Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 19 Листопада, 2017 13:25

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 811 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОТЧЕТЫ О РЫБАЛКАХ
ПовідомленняДодано: 31 Травня, 2017 14:19 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 482
Репутація: 28
31.05.2017. Сегодня плохо клевало... :no: Только парочка карасей... Линей не было...:(

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Червня, 2017 14:37 
Офлайн
Профі
Профі

01.06.2047. Ни одной поклёвки карася. В 9 часов поехал на леща на канаву. Ветер...Поймал одну плотвичку... :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2017 17:07 
Офлайн
Профі
Профі

02.06.2017. Сразу поехал на леща. С утра ветра не было, а потом :mat: . Давно хотел половить плотву... :) вместо леща :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Червня, 2017 17:15 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2950
Репутація: 110
01.06.2016. Це була жесть! До 17-и метрів пориви вітру, а ми на зйомках чергового фільму Flagman TV на тему "Лов озерного судака" :) Судак на малих глибинах все таки моя тема :-B Тож взявши з собою ідеальну зброю для цих задач Azura Kenshin NEW ми відправились на одне із озер Київської області.
Напевне я вперше був вимушений ловити при таких поривах вітру. Неймовірно тяжкий день, і водночас приємний оскільки мені і Артему вдалось напрацювати достатньо матеріалу. Взявши більше 10-ка невеличких і пару бонусних судаків. В хід пішли всі примочки і подачі, думаю на цьому відео буде засвічено більше ніж треба :D Ну то нічого, в будь-якому разі знання повинні передаватись.
Приєднання файлів:
P1000014.MOV.22_24_56_24.Still001.jpg

Приєднання файлів:
P1000203.MOV.23_37_08_24.Still001.jpg

Приєднання файлів:
P1000233.MOV.23_48_37_19.Still002.jpg

Приєднання файлів:
P1000247.MOV.23_52_41_05.Still001.jpg

Приєднання файлів:
P1000294.MOV.00_07_48_23.Still002 - копия.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Червня, 2017 20:12 
Офлайн
Профі
Профі

03.06.2017. Один подлещик и 11 плотвичек :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Червня, 2017 20:06 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 259
Репутація: 15
04.06.17. Терновка.
Выбрались всей семьей на природу. В перерывах между пикничком поймал парочку окуньков на дроп-шот под нависшими ветвями деревьев.
Сработала нарезка в виде джавастика белого цвета. Окушар утопил.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Червня, 2017 23:11 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 61
Репутація: 8
05.06. зранку був на канаві сподіваючись половити ляща. Лящ мовчав як партизан. Вдалося вловити десятка три плотви. З десяток залікового розміру, решта трохи менше долоні. Клювало приблизно до 11 год., а потім як відрізало. Ніякі хитрощі з прикормкою, атрактантами та пошуками риби в різних шарах результату не дали. Фотки не робив у зв’язку з відсутністю будь яких видатних результатів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Червня, 2017 8:12 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
3.06.17
Вышел на фидер. Очень повезло с местом. не было ни кладки ни соседей. Правда и клев был очень слабый. Результат 5 карасей и 4 подлеща общий вес улова 4,5 кг. Один подлещик был 1,2 кг. остальные поменьше. Но судя по соседям то у меня результат был значительно выше нежели у них. Бо прыбигалы из вопросамы :crazy:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Червня, 2017 21:25 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

06.06.17. Холодка.
Розмочил сегодня фаворитовский баланс(рост 2.01, тест 2-7) нормальной щучкой. Клюнула она на вертушку Меппс Аглия-лонг 1+ на медленной равномерке.
Фото прилагается:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Червня, 2017 20:28 
Офлайн
Профі
Профі

07.06.2017. Хорошо клевало. :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Червня, 2017 22:04 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 61
Репутація: 8
11.06. о 4 год. був вже на місці в с. Тернівка. Відразу підійшов до свого місця і о чудо немає нікого. Навкруги теж нікого. Однак довго насолоджуватися тишею та спокоєм не судилося. Хвилин через 15 рибалки повалили як із вулика. Добре, що тільки почав розкладатися, лишніх питань ніхто не задавав, на що клює, а як клює, а де клює. Проміряв глибину, настроїв поплавок, закормився і в бій. Хвилин 15 тиші і в променях сонця перша покльовка і заліковий карась у садку. Початок виявився обнадійливим. Ще пару карасів меншого розміру, але достойного, і почалася тиша, яка спонукала прибігти до експериментів. Всі хитрощі з прикормкою, наживкою, атрактантами, заміною повідків та гачків, а інколи і всієї оснастки вагомих результатів не дали. На все це відгукувався або карась дитячого розміру, або плотва трохи більшого розміру, які відразу безжально топилися у воді. Проскакували поодинокі бонуси то на шкірку від хліба, то на манку. Опаріка навіть не показуй. Переважно працювала перловка. Близько 15 год. в товщі води таки намацав карася і пішла жара, але не довго. Якийсь дідусь вирішив зійти на берег із човном прямо біля мене. Яке ж було моє здивування, коли він почав викидати на берег з човна свої причандали, а потім ще й намагався помити човна. Від такого нахабства весь довгоочікуваний карась пішов на дальній кордон. Правда трійку таки ще вдалося уговорити, але на цьому мої пригоди не скінчилися. Май же під фінал рибалки підходить бабулька із онуком, і з ходу пред»ява « ми прийшли купатися, а ви тут розсілися». Я багато бачив у цьому світі дивних людей, але це мене трохи спантеличило. Нічого кращого не зміг відповісти, як запропонувати залазити обережно у воду щоб не пошкодити вудку, підхватника та садка. Далі події розвивалися ще більш блискавично. Бабуся у шортах пропонує внуку залазити у воду. Хлопчик виявився розумнішим за родичку і залазити у куширі категорично відмовився. У ті куширі навіть я не поліз би. Відходячи в сторону бабуся випалила «понаїхали тут, місцеві не можемо у річці скупатися». Розповідати місцевій мешканці, де в Тернівці пляж і де люди купаються приїжджому було не з руки. Результат недільної рибалки на фото.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Червня, 2017 5:54 
Офлайн
Профі
Профі

12.06.2017. Очередная попытка на Семашко поймать леща... :sorry:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Червня, 2017 16:54 
Офлайн
Профі
Профі

14.06.2017. Один подлещик за всю рыбалку... :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Червня, 2017 21:58 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

15.06.17. Холодка.
Выбрался вечерком немного помикрушить. Начал ловить на Новом ставе, на ракушке, зарядил 2грамма с микротвистерком, проводил обычным двойным подрывом. Поймать
удалось только одного маленького окушка, после чего место полностью замолчало, не помогло ни смена горизонта проводки, ни перебор активной резины.
Хорошенько отхлеставшись, решил сместится на Старый став. Немного походил, нашел более-менее чистое от травы дно и начал хлестать долго и нудно ту же резину и
кроме выходов недомерков, ничего не увидел. Даже и не знал что делать, рыба в полном ауте :( %) . Достал зеленую Азуру лонгера 3 и безжалостно роспанахал ее ножницами,
получилась очень живая в воде нарезочка, длинной 4 сантиметра. Насадил ее на 1 грамм и начал вести таким образом: опускание на дно, затем очень медленный подьем
с нежными, частыми, легкими колебаниями. И на очередном таком очень медленном подьеме аккуратно всаживаетсья настоящий дядя 8) :Yahoo!:
Столько времени было потрачено не зря и ключик все-таки подобран :) . Что интересно: мордатый был полностью покрыт какими-то паразитами, я даже сначала
отмыл его, а потом уже сфотал. :D
P.S: рыбу безжалостно топил.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Червня, 2017 21:59 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Целый вечер хлестался микрухой на Холодке, получил 3 тычка со стягиванием нарезки, 1 нормальный удар - слишком быстро подсек и оно откусило хвоста.
Только в конце рыбалки ушел от ноля еле вымученым матросом в паразитах. И вот как ее ловить, в такое время :?: Причем, окушары 100% присутствуют в месте ловли
(судя по выходам за приманкой), только вот клевать отказываются.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 Червня, 2017 10:51 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Ушел от нуля...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 Червня, 2017 17:41 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2950
Репутація: 110
Ми старались :oops:
Приємного перегляду! :)

https://www.youtube.com/watch?v=0z9OIlkS18o

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Червня, 2017 16:21 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
IV Дитячий Фестиваль з рибалки 18.06.2017

Посетили сие мероприятие мы впервые. Как то раньше не удавалось. Спасибо всем организаторам и спонсорам!!! Я считаю практически все вышло на все 200%. Напишу отчет за себя как помощника Рыбачки Ани. :D Погода выдалась классной. Не особо жарко, полный комфортняк. Водоем отличный! Глядя на чистый пляжик я уже предвкушал как я забульбеню фидера и малая будет смыкать рыбу.
Приєднання файлів:
ставок.jpg

Тут же детям раздали мороженко. Малая встретилась со своим однокашником. К слову 2-й класс это вам не абы где :-D
Приєднання файлів:
моржено и однокласник.jpg

Но жеребьевка внесла коррективы. Как мне показалось место было... не особо. Ну думаю (_o_) тут рыбы не будет.
Приєднання файлів:
жеребьевка.jpg

Приєднання файлів:
наши грядки.jpg

Я уже решил шо то капут. :) Хорошо, что кроме фидеров я взял еще и поплавочки. Первый заброс для проверки глубины и ... и я зацепился. Пришлось лезть в воду снимать зацеп и прочищать место ловли. Короче потратив минуть 30 я уже прикормил и наживлял опарик. Но опарик очень сильно долбала очень коварная гигантская рыба СЫНЬКА. :D Пришлось срочно менять наживку. Заколотыв манку и затарив шпрыц малая крепко уцепилась за вудку. Первых пять минут и УРА первый карасик есть! Вынужден быть намочить садок. :) Через минут 30 малой надоело, ее одолел голод и она пошла наяривать бутеры с чаем. да бы станок не простаивал в ловлю включился подсобник, то есть я. Насмыкав десяток карасиков я передал орудие малой. Но удяха еще пока тяжеловата для капитана команды. И мне пришлось помагать забрасывать и придерживать удилище. Так довольно быстренько прошло время выделенное на турнир. Взвесив улов, к слову около 1,8 кг, мы начали собираться на дамбу.
Приєднання файлів:
родына Гурьевых.jpg

Собравшись подбив результаты началось награждение победителей. И какое мое удивление было когда огласили 3-е место. Оказывается третье место мы поделили с семьей которые живут на соседней с нами улице. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: Я честно сказать был очень рад. Тем более, что ловля была в принципе командной. И мы на одну удяху умудрились словить больше тех кто ловил тремя и более удочками в один садок! Мала правда немного расстроилась и не захотела идти получать призы и грамоту. Бо видите ли это не первое место :-D . Хотя когда увидела призы ее попустило. И мало того она с подаренный спиннинг чуть ли спать в кровать не понесла :D
Приєднання файлів:
фото с организаторами и призами.jpg

В общем очень довольны, что посетили сие мероприятие. Еще раз спасибо всем за такой праздник!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Червня, 2017 11:13 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

21.06.17.
Спедалировал с утра на семашковскую канаву, ловил на 4 грамма+твистерок на офсете и на дроп-шот. Поймал маленького щупакабрика, который на падении слопал твистерок, видел
несколько выходов хороших окушков на дроп-шот, но они так и не зажевали резину. На нескольких последних микрушных рыбалках с окушарой как-то туговато :no: , может руки еще
"не поставил". :pardon:

Додано через 2 хвилини 32 секунди:
P.S:рыпс утоплен.

Додано через 10 годин 47 хвилин 18 секунд:
Вышел и вечерком немножко смочить микруху на Холодку. Получил 1 сход, 1 попался + было несколько нереализованных попыток окуня отнять у меня силикошку.
Клевом это назвать сложно, но это и не полный молчек.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Червня, 2017 19:06 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

24.06.17. Старе Холодне.
Цього разу не вдалось розловити нових "самоскльопних" джавіків, але принаймні окунці цікавились джавіком темного кольору. На стрибках по дну вони спливались цілими
стаями до приманки, але на паузі( джавік "стирчить" на дні) окуняри не зажовували, а просто розпливались, навіть якщо грати ним на місці. Це провина недостатньої "с'єдобності"? :?:
За цілу рибалку вдалось піймати лише одного смугастого на спліт-шот з 1 граму та мікротвістера, величиною з ніготь :). Всадився на повільній рівномірці. Було ще пару нерезультативних
тичків та прикусів.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 811 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: