 17:10 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 128
Репутація: 6
Serg_Gu не забудьте про головний атрибут власника моторного човна, документи на право керування ним, тому що зареєстрований човен буде чи ні, а ці доки вам точно знадобляться :beer:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Березня, 2017 22:08 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

цим я планував зайнятися у літку. як раз під відпустку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Березня, 2017 0:09 
Офлайн
Arte Piscandi

Хто небудь слідкував за результатами нашого українського UFL який проходить в Черкассах на ваших улюблених грядках???
Дуже зацікавили результати: 5-ть риб - 29.600 кг., 5-ть риб - 21.500 кг., 5-ть риб - 15.500 кг, і тому подібне. Біг фіш за один день 9.600.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Березня, 2017 10:14 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 61
ХРАБРЫЙ написав:
Serg_Gu написав:
Пока собрал правда три раза сошел потом

:D
ХРАБРЫЙ 22 сен 2016, 21:03 написав:
Та ні, мені насправді це показалось геть не серйозним. Скоріше якась імітація повноцінного човна під двигуном. Дебільне трамбування всього барахла в машину, вибір місця на березі для монтажу, монтаж, в тому човні 330 довжиною разом з речами місця для 2-х майже не має. Тим паче я їду не кататься))) в мене в голові плани, тактика пошуку, проводки приманки, а тут бля пока цей шалаш построїш то вже й забув чого приїхали, блін ну реально фігня. Але пік сієсти в кінці рибалки, коли варений на сонці, обвітренний, зайо...ний починаєш все барахло розпихувать назад в машину, здуваєш того бублика, вилизуєш його. Про те що вдома біля хати повторюєш все заново)) Пндц. Ну ніхріна воно не мобільно! Тут або як мінімум лафет від хати до води, або ну його в сраку.
Мій човен від момента покупки здувався 2-чі, ні для кого не секрет - він в мене завжди вилизаний і надутий. Перенесли вдвох через дорогу і поклали біля старого моста на воду. Рай)) Іншого я поки що не хочу.

От, зараз пригадав і такі ж самі емоції. Без своєї тачки і лафєта - я манав)) Гроші є хоч зараз на 330 з 15-ю. Але ніфіга :D
Плюс до всього - цікаво буде глянути, як "нові" водяні полісмени візьмуться за наведення порядків на воді :twisted: У нас же як завжди - чи за браконьєрів візьмуться а за шмон звичайних рибаків - дої...ться точно, і реєстрацію пригадають і все.

Як варіант брать Бус!!! І лодку здувать не потрібно і влазе пів хати 8) А на воді, витіг, двигло прицепив і вогню!!! :D

Додано через 1 година 28 хвилин 23 секунди:
ХРАБРЫЙ написав:
Хто небудь слідкував за результатами нашого українського UFL який проходить в Черкассах на ваших улюблених грядках???
Дуже зацікавили результати: 5-ть риб - 29.600 кг., 5-ть риб - 21.500 кг., 5-ть риб - 15.500 кг, і тому подібне. Біг фіш за один день 9.600.

А ще дві щуки за 10ку на тренуваннях :shock: :shock: :shock:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Березня, 2017 0:21 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

ХРАБРЫЙ написав:

Так практически каждый год на Днепре в марте гребут щуку мешками, в этом году вобще жесть - по 50-70 кг, влетает даже закилушная тарань и лещ на силикон 2.5 - 3".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Березня, 2017 9:24 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

а дрочеров сколько. это не просто жесть это прим 3,14дец какой то :evil:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Березня, 2017 22:35 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

ZDIM останусь при своем. самоделки это хорошо. но лучше десяток нормальных именитых вобов нежели ведро таких себе... но после освоения вобов от именитых брендов наверное можно и самому карячить буратин.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Березня, 2017 22:39 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Согласен, именитые вобы только начинаю осваивать, но воблерок вышел довольно неплохим :) ,
даже роллинг просматривается.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Березня, 2017 9:26 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

я кстати от сектантов слышал, что любой воб они доводят. Но чесно говоря не понимаю, что можно доводить у ОСП, зипах или мегабасах :unknown:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Березня, 2017 10:11 
Офлайн
Arte Piscandi

Так то ж не сектанты, то "компенсаторы". Сектанты занимаются разработкой первородного продукта.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Березня, 2017 20:58 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Ох, і прохані щуки на Холодному. На повільну рівномірку риба не хотіла виходити, якась реакція була тільки на твіч з паузами до
2-3 секунд, на більші паузи і на пошевелювання вона тупо не реагувала - в неї пропадала цікавість до приманки. Якщо шнурків
піймать якось можна, то крупніша майже завжди ігнорила, максимум трохи попливе, а потім розвернеться. %)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 778 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: