Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 17 Жовтня, 2018 10:43

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 920 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОТЧЕТЫ О РЫБАЛКАХ
ПовідомленняДодано: 03 Травня, 2013 23:24 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 577
Попередження: 2
Репутація: 23
03.05.2013 - рибалка на Тясминському водосховищі. Вирішив сьогодні ще раз вийти порибалить на вчорашнє місце. Прийшов на точку о 18:45, зразу ставлю мепс аглія № 3 золотого кольру, яка вчора відпрацювала на «УРА». Покльовок набагато менше, ще й водорослі ніби на пів метра виросли за сутки (в основному раголістнік – росте не по днях :evil: )… Коли травки хочь шматочок ципляється до вертушки – покльовку можна не чекать! Починаю експеременти з приманками, на аглію було покльовок з 5. Ставлю mepps comet black fury № 2 (з червоними крапочками) і майже зразу окунь, але біля кладки зривається, падло :x ! Знову купа зацепів за траву, я фігєю, місце те ж саме, а траву наче хтось спеціально «наростив». І раптом починається знову активний кльов десь в 19:30. Ставлю силікон – «не виходить нічого з цього роя», трави забагато, та й не вмію я, якщо буть відвертим на нього ловить. Знову ципляю мепс аглію – «бах» на 2 забросі «окуняка» трохи менший ніж вчора. Так приємно тягнуть великого окуня! Невеликі швидко здаються, лише на початку маленький опір, а потім стають дугой (півмісяцем), а якщо вдихнуть повітря то вже й не брикаються. А от крупняк водить, сопротівляється навіть коли ковтне повітря, може потягти знову вниз і пару раз добре дригнутись. Зразу й не скажеш що окунь… Ще було 2 мертві зацепи аглії, як здалося зразу, я думав - всьо, труба! Але шнур в 10 лб (санлайн супер ПЕ) оправдав всі сподівання – продер комиші, які навіть людина не порвала б. Я залишився довольний шнуром. Мій улов сьогодні 2 окуня, майже за дві години. Могло б бути й більше, якби не експерементував з приманками, але я робив це цілеспрямовано, щоб визначить фаворита! Потім ще одного окунька зловив і близько 20:30 кльов притих.
Враховуючи вищевикладене, за 2 дні рибалки можна підвести підсумки та зробити такі висновки:
1. Водорслі ростуть швидко :crazy: !
2. Найбільший пік активності окуня на даний час з 19:30 до 20:30.
3. Явний фаворит на крупного і середнього окуня з приманок – мепс аглія № 3 золотого кольору (ИМХО).

P.S. Окунь весь віднерестився, оскільки в жодному нема ні молочка, ні ікри.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Востаннє редагувалось Persona grata 2 в 03 Травня, 2013 23:31, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Травня, 2013 23:28 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 750
Репутація: 76
03.05.2013. Прогулка по реке Тясмин со стороны м. Яблуновки. В наличии Daiwa Exceler Style F EXF 602 MFS тест 7-21.Катушка RYOBI Ecusima 2000, воблера на которые откликалась в этот день мадам щука: USAMI SHIRASU 38F-SR, KOSADAKA MASCOT XS 80F. Результат 2 щучки 750 и 1000 грамм

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Травня, 2013 20:12 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1742
Репутація: 109
Итак, стадион «Локомотив», 7 утра, 6 особей мужского пола с непонятными «палками» в руках ) Немного полюбовавшись спортсменками, ну кто любовался, а кто то и спиннинги собирал, особи двинулись в сторону речки. Ну вот, мы у реки, все начали выполнять интуитивную команду рассредоточения вдоль берега ) Кто собрал спиннинг сразу – уже рыбачит, кто нет – ну Вы поняли ). А вокруг красота, «девственная» природа: лягушки во всю орут брачные трели, речные крысы активно рыщут в поисках лёгкой наживы, недалеко от берега нерестится карась, водная рябь играет солнечными бликами, не хватает только лёгкого бриза и бутылочки холодного пива. Но всю эту романтику развеял внезапный возглас Fish On ! :crazy:, это Persona grata 2 после третьего заброса тянет к берегу первого карандашика на вертушку Mepps Aglia 3 Gold. Тянул он его жадно, но медленно, так сказать, выкачивая из поклёвки весь адреналин до последней капли ). ХРАБРЫЙ был в своём репертуаре, после неудачных заговоров рыбы силиконом, перешол на Mepps Aglia 00 Black и начал потягивать окуней. aS Rock и Dem_nautilus трусцой побежали на злачные места ), на одном из них aS Rock разжился на окунчика, а Dem_nautilus довольствовался только манящими тычками ). Я, Serg_Gu и Barracuda, ничего не поймали, но зато вдоволь понаслаждались процессом )) Короче рыбаков было больше чем рыбы :crazy:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Травня, 2013 15:38 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
Ну не давал мне покоя тот мелячок который мы надыбали прошлый раз... Встал с самого срання. В 6 был на месте... Но там кроме жаб не кого не было... Ни единого всплеска хищника. Прошелся по нашему прошлому маршруту. ГОЛЯК!!! :shock: Встретил по дороге еще пяток коллег - конкурентов. У всех большой НОЛЬ. В чем беда не понимаю... %) Из-за недостатка времени в 9 уже убежал с речки домой. Ну как-то так...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Травня, 2013 20:18 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 3023
Репутація: 110
Судак напрочь закрыл рот :x , у кормушечников аншлаг :crazy: - пытаются ловить карася да только карась об этом ничего не знает :D , при этом в наглую нарушая Правила :evil: - по 3 палки о 12 крючках :fool:
Так как "рп5" выдало не кислое повышение атм. давления, мной и Виталиком Vendetta было принято решение пощекотать окушка на микроджиг.
Ну что сказать, рыбалка выдалась активной :) , окунь был ну ооочень бойким и форы нам абсолютно не давал 8)
Настоящая, качественная спортивная микроджиговая рыбалочка :good:
Немного отпустили, немного кота покормили, десяток взяли на уху.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Травня, 2013 8:38 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

6.05.2013. Снасти те же :) Пробный выезд в поселок Тернівка. В 9.00 по Киевскому времени все места на протяжении всей реки были заняты поплавочниками, куда либо подойти и забросить снасть, не представлялось возможным.Но найдя укромное от ветра и рыбаков место, дало о себе знать :good: С полуторометровой глубины было добыто несколько окуней грамм по 200. Работал исключительно воблерок YO-ZURI 3D MINNOW. Фото пойманой рыбы не выкладываю,забыли взять с собой фотостудию. Вечером того же дня, вышел на родимый Тясмин. В раене камней со стороны м.Яблуновки, была поклевка неплохого экземпляра зубастой, килограмма на 2,5-3,0. Но зубастая была немного проворней и умней и особо не хотела покидать свои владения :( После не долгих минут повышения адреналина дала мне возможность искупаться в поисках моего воблера от YO-ZURI PIN'S MINNOW запутавшегося в коряжнеке. Ну а сама тем временем с тех же коряг мило на до мной смеялась. Воблер спасен!!! Щука ждет своего счасливчика :Search:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Травня, 2013 13:57 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 452
Репутація: 10
04.05.13 рибалив на дві вудки навпроти острова з кладки, з 5 ранку до 8 нічого не брало, з 8 почав карась на манку брати,
линки і біла брала на опариш.
Рибалкою задоволений дивіться фото.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Травня, 2013 20:36 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 380
Репутація: 31
06.05.2013 з 06:30 до 12:00 рибалив на кормушку біля пляжу. Обновив свій спін для кормушки :good: . Спіймав одного карасика. :D . Ще й досі живе вдома в мисці. Чекає окунів, які можливо будуть 09.05.2013. піду з УЛ. 8)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Травня, 2013 16:01 
Офлайн
Arte Piscandi

А окунь продолжает радовать :)
Сегодня, 09.05.2013, 05.00 на точке "кормежки". Я, Виталий Vendetta, и совершенно случайно наткнулись на Романа (Rom).
Вначале, я тактично прозевал судака - очень короткий тычек, подсечка, шкряб по клыкам....голяк (не среагировал вовремя, съедобка осталась без хвоста :D ), и потом лишь пол часа спустя начал проклевывать окунь, как обычно горбатый, красивый :good:
Дальше фотки от Виталия :good:
Приєднання файлів:
IMG_4178.jpg

Приєднання файлів:
IMG_4179.jpg

Приєднання файлів:
IMG_4181.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Травня, 2013 19:52 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Зранку на пляжу зловив 3 окуня на вертушку. Поряд ловили "ХРАБРЫЙ" та "Vendetta" на джиг.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Травня, 2013 8:21 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 32
Репутація: 10
Запоздалый отчет о рыбалке на реке Рось в Корсунь-Шевченковском районе. Рыбачили 7 - 8 мая. На место приехали около 6 вечера и были приятно удивлены красотой природы и отсутствием мусора, хотя судя по всему людей в тамошних местах отдыхает много. Сразу - же поставили палатку, а потом по традиции - сто грам за рыбалку и приезд! После этого было решено приступить к рыбалке и наловить рыбы на уху. Я собрал свой УЛ набор и пошёл вдоль берега в поисках рыбацкого счастье, а товарищи остались возле лагеря, один ловил на донную снасть, второй бросал спиннинг. Мне поклевки долго ждать не пришлось, проклевывал окунь спортивного размера, мной двигал меркантильный интерес наловить на уху, потому я забирал всю рыбу. День подходил к концу и я решил двигаться в лагерь. Добравшись к месту я поинтересовался успехами моих коллег по увлечению, они потихоньку тягали окунчика пиписичного размера и подлещика, но главная цель была достигнута - рыба на уху была!!!! :Yahoo!: Кстати уха получилась как всегда отменная. С утра проснувшись решено было проехать чуть дальше и поискать голавля. Стоянки голавля мы нашли но клевать он отказывался напрочь, проклевывал окунь спортивного размера и какая-то рыбка, названия ее я не знаю. На этом рыбалку решено было заканчивать и ехать дамой.
П.С.: Фотоаппарат забыл дома, поэтому фото с телефона, но красоту тамошних мест я надеюсь, вы рассмотрите и на этих фото!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Травня, 2013 11:38 
Офлайн
Arte Piscandi

Ну вот и подошел к концу недельный отпуск в Смеле. Сегодня совершил последний выход по местам "боевой славы" - глухо как в танке. Хотя вру :D ! Как же это я без рыбы?! :-D 5-ок окушков с пол ладохи все же были приглашены на джигу и сразу же утоплены.
Температура воды и её уровень полностью приобрели летний характер, водная растительность (которая растет буквально на глазах) напрочь убила желание искать судака и столового окуня с берега. Еще день-два и в законные права вступит карась, который практически закончил нерест. На подготовку к открытию лодочного сезона :twisted: остался ровно месяц, но.....об этом позже и в отдельной теме.
Многие судаковые береговые места так и остались этой весной не распечатаны, пусть ждут теперь до осени, пока ляжет трава.
А впереди еще одно соревнование в Киеве, и серьезная подготовка ко следующему приезду в Смелу в районе 10 июня.
Спасибо тебе, Тясмин, за прекрасную рыбалку! :Yahoo!:
Приєднання файлів:
IMG_4177.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Травня, 2013 19:48 
Офлайн
Експерт
Експерт

Рибалка 10.05.2013 - р. Холодне. Я і Serg_Gu починаємо рибалку з точки о 5:00. Туманом покритий весь ставок, красота! Облавлюєм джигом вздовж дороги участок біля дамби: глибина величенька, дно чисте, лише під берегом трохи біля плит де не де росте комиш та трішки водорослів, які нам не заважали. Простукали все дно - нічого, я трохи покидав вертушку - жодної покльовки. Думаю треба на цих місцях ловить влітку, у спеку, коли вода сильно прогріється, а хижак відійде на глибину (ИМХО). Serg_Gu пропонує перейти на "старе" Холодне. Що ми й зробили і як виявилось не даремно. Майже відразу на новому місці Сірьога тягне окуня і дразне ним мене поки я стояв на поламаній кладкі і не міг хвилин 20 по прогнивших достках дійти до берега. І ось ми вже разом на кладкі кидаємо спінінги у окуневі катли. На воді явно виражені круги, радіусом 3х3 м, де мальок не знає куди себе подіть і яросно скакає над водою намагаючись втекти від того хто вирішив ним поснідать, і таких кругів через кожних 100 метрів (є й набагато ближче), окунь жирує по повній програмі :bayan: :party: . І взагалі риба скидається по всьому ставку безкінечно! Поруч якийсь дідусь на вудочку періодично потягує один за одним карасиків на долоню. Здавалось би успіх забезпечено, але... З урахуванням того, що місцевість занадто зарозша водорослями мені було тяжко зробить нормальну проводку на мої приманки, Сірьогі легше, але окунь явно не дуже хотів їсти те що ми йому пропонували!!! "Шкода що в мене нема МЕПС Аглія 00" сказав Сірьога і зловивши ще одного окуньчика (який на фото), ми пішли й надалі обкидувать окуньові "застілля", але без результатно, купа сходів і холостих покльовок... Повернулись знову на "нове" Холодне - видно ж що риби повно, але вона зовсім не цікавилась нашими смачнющими приманками. Спекотно, сонце пече :crazy: ... Після обіду було прийнято рішення розходиться по домам...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2013 14:46 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Сьогодні був на Тясмині в районі пляжу та на Семашко. КРАСА! Тихо, вода парує, жаби квакають, вода чиста, навіть рибку видно маленьку. На пляжі вже коли я прийшов в 06:30 купалися люди, небагато 1 - 2 та все ж завада рибалці! І чим далі тим більше. спробував меленькі вертушки - 0. на джиг вже не було де кидати - купались, та й сонце вставало, почала підніматись трава - куча зацепів. всі кладки зайняті! перейшов на Семашко. Ось де я спробував все: вертушки воблери, джиг різними приманками. Вже навіть втратив надію. Але закидую, приманка лягає на дно і раптом сильна покльовка - Затріщав фрикційний, підсічка і ........ схід. Це була єдина покльовка за 4 години. Зате запамяталась. По воді видно - риба гуляє, окунь ганяє, але нічого не бере. Спінінгістів, окрім мене, більш не було - одні оплавочники та доночники. хоча в них теж пусто. Нерест, чи що?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2013 23:09 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 14
Репутація: 3
Всім привіт! Вирішив помістити і свій звіт про сьогоднішню вилазку на рибалку.
Вийшло трохи спантанно, тому підготовки не було ніякої, лише з другом взяли вудки і на вєліках поїхали на так званий "великояблунівський ГЕС". Може зранку шось там і клювало, та в 16-30 ми вже і не надіялися щось упіймати. У пошуках наживки наткнулися на дивну табличку (на фото). На здивування за 2,5 години вдалося вполювати 4 невеличких окунчика, перед кішкою тепер не соромно. Таке моє відкриття сезону.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2013 15:05 
Офлайн
Експерт
Експерт

02.06.2013 - рибалка на р. Сріблянка. Діло було так: ще 01.06.2013 звечора зідзвонилися з Serg_Gu і вирішили - він їде на велосипеді в 3:00 займати найкращі місця, а я підтягнусь пізніше. Так і зробили! Вийшов я у 3:50, на вулиці темнота... Дійшов до містка на р. "Вонючка", а на вулиці вже ніби середина дня... Нууу, ближче до теми... В 5:00 був уже на місці! Serg_Gu із своїм товаришем Колею спіймали вже десь по три рибини... Не встиг я й розібрать свої "манатки" як поступила пропозиція поснідать :beer: . І тільки ми хотіли йти накривать "поляну", як раптом у Сірьоги один із фідерів "задьоргався" :) . І він гарно, на камеру, як справжній Голівудський актор витягнув зачьотного карася. Ну після такого вже й не гріх було поснідать. Розстелили поляну ніби на 10 чоловік. І після "третьої", немов бджілка на запах запашного меду чи на стук чарок підійшов дядя Боря (сусід, який ловив за очеретом поруч), він виявився знайомим Serg_Gu. І от ми вже снідаємо вчотирьох. Після сніданку рибалка стала жвавішою, у Сірьоги пішов непоганий кльов і він спіймав 1 непоганого карася. А от мені явно не щастило, на поплавочну вудочку майже не клювало. Потім кльов прекратився. В 9:00 у Serg_Gu заграв будильник. "Пора дамой" - сказав він і почав потихеньку збиратись. І раптом я зловив теж карася :Yahoo!: (фото № 2). Здорово! Кіт буде довольний. Потім Сірьога пішов додому, а я облюбував місце біля мосту - протока, де з"єднується р. Сріблянка і р. Тясмин. Щось мені підказувало, що там обов"язково повинен стояти хижак. Я взяв спіннінг і спробував ловити на волкер, але нічого не виходило, тому що поруч стояв ще один рибак і ми один одному заважали. Тому я поставив твістер який після третього заброса на "не мертвому" зацепі обірвався. Чомусь лєска не витримала моєї потяжки. Мабуть десь перетерлась. І після вказаного обриву, сказавши громко слово :mat: , я змотав спін і пішов додому. От така от рибалка вийшла...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: "Киевский Окунь 2013"
ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2013 17:08 
Офлайн
Arte Piscandi

Интернет портал "Дом Рыбака", журнал "Світ Рибалки", магазин "Ибис", компания "SV Fishing Lures" и компания "Даига" провели ежегодный фестиваль "Киевский Окунь 2013", участие в котором провели 126-ть участников и почитателей сверхлегкого спиннинга класса "УЛьтралайт" :)
С чего стоит начать, так это с места проведения... :( В отличии от предыдущих 6-ти фестивалей которые проходили традиционно на озере Тельбин, в этот раз кому-то взбрело в голову провести мероприятие на Русановском канале...
Краткое описание "менструального канала": уровень воды превышает на 1 метр, в результате чего стена растущих водорослей(кувшинка, подводный орех) находятся не у ног, а на расстоянии 10-15 метров от берега, за которыми течение уносит максимально-разрешенные 5 грамм со скоростью велосипедиста. Забегу наперед, на 126-ть участников было выловлено всего лишь 124-е окуня, с десяток чехони и пару судачков, вымотано немало нервов и оторвано немало приманок за все ту же кувшинку с орехом.
Но, все по порядку. Регистрация...
Приєднання файлів:
Очередь на регистрацию.JPG

При регистрации получение подарков от спонсоров: съедобка от "KEITECH", "Reins" и др., а также презентована каждому новая модель блесны фирмы "Даига" под названием "Кукри"
Приєднання файлів:
Я и Шева.JPG

Никнейм для регистрации, я взял себе в честь нашей родной речки "Тясмин" :)
Приєднання файлів:
Бейджик)).JPG

Дальшеее..... :facepalm:
Приєднання файлів:
Ловлю рыбу, да только рыба об этом не знает.JPG

....было всего. Люди и матерились на водоем, и обрывали (много обрывали), и отказывались соревноваться (просто бросали приманки в воду), короче в целом эмоции были в пределах 50/50. Финала многие не дождались, попросту раньше начали сворачиваться.
Первое место получил спортсмен, который умудрился за 4-е часа непрерывной ловли изъять из водоема 10-ок окушков... :facepalm:
Приєднання файлів:
Толпа.jpg

Помимо призов данных вначале, моя маленькая рыбачка :girl: (дочурка) в номинации "Юные дарования" получила приз приятного содержания:
Зображення
Зображення
В целом как-то так... Спасибо организаторам за возможность поучаствовать, за неплохие подарки и за приятную компанию. Очень надеюсь, что в следующем году фестиваль будет проходить традиционно на стоячем водоеме, а именно на оз. Тельбин.
Ну а теперь, самое время заняться подготовкой к открытию сезона в Смеле, на Тясмине. Как водиться, по старинке, 10-го июня. До встречи, друзья, на ПРАВИЛЬНОМ :wink: открытии "лодочного сезона"! :friends:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Червня, 2013 6:45 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

03.06.13г. Около 4-30 вышел на р.Тясмин О красоте писать не буду :good: Все кто в такую рань был на водоеме поймут. Ну так вот! Сторона Гречковограда третья кладка от бетонного моста(Гречьковка-Яблуновка) Место как по щуке не ахти,но для пробы нужно было замочить пару воблеров. Трава поднялась на столько,что приманки приходилось ставить до 0,30см. Пол часа подборки приманки,и в 5-ть утра по Киеву начал клевать окунь :) В результате было поймано и отпущено семь окунчиков чуть меньше ладошки в течении минут 15-20.Так что друзья спиннингисты не отчаиваемся,не говорим что не клюет, пробуем, учимся и ловим :-D . Все окуня были пойманы на воблерок от USAMI SHIRASU. Желаю всем успехов!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Червня, 2013 18:09 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

05.06.2013 з 05:00 по 14:00 рибалив на ЦП на снасть "карасьова кормушка". Ловився маленький карась, середня краснопірка та уклейка. Рибалка була цікавою. За весь час спіймав 56 шт рибин, всього 2 кг

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Червня, 2013 21:17 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1742
Репутація: 109
"Смілянський окунь 2013" :crazy: 09.06.2013
Учасники: Я, Persona grata 2, ХРАБРЫЙ
Абсолютний переможець у легкій, важкій та понад важкій вазі - ХРАБРЫЙ, головний приз - таріляка смажених окунів :Bravo:
Написати звіт не можу - муза втопилася :crazy:
P.S. Дотримуйтесь правил любительського і спортивного рибальства та бережіть природу для нащадків !

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 920 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: