Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Жовтня, 2018 6:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 930 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 47  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОТЧЕТЫ О РЫБАЛКАХ
ПовідомленняДодано: 29 Липня, 2013 18:56 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 750
Репутація: 76
29.07.2013 разведка на загреблянской канаве. Щука стоит на свалах на глубине порядка 3-4 метров,окунь резвится на меляках (уже собирается в стаи). Из улова:Пол килограмовая зубастая с несколькими окунями грамм по 300 поехали домой,недомерки были отпущены.Ни хвоста ни чешуи :) Уважаемые рыболовы!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Липня, 2013 12:16 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1742
Репутація: 109
Сашка та Вітасика потягнуло на линків та карасиків.
Рано вранці, коли нормальні люди ще сплять, ми вийшли піти порибалити, як кажуть москалі «в тихом омуте». Я прибув на місце промислу раніше, бо хотів «переплюнути» Сашка по риболовецькій квоті. Розклав вудку, дістав «кашло» (манка з часником), тихенько підкрався до річки та й закинув наживку у перспективну, на мою думку, точку. Ще були сутінки, тому користувався поплавком зі «світлячком». Мій ранній прихід не дав мені ніякої переваги, поплавок стояв як вкопаний, трохи згодом прийшов мій конкурент. Я поскаржився йому на свій глухий ранній старт і ми вирішили негайно підкормити іхтіофауну. Тепер у же вдвох, позакидавши вудки, з превеликою надією дивилися на поплавки. І ось, у Сашка клюнуло, поклавши поплавок на воду, я к мати кладе млинець на сковорідку. Карасик йде у неволю з подальшою перспективою термічної обробки на сковорідці. Тоді був другий і третій, усі наче клони одного розміру і на один хвіст, а моє перспективне місце, щоб воно скисло, «мовчить». Я вирішую перезакинути поближче до Сашка, але дотримуючись спортивної дистанції :) . І тепер моя душа наповнилася надією, коли я помітив неспокійну поведінку свого поплавка. Моє «кашло» вподобав невеликий, слизький як слимак, але гарнюній линочок, котрого я відпустив, не задумуючись. По легенді місцевого рибалки, повинно було гарно клювати на черв’яка, але чи то інформатор підбрехав чи то риба за певний проміжок часу змінила свої уподобання і їла лише «кашло», але не жадібно. Хоча був у Сашка один линок і скаженна черепаха, котрі вподобали черв’ячків. Риба активно рила дно, про що свідчили чисельні повітряні пухирці, підіймаючись на поверхню води. Клювало періодично не часто, були часи повного застою, коли ми базікали та лузали насіння від нудьги. Я навіть піймав вужа, котрий транзитом повз біля нас, не встигнувши потримати його у руках, мені потрібно було робити вибір, або він, або линок на гачку :) . Були й підступні покльовки на перевірку пильності «відвернувся і кашла вже нема». В цілому рибалка пройшла успішно: нас гризли комарі, задовбувли очерет і підводна рослинність, але рибки «в тихом омуте» ми трохи наловили )

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Востаннє редагувалось Vendetta в 10 Грудня, 2013 23:20, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Серпня, 2013 23:06 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 86
Репутація: 4
10.08.13 с.Ташлык, р.Гнилой Ташлык
Приехав к бабушке помогать рубить дрова, я решил что после того как все перерубаю пойду на рыбалку. Долго мучаясь в поиске червя, просто в прошлый год вывезли на огород весь перегной, но все таки я накопал немножко, взял 2 бамбуковые удочки на которые я там хожу на рыбалку и с улыбкой пошел на рыбалку. У нас река маленькая по этому рыбу нужно искать, так как редко она стоит на месте. Пошел на свои самые удачные места, пару раз что-то пыталось взять в рот червя но так и не решилось. Пошел так сказать дальше, ходил искал, но так результата не было. Шел я против течения, потому что в другую сторону было двигаться бессмысленно. И вот я присел на вроде хорошее место там где верба которая росла поклонилась в воду, и тут мне улыбнулась удача, пошли караси, глубина примерно была по колено, но карась брал отлично, посидел, потягивал карасика, но вот и кончились черви было обидно ну и я пошел домой.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 Серпня, 2013 0:30 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 3023
Репутація: 110
Немного тренинга на 3-м РОПе г.Киев, уж очень сильно чесались руки обкатать новую катушку со шнуром. С 15.00 до 20.30 плавали на ласточке "Прогресс-2" под мотором, с боевым товарищем и джиг-сенсеем Серегой. Искали судака, но уверенней клевала щука.
Размер и качество приманки значения не имел, я использовал съедобку не более 2-х дюймов(Keitech, Fox) на 5-7 граммах, а Серый работал 3-4-х дюймовыми виброхвостами "Bass Assassin" на 20-ти граммах. Шпану топили на месте, взяли с собой пару щук 1,5кг и 700гр. + килушного судакевича. Суббота, много шума, отдыхающие летают то на водных мотоциклах то на катерах %) норму не выполнили.... но тем не менее на щучьи котлетки и заливнушку из судачка хватит.
Фотыч как обычно - Серега думал возьму я, а я думал возьмет Серега :-D Пришлось клацнуть уже затемна на "шо попало" :D
 Фото вынутое из "шо попало")))
Приєднання файлів:
Фото000.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Серпня, 2013 2:50 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 577
Попередження: 2
Репутація: 23
Рибалка на Чорному морі з 07.08.2013 до 17.08.2013, смт. Приморський, АРК Крим.
Якщо ніхто не проти розповім про всю Чорноморську рибалку, яка відбувалася протягом вищевказаного періоду в проміжках між відпочинком (загоранням, купанням, буханням, гулянням, і т.п.) у одному звіті!
На відміну від аналогічної відпустки, поїздки, відпочинку та рибалки минулого року на Чорному морі в Криму ( Ви не авторизовані для перегляду. ) до цьогорічного міроприємства я збирався заздалегідь. Ще за 3 місяці почав читати багато статей і дивитися відео про рибалку на морі, скуплять приманки, снасті та продумувать різні варіанти ловлі…
Виїзжав із Сміли 06.08.2013 ввечері. По дорозі забіг у «Посейдон» і взяв 2 порції черв’яків. Пересипав їх у велику алюмінієву банку з під кави «NESСAFE» на кришкі якої пробив багатенько дирок, щоб черв’яки не зіпсувались. Навозну землю привіз із села, нею наповнив пів банки. І от нарешті поїзд на Крим :Yahoo!: . Ой, це іще не все, я ж взяв із собою кусочки м’яса, адже на нього добре ловиться бичок, це я знаю на власному досвіді з морської рибалки 2007 року… М’ясо підходить будь-яке, але в мене було ексклюзивне. На днях мені принесли нутрію. Дома мені її приготували в дорогу, я нарізав собі декілька сирих шматочків та заморозив, по приїзду їх зразу ж в морозилку поклав... Нутрію ніколи не їв, але коли в поїзді сіли вечерять вона «ушла як рідна», її смак дуже схожий з кроликовим, має тільки незначний присмак, але якби я не сказав, що це нутрія ніхто й не здогадався б. Короче смачна річ…
Снасті які я приготував: 1. Отводний поводок з 4-ма їстівними октопусами; 2. Кастмастери; 3. Самодур; 4. Донка з 4-ма крючками над грузіком (крючки Owner 53157 Straw Hook для морської ловлі № 8 ) та 2 звичайні величенькі крючки, які розміщені на рівні з грузом, я їх використовував виключно для м’яса; 5. Різна резина, грузіки (джигголовки) 3 – 20 грам, 2 мотки монолєски 0,36 мм та 0,25 мм, застьожки, заводні кільця і т.п. + зв’язав на крючку овнер мушку з білої козиної шерсті (вона дуже водостійка), яку ставив перед кастмастером на відстані 10 см. Це цікава комбінація, у морі чітко видно як падає кастмастер і зверху повільно опускається мушка, а якщо вести рівномірно, то здається ніби рибка переслідує якогось жучка…
Нарешті… Просинаюся зранку 07.08.2013 в поїзді від того, що проводнічка легенько штовхає мене за ногу і каже: «Прокидайтесь! Через 30 хвилин буде Сімферополь». Потім мене чекав переїзд на автобусі до Феодосії, а далі на маршрутці в смт. Приморський… Вдень під час прогулянки по раніше знайомому мені пляжі мій погляд неконтрольовано вперся в пірс (минулорічна ностальгія :roll: ) на якому рибалили декілька рибаків. Скоро вечір і мене чекає перший цьогорічний вихід на морську рибалку Зображення
Ось і вечір настав! Хоча я знав, що ставрідка в цих місцях ловиться після 20:00, але вирішив прийти на пірс у 19:00, як виявилося не дарма. Дістав отводний поводок з 4-ма їстівними октопусами (грузік 24 грама) і зробив перший заброс. Чорт забирай! У воді октопуси почали перекручуватися, путатись між собою, і через годину снасть стала не придатна для ловлі :( . Дивлюсь місцеві почали підтягуватися. Я тихенько ховаю свій невдалий «витвір мистецтва» і дістаю самодур. Розпочалася ловля на самодури. Однак, ні в кого не ловилось. «Странно, должно брать, а нє бєрьот!» сказав хтось із місцевих. 20:15 за Київським часом! На пірс приходить місцевий дід, який не пропускає жодної рибалки, по ньому орієнтуються всі рибаки, це я ще помітив з минулого року. Відкрилося друге дихання… Дід починає кидать, але всеодно у всіх нульовий результат. Він ложе спокійно спінінг і спостерігає за іншими, декілька місцевих повторюють все за ним. Чоловік шість, у тому числі і я, кидаємо в азарті, безперестанку й далі. І хоча я розумів, що вони чекають коли риба підійде з моря до берегів і хтось перший її спіймає, але не міг зупинитись і кидав, кидав! Хтось спіймав першу рибину близько 20:45, всі схопилися за спінінги і почали тягать ставрідку, я в перший вечір спіймав лише 2 ставрідки, коли стемніло пішов додому пить пиво – перший же день :party: .
Наступного ранку вирішив ловить на донку. В 4:00 був уже на пірсі. Нікого нема! Чудово! Ципляю черв’яки та м’ясо і закидую у дуже перспективне на мій погляд місце. Вода надзвичайно прозора, як сльоза, вся риба, яка не ховається, як на лодоні, бички виглядають із-під каміння, а деякі навіть гріються на них, між камінням також проглядаються краби, а в товщині води плавають зграї зеленухи (це як синявка у нас), які не дають спокійно рибачить, постійно кидаються на крючки. При ловлі зеленухи прекрасно відпрацьовується принцип «спіймав – відпусти», адже риба не їстівна, її м’ясо гірке, не підходить ні для жарки, ні для сушіння, ні для ухи. Роблю перший заброс – бачу зграя зразу підплила, спінінг затримтів в судоргах від такої кількості покльовок. Витягую майже зразу зеленушку і відпускаю. Другий заброс закидую ближче до підводних камінних брил, які заросли водорослями, і видно, що в них є якісь нори… Ложу груз на дно біля цих брил, поруч падає м’ясо, а лєску з черв’яками попускаю між високим камінням та водорослями. Сильний тичок, і я не вірячи своїм очам витягую скорпену (морський йорж) 8-S . Я знав, що вона має багато голок, уколовшись об які буде дуже боляче і на рибалку пару днів уже б не так завзято ходив би. Обережно знімаю її з крючка. Повторюю в тому ж дусі, обловлюю підводні камінні брили. Тичок, виважування – морська собачка. Далі – бичок. Клас… І так повторилось декілька раз. Поруч ганяє зграя зеленухи, яка інколи баче, що щось падає у воду і ципляється за гачки. Сходів у мене мало, крючки овнер добре працюють. 07:45! Ухожу додому снідать та пить пиво – другий же день :party:.
Добре поснідав, покупався на пляжі і там же поспав під пляжним зонтіком… А після обіду вирішив переробить для вечірньої рибалки отводний поводок з 4-ох октопусів на одного. В 20:00 прийшов на пірс. Закинув отводний поводок з одним октопусом, інша справа :) , ніяких перехльостів, чудово відчувається дно, але нічого не ловиться… Всі тягають ставрідку на самодур. Ну добре, думаю на самодур я ще встигну половить. Дістаю їстівного ризинового рачка, вішаю його на офсетний крючок, а офсетнік на грузік 10 грам. Рибаки починають розходитися потроху. Залишаються тільки місцеві, які рибачать по ночам і їх нічний улов перевершує денний в декілька раз… Я ж простукав все дно навколо края пірсу, результату нема. Вирішив іти додому пить пиво і горілку – другий же вечір закінчився :party:.
По-моєму на третій день не зміг проснуться зранку! В 11:00 покупався та поспав на пляжі. Ввечері гуляли по набережній, в клубах, пив багато пива і горілки – третій день же :bayan:
Вийшов на четвертий день вдень порибалить на донку. По-моєму - це найкращий спосіб "бомбелить" морську рибу Зображення. Проходячи по пірсу до минулої точки, бачу велике скупчення бичків на каміннях і рибу, яка не схожа на зеленуху, вирішив переконатись у цьому і роблю заброси на новому місці. Зловив пару бичків, а потім одна з рибок, яка плавала сама пособі цілеспрямовано підплила до місця мого лову та схопила приманку... Виважування... Є! Що це? Ага – ласкирь (морський карась). Залишився ловить на цьому місці далі, багато раз зеленуха попадалась, люди питали що за риба, а я віддавав її дітям, які стояли поруч, щоб вони її відпускали. В один прекрасний момент, без будь-яких покльовок витягую якогось листочка, підтягую ближче, і не зрозумів, що це??? Жінка, яка стояла з дітьми поруч попросила щоб я їй показав цю дивну рибку: «Маленька вобла» - промовили ми майже в один голос. Серед толпи висунулась голова місцевого рибака: «Ето морской язик!». Вау, думаю, оце да! А ще в цей день я декілька раз не зміг дотягнуть до верху зачьотних крабів, які вискакували з-під каміння та циплялися за м’ясо, але коли витягувались з води відпускали клешнями м'ясо і падали назад, додому, у море! Спека... Нереальна спека + 38 на сонці. Випив літрушку холодненького пивка, скупнувся і пішов додому пить пиво – п’ятий день же :party:.
Ввечері цього ж дня їздив у Феодосію гулять…
На наступну рибалку вдалося вийти лише 15.08.2013. Ціль була – сарган (морська щука) :gamer: . Місцеві його ловлять на бомбарду, приманка – морський черв’як. Я ж читав, що він непогано ловиться на кастмастер. Погода чудова! Сарган женеться за приманкою аж до самого пірсу, але не бере… На живця теж не бере. Ганяє біля пірсу стаї малька, так цікаво було за цим спостерігать. Спробував ставить попереду мушку, всеодно не бере, тільки завзято переслідують приманку по 2-5 сарганів і все! Лише на бомбарду інколи попадається місцевим рибакам. Ладно, думаю, вже й так досить багато різної морської риби зловив, саргана залишу на наступний рік…
В ніч з 15.08.2013 на 16.08.2013 вирішив ловить на донку. Повісив як завжди 4 черв’яка та 2 кусочки м’яса. Ну думаю зараз почнеться Зображення! У темноті закидую недалеко від берега і ловлю донкою як джигом. Натягую монолєску по максимуму, стараюсь контролювать кожен стук об каміння, я вдень видивився перспективні нічні місця з камінням, але з мінімальними зацепами, оскільки морське каміння в тому місці щільно лежить одне біля одного і не має явних гострих кутів чи явних небезпечних місць для зацепів. Спокійно ловлю, поруч місцеві на поплавок ловлять. Інколи в них попадається ставрідка. У мене – 0. Дивлюсь на годинник: 22:15. Останній вечір рибачу в цьому році на морі, так сумно про це думать :sorry: . Раптом неочікуваний потужний удар, спінінг гнеться, катушка аж затріщала, фрекціона нема, витягую руки перед собою та відвожу спочатку спінінг трохи вперед, щоб лєска не порвалась, оскільки риба явно сама засіклася. Потужний опір. В думках починаю перечислять всю морську рибу, яку знаю по прочитаній літературі – може ГОРБИЛЬ??? Над водою показується якась тінь, мені здалося трохи більша ніж ладонь, я підняв її на 40 см., але вона як на зло зірвалася з крючка :'( . Рибак який стояв поруч розвів руками. Не встиг ні він, ні я роздивитись, що то було! Адреналін аж зашкалює… Ловлю далі таким же методом. Дивлюсь знову на годииник: 00:30. Починаю вже позіхать. Подумки роблю останні заброси які вже тривають хвилин 40. Не зупиняюсь… Рибачу далі… Відчуваю удар грузіка об камінь, проводжу його з чирком по ньому, камінь виявився довгим, груз падає під камінь, я підматую по максимуму лєску та майже відразу відчуваю як щось поїдає м’ясо… Підсічка! Є! Витягую якусь рибину з під камінця, вона розвертається і пробує знову туди забиться, але у мене інші плани. Майже через 10 секунд риба перестала чинити опір. Піднявши її з води помічаю, що це великий, навіть правильніше гігантський бичок :Yahoo!: . Але коли він був уже на пірсі у метрі від мене, я побоявся брать його в руку. Що це :shock: ? Це не бичок!!! Я такої риби не знаю! У літературі яку я читав вона не зустрічалась, на відео яке я дивився її теж не показували. На пірсі залишилося 2 місцевих рибака, один вже збирався йти додому. Не беручи в руку «диво-рибу» підхожу до них, показую улов і питаю: «Що це за риба?». Вони подивились на рибу :shock: , потім один на одного :shock: , потім на мене :shock: , потім знову на рибу :shock: і один на одного :shock: : «Щаслівчік. Ето же морской налім. Єйо очень тяжело споймать, как і горбиля. Вкуснєйшая риба! Щаслівчік!». Почали фоткаться. Я їм розповів тактику, як все було, невеличкі скачки над дном грузіка з ударами по камнях, чиркання по камнях грузом. І головне, я спіймав Чорноморського миня (налим – рус.) на м’ясо нутрії :crazy: … Це була остання рибалка! Рибу забрав і додав до іншої, яку відкладав у морозилку для гарної ухи приготування якої відбувалося в останній вечір 16.08.2013 ( Ви не авторизовані для перегляду. ).
Після останньої рибалки, мій спінінг під час його збирання розсипався у моїх руках, кільця заржавіли, а верхнє кільце взагалі відвалилось, остання секція впала у середину спінінга. Катушка ж почала працювати дуже шумно. От тобі й морська сольонюща вода...
Відмінний відпочинок, купа позитивних емоцій! Однак Зображення… Приїхавши додому почав читати за миня (налима). Виявляється ця рідкісна риба входить до Червоної книги України. Якби знав відпустив би! Визнаю свій неправильний вчинок! Таку рибу без роздумів треба відпускати!!! Але вже нічого не вдієш…
На наступну морську рибалку основною задачою у мене буде спіймать ГОРБИЛЯ! Я всю місцевість обходив і обплив на катамарані в пошуках перспективних місць для ловлі цієї риби. Другорядна задача – сарган, та освоєння нового способу ловлі – бомбарда.
На цьому буду завершувать свій звіт/розповідь, адже майже всю ніч просидів пишучи його…
Більш детальніше розповім на спільних вилазках за чашкою чаю :beer: , кому буде цікаво дізнатись про морську рибалку!
Декілька фоточок:
Пірс
Приєднання файлів:
Пірс.jpg

Ставрідка
Приєднання файлів:
Ставрідка.jpg

Скорпена (морський йорж)
Приєднання файлів:
Скорпена (морський йорж).jpg

Морська собачка і зеленуха
Приєднання файлів:
Морська собачка і зеленуха.jpg

Чорноморський бичок
Приєднання файлів:
Бичок.jpg

Ласкирь (морський карась)
Приєднання файлів:
Ласкирь (морський карась).jpg

Морський язик
Приєднання файлів:
Морський язик.jpg

Чорноморський минь (налим - рус.)
Приєднання файлів:
Чорноморський минь (налим - рус.).jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Серпня, 2013 17:12 
Офлайн
Arte Piscandi

22.08.13 р.Тясмин + канал "Семашко"
"Хочешь рассмешить Бога - расскажи ему о своих планах..."
Так и у нас, планируем одно - получается другое. Но не смотря на каверзы судьбы, вчера нам удалось встретится и достаточно неплохо провести время и порыбачить :D
Для достижения оптимального результата мы решили вначале разделиться, с лодки работал Serg_Gu и Persona grata 2 на точке "Бермудский треугольник", а я и Vendetta упирались в микроджиг с берега.
Начиная с 5 утра я приступил к проверке бровки на ЦП, через пол часика подтянулся и Виталик. Заработали всего лишь пару невнятных тычков... :( рановато, еще хотя бы месяц и точка созреет. Потихоньку начали движение в сторону Загребли периодически проверяя старые секретные места, которые кроме спокойствия водной глади не радовали больше ничем. Так же по пути нанесли визит на озера Нижнего парка, великолепные места для тренинга в микроджиге, но там поверхность воды полностью закрыла тина.
Преодолев еще несколько км, мы прибыли к Семашковскому каналу. :-K На воде спокойствие, отсутствие ветра, тенёк :roll: - переоснащаемся на классику(перед этим упирались в дроп-шот). Первые забросы на входе в канал не приносят результата, только у поваленого дерева начались первые поклевки. Первым ощутил жым Виталик, на свежую съедобку от Mayson соблазнилась 300-т граммовая щучка, которой была подарена свобода еще в воде, я же в этом месте разловился парочкой околозачетных окуньков. Двигаясь дальше, облавливали восновном прибрежную зону с резким свалом на глубины 3-4-5 метров. Практически каждое из мест радовало 2-мя 3-мя щучками, изредка влетали окушки, парочка сходов, один срез приманки. Вцелом было пойманно около 13-ти щупачков, но поскольку ни одна из пойманных не превышала веса в 500-т грамм, то всем без исключения была подарена свобода :) К обеду позвонили ребята, сказали накрывать поляну :wink: Пока мы с Веталем метнулись в магазин, друзья уже были на месте с парой вполне зачетных окуней на кукане. Спустя пару минут мы культурно заседали в теньке сосновой рощи. Делились впечатлениями, опытом, планировали предстоящие рыбалки и чатовки. В приятной компании время пролетело быстро - пора по домам, но мы не расстроились ибо знаем что впереди еще не одна общая рыбалка :friends:
Ну и по традиции фотоотчет от нашего джедая Vendetta :twisted:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Серпня, 2013 23:25 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4598
Репутація: 270
Ну вставлю и свои 5 копеек, правда без фото сессий, почему?
Все по порядку.

Только только приехал с Лебедовки, ну что сказать?
Для начала, собрались спонтанно и очень реактивно, тобишь,утром 23 я узнал что мы едем на рыбалку сугубо на толстолобика, на 3,6 удилище (аналог карповому но снасть на толстолобика) с другом собирались ехать, и он меня обрадовал 2мя наборами " убийца толстолобика" и еще кормушкой с кучей крючков и технопланктон....
Ну в 12 дня мы запланировали выехать, надо было успеть перевязать все это дело из простой, не особо прочной нитки, на нить на 20кг. У меня было пара часов, но.....
Любимая обрадовала рядом заданий если я хочу поехать на рыбалку( рвали когти с ночлегом), "НЕ РЕАЛЬНО" - подумал я.
И обвязав один комплект отвез другу, чтобы он выезжал а я решу вопросы и ориентиров очно в семь- восемь вечера выеду к ним.....
Куда ехать я не знал......
Решив все вопросы по дому и обвязав свой набор.я уже готов был ехать к ним...
Начал звонить другу, а у него телефон "поза зоной", начал набирать всех кто поехал тоже- аналогично.....
- борода!?
Подумал я.....
Ну в общем прикинув "палец к носу", набрал любимого кумца и предложил ему составить мне компанию.
Короче.....
Машина экипирована была в 21-30, но я еще ждал другую машину с Киева, в которой находились мои права, итого с гаража двинули мы в 23-00.
Кум предложил не тратиться особо и поехать в Лебедовку, "предложено?" - " сделано".
Я думал звякнуть кому то из форумчан- рыболовов, но опять же прикинув "палец к носу" не сделал этого было 2 места.....
В общем приехали ближе к полпервого ночи, заехали со стороны бобрятника, ну и первым делом обход места и опрос рыбаков...
" улюблене мiсце" было занято, решили занять 2 места рядом....
Опрос рыбаков заставил задуматься о смене местности не мокнув удочку, но мы так давно с кумом не были на рыбалке вдвоем, что решили остаться.
С собою не брали ни алкоголя(уже на месте поняли что зря и утром нам Оксана- билитер помогла решить этот вопросник)....
В общем, снастей тоже брали по минимуму, так как ехали чтобы расслабиться, в Лебедовке редко у нас нормальная рыбалка- почти всегда вяло- но нравится местность и то что есть тут таки трофейные экземпляры( став по моему 4 года не спускали).
И так, поставил я 2 фидера плюс пока одну поплавок) святляки что упел на заправке купить в Черкассах оказались мелкими и очень тускло светили....
Ну и кульминация;
Мой улов:
ОДИН карасик на 450грамм
ОДНА плотва или беленькая - 120 грамм
У кума на три или четыре " шпротины" больше.
И Все :crazy: , это самая " удачная" рыбалка нескольких моих последних сезонов....
Но что странно, поклевка двадцать минут с паузой в 4-5 часов, причем многие рыбаки уехали так же с мизерным уловом.
Так что не всегда клюет там, где всегда клюет.
Друг еще не знаю что там словил, но я еще раз выеду на карпа на рыбалку- закрою этот сезон еще одной вылазкой и пожалуй увлекусь таки толстолобом, намного интереснее бороться удочкой монстра в 20-30 кг.
Всем спасибо, за синтаксические ошибки простите пишу с планшета- текст не читая, устал, а завтра уже 100% ничего не написал бы.
Кто желает тоже на карпоклев - милости прошу в обсуждалку, бандой ехать веселей.
:pardon:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Серпня, 2013 22:11 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 380
Репутація: 31
25.08.2013 з 04:00 до 12:00 їздив на ЦП на карасиків. Погода супер, тільки зранку вже дуже холодно. Перша покльовка була в 06:00. Сьогодні карась був як ніколи вибагливий, можливо через цвітіння води, а можливо зорі.....:). Карась брав тільки на червяка (зранку), а потім тільки на опариша, мотиля в мене не було, на пінопласт з різними ароматизаторами жодної покльовки. Карась маленький. Загалом зловив 16 шт загальною масою 800гр. :) Сьогодні спробував нову снасть - бамбарду, точніше спробував закидати. Прикольно, далеко, безрезультатно. На плаваючу бомбарду трохи не спіймав пару чайок - птахи прицілюються, пікірують, хапають бомбарду і зразу ж відпускають. Джиг на пляжу ще не діє.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Серпня, 2013 11:48 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 143
Репутація: 12
24.08.2013 - ходили рыбачить с племянником в м. Яблуновку. Мысли были такие:"ну что там можно поймать?"-ну разве что провести с племянником время на природе, но не так то было. Рыбачили мы не долго но на 2 сковородки поймали. Племяша вытащил большую плотву и был доволен как "слон", он сразу сказал:"есть её буду я" - ну как тут откажешь ему ведь сам поймал. Весь улов на фото:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Серпня, 2013 21:14 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 489
Репутація: 39
Недавно вернулся с отдыха-рыбалки ,был на Днепре . Ловил и мирную и хищную рыбу, в прилове лящ, сом, тарань, ерш носарь,окунь, жерех, щука, голавль . Поймал своево первого голавля ,очень мощная рыба , уже в подхватнике разогнул заводное кольцо на тройнике при своем весе в 600грамм:) Еще очень много больной рыбы мало того что окунь червивый так еще и щука с язвами , никогда бы не подумал что буду отпускать 2-х килограммовых крокодилов ,ну брать рыбу с такими болячками даже в руки не охота не то что на еду!Вобщем отдых удался :D
Несколько фоток

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Вересня, 2013 18:35 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 577
Попередження: 2
Репутація: 23
«Рибалка без кордонів». Середземне море. Республіка Туніс. Африка.
«Діло було так…» Полетів я на відпочинок у Республіку Туніс (далі – Туніс)… До рибалки заздалегідь абсолютно не готувався. Колись мені товариш говорив, що вилов екзотичної риби в Африканських країнах заборонено та переслідується законом!
Прилетів у Туніс 28.08.2013. Одразу ж у готелі, поки ми ще «сиділи на сумках» до нас підійшов місцевий екскурсійний агент і запропонував нам різні екскурсії. Українців у готель посилялось багатенько і 7 чоловік з України (у тому числі я) схотіли покататись у відкритому морі на екскурсійному піратському човні. Так, 30.08.2013 ми приїхали у порт в м. Сус де сіли на піратський човен Сельма. Вся команда розмовляла тільки на арабській та французькій мові. Але кілька слів знали і на англійській мові, найчастіше я чув: хеллоу, сенк ю, велком, гуд бай. Ми плавали по морю, були різні конкурси і т.п. Раптом, після 13:00 човен зупинився на відстані близько 2 км від порту і командир показав жестами, що справого борту всі можуть купатись у морі, роздався веселий «гул» людей з різних куточків світу, і перші сміливці стрибнули з борту у море :crazy: … Потім він дістав риболовну снасть: лєска до якої примотано груз + 1 крючок, щось схоже з донкою. І сказав: «фішинг» показавши пальцем на протилежний борт. «Не може бути» подумав я :shock:, невже безкоштовно можна рибу половить. «Вот прайс?» питаю у нього. «Фрі!» каже капітан і дає мені снасть на яку вже був надітий морський черв’як. Треба було дуже добре подумать, що обрать: купання у морі чи рибалку... Оскільки я вже у морі купався, хочь і не з човна, надзвичайно добре подумавши 2 секунди пішов рибалить :twisted: … Поруч рибалили діти та інші іноземці. Я вже знав як рибалить на такі речі, оскільки не пройшло і 10 днів після того як я «бомбелив» рибу на подібну снасть у Чорному морі, але в мене було 6 крючків. Матрос бігав і всім допомагав правильно розмістить снасть у воді, я помітив, що деякі ловили під самою поверхнею, інші занадто дьоргали рукою лєску, опустивши груз з крючком у товщу води десь на метра 2-3 і т.п. Я ж опустив груз на саме дно і натягнув лєску, таким чином відчував, що робиться з приманкою. Матрос підійшов і до мене, але відразу коли взяв мою снасть в руки і перевірив де знаходиться груз, піднявши його і опустивши, віддав мені її назад у такому ж вигляді як брав та показав :good: . Я йому відповів таким же жестом та продовжив рибалку. 3 рази витягував крючок пустим, морський черв дуже легко з нього злітає, як манка. Можливо це ставалося через його чиркання об пісок, оскільки явних покльовок я не відчував. Буквально за 4 хвилини над нами утворилася чорна грозова хмара і розпочався шторм. На цьому моя рибалка завершилася. Потім кук кормив нас смаженою рибою. Такої риби я ніколи ще не їв, надзвичайно смачно… Але я не міг нівкого спитати яка риба тут ловиться, оскільки арабської та французької не знаю (у Тунісі 2 офіційні мови, колись він був французькою колонією). Пливучи до причала проплили біля рибалок, які знімали сіті…
За 2 дні до вильоту в Україну поїхали в порт Ель Кантауі. Дивлячись з причалу у воду, добре видно, як над камінням плавало багато якоїсь риби, а між камінням я помітив незвичайного забарвлення бичка, потім якогось різнокольорового краба… Було просто цікаво стояти та спостерігати за екзотичною рибою :). На причалі біля рибацьких човнів та на них лежало багато сіток різного діаметру. Але найбільше мене здивувала ситуація на хвильорізах. Дійшовши до кінця порту я на них помітив рибаків різних національностей, які спокійно рибачили на різноманітні снасті (поплавок, донка, фідери і т.п.), рибаки все підтягувались і підтягувались на вечірню та нічну рибалку, але вже смеркало і я поїхав у готель.
В останній вечір вийшов на пляж покупатись у Середземному морі. Дивлюсь сидить якийсь місцевий рибак і ловить на донку прямо на пляжі :shock: … Підійшовши до нього я почав із ним розмовлять на ангілійській мові та жестами. Ні він ні я англійську добре не знали, але розуміли один одного. Я йому показав із сфого фотоапарата фото з рибалок на р. Тясмин (побачивши щуку, яку спіймав Serg_Gu він сказав: «ооооо» і помахав головою «так», а я сказав « ітс щука» та написав на піску 4,3 кg. «Гууууд» каже місцевий. Потім він при мені спіймав якусь рибу. «Вот нейм зис фіш» запитав я. «Джарбіда» відповів місцевий. Я попросив фото з його рибиною, подякував йому, сказав «гуд бай» та побіг вечерять і збиратись до вильоту на Україну :ukraine: .
Вказаний звіт (розповідь) написаний мною з метою інформування всіх без виключення рибаків, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового або іншого становища про те, що рибалка на Середземному морі в Тунісі дозволена! Тому, хто буде летіти на відпочинок до вказаної країни можете брати з собою невеличку телескопічну вудочку, снасті та рибачить досхочу. Вудочку і снасті у аеропорту треба класти у багаж не для ручної перевозки, оскільки крючки не дозволять взять із собою у літак. Моя порада: краще рибачить з хвильорізів, у каміннях. Снасті, які я б міг порекомендувати, я вже описував вище - у звіті про рибалку на Чорному морі в Криму.
P.S. Зображення Якщо ж ви все таки вирішили рибачить у Середземному морі чи десь у інших невідомих місцях і ловити екзотичну рибу, ознайомтесь з місцевою іхтіофауною. Потрібно знати все про місцеву рибу, адже вам на крючок може попастися неїстівна риба, яка не придатна до споживання у будь-якому вигляді. А ще гірше якщо спіймаєте якусь з отруйними шипами… Будьте обережні з рибалкою у незнайомих місцях і невідомою вам рибою.
Температура Середземного моря протягом тижня коливалась від +24 до +28, повітря: від +33 до +38…
Всім приємної рибалки, "рибалки без кордонів" :) !
Ще декілька фоток з Туніса можна переглянути за цими зсилками: 1.)  Ви не авторизовані для перегляду. , 2.)  Ви не авторизовані для перегляду. , 3.)  Ви не авторизовані для перегляду.  :crazy: !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Вересня, 2013 22:26 
Офлайн
Arte Piscandi

Коротко о главном :writer:
День выходной, чего булки в хате парить? Бегом в маршрутку, метро, потом снова маршрутка, потом на 3-й РОП, да под "Южный мост"! :D это млять, не Смела %) ...что Тясмин огороды омывает. На воде таких же "отчаянных" как я с Серегой :fool: оказалось немного. Дождь перищит, ветер свищит, но ласточка "Прогресс 2" режет волны ака самурайский меч 8)
Киевский "Южный мост" всегда славился местом концентрации судака, изобилием щуки, крупного окуня но главное - мертвых зацепов... :crazy: у нас больше клевало последнее :) , оснасток по 5-ть оставили на затопленных тросах и балках :evil: зато поклевок/тычков/ударов/реализаций :roll:
Жаль только размер пойманного, оставался на уровне класса используемой снасти - "УЛьтралайт" :-D
Порадовал жерешок, который достаточно дерзко атаковал джигу "на падении", но тоже вне зачета, хотя боец серьезный.
Вобщем полный "поймал-отпусти" получился, а не рыбалка :-D
А я в восторге! Ведь"Не за рыбой, а на РЫБАЛКУ-у-у-у-у-у-у!!!..." (с) В.Щербаков

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Вересня, 2013 18:21 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3374
Репутація: 126
Не по сезону рано в этом году похолодало и хоть вода еще зеленая, но все же уже не терпится попытать счастья по щуке...
Сегодня решил пойти порыбачить на кружки на карасика, которого купил для энтого дела еще вчера на рынке.
В 5:30 подъем, недолгий сбор, перекус, на спину сумку с лодкой, в руку ведро с живцом и айда маршрутками в сторону Тясмина...
Приєднання файлів:
IMG_20130908_074705.jpg
Приєднання файлів:
IMG_20130908_080606.jpg

Выставился около 8, первые минут 30-40 ни единой сработки - думаю: во, блин, даже мелкий щукарик не озорует, и тут...
Сработка! У самого берега, метров 5, очень резво начала сматывать леску, секунд за 10 смотала около 15-ти метров и стала. Бросила-не-бросила? Подплываю, вроде слегка тянет, беру леску в руку и чувствую, что на другом конце засел настоящий мини "крокодильчик". Отлично! Начинаю вываживать. Леска 0,25 с поводком и тройником, но усложняет дело тот факт, что щука взяла среди коряг и в любую секунду может в них завести и тогда обрыв неминуем... Поднимаю ее наверх, подвожу к лодке, пытаюсь взять - куда там! удар хвостом по воде и щука стремительно уходит на глубину и в сторону да так, что аж леска между пальцев поёт. Стараюсь не пускать ее в сторону коряг, еще пару раз подвожу к лодке, но снова безрезультатно. Сердце уже вырывается из груди, адреналин зашкаливает, леска продолжает звенеть...И тут щука садится таки в корчи на дне! Секунд 20 осторожно ее "драконю", заставляя выйти и она все же выходит - еще несколько подъемов, уже дала себя погладить: значит, и она устала, не только у меня руки трусятся :) И тут она в очередной раз садится на корч на дне, при чем в этот раз более конкретно - около 2-3х минут "драконил" ее, натягивал леску - безрезультатно: зацеп капитальный, уже пробую максимально натягивать леску, чувствую, что еще чуть-чуть усилю свои старания и леска просто напросто лопнет, как перетянутая тетива. Мысленно прощаюсь со щукой, не без огорчения, конечно, желаю ей здоровья, чтобы только полученная травма была минимальной, продолжаю натягивать леску-струну......и тут - о чудо! - щука все же срывается с коряги и уходит в сторону. Поднимаю ее наверх, подвожу осторожно к лодке и понимаю, что если не возьму ее в этот раз, то следующий зацеп может уже точно быть последним... Осторожно подвожу руку и беру своего боевого "крокодильчика" за жабры. Есть! Ну, слава Богу! :Yahoo!:
Щуку не взвешивал, но на вид что-то около 3х кг.
Приєднання файлів:
IMG_20130908_094609.jpg

для сравнения моя нога в чунях 3-го размера (максимального)
Приєднання файлів:
IMG_20130908_094622.jpg

Позже попалась еще одна младшая сестренка первой - до 2х кг. Фото уже не делал, хватит и одной.
Отличная рыбалка с отличными эмоциями и вкусной свежей рыбкой на ужин! :good:
Всем хорошего отдыха на воде и достойных трофеев!!! :beer:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Вересня, 2013 10:42 
Офлайн
Arte Piscandi

Рыбалка под знаком " :mat: "
Последняя штормовая рыбалка под Ю.М. оставила много незабываемых впечатлений, но вот проходит день-другой и снова начинают сниться "кошмары" о вываживании трофейных судаков на УЛ и т.п. :D
С утра пораньше набираю Серого: " - Ну ШО? :-B На сегодня рп5 передает штиль и солнечную погоду :-K ... - Поехали!"
Завершив все семейные дела и предварительно забежав на "Рыбалка.юа" за съедобкой, спешу на 412 маршрутку. Серега уже на месте, по дороге к РОПу мы детально обсудили тактику перемещения. В этот раз решили не зависать на точках с тщательным обстрелом, а заняться исключительно поиском активной рыбы применив свои секретные "снаряды" которые работают везде и всегда. И вот спустя несколько минут мы в лодке; уже позади РОП а впереди остров, и первая точка сброса якоря. На воде никакого пресса со стороны конкурентов, полный штиль, свежо :good: Делаем первые забросы в сторону острова и короткими ступеньками стаскиваем приманки по крутому свалу на глубину. Ступенька, вторая, в руку легонький тюк и первый окунишка надежно сел на крючок, отпускаем полосатого. Делаем еще по паре забросов, снимаемся с якоря и движемся к следующему острову.... и тут на скорости срывает подсаку. Серый делает резкий разворот и жмет на всю пока девайс не утонул, но к удивлению он и не собирался, заглушки с обеих сторон рукояти надежно держали воздух. Не приметив ничего особенного, становимся на курс и мчим ко второму острову... Становимся, и тут...обнаруживаем еще одну пропажу - якорь то тю-тю :mat: , когда лодка сделала слишком резкий разворот якорь попросту слетел с края борта в воду, а на конце веревки никакого поплавка :facepalm: ... Выбор здесь не велик, возвращаемся на точку виртуозного разворота, становимся на снос и начинаем джиговать в надежде забагрить утонувшую веревку. Эхолот показывает довольно таки "смачный" пупок на глубине 2,5 метра а вокруг свалы на 5-ть а потом и на 7-мь метров. Хм...да это же реально окуневая точка сказал я Серому и на первых забросах уже начались тычки, но не долго, ловля "на снос" хороша только как метод локализации рыбы но не самой ловли. Разворачиваемся и снова на снос, потом еще так раза 3-и, делаем короткие ступеньки в надежде найти утрату, но кроме судачка который кстати как-то по щучьему клюнул не нашли мы ничего.
Приєднання файлів:
1.jpg

Плывем дальше, по пути Серый вспомнил о запасном грузе - 10-ти килограммовом бублике на 12-ти метровой веревке, этого в аккурат нам должно хватить+сегодня штиль, прикинули и установили его как временный. Становимся возле второго островка, заброс, еще один, пятый, десятый....да что ж такое? :shock: Снимаемся с якоря пробиваем место эхом - пусто! Никаких признаков рыбы. Далее перемещаемся практически на фарватер, где неделю назад Серега поднял судачину за 2-а кг :-~~
Незначительное течение, дно без аномалий, под нами 8-мь метров...бросаем бублик, его едва хватает чтобы лодка не сорвалась с места. Первый заброс, второй, на паузе жим ко дну - подсечка. Наконец-то, на другом конце повисло что-то достойное, что-то, что напомнило мне того весеннего Тясминского полторушника :happy: вываживание продолжается но при этом рыба как-то по странному себя ведет :?: уж больно слабовато давит ко дну но при этом к лодке идет с неимоверным сопротивлением, Серега спустился и приготовил подсачек. Как же мы заматерились когда на поверхность воды показался подлещик в 500 грамм забагренный за спинной плавник :mat: :wicked: "пластинка" ты тупая! Как же ты нас высадила... :facepalm: Дальнейший облов сего места показал лишь одно - мы под косяком из белой рыбы, здесь нам делать нечего. Движемся вверх по течению, эхолот периодически показывает наличие подобных стай, проплыв еще несколько км натыкаемся на углубление на дне которого эхо показывает наличие того что нам нужно. Якоримся, Серый начинает джиговать, а я принимаю решение переоснастить спинн под отводной поводок. Буквально на 3-й ступени Серега таки зарабатывает свой первый судаковый тычище, но промах... :mat: Несколько холостых проводок и вот под самой лодкой легкая натяжка, значит кто-то укусил моего съедобного виброхвостика на отводном поводке. Подсекаю. Да что ж такое? Чехонь!
Приєднання файлів:
Чахлая.jpg

Дело начало близиться к вечеру, пора потихоньку разворачиваться на базу. По пути решили еще раз пройтись по ближним точкам и заодно попытаться зацепить веревку с утерянным грузом. Старое место нас встретило несколькими поклевками не половозрелых судачишек и по истине красочным закатом...
Приєднання файлів:
Закат.jpg

Но и на этом наши приключения не подошли к концу :-D
Солнышко уже село, до РОПа пара тройка километров, а движок-то кукен-квакен...не заводится! Туда-сюда, выяснилось что аккумулятор сдох, и у нас есть только 2-а варианта: попытаться подключить аккумулятор от эхолота чтобы он дал хотя бы первую искорку, или грести на веслах. К нашему счастью с третьей попытки движок на эховском аккумуляторе взревел на все свои 25-ть лошадок :happy: и лодка благополучно причалила на базу. Уставшие, но набравшиеся свежего опыта мы почапали к маршрутке. До следующей встречи, дедушка Днепр...мы еще вернемся.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Вересня, 2013 20:31 
Офлайн
Arte Piscandi

"УЛ Стритфишинг" на Набережной
Не вылазил из кирпичной коробки 2-е суток, последняя рыбалка под мотором ко всем приключениям еще и наградила простудой %)
Но как говорится "клин клином вышибают" :crazy: , с вечера созвонился с Шевой, решили проехать на малую реку Ирпень, в 20-ти км от столицы. По слухам - щука в тех местах сама выпрыгивает на берег и умоляет сесть на кукан :crazy:
По приезду обнаружилось что река до боли в сердце похожа на наш родной Тясмин :'( ...только на тот Тясмин, который течет после гребли... :D глубина по колено, травы как в аквариуме...а мы ж то с Лёхой джигиты, ну максимум "блеснильщики" :oops:
Тудой сюдой, нэко-вэки, офсеты-незацепляйки... :no: нервы потихоньку начинают брать свое. Сверили часы - 7.30. Айда на Набережную, к Арт-причалу :rock:
Зашли под Гаванский мост, смонтировались, начали. Ветер северный метров 7-мь в сек., дождь полощет кости, а мы джигуем :crazy: лечим простуду! :-D
Сказать мол был реальный выход хищника на тропы, ну не скажу, скорее путем подачи приманок под нос, уговорили немного мелочи, зато разнообразной.

Приєднання файлів:
Бычок.jpg

Приєднання файлів:
Окушок.jpg

Приєднання файлів:
Иваси.jpg

Приєднання файлів:
Щупарик.jpg

Сниженное до предела атм.давление дало свой позитивный толчок, хотя сомнения имелись... :?: Даже в рамках "уличного спиннинга" на набережной, где рыба находится под колоссальным прессом рыболовов, сегодня результат был веселее нежели в предыдущий раз - в период повышенного атм.давления. Эксперимент прошел успешно, выводы сделаны.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Вересня, 2013 21:49 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Сегодня тестировал  Ви не авторизовані для перегляду.  (FL02 и FL04) на речке "Б" (стадион Авангард), надурил ими парочку спортивных окуней, заколебался :D и реши джигонуть с мостика на Среблянке. Отчаянный заброс прямо за, лежащее поперёк траэктории, дерево, ближе к камышу. Делаю пару ступенек, попадаю в "салат", лёгким рывком удилища сбрасываю ношу ) пора выматывать, потому как шнур уже лежит на бревне. Ну думаю, что ща подмотаю шнур, приманка с чебураном перевалиться и зацепа не будет :roll:. Но вдруг "ГУП" и резкий "жим", срабатывает фрикцион и началось "перетягивание каната" через бревно :D В процессе были многократно применены: силовое вываживание :D, техничное волочение, неликвидный подсачек, в который щука упорно не хотела попадать, так и не попала ) В итоге зверь был извлечён из родной ему среды, крепкими руками товарища рыболова :crazy: Далее короткая фотосессия на мобилу, после которой зубастая фотомодель была утоплена моими, ещё дрожащими, руками :D
Джиговал силиконом  Ви не авторизовані для перегляду. 

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Вересня, 2013 13:08 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
16.09.2013 Коробовка, Святое
Решили поехать порыбачить. Неожиданно ку нам присоединились Baycer и Raum. Приехали на зорьке. Все как всегда накачали лодки и аля-улю. Густой туман и пасмурная погода предвещала успех. Но как потом оказалось туман со мной с играл злую шутку. Выехали на Святое и кто куда а яи еще несколько лодок пошли в низину на "свои точки" работающие в прошлом году. Пройдя пару сотен метров нашел очень перспективный участок. Редкие латашки :roll: Но царевна лягушка и хорватское иичко молчали. Ставлю проверенный сам малас и дело пошло. Резкий удар и понеслась, свечи, рывки. Через пару минут щука в 1,4 кг у меня на кукане. Начало многообещающее. Но на этом все и закончилось. Подозвал товарищей, но результата больше не было. потом поднялись в вершину к товарищам. У них результат был по лучше. Но с выходом солца клев прекратился. Решили поклевать и мы. причалив тремя лодками накатили пообедали. И меня погнало на поиски. Короче далеко я упер на веслах. Нашел очередной участочек с латахами и оттуда поймал 2 небольшие щучки. Звонок тиелефона оборвал мои поиски. Уже 17-00 нужно выбираться. Оглянувшись я понял, что я не знаю куда черпать :shock: Не зная дороги но зная направление я начал черпать. Корочес оказалось, что в тумане я очень далеко угреб. И с хороший час мне пришлось налягать без перерыва на весла. Благо моя ласточка аки пчела неслась по водной глади. Очень и очень доволен своей лодкой :roll: Ну вот и собственно с радостью услышал голос Коли. Ну вот теперь можно черпать послабее, гнаться уже некуда. Потом через плес вышли на берег. Где нас уже ждали товарищи. У меня бомбой выстрелил сам малас (как собственно и в прошлом году). Посмотрел улов товарищей я понял, что не особо сильно отстал от остальных. По весу пойманной рыбы у меня 2,5 кг. Ну вот спаковались и на выход. Но это оказалось и не все. У нашего коллеги приключилась история с пробитием колеса. Но это уже драя история.
Макс прошу дополнить мой отчет фотографиями. У кого какие дополнения прошу писать.

Baycer
Особо добавить нечего, но напишу и я пару слов про четырех лодочников ежиков в тумане, картина 80-х.
На воду вышли поздно в 7:30, хотя и выехали со Смелы в 5:00.
Первые забросы результата не принесли, наши коллеги рыболовы понеслись вперед, мы с Вовчиком решили подорожить в то время как наш Баркас несется по водной глади к более перспективным местам в поиске зубастой и вот он первый удар со словами есть!
Щука в подсаке, но вся в язвах, по совету Сереги садим на кукан, сработал неизвестный мне воблер в кислоте.
После был выход на попер, но промах.
Приняли решение идти на Святое и по пути искать зубастую, но результат не радовал, встретились с коллегами у них результат тот же.
Мы с Вовчиком облавливали меляки заросшие травой, которые изредка приносили успех, работали вертушки в белом цвете, колебалки, слайдер от Салмо, дино кренк от Дуель, на нашем кукане 10 щук и окунь который мы удачно утопили, 2 схода у лодки и 1 промах.
Фото будет чуть позже.
Спасибо Сереге и Вовику за отличную рыбалку.

Добавляю фото события

Востаннє редагувалось Serg_Gu в 25 Вересня, 2013 10:57, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Вересня, 2013 15:10 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3374
Репутація: 126
Были сегодня с Виталей на Тясмине - я с лодки на кружки, он - с берега на дальний заброс на карасика. Как обычно, в 8 утра мои живые "снаряды" уже были выстроены в перспективных местах. Но щука брать не спешила, через полчасика вытащил одну с полкило и шепнув ей на ушко, что имею огромное желание сегодня познакомиться с ее папой/мамой, а еще лучше дедушкой/бабушкой :) , отпустил ее на волю.
Еще минут 30 проходит в ожидании, пара пустых сработок (даже леску не мотала, но карасиков жевала), потом меняю немного дислокацию жерлиц, только отплываю от третьей, как первая в 10 метрах от меня уже мотает. Ну, думаю, живец наверное сорвал и неспеша разматывает леску, пока на дно падает. В подтверждение моей версии после 1-1,5 метра смотанной лески жерличка просто начинает плыть по течению... Подплываю, беру ее и чувствую удар, совсем нехарактерный карасику! :crazy: Есть, родимая! Несколько раз поднял-отпустил и успешно взял за жабры и в лодку - около 1-1,2 кг, уже съедобная! :Yahoo!:
Потом еще часа 3 безуспешных поисков и ожиданий "именно её", но увы - лишь пустые сработки мелких щучек-шалунишек.
Кстати, в пойманной щучке в желудке была полупереваренная плотва около 200 грамм!
У Витали до обеда не было даже поклевок, как потом - не в курсе.
Всем приятных рыбалок! :beer:
Приєднання файлів:
IMG_20130917_085554.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Вересня, 2013 15:23 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Наколебал сегодня на Авангарде пяток спортивных окуней, карандашика и небольшого подростка :) Вся рыба отпущена и  Ви не авторизовані для перегляду.  на зацепе тоже :crazy:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Вересня, 2013 18:10 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 380
Репутація: 31
Всім привіт! Я сьогодні взяв на роботі відгул і теж вийшов на рибалку. Спробував джигувати на Холодному. Вже другий раз протестив свій новий спін (Blue Bird BB-682UL-S). Знову відчув 7 тичків, але не встиг підсікти, або був дуже маленький окунь. зате спіннінг радує, для джигу проти лагуни це просто супер. Із втрат - 5 м шнура та одна мепс аглія00. По приходу додому при поточному змазуванні котушки помітив пропил на ролику лісковкладувача. Ніхто не знає як з це виправити? Котушка ще не відпрацювала навіть одного сезону

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 930 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 47  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: