Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 23 Жовтня, 2017 1:35

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 159 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Беспредел на воде
ПовідомленняДодано: 10 Травня, 2014 13:02 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 700
Репутація: 31
Илья там 8ка была а не таврия!, ну это не важно, главное что забрали!

Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Травня, 2014 11:15 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3360
Репутація: 125
Насколько я знаю, автомобиль по решению суда могут забрать навсегда, как средство при помощи которого было совершено преступление. Необходимо этого добиться. Кто может и хочет нам в этом помочь (наказать браков по закону) - пишем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2014 8:40 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8466
Репутація: 175
:mat: сила :wicked: :wicked: :wicked: а вы ребята сбрасывайтесь на зарыбок. А потом идите и пробуйте ловить. Я даже и не знал, что на нашей речке есть такая рыба. А сколько еще они рыбы уничтожили? Ведь не все рыба всплыла и не всю они подобрали. Я :mat: ...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2014 17:48 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Серёга, я считаю, что зарыблять как раз нужно. Но нужно и браков ганять. И ганять по-серъёзному. Для этого нужны люди, бензин и т.д...
Поэтому присоединяйтесь, а не просто ругайтесь на форуме.
С ув.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Травня, 2014 14:16 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

viewtopic.php?f=1&t=58408&start=20
очередная вылазка "охотников на браконьеров" увенчалась успехом, нашими силами сегодня утром взяты браки в районе стадиона Авангард!! 300 метров сети.. сети и лодка изьяты до суда!

Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Травня, 2014 14:49 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 10
Репутація: 1
дайте номер телефона. к кому можна обратится сообщить о нарушениях можна в личку или пере звоните мне 093 140 6122 частенько бываю на реке и об наружую браконьеров сеточников и тд.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Травня, 2014 15:54 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Можно обращаться по тел. 093 3826083, Илья.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Травня, 2014 8:50 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1386
Репутація: 39
А що зробили з карпами, якщо не секрет?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Травня, 2014 13:33 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Карпи (вони ж сазани) вилучені й знаходяться на відповідальному збереженні в морозилці, мають їхати на експертизу, що доведе (чи спростує) враження їх електротоком. Що з ними роблять далі я не в курсі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Травня, 2014 14:00 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1386
Репутація: 39
Можна було б їх продати, а на вилучені кошти, купити малька для зариблення.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Травня, 2014 16:49 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Vados21, чисто по-человечески, возможно и можно было, но это не по закону. А еще лучше бы было, чтобы вся сумма наложенного на них штрафа пошла на покупку зарыбка в Тясмин - тогда бы это было действительно возмещение природе нанесённого ущерба. Вот эту вещь, считаю, и нужно двигать на гос.уровне: чтобы все штрафы браконъерские шли на зарыбление реки, на которой были пойманы правонарушители.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Травня, 2014 23:06 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 10
Репутація: 1
ну как попадались сети. Илья? это я звонил чудно получилось)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Травня, 2014 8:16 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Да, получилось классно! :)
Нашли всего две сетки, но старые, заброшенные уже давно, вросшие в ил - еле выдрали их оттуда.
О всех фактах браконъерства звоните - 093 3826083, Илья.
Также звоните, когда выходят на воду лодки спасателей. Согласно закона им на воде делать нечего, кроме как спасать людей, но уж никак они не имеют права снимать сети (как и ставить, естесственно)!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Травня, 2014 8:45 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вчера на Семашковской канаве накрыли двоих сеточников: снимали сети утром на резиновой лодке. Бракам удалось бежать
(одного, правда, предварительно искупали в воде, хоть и самому пришлось искупаться :) ), но лодку, сетки и рыбу изъяли.
Думаю, за лодкой они всё же прийдут :)
Потом в районе Гречковки-Яблуновки был задержан сеточник с одной сетью, протокол составлен, лодка и сеть изъяты до решения суда.
Фото/видео пока нет, у меня намок телефон и поэтому я не снимал.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Травня, 2014 20:13 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

По делу Терновцева В.В., статья 356 УК Украины "Самоуправство"...
За эти дни был разговор с начальником Смелянского ГРО УМВД Украины и с главным прокурором города - обещали разобраться с моим делом.
Сегодня, похоже, "разобрались": следователь сообщил, что завтра дело будет закрыто якобы "за отсутствием состава преступления"...
Придётся, наверное, приглашать ТВ и снимать сюжет про коррупцию в органах милиции, прокуратуры и власти в г.Смела. Благо материалы уже накопились. Также завтра сразу по получении их постановления о закрытии криминального дела, готовимся с адвокатом подавать "оскарження" и продолжать наш неравный бой.
Плюс на следующей неделе (дату и время сообщу) состоится пикет прокуратуры и милиции с основным тезисом: "Нет коррупции в органах! Закон для всех один!" Приглашаются все небезразличные к данным проблемам жители г.Смела и СМИ. Будут приглашены ТВ каналы государственного уровня.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Травня, 2014 17:22 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Поскольку дело еще не закрыли, пикет пока отложил.
Есть еще мааахонькая надежда на правосудие торжествующее...
Хотя заявления в Генпрокуратуру и СБУ все же отправил - если есть у них желание может тоже подключатся к делу по Терновцеву и его беспределу на воде.
Также на днях подал такое заявление в смелянскую прокуратуру и отправил копию в Генпрокуратуру, вот текст:

Заява про злочин

21 травня 2014 року до мене зі скаргою на незаконні дії Подзігуна В.В. звернулись рибалки-любителі, жителі м.Сміла Гур’єв Сергій Михайлович, Смєлий Олександр Олегович, Мавроді Борис Володимирович та Самохін Микола Васильович, що займались любительським рибальством з човна на р.Тясмин в районі центру м.Сміли та колишньої бази УТМР, оскільки саме з цього дня згідно з Наказом Черкасирибоохорони №24 від 18.03.2014 року на всіх річках Черкаської області (в корінних водах), окрім Дніпра, знімається нерестова заборона й дозволяється любительський лов риби з човнів (офіційний Наказ на сайті Головрибводу - http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-08 ... 44-32.html).
Проте, 21.05.2014р. близько 9:30 до них підплив моторний човен з чотирма особами на борту, яких очолював в.о. начальника інспекції з благоустрою та екології міста управління житлово-комунального господарства Подзігун В.В., який, не маючи на це жодних повноважень, намагався перешкодити їм займатись любительською риболовлею, а саме намагався прогнати їх з води, незважаючи на те, що діючих «Правил спортивного та любительського рибальства» рибалки не порушували, як не порушували й інших законів й правових актів чинного законодавства України.
Подзігун В.В. намагався пояснити свої дії рішенням Смілянської міської ради №148 від 10.04.2014 р., згідно якого заборона на нерест на р.Тясмин та Сріблянка в межах м.Сміла нібито триває з 1 квітня до 10 червня 2014 року. До речі, подібні незаконні рішення приймаються Смілянською міською радою вже декілька років поспіль (див.додатки).
Проте юридично більшу силу має саме Наказ Черкасирибоохорони №24 від 18.03.2014р, оскільки відповідно до ст.10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» державний контроль та управління в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів здійснюють посадові особи органів рибоохорони, до повноважень яких відноситься, в тому числі, визначення в установленому порядку строків заборони вилову водних біоресурсів в рибогосподарських водних об`єктах (їх частинах).
При цьому, п.11.2.1 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об`єктах України», затверджених наказом Держрибгоспу України від 18.03.1999 р. №33 (далі – Правила промислового рибальства), встановлено, що термін заборони вилову водних біоресурсів на річках, до яких відносяться річки Тясмин та Сріблянка, триває з 1 квітня по 21 травня. Даний термін може переноситися органами рибоохорони, відповідно до п.8.1 Правил промислового рибальства, за умови наявності відповідного узгодження з науковими підприємствами, установами, організаціями не більше, ніж на 15 діб у той чи інший бік без зміни загальної тривалості, при цьому загальна тривалість заборони в річках становить 50 діб (копія минулорічної відповіді Начальника Черкасирибоохорони додається).
Також не передбачено чинним законодавством України надання місцевою міською радою тій чи іншій особі чи групі осіб повноважень щодо самостійного контролю за водними біоресурсами, оскільки дана функція покладається цілком та виключно на органи державної рибоохорони та державною екологічної інспекції, але аж ніяк не на органи міліції, інспекції з благоустрою та екології міста чи тим паче не на якусь там пошуково-рятувальну станцію (див.п.4 вищезгаданого рішення Смілянської міськради №148).
Отже, як ми бачимо, Смілянська міська рада, порушуючи чинне законодавство України, з року в рік продовжує приймати незаконні рішення, виконавцями на воді яких виступали й виступають, користуючись службовими човнами рятувальної станції, наступні посадові особи: начальник Смілянської пошуково-рятувальної станції Терновцев В.В (відносно якого, до речі, наразі відкрито кримінальне провадження №2013250230002686) та в.о. начальника інспекції з благоустрою та екології міста управління житлово-комунального господарства Подзігун В.В. Метою подібного беззаконня може бути недопущення рибалок-любителів до води, щоб вони не бачили та не чіпляли своїми вудками бракон`єрські сітки, що без належного контролю можуть стояти на річці навіть вдень, знищуючи сотні кілограм риби. Про «кришування» Терновцевим та Подзігуном бракон`єрів говорять переважна більшість смілян. Та й відсутність значних показників роботи штабу по боротьбі з бракон`єством під час нерестової заборони в м.Сміла, створеного смілянською міськрадою, до штату якого входить Подзігун В.В. та Терновцев В.В., багато про що говорить.
Виходячи з вищевикладеного та з метою недопущення подібних фактів порушення чинного законодавства України з боку посадовців м.Сміла, прошу вас провести прокурорську перевірку за фактом, видати Смілянській міськраді припис щодо скасування її незаконного рішення №148 та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності із звільненням з займаних посад.

26.05.2014 Слободяник І.М.

Додано через 1 година 35 хвилин 34 секунди:
Кстати, мне продолжают поступать звонки с угрозами от браков, которые упоминают о том, что я поперек горла "серъёзным людям" Смелы, что, мол, скоро со мной разберутся. Выходит, рыбный бизнес нашего города не так уж мал, как может показаться с первого взгляда...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Травня, 2014 20:39 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 746
Репутація: 76
Цитата:
звонки с угрозами от браков, которые упоминают о том, что я поперек горла "серъёзным людям" Смелы
Хм.... Только вот со слов,серезных людей, выходит обратное! Илья молодец:good:Если нужно всегда окажут помощь! Так что нет смысла обращать внимания на кучку людей которые стараются пугать ,,СЕРЕЗНЫМИ ЛЮДЬМИ,,! Пугают ПУГАЛЫ А серьезные люди,молча делают свои дела :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2014 22:30 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

сегодня вечером активистами нашей организации было выявлено 15 паучников которые браконьерничали на гречковском мосту и на развилке Тясмина на гречковке....вызванная милиция стояла в стороне и нагло бездействовала...(( фото и видеоотчетыбудут позже ...Друзья помогайте нам бороться с нечистью!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Червня, 2014 7:02 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Прошу прощения за свой англицкий, но нах.. тогда такая милиция и нах такой штаб по борьбе с браками, созданный горсоветом, если средь бела дня по 15 паучников нагло тягают рыбу?????????
Смела, вставай! Пора что-то менять!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Червня, 2014 9:05 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1297
Репутація: 32
илья приветик :) сегодня ехал на роботу видел одного паучника на мосту

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 159 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: