Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 19 Листопада, 2017 13:20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 811 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 41  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОТЧЕТЫ О РЫБАЛКАХ
ПовідомленняДодано: 30 Грудня, 2016 20:27 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
Сьогодні з 7:30 до 16:00 на Дніпрі ледь свій десяток виманив, і то некрупні... Ох і проханий був, зовсім брати не хотів. Хоча дві мамулі гарні прокатав - думаю, за кіло точно...
На бомбу.
Приєднання файлів:
IMG_20161230_162155.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Січня, 2017 9:45 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

На Дніпрі на мотиля окунець трохи обзивається на правильну гру. Але таки дуже багато сходів - бере обережно. Кожної рибалки по 2 обірваних мормишки та по 10-15 сходів...
11 січня
Приєднання файлів:
IMG_20170111_160649.jpg

13 січня (вчора)
Приєднання файлів:
IMG_20170113_160720.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170113_154145.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Січня, 2017 2:23 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2950
Репутація: 110
Пропала кудись моя муза :(
Наче і є про що написать, та от як казав мій колега "ну нє пашла пєсня"(с). По твердій воді непогано відкрився, при чому ніякої роздачі і близько не було. Піймав законних 3 кг, з 10-ок непогані лапті, не на бомбу, не на балансир, не на мотиля і не на голого. Козирів чимало, от один із них - Київські методики дуже гарно вистрелюють в Черкасських водах, а наші в Київських :wink: "Гастролі" по змаганнях - штука корисна.

Ну і власне тема звіту - мій маленький дебют на Флагман ТВ. Дякую моєму давньому товаришу по спорту Артему Некрячу за запрошення. Більшість риболовів його знають по телеканалу "Трофей". Відзняли короткий матеріал на тему "Потуги міжсезоння". "Пора - коли ні льоду ні кльову, а руки чешуться" :D От і пускаєм в хід нано, мормишки червячки, і вирушаєм на одну з найзапресованніших річок Київської області.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Січня, 2017 20:39 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Дякуючи Богові, третю рибалку підряд вихожу не без риби... хоча сьогодні оббіг аж 5 різних місць - на двох не було й покльовки, на одному зловив одного окунця, на іншому - 4, і на останньому - 9. Окунь некрупний, місцями в лунках є, але брати не хоче навіть на мотиля на обережну гру (за дрикавку і зовсім мовчу..)
Ловив на мотиля. Після обід вмикнули туман, ми самі на місці, тільки клюй... а він, гад, не бере! :)
Сьогодні обійшлось без обірваних мормишок.
Приєднання файлів:
IMG_20170116_160441.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170116_161335.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170116_154516.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Січня, 2017 13:38 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

...І хоча позавчора за весь нелегкий день ледь наковиряв 6 окунців, вже знову нестерпно тягне на лід....
Приєднання файлів:
Resize of Resize of IMG_20170118_154202.jpg

Приєднання файлів:
Resize of IMG_20170118_154217.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Січня, 2017 22:24 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
Первый лед (для меня) 17.01.17
нарешти и я выперся на твердую воду. Хотел половить мирную белую. не путать с беленькой или белым мотылем. :D Но не так сталося як гадалося. Туман внес свои корективы по ориентации на местности. немного не туда занесло. Но подобрав правельную игру я таки смог уговорить окушков на 1,5 кг общего весу. Но окунчик не больших размеров. Мой напарник Макс уполював трохи больше и покрупнее. У него под 3 кила уловчик.
Приєднання файлів:
1-1.jpg

Приєднання файлів:
1-2.jpg

Приєднання файлів:
1-3.jpg

Востаннє редагувалось Serg_Gu в 24 Січня, 2017 10:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Січня, 2017 10:11 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Були вчора на заплаві Дніпра, попалася мені гарненька щучка кіла на 4 на жерличку, на карасика. Тягала вона добряче, разів з 10 до лунки підводив і відпускав, поки взяв. Хлопці вловили по кілька, але невеличких. Жерлиць на льоду було маса.
Приєднання файлів:
IMG_20170122_112236.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170122_111630.jpg

Приєднання файлів:
Resize of IMG_20170122_111611.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Січня, 2017 22:24 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

20.01.17 жабурне

Состоялся второй выход. Все вроде класс погода шепчет. Результат уже лечше нежели первый раз. но пока еще не то... ну шо сказать... глухоземье :D Но зато отдых зачетный, по всем правилам. В это раз учел опыт Максима и смог улучшить свой результат. и таки рапала рулит! свою норму выполнил :good: У меня результат под полтора кила У Макса результат примерно похожий.
Приєднання файлів:
1.jpg

Приєднання файлів:
2.jpg

Приєднання файлів:
3.jpg

Приєднання файлів:
4.jpg

Приєднання файлів:
5.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Січня, 2017 23:07 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

23.01.17 Белая
решили выйти на белую для разнообразия. кстати біленька не клювала. :D а от белая проклевувала. Целый день протынялись практически ноль. у меня одна плотва и один ершик. у Макса пяток плотвин и четыре ершика. дума, что уеду с гарным облызнем якого даже чистить не нада. Но благодаря удачно выбранной лунке, правильному закорму и правильной подаче мормышке от плохой рыбалки удалось вырваться в нормальную. результат под два кила плотвы у обоих. И это с 15-00 по 15-40!!! :shock: У меня результат по нарастающей. третья рыбалка и с каждой рыбалкой прибавляю в результате. наткнулись на один опасный участок репнутого леду.
Приєднання файлів:
1.jpg

Приєднання файлів:
2.jpg

Приєднання файлів:
3.jpg

Приєднання файлів:
4.jpg

Приєднання файлів:
5.jpg

Приєднання файлів:
6.jpg

Приєднання файлів:
7.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Січня, 2017 23:39 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 802
Репутація: 35
22.01.2017. Днепр.
Выехали с Владом на Днепр, за первые пол часа удалось поймать штук 15 ладошечных окуней и три неплохие плотвины, после чего клев прекратился, двинулись далее на окуневые места, но нашли не крупную плотву, клевало отлично, пару кил взял за пару часов, решили идти на утрешнее место, опустил мормышку и тут же поклевка, но 0.14 леска не выдержала, но штук 15 неплохой тарани взял.
 Ви не авторизовані для перегляду.  Ви не авторизовані для перегляду. 

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Січня, 2017 8:20 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 69
Репутація: 11
22.01
Роздобувши трохи живця, відправляюсь невеликою компанією на місцевий карєр, розкидав десяток флажечків близько 10ї, і через хвилин 15 перша "спрацьовка"!!! Кілька хвилин приємного виважування... і зубата на 2100 на льоду, трохи походивши з балансиром помічаєм ще один відкинутий флажок- підхожу ближче й бачу що катушка стоїть на місці, жду хвилин 5, і після підбирання лєски, підсікаю в холосту, оглядаю окунчика і помічаю неваличкий поріз з одного боку, опускаю його знов. Тим часом вийшло сонечко й вже непогано стало пригрівать... після чого припинився кльов, як в мене так і в "мормишечників". Близько обіду спрацьовує та ж жерлиця, з якої взято щуку, швиденько переміщаюсь до неї і бачу що мотає вже вдуге після зупинки, треба БРАТЬ!!! Різка підсічка і пішла боротьба, спочатку підводний житель забрав майже весь запас волосіні, потім ще кілька сильних ривків з уходом в глибину... Оооо!!! Думаю - ТРОХВЕЙ!!!! Підвожу до лунки й помічаю щучку кілошного розміру ( а який бій дала)... Після зваження результат - близько 800 гр.
Більш покльвок не було, тож біля 13 00 зібрались додому.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Січня, 2017 17:30 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

26.01.2017
Экипаж Максим, Влад и я. Выехали несмотря на погоду. Погода полное гэ. Ветер просто сдувал. Очень скользко, ходить тяжело. Очень много протопали, рыбу с трудом нашли и локализировали. Нужной прикормкой смогли удержать рыбу на наших лунках. Если бы не моя палатка то пришлось бы домой очень рано уйти. Мы в той палатке як в сказке рукавычка. У трех сидели :D . ну благо не порвали. Думал, что уедем с гарными облызнями яки даже чистить не надо. Но более менее наловили. Норму взяли все трое. Кто больше, кто меньше. Фото не делал. Особо нечего. Краевыды теже да и рыба таких же розмирив.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Січня, 2017 20:03 
Офлайн
Arte Piscandi

Сьогодні 28.01.2017 Локація: 6-й кілометр. Хоча я б його назвав "ярмарка" :D
Запресованість місця просто вражає. Пятачки забиті народом, наче все і доволі дружньо проходить, без інцидентів, але простору для тиші і правильної подачі немає зовсім. Один махає балансиром, другий гупає бомбою, третій сверлить через кожен метр... Тільки і радує що йти на точки втричі менше ніж на Панському чи Кединій.
По рибі. Все доволі по глухозимньому :D , знайти окуня ще не означало налагодить якусь стабільність, чи поставити руку. Доволі мутно він реагував на балансири та інші імітації, коли вдавалось забитись в куток, щоб не було табуна - на мотилька дуже ніжно але впевнено вдавалось підловити.
Вцілому рибалкою не дуже задоволений, наче і норма є і розмір більш менш відсіяв, але все одно не то пальто. Зашуганий він там по самі крашанки :) , Тільки табун уходив з точки, як хвилин через 15-ть - відразу починалась актикивізація, нехай коротка, але з однієї лунки 3-и окуня це непогано для глухозим"я. Самі робочі глибини які мені запам"ятались 70 см і десь 130 см.
Приєднання файлів:
IMG_4709.JPG

Приєднання файлів:
IMG_4715.JPG

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Січня, 2017 23:11 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

28.01.17 опять жабурне :D
Поехали с Максимом удвох. собрались очень спонтанно. решено было ехать практически за пару часов до выезда. Некоторые несознательные люди предпенсионного возраста нас кинули прям ... ну то такое будуть должни. долго белой ждать не пришлось. главное было привлечь внимание приманкой и игрой и дело идет. в моей переносной хатыне очень комфортно даже вдвоем. ветер не дует и постоянно плюсовая температура. и конкуренты не видят процесс ловли и не спысують. результат вполне нормальной кошачей радости плюс некоторое количество бонусов в виде вполне съедобной тарани. или как москали кажуть крАснАглАзки. повбывавбы :-D Так на двоих около 18 кил успеха :-D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Січня, 2017 12:01 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

А мені вчора Бог послав гарненьку й злу щуку на 5,2кг на жерличку на плотвичку (злу, бо морив її, мабуть, хвилин 15) і трошки плотвичок на в'ялку.
Рибалка супер, одна з дуже секретних заплав Дніпра.
Приєднання файлів:
IMG_20170128_154446.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170128_155358.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170128_152552.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2017 13:30 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 69
Репутація: 11
29.01 КАР'ЄР
рибалив з 8 до 15 годин. В результаті 4ри невеликі щучки (3ри відпустив) і ще декілька холостих покльовок.
В цілому рібалкою задоволений, ще й верховодку з окунем на мормиху підловив.

Востаннє редагувалось schenik в 04 Лютого, 2017 23:54, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Лютого, 2017 12:28 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 802
Репутація: 35
03.02.2017. Днепр, 8-ой км.
Выехали с Михалычем, решили искать новые места на 8-ом, рыбу нашли достаточно быстро и размер приятный и тут нас порадовал дождь со льдом, а после лупил дождь, но рыбка ловилась весь день :good: Поймали по 8 кг неплохой тарани и двинулись домой.
Напарнику благодарочка за приятную рыбалочку.
https://youtu.be/DbTFUeq_ew0

Востаннє редагувалось Baycer в 22 Лютого, 2017 23:56, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Лютого, 2017 22:51 
Офлайн
Arte Piscandi

Сегодня 04.02.2017
Вырвался спустя неделю и я на Днепр в районе 6-го км. Так много информации с этих мест, и много удручающей. Порадовало количество рыболовов, в этот раз ловить было куууууууда комфортнее нежели в прошлый раз. Но мегарезультативности это не прибавляло. Утренний выход окуня я не пропустил, практически до 11-ти норму без пол кило сделал, окунь самых сладких размеров, без пистонов. Потом наступила мертвая тишина, разработка новых/старых пятачков - реакции никакой. Нужно перекусить, и обдумать кудой идтить. Решили сделать марш бросок - на жабурятник. Там какие-то виг-вамы, плотва, окунь по контуру её пасет. Нестали тупить ножы - давай по старым лункам, блин на голую каплю долбенит на опускании...а размер :-D , хоть плачь. Даже на живцовку щуке ставить стыдно. Валим с этих жабурятников, время стремительно подходит к финишу. И тут замечаем что Петруха (наш водитель), правильно использовал свежую информацию :twisted: . Я еще как-то слабо верил, пытался доловить окунями, но потом оглянулся на отца, и увидел у него "плотвичку" в руке :D . На всех опорах лечу к нему, в подсумке уже трепыхаются настоящие "батоны". Приступаю и я. Не сразу удалось, нооо, первым влетает лещик +\- кило. Потом Петруха поднимает что-то около 1,5 кг. У меня следует обрыв, батя цепляет леща хз каких размеров но развернуть его так и не смог, около 5-ти минут он просто его держал на месте мягко покачивая....сход.
Короче! К такому раскладу мы были немножко не готовы :-D Но свою рыбу сумели взять.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Лютого, 2017 9:52 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

А мені вчора Бог послав просто відмінну рибалку в компанії друзів та з гарним уловом.
Щука-крокопотам, взяла на плотву з глибини метрів 6. "Стрельнув" один флажок, я до нього підбіг, зрозумів, що холоста покльовка і тут встає флажок в 15 метрах від мене. Поки розібрався з цим (секунд 30), підвівся і йду поволі до того флажка. Поволі, бо бачу, що котушка зовсім не крутиться: ну, думаю, знову щуря якесь грається...але за кілька метрів помічаю, що всі 25 метрів лєски вже змотані і на котушці лишився лиш вузлик! 
Підхожу, беру за лєску - є! і розумію, що це ВОНА, щука-крокодил. Далі починаю неспішну і дуже наповнену адреналіном боротьбу, лєска приємно і напружено рипить, кілька разів підвожу до лунки і щука врешті-решт здється і я ледь протягую її в лунку діаметром 160мм. 
Щука на 6,780 кг - зважено на місці кантером товариша. Мій новий рекорд на щуковку.
Плюс була взята норма їстівної плотви на мотилька, глибина 2-2,5м.
Всім приємних моментів на рибалці!!!
Приєднання файлів:
IMG_20170204_111940.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170204_112134.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Лютого, 2017 22:18 
Офлайн
Arte Piscandi

Сегодня 05.02.2017 решил еще разок рвануть на 6-й км.
Поехал с папкиной командой, но без папки, он остался дежурить на работе.
Мужики разбрелись кто куда, а я почему-то решил тупо обловить свои же вчерашние лунки, находил их по своим (особым) отметкам.
Как оказалось не тупо вышло. Когда лунка удачно сверлена - результат и завтра очень даже не плохой. Окуня с утра отзывались на залипающую проводку мормышки с мотылем. Когда подсумок начал немного давить на шею, я решил двигаться в посиках новых мест, все ближе приближаясь к заветной точке АЛЬФАплотвы :D . Очень остро почувствовалась перемена погоды с оттепели на мороз - окунь изрядно помельчал, лишь ближе к вечеру проснулись толстожопые икряные мамки. Но мне чесалось отведать мега-точку, да и братия начала медленно подталкивать к раскрытию координат. Лан, где-то к 10-ти уже начали мочить мормыхи в лунки, где вчера была чудо-плотва. Но увы, проводка не пашет, только поставил на "стоячку" - такое вялое поднятие кивка, ну подсек, вытащил плотвень.... Как-то вот не те ощущения в руку, хорошо конечно, но вчера было лучше :-D . С горем пополам к нам доходит, что лафы не будет. И упорным трудом, практически до вечера, нам удается уговорить по десятку неплохих плотвиц. Вечер я решил оставить для свидания с мордатыми окунихами. Опять не зря - бонусная особь как-будто ждала моей мормышки :)
И вот, наступил вечер, пора топать к машине.
Надеюсь еще будет возможность выйти хоть разок на лед, а то как-то много недосказанностей осталось после вчерашней рыбалки.
Приєднання файлів:
IMG_3874.JPG

Приєднання файлів:
IMG_3868.JPG

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 811 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 41  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: