Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 23 Жовтня, 2017 12:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 781 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОТЧЕТЫ О РЫБАЛКАХ
ПовідомленняДодано: 02 Жовтня, 2017 19:21 
Онлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2920
Репутація: 110
Зарікався....на Дніпро ні ногою, а без ехолота тим паче. Ну не начинай, давай ще разок! Давай. Паєхалі на 8-й км. Ну паєхалі.
Ранкове незвичне і тягомотне "весілля" з монтажем бублика, манатки і т.п. ну то був не самий негативний момент за день.
Можливо для воблерингу ехолот і не обов"язковий атрибут, та для джигіта на великій воді, без ехолокації всі подальші дії більше схожі на безглуздя. Вийшли на воду - куди плить? Та оно отуди. Дивлюсь видніється з води купа догниваючої трави. Ага, зараз трохи перепливу і за нею буде свал і почну сунутись вздовж нього. Кидаю перший якір - 2,5-3 метри, читаю дно немає свалу, 4 грами сапають дно. Ще 30 метрів уперед - знову 2-3 метри, ще 40 метрів уперед 2-3 метри. Мляя! В такому пошуковому режимі пройшло пів дня. :(
Ну що робить, кругом все ті ж 1-2-3 метри, і острови із догниваючою травою. За що???? За що така кара??? Дістаю стару забуту коробку......із воблерами :( 65-й "грідді гатс" і !!!о боже починаю твічить!!!. Я, І ТВІЧ! Це щось не збагненне, але...треба ж хоч травянок насмикать.
Вибрав локацію: кругом трава, посередині метра півтора. Короткі паузи, подвійнин короткий щелчок. Насмикав з горем пополам і матюками штук 5-ть сцикух, і кіл 150 трави перетягав. Короче я у трансі. Сьогодні наче вдалось реанімувати душу на Тясмині, але то вже в окремому звіті.

Приєднання файлів:
GOPR3965.JPG

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Жовтня, 2017 19:39 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 253
Репутація: 15
Ну от, пашуть же воби, а то казав: залупінг, залупінг... :D ну то таке. Я ж сьогодні воблєрки так і не поганяв, ліньки було перев'язуватись. Упирався по мікрухі, кидався справжнім сатурном та шайнером в розмірі 2 дюйма, грузок - 2 гр. Клювали окунчики розміру "спорт" :) , крім того, вцепив гарного йоршика на шайнерок. Всю колючу братію пересадив у Новий став.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2017 12:28 
Онлайн
Arte Piscandi

Тясмин 02.10.2017.
Доволі давно не було таких вимучених рибалок, коли над однією покльовкою доводилось чимало потрудиться і на реалізацію тобі дається лише один шанс. Повтору не буде, можна не чекати :D . Судак у п"явках, подача під хавальнік, перевернуто половину хот боксу. Прискорення на 4-5-6 гр., заповільнення на 1-1,5-2 гр., зміна приманки через кожні 3-4 проводки, твістер, вібро, слаг, креатура. Такий лов або приносить найсолодші моменти або повне розчарування, але коли пасивний судак все таки спокусився - то той один єдиний "бабах" в руку такої потужності що ізолєнта тапки не врятує :Yahoo!:
За ці всі роки основні закономірності лову судака на Тясмині вже можна прописувати в книгу, не без вийнятків але основи залишаються основами. Є у нас "теплі" місця, де гарні особи відлежуються влітку, і є "холодні" корчі - де судак приходить на період холодної води. Основні принципи цього сезону категорично відрізняються від тих які були у минулих роках. Весь сезон від самого почтаку стабільно проходить під егідою 3-х дюймових приманок на стандартних 4-х грамах. Тактику пересування обрали стандартну - пошук концентрації риби і зняття активних особин. На кожній точці рідко затримувались довше ніж 20-ть хвилин.
Почали як завжди від мосту.
Приєднання файлів:
GOPR3974.JPG

Дуже порадувала відсутність дрочерів в районі церкви, ми вирішили заскочити в той закуток щоб перевірити наявність щуки. Попрацювали "шайнерами" на типових щучих подачах, і в рамках експерименту я вирішив пройтись 3D кренком від Юзурі (валяється вже стільки років). І тут щось зависло на тому кінці шнура, думав невеличкий щур, коли бачу тут інший клієнт :)
Приєднання файлів:
GOPR3981.JPG

Оскільки мене від воблерів все таки трохи коробить, то я його швиденько прибрав назад у коробку і повернувся до улюбленної справи. Літні точки не дали ніякої інформації для аналізу, і пригадавши дату на календарі ми відправились на "холодні" місця. З першого ж якоря стаю відразу на дві підводні корчелиги. На 4-х грамах і офсеті по черзі у воду летять приманки різних категорій. Подача, доходжу до гіляки - окружності деревини вимальовуються в голові як на 3D принтері :) , але холодні кольори у вірних геометріях мовчать: Lox, Lilac, Pion, Green Pumpkin. Залипання монтажа немає, зависання допустиме, приманка для цієї точки робоча, значить продовжую шукать ТОЙ колір. Вода мутна, погода дуже хмарна, і при цих всих умовах спрацював старий добрий "Watermellon" :) Буквально за 30-ть хвилин норма була вже у нас в кармані, але розмір ледве доходив до заліку. Є тут морда, де ж їй ще бути? Пересуваюсь на дуууже тяжкий пеньок, там навіть офсети рідко спасають і починаю танці з бубном. Григоровича такі "хірургічні" методи не особо радують, тому він розвернувся і почав на мілячку ганяти окунців для кота :D Всі методи вже були перепробувані, день підходив до завершення, а морда мовчить. Останній штрих - здивувати нетиповим 3-и дюймовим "ізі шайнером" на 5-ти грамах. За літо я зібрав майже всю колекцію кольорів данної приманки, тому почав поступово міняти один колір за іншим. Десь після 5-ї заміни мені в руки потрапляє ключовий колір і на перевалі з пенька як усмалить :crazy: І розмір судака не із самих мордатих, брали і більших, але кульмінація тут не у розмірі пійманого, а у сукупності всіх затрачених зусииль і ось вона винагорода. Подача як з молотка, чорний, пузо у п"явках, але чесно "вколупаний" і вимучений красень.
Приєднання файлів:
GOPR3983.JPG

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2017 16:41 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 369
Репутація: 31
Нарешті і в мене випала хвилинка вийти зі спіном на Холодне!
Що сталось з Холодним?! Вода дуже впала! Зате з'явилось дуже багато нових локацій для ловлі. Переважна більшість рибалок тягали залізо.
Хотів спіймати окунців на джиг, але руки вже забули як спін тримати і проводки :) Зате зловив щучку грам на 500 :) на лярву від фанатіка. Взяла мляво, коли дотягував до берега взагалі думав що зійшла і тягну самі водорості. Ні свічок, ні ривків.
Була безжально втоплена.
Специ, підкажіть на що ловите окунців і хоча б пару робочих проводок. Дякую!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Жовтня, 2017 9:54 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 69
Репутація: 11
Трохи запоздалий мінізвіт з охоти на зубату на Тясмині минулої середи. За день 3ри покльовки на рудру в натуралі ( 500, 900, 1500гр), все інше в ігнорі :no: . В інших то одна то по нулям...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Жовтня, 2017 19:31 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 279
Репутація: 14
Тясмин. Сегодня ветер дал немного половить, до 12-ти был не очень сильный :) В итоге 6-ть поклевок, четыре мелких хвоста и один откушенный у силикошки :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Жовтня, 2017 18:03 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

04.10.17 попри скажений вітер був на канаві біля Семашко. На вертушку спіймав маленьку щучку, яка була безжально втоплена.

06.10.2017 був за автопарком. Вітер теж піднявся поривчастий зі зміною напрямку. Впирався в блешні. Спрацювала коливалка невідомого китайського виробника, куплена в Аврорі :). Поки брав з води трохи не впав з кладки, не сподобалось :)
Доночники ще сидять. Після декількох зацепів за їх волосіні пішов додому.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Жовтня, 2017 23:23 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Тоже был сегодня на Тясмине. Клев был получше чем вчера, но из за ветра во многих "вкусных" местах даже 5-ти граммовый вольфрам летел под ноги :( .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Жовтня, 2017 19:24 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 479
Репутація: 28
07/10/2017 Тясмин

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Жовтня, 2017 10:39 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Суботній сонячний ранок... Штиль.
Давненько я не був на кар'єрі, тому вирішив виправити цей "косячок" :)
Приєднання файлів:
Фото3299.jpg

Чапав пішочком, дорога не близька, але...
Приєднання файлів:
Фото3300.jpg

Воно було того варте. У вранішніх променях було видне бурхливе підводне життя кар'єру.
У кришталево чистій воді, між гіллям затоплених дерев, туди-сюди снували стаї карасиків,
верхоплавок, краснопірок. Їх, в свою чергу, пасли кабанячі горбачі-окуні. На мого джавіка
з огрузкою 1.5 гр ті мордаті виходили, але не добирали приманку. Вдалось піймать тільки
оЦе:
Приєднання файлів:
Фото3303.jpg

Ось така рибалка - видовищна, але не результативна :D
Приєднання файлів:
Фото3301.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Жовтня, 2017 22:10 
Онлайн
Arte Piscandi

07.10.2017. 4-й рейтинговий турнір "Карта Рибака" з лову щуки
Вовкове озеро, мальовничий край і щуки 3-и вагона. Знову без тренувань, без підготовки і це вже 3-й мій бойовий візит. Організатори як завжди молодці, все було продумано до дрібниць. Від гарячого чаю до обідньої перерви з величезним казаном гарячого густого супу, а опісля фесту накритий стіл зі смаженою картоплею, шашликом із пляшечкою трав"яного зігріваючого бальзаму Herbal Park :-~~
Теоретично я був підкований підказками Некряча, який за день до змагань зміг вирватись на тренування. Проаналізувавши свіжу інформацію і врахувавши грубі помилки минулого, вкрай невдалого для мене етапу, я зарядив 2-а комплекта: Flagman Tornado Z - 2,13 м. до 17,5 грам для коротких дистанцій, і Major Craft N-One 862М - 2,60 м. до 15 грам для дальянка. Артем розповів що в день тренування був дуже сильний буревій, щука була дуже пасивна і реагувала лише на подачу 2-х грам на рівномірній проводці, без удару, просто підсідаючи як форель. Херня діло та готуватись потрібно. Погода в день змагань була зовсім інакша - майже літня, а це означало лише одне - шари не буде.
У звичайний день можна булками перевалювать стільки завгодно, шукати рибу, годинами підбирати проводки, ключики і т.д.
На змаганнях умови інші, вимостка яка випала на жеребкуванні, година часу на результат. За цей час потрібно: нащупати робочу дистанцію, підібрати приманку, вагу, проводку і найголовніше накосити як можна більше хвостів. Про суперників можна окремим звітом писати, та якщо коротко, то 1/10 від загальної кількості учасників - лідери риболовного спорту України. Дивно, але цього разу не було і краплі мандражу, можливо це і розв"язало мені руки.
Приєднання файлів:
2ент.jpg

1-й тур: вимостка № 10
Беру в руки Tornado Z. Змонтовано на 0,4 флюрі 2-а грама, офсет 1/0, Easy Shiner 3" в кольорі Mistic Spice (класика). Перша проводка, щука дає маху. Друга проводка - є перший хвіст, за нею дургий, третій, четвертий....тиша. Зміна приманки, знову є контакт, іще, іще....тиша, знову зміна приманки - ще пару хвостів. Темп просто шалений! Закриваю годину в 17-ть штук вагою 5,1 кг. Результат розривний і аж самому не віриться - ключик є, реалізація 99%, все чудово. Тільки б не втратити бо це ще тільки початок.
Перерва коротенька, і на мене чекає наступний сектор.

2-й тур: вимостка № 15
Tornado Z, 2-ка, Easy Shiner поїхали. На перших же подачах починає відбуватись ЯВНО щось не те %) Щука ніби спеціально починає мазати по приманці, я встиг нарахувати близько 5-ти промахів, зміна приманки не діє. Я вперто і безрезультатно продовжую робити ті ж маніпуляції, а в садку 1-н хвіст. До завершення туру залишається близько 20-ти хвилин, міняю проводку....ой каракулі((((( наче припадок бере. М"якше, ще м"якше, потяжка - лусь! Іди сюди качалка, ще одна і ще, дотягую 5-ту, не встигаю завести у підсак - свисток! Не залік! :( Година закрита 4-и хвости. Пічаль.

3-й тур: вимостка № 40
І це не просто черговий сектор а зовсім інша зона і абсолютно інші умови. В руках стабільно той же Tornado Z, дальняк просто не працював, майже у всих. Цепа в секторі достатньо далеко від берегу, доводиться мантулить 2-ку як найдалі, а більшу вагу просто немає сенсу ставить, дуже мілке озеро і місцина не найглибша. Продовжую ловить тою проводкою на якій закінчив 2-у годину, майже відразу з апетитним "гуп" вішається качалочка 850 грам. Добре я так подумав, але то була остання риба за 3-ю годину. З"їхав.

Велика перерва, гарячий густий наваристий і гостренький суп харчо, чайок. Перегомонів з Артемом, вибрав для себе 4-и приманки з якими можна буде допрацювати останні 2-а тури. Перезарядив хот-бокс і знову на старт.

4-й тур: вимостка № 45
Це місцина котра знаходиться у закутку озера. Ой, куточки, куточки забиті щукою подумав я))) :crazy: Буй там плавав. Не тренована місцевість дає свої негативні плоди - глибина в куточку виявилась по яйця і затоплений зрізаний камиш стіною, приманка тільки падає на воду - глухий зацеп. Вдоволь повідривавши монтажів, починаю кидать прямо. Тільки ж кому воно вже треба? - золоті пів години просрано! Вигинаюсь над проводкою, під самою вимосткою вилітає крандашик грам 200 і ковтає Easy Shiner 3" в "малині". Фух! 1200 балів є, треба знову щось швидко міняти. Кардинально міняю подачу за 5-ть хвилин до фінішу. Заброс вздовж зарослів і замість щучих плавних потяжок переходжу на скажений окуньовий "зуд" - подача віддай спінінг! Сидить счучка грам 600-т. Закриваю 2-ма хвостами і розумію, що на фоні інших мені вдалось хоча б не з"їхати вниз.

5-й тур: вимостка № 5
Це був достатньо рибний сектор у перші години турніру, і звісно я розраховував тут зняти хоча б одного хвоста який дав би мені або 2-гу або 3-ю сходинку п"ядесталу. Але попри всі мої зусилля, мені просто не вистачило досвіду. :pardon: За 5-ть годин змагань, все що було активне в секторах було піймане, наколоте і злякане. Останній тур був дійсно битвою титанів берегового джигу. Всі 5-ро змогли в останній годині вимучити по 1-му, а переможець 2-а хвоста, і рівномірно посісти призові місця посунувши мене на 6-ту сходинку. За 5-ть хвилин до кінця туру я усвідомив: що просапав кожний можливий сантиметр і використав всі напрацювання які тільки мав. Все, фінальний свисток - і я на колінах. Треба знову трудиться, тренуваться, вчиться і перемагати наступного разу :)

Приєднання файлів:
1ент.jpg

Приєднання файлів:
Таблица.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Жовтня, 2017 19:12 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Bass fishing на Холодному 8)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Жовтня, 2017 21:20 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Тясмин. Вчера три поклевки и один мелкий шпен, сегодня клев получше, и даже окушок проснулся :) Из "экзотики" "клюнул" пошматаный силикон с куском шнура :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Жовтня, 2017 18:42 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

13.10.2017 ходив по щучку. Не впіймав нічого.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Жовтня, 2017 19:31 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Тоже сегодня выскочил на Тясмин, ветер мешал ловить с самого утра. С трудом вымучил 4-ре не зачетных хвоста, было еще несколько поклевок и сходов ну очень "гигантского" шпеныка :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Жовтня, 2017 16:18 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

На протязі цих вихідних кілька разів виходив на Холодку, тому і звіт буде відразу з кількох рибалок. Погода була різна: як зустрічний та боковий вітер з дощем,
Приєднання файлів:
Фото3319.jpg

так і ще не дуже прохолодне осіннє сонце.
Приєднання файлів:
Фото3325.jpg

Ловив різними приманками і в різних місцях. Пробував твічить плямистих щуканів воблєрами на старому ставку і натомість затвічив ось такого матроса:
Приєднання файлів:
Фото3318.jpg

До того ж треба замітити те, що активність щуки була вкрай низька, ні свінг-імпакт 2.5 на 4гр, ні різні варіації твістерів результату по щуці не принесли. Хоч і упирався досить довго, міняв проводки і точки лову. Довелось якось вирулювать становище окунями, яких вдалось впіймати тільки з острову на старому ставку. Монтаж 2гр свинець+прогонистий твістерок.
Приєднання файлів:
Фото3324.jpg

Досить багато часу приділив облову дамби, тобто пробив її майже всю. Час(з 12-тої години), монтаж( 4гр вольфрам+саморобний сатурн) і проводка по фен-шую, але покльовки не було жодної :( .
Приєднання файлів:
Фото3322.jpg

Майже всі "літні точки" на новому ставку просто не працюють, хоча, може це у риби мій монтаж вийшов з моди і треба шукати новий ключик. Нібла так і не покидав, а треба було спробувати. Рибалка реально "трудова", на шо попало і як попало риба не клює.
Приєднання файлів:
Фото3323.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 Жовтня, 2017 21:35 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Выполз сегодня на Тясмин, с утра погодка была не ахти - туман и приличный ветер, но рыбка немного ворушилась. Три мелких "переселенца" уехали сегодня осваивать новый дом :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Жовтня, 2017 20:25 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 479
Репутація: 28
Сегодня после работы на пол-часика вышел.... :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Жовтня, 2017 17:15 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Отчет за 19-тое и за сегодня. 19-того одна поклевка - один хвост, сегодня 4-ре поклевки и тоже один хвост, пожелавший переехать на холодку, что я ему и обеспечил :) В общем заглохла рыбка.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2017 21:41 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

22.10.17. Холодка. Становится уже довольно прохладно, тяжелые серые тучи сковывают небо,
лишь изредка пробивается солнце и пытается согреть уже нафиг отмерзшие пальцы...
Заряжал сегодня шайнерок на 2-ух граммах свинца. С проводками шось там экспериментировал,
но не фонтан. Ото мабуть нужно полностью переходить на ползучие проводки с длиннючими
паузами. Поймал только окушка и шнурка грамм на 200. Щучку утопил без фотосессии.
Приєднання файлів:
Фото3332.jpg

Рыбачил я не один, составил компанию ярому рыбацюге - знакомому холоднянскому
мастеру Серёге. Вот его сегодняшний трофейчик :D :
Приєднання файлів:
Фото3333.jpg

Щучка около килограмма весом, клюнула на равномерную проводку с дальнячка.
Приєднання файлів:
Фото3334.jpg

Сработала старая добрая железяка АТОМ 8)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 781 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: