Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 10 Грудня, 2018 11:50

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 944 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОТЧЕТЫ О РЫБАЛКАХ
ПовідомленняДодано: 10 Вересня, 2018 20:53 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 3033
Репутація: 110
Всім ПРИВІТ! :D
По-перше: прошу вибачення за 2-х місячну відсутність на форумі! Далі мабуть буду ще рідше! :-D
По-друге: для тих хто і надалі бажає слідкувати за моїми рибалками/змаганнями, я вирішив піти по принципу "Всі яйця в один кошик" - https://www.facebook.com/balu.smelyi
Власне, я б сюди ще не скоро зайшов, якби не прижала необхідність перерити ВСІ свої звіти від "А" до "Я". На носі найочікуваніший турнір 2018 року - Кубок України з берегового спінінгу, тому готуюсь дуууууже серйозно. Як не дивно, на змагальному майданчику основна риба - судак :D і для того, щоб досягти успіху (хоч якогось) потрібно пролистати ВСЕ, абсолютно ВСЕ що я знаю і вмію по цій чудовій рибі.
Ну, а поки я буду гортати сторінки, займатись писаниною у блокноті, пропоную всім до перегляду коротенький фото-звіт на тему "Як я провів липень-серпень на Тясмині" :)
Не люблю писати одним постом за всі рибалки, але клепати 5-6 звітів за два місяці - тож тільки для накрутки лайків :D

1). Початок липня, непростий вийшов день, кожний судачина був вичеканий і збитий ніби пострілом у око))) А Григорович поставив крапку вагою рівно 10 кг :Yahoo!: Після нього фотосесія і додому варити юшку) Ловити в той день вже просто не було сенсу, та і руки не слухались.

Приєднання файлів:
19999.jpg

Приєднання файлів:
29999.jpg

2). Середина липня, якщо не помиляюсь "День Рибака" :) 3-и роки збирались вийти разом на човні і ось врешті вдалось. Толя один з одиниць у Смілі, хто має пряму причетність до професіонального рівня риболовного спорту. Відпочили ми тоді на славу, і як повинно бути в День Рибака - трофеї нас радували просто чудернацькі!

Приєднання файлів:
39999.jpg

Приєднання файлів:
49999.jpg

3). Початок серпня, тяжкуватий день, але норму взяли аж бігом. Взагалі хотів би відзначити, що літній сезон 2018 на Тясмині, на фоні минулих самий вдалий! Особливо в плані ланкера. По-суті, без хоча б одної 2-ки я ні разу не уходив з води, + норму по "42-м" виконували стабільно.

Приєднання файлів:
59999.jpg

4). НЕрекламна пауза :D Але за рік хоча б тиждень то треба відпочить! :crazy: Снасті не брав принципово, бо знаю якщо зав"яжусь із сарганом, то мої дівчата ні моря ні мене не побачать :pardon: Вполював купу морепродуктів і традиційно - раз у рік посмакували устрицями :roll:

Приєднання файлів:
69999.jpg

Приєднання файлів:
79999.jpg

5). Кінець серпня, злізли з потягу Одеса-Київ о 4-й ранку)) Спати??? Лягайте будь-ласка! Ми в човен! Ох і обісрався я в той день....бльооооооо. Ото такі судаки як на фото вище - тільки 6-ть штук, майже впідряд, перетерли шнур об мого найулюбленішого корча-арку. Фейспалм! Хлопці, всі хто займається і планує займатись топкою корчів - будьте морально готові до того, що сяде ЧУДОВИЙ трофей, замотає за корча і успішно перетре шнура. І будь-те готові що так може бути 6-7 раз підряд!!! :crazy: :-D :crazy: :( :crazy:
За той день, мабуть Тясминський перун зглянувся на мої страждання і послав мені хоч невеличкого але дуже бійкого сомика :)

Приєднання файлів:
89999.jpg

6). Ну і в рамках підготовки до КУ2018 та і взагалі в рамках апгрейду вирішив трошки себе побалувать новою розгрузкою від Simms, не дарма ж я маслав все літо! Моя попередня фартова Flagman відійшла до не менш фартового Григоровича :D

Приєднання файлів:
simms1.jpg

Приєднання файлів:
simms2.jpg

До нових зустрічей на воді!!! Вже зовсім скоро треба навідатись на Холодне! :twisted: В мене там є не докінця зведені рахунки на дамбі за сезон 2017!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Вересня, 2018 19:00 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 380
Репутація: 31
Ну, нарешті і в мене виявився вільний день і можна було сходити на риболовлю. Якщо чесно, то спінінга не тримав в руках з минулої осені. Вирішив повпиратись на воблерах. Результат - один окунь на попер, та щучка на міноу. Живність втоплена. Попер відірваний.
Фото буде згодом.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Вересня, 2018 20:14 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 304
Репутація: 16
Ну шо, народ, ловіть фотки з сьогоднішньої вечірньої вилазки))) :)
Приєднання файлів:
20180920_171843.jpg

Не без несподіванок:
Приєднання файлів:
20180920_181036.jpg

ДАЙ П'ЯТЬ!
Приєднання файлів:
20180920_180939.jpg

Приєднання файлів:
20180920_190525.jpg

Злий місцевий полосач:
Приєднання файлів:
20180920_185118.jpg

Приєднання файлів:
20180920_185927.jpg

Приєднання файлів:
20180920_181945.jpg

Приєднання файлів:
20180920_184420.jpg

Приєднання файлів:
20180920_175428.jpg

Приєднання файлів:
20180920_184428.jpg

Гламурний Reins Aji Ringer 1.6+3гр вольфрам:
Приєднання файлів:
20180920_184622.jpg

Просто селфач на спінінгову тематику)))
Приєднання файлів:
20180920_185616.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Вересня, 2018 20:00 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 134
Репутація: 6
Доброго вечора ! Напевно настав час відписатися і мені за літній період часу :D Загалом риболовля за літній період 2018 року, напрочуд була вдалою, як і кількістю спійманої риби, погодою, та і відпочинком взагалі. Порадували своїми "вбивчими ударами" жєрешки, щучки, а особливо окуні, які постійно ловилися в гарній кількості, і як не дивно, в цьому літньому сезоні повністю відмовився брати на "перевірені снасті", на які здебільшого ловив постійно, прийшлося перестроюватися на інші, підбирати проводки, що і дало відповідні результати. Надіюсь що осінь 2018 року, ще порадує своїми трофеями, особливо щукою :oops:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Вересня, 2018 21:43 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 544
Репутація: 28
Сегодня , 23.09, выбрался на хищника. Утром 3 окуня и 3 судачка, вечером 3 окуня и судачок. Было штук 5 сходов и ещё несколько поклёвок.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Вересня, 2018 1:20 
Офлайн
Arte Piscandi

З чого ж його почати :D ... Блін :)
Емоції й досі переповнюють, адже Змагання Року - Кубок України 2018 відбувся :Yahoo!:
В будь-якому спорті є 2-а найважливіших турніра на рік: Чемпіонат України та Кубок України. За результатами якмх визначаються лідери року, виборюються квоти для команд федерації, та виборюється право на участь у відборах до Чемпіонату Світу. Ставки занад-то високі щоб віднестись до данного турніру як до звичайної рибалки.
Підготовка була дуже серйозна. Спочатку було перевернуто абсолютно всі записи\звіти\фото де був успішний лов судака. Ой як наші звіти пригодились :good: Я склав таблицю зі списками всих робочих приманок за всі періоди свідомої ловлі судака, склав списки необхідних закупок, та інше. На вихідних виїздив на тренування на місцеве озеро з дрібним окунем та судаком...з ранку до сутінок. Наробив купу замовлень на різних інет-магазинах, оскільки багато чого в мене в коробці давно не було і могло успішно вистрілить. Потім з понеділка і до самого четверга кожен день бігав на нову пошту отримувати приманки, вантажі, шнури і тощо :D ну то таке... :)
Місцем для проведення Кубку України було визначено Софіївське водосховище, р.Інгул, село Пелагіївка, Новобугського району, Миколаївської області. Виїхали ми туди пізнім вечором в четвер, з Києва, через рідну Смілу та Кропивницький :) Прибули в табір 6 -й ранку в пятницю, відразу розмістились і почали підготовку до НЕофіційного тренування поза зоною змагань.
Приєднання файлів:
неофициал.jpg

Річка Інгул в межах Миколаївської області - дуже мальовнича, скелі, пісок, ракушняк і жодного натяку на муляку. І не дивлячись на прес від браконьєрів залишається досить рибною.
Для участі у змаганнях я брав всі снасті без винятку, але основним складом виступало всього два комплекта: Major Craft N-One 862M 2,59м. до 15 грам + Daiwa 11` Caldia 2500 та Shimano 13` Soare 2.29 до 6 грам.+ Shimano 09` Rarenium 2500. По шнурам було все просто: на Соаре стояла майже нульсова 150 метрова розмотка дієз 0,2 розміру Momoi Oshikage, на лайтові хотів трохи поекономить і замовив нанофіл 0,04 270 метрів, але мене підло підставив один інтернет-магазин primanka.com - не вздумайте там щось замовляти. Тиждень промаринували і за день до відїзду ледве їх визвонив щоб почути - ми нє можем випалніть ваш заказ, вєрньом дєньгі на карточку. Тому в той же день було щвиденько куплено точно такий Momoi Oshikage тільки в дієз 0,3 розрізі.
По інформації напраників Євгена та Діми, які були три тижні тому тут на Чемпіонаті Миколаївської області - з лайтовою рибою все зрозуміло і краще зробити акцент на ловлю дірбного окуня під ногами. Власне чим і зайнялись. Навіть у самих великих зграях дрібного і голодного окуня є активний сегмент і доволі пасивний. І коли активного ми гарно покололи почались танці з бубном над пасивним, це той падлюка, який замість різкого чи плавного удару починає тарабанить по приманці і зовсім не реалізується :) З горем пополам, методами зміни приманок і подачі до Євгена дійшло що 100% реалізації можна досягти тільки на мікроприманках у кольорі фіолет. Так аж до самого обіду ми тренувались на швидкість ловити окуня. Потім обід, шикування, офіційне відкриття змагань і підготовка до офіційного тренування вже безпосередньо у зонах для змагань.
Приєднання файлів:
2тренування.jpg

Чіткого плану на тренування не було, оскільки 3-и зони змагань тягнуться декілька кілометрів. Вирішили просто активним ловом пройти максимально по цікавим секторам використовуючи лише лайт. У разі покльовки чи реалізації риби - потрібно було тихенько дати рибі зійти так щоб ніхто поряд цього не побачив, і просто запам`ятати сектор :)
Але в мене так не вийшло :D у першому ж секторі зони С на вибросі 10-ти грам 2,5 свінг імпакт в натуралці ковтає кілушний судак 8) по дорозі я його так і не зміг струсити з двійника, довелось припаркувати. Хоч сектор і засвітив, та все одно для мене інформації залишилось більше ніж для інших. Дистанція, проводка....я висновки зробив. Судак не стояв на вибросі, він був під першою бровою і реагував на зміну плавної подачі на різко агресивну. Далі тренування вже проходило в режимі нонстоп. Далі вечеря, капітани відправились на жеребкування зон і наш капітан Діма повернувся для мене із карточкою А С В... Тобто перший тур мені потрібно йти в так звану зону смерті :) Де найменш рибні сектора. А я Дімону казав - мені ніколи не щастить із жеребкуванням :-D
Ранок настав досить швидко, і вийшовши з будинку на вулицю я зрозумів що треба одягати костюм повністю, холодіна ппц. Але в рюкзак поклав шорти :D
Кожен тур ділиться на 3-и години тобто 3-и старти. Тягнеш жереб і в карточці прописані номера кожного твого старту на кожну годину. Наприклад: 21-12-3, учасників в зоні 28-м. Тобто в першій годині я йду обирати собі сектор для лову аж 21-м, в другій годині першого туру я йду 12-м, а в третю годину старую 3-м. Такий метод дозволяє звести до мінімума удачу у виборі сектора і кожен має шанс потрапити до робочого сектора в одній із 3-х годин.

1-й тур зона А
Приєднання файлів:
3 зона а.jpg

Вже не зовсім пам`ятаю які саме в мене були ті старти, але пам`ятаю що десь так як ото написав вище. Зайняв сектор де під ногами на тренуванні були гори дрібного окуня. І ось він СТАРТ. Всьо...серце в п`ятки, в руки беру лайт і кладу 10 грам хрін зна куди. Починаю опрацьовувати дальню дистанцію. Перших 15-ть хвилин я не відчув жодного контакту з рибою на вибросі. Люди поряд упираються в дрібного окуня під ногами, але бачу що йде в них це дуже повільно. Міняю комплект, колупаю одного окунця 18-ть грам вагою і кличу суддю для занесення в протокол. Нуля немає - можна рухатись далі спокійно. В цей час наш координатор Вадім кличе мене у вільний сектор де поряд вже витягли непоганого судака і досить крупного окуня. Стаю туди, до завершення 1-ї години залишається хвилин 20. Роблю те ж саме - супердальняк, а воно знов ніфіга. Вже майже на вимоті приманки відчуваю метрів 20-25 від берегу різку брову :twisted: Агаааааа.... Міняю монтаж на 8-ку і приманку ставлю з 2,5 на 2 дюйма. Кладу максимально далеко і просто читаю дно волочінням, мені треба зрозуміти дистанцію. Знаходжу. Наступний заброс вже повністю робочий. Плавна потяжка, подвійний ривок на половині оберта катушкою, потяжка по дну....бровка. Різкий підрив вершинкою - баббббах :shock: Окушара 300 з копійками грам ковтає хвоста по самі гланди. Іди сюда в підсаку, тремтющими руками відкриваю садок і кладу красеня поближче до води. Перезаброс, потяжка потяжка....брова, серце завмерло :twisted: ривок вершинкою - ГУП :shock: на тому кінці шнура відчуваю певний опір. Повертаю голову до судді - скільки часу питаю. 30-45 секунд, не більше :shock: Ітіть твою мать :crazy: 0,3 шнур помилок не пробачає, а рибинка товче не по дитячому. Підводжу, ближче, ще ближче підсак - є :Bravo: Судак в руках 549 грам., і фініш 1-ї години. В протоколі вже є 867 грам і це поки що кращий результат в зоні. Відправляю Вадіма до хлопців допомагати їм, оскільки тему я викупив на 100 відсотків, і наступні старти дозволять мені стати самому в робочі сектора без його допомоги. І далі все було чітко як я розписав. Стартую в той же сектор і просто починаю тактично парцювати і потроху витягувати мірних окунів і невеличких судачків. На прикінці 3-ї години один із спортсменів ситяг досить непогану щуку і зміг приблизитись впритик до мене, але наступний мій окунь за 300 грам виніс мене на першу позицію в зоні А. Фініш 1-го туру. Обід.
Приєднання файлів:
4 протокл зона а.jpg

2-й тур зона С
Перед цим там був Євген і він там добре роздав судаками принісши 2-ку, Діма в свою чергу провалив 1-й тур і приніс нам 25-те місце в зоні В. Пічально трохи але ще попереду 2-а тяжких тура. По інформації вся крупна риба стоїть в кінці зони С, в останніх 4-х секторах і про це вже всі знають. А я як назло витягую жереб 26-12-7 :( ну жопа... У тих хто встав на гарні сектори дикої роздачі вже не було, але був дуже яскравий вихід крупного окуня, хвиилн 5-ть. Я зрозумів що мені мало що там світить і почав ловити окунців 15-20 грам, і чим побільше. Насмикав їх 411 грам і заняв лише 18-те місце із 28-ми. Провалив 2-й тур, але не розстроївся сильно, оскільки розумів що бодаюсь не з хлопчиками з під`їзду, а зі справжніми професіоналами, зі всієї країни, з багаторічним досвідом.
Як виявилось пізніше Діма провалив і 2-й тур занявши знову 25-е місце в зоні А. Жека прийшов 4-м в зоні В, красавєц.
Приєднання файлів:
5 зона Б.jpg

Так підійшов до завершення тяжкий перший день змагань, по результатах 2-х турів ми командою скотились на 8-му позицію, я в особистому заліку з 3-го місця сповз на 20-те, із 84-х. Вечеря, і довгий вечір переоснащень, обговорень, розбір помилок і успіхів.
Ранок 3-го дня прийшов з собачим холодом, обложним дощем і боковим вітром під 10-ку... Я б в таку погоду з дому б не вийшов, але попереду 3-й бій і він самий тяжкий.

3-й тур зона В
Пішли на жеребкування - і тут в мене дежавю, знову 26-12-7 :crazy: Але вже було глибоко пофіг на старти, погодні умови звели на нівець всі можливо-робочі сектора, і поставили всіх учасників в однакові умови. Знову лайт, 8-м грам не пробиває боковий вітер такої сили, знову ставлю 12-ть і 2-а дюйма свінг. Довго працюю, але безрезультатно. Паралельно спостерігаю чим займаються соперники, і бачу, що половина робить те саме що і я, а інша половина колупає окунця під ногами. Ну, оскільки 40-к хвилин не принесли жодного клювання, я взяв до рук соаре і вколупав під ногами 2-а окуня загальною вагою 111 грам, нуля немає і добре. У другій годині я побачив що дехто зміг підібрати ключик до судака + почались короткі але вдалі виходи в районі наших секторів. Починаю працювати зі зміною приманок - не допомагає. Зміна огрузки також. Значить або тупік, або ще є одна замануха із флюром, оскільки весь час я використовував 0,46 діаметр і зависання було макисмальне, то є тепер резон поставити тонший 0,23 і глянути на результат. Запланував змінити флюр у перерві між 2-ю і 3-ю годинами. І вже ніби все спланував, як мені починає різати око колір приманки у соперника який вже викорчував 3-го судачка. Тут ще поряд стає Назар і також поставивши цей же колір відразу ж корчує судака грам 300. І ось вона ще одна евріка - watermelon, один з моїх найНЕулюбленіших кольорів....і в мене його просто немає...ні в коробці ні в рюкзаку...ні в Києві ні в Смілі... Настала остання перерва, руки тремтять, дощ заливає, перев`язую флюр і просто починаю рити рюкзак, і що ж я бачу :) - лежить там напівпуста пачка Azura Longer 2` Watermelon :Yahoo!: Це ще ті приманки які ми з Артемом Некрячем виписували на зйомки фільма про ловлю судака на озері півтора роки тому. Як же я був радий їх бачити, ті 2-а полинявших хвоста. І от навіть каплі сумніва не було що вони спрацюють :) Монтую 10-ть грам, двійничок номер 6 і Azura Longer 2` у кольорі Watermelon летить на зустріч судакам. 2-а чи 3-тя проводка і тут самий натуральний судачий вис...корчую потихеньку, бровка крута. Беру в підсак - єс. Придавив бородою красень 560 грам :Yahoo!: Це був золотий судак...хоча НІ, він бронзовий :) Оскільки я заробив 8-му позицію в турі, Жека приніс 4-те, а Діма зміг реабілітуватись і порвав зону С 1-е місце. А по суммі місць наша команда займає 3-тє командне місце Кубка України :Bravo: :Yahoo!:
Дав би Бог Дмитрику принести хоча б в одному турі не 25-те а хоча б 10-те чи навіть 15-те місце і це було б командне ЗОЛОТО....відрив між 1-м командним і 3-м всього 4-и бали...
Ну вже як є. А для мого дебюта на Кубку України цього з головою вистачає...поки що. Це був мега-досвід, за що величезне дякую команді Friends. + ми заробили 2-і додаткових квоти для нашої федерації.
Приєднання файлів:
нагородження.jpg

Приєднання файлів:
кофрс.jpg

Приєднання файлів:
призи.jpg

Приєднання файлів:
командна бронза.jpg

Приєднання файлів:
диплом.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Вересня, 2018 20:42 
Офлайн
Експерт
Експерт

Пару раз на часик выходил после работы и сегодня под дождём. :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 Вересня, 2018 19:10 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Зацініть красеня:
Приєднання файлів:
20180930_165544.jpg

Приєднання файлів:
20180930_165514.jpg

Приєднання файлів:
20180930_165417.jpg

Але в основному клювали такі:
Приєднання файлів:
20180930_173213.jpg

Всіх полосачів топив.
Приєднання файлів:
20180930_174329.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Жовтня, 2018 23:38 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

в неділю 30 вересня ходив на Холодне з воблерами. Зачепив маленьку щучку. живність випущена.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Жовтня, 2018 20:19 
Офлайн
Експерт
Експерт

Рыбалка на Тясмине в воскресенье. Всё поймано на вертушку Мепс Аглия № 1. Одна была оторвана часов в 12, пришлось идти домой искать в магазине и на базаре, вторая ушла около 18 часов. Всё было поймано в ногах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Жовтня, 2018 17:45 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

06.10.18. Холодне. Погода дуже гарна! Народ тягав залізо та силікон. Ловились переважно окунці зранку на сонячній стороні на міляку. Мені було цікаво ловити на воблери. результат - одна малесенька щучка, яка після фотосесії була безжально кинута в холодну і темну воду Холодного! :)
Щучок сьогодні більше ніхто не впіймав.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Жовтня, 2018 20:37 
Офлайн
Arte Piscandi

Хотів було поставити руки на щуку, та проходячи мимо судакового вікна не зміг втриматись :)

Приєднання файлів:
IMG_20181006_172920.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20181006_172833.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Жовтня, 2018 0:51 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 355
Репутація: 19
Рыбалки возле работы, фотал не все.
Ps: Привез из Киева в прошлый приезд 8 штук малька головля и жереха, в этот - 2 шт, уплыли рыбехи осваивать наш Тясмин :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Жовтня, 2018 21:16 
Офлайн
Експерт
Експерт

Вечер в пятницу и сегодня. Тясмин.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Жовтня, 2018 16:59 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Сегодня вышел на Тясмин, клев начался с 10 часов, итого десяток клевак и семь хвостов :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Жовтня, 2018 19:51 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

07.10.18 був на риболовлі на Холодному. Хотів спіймати щучку. Спіймав! :)
на тій же самій кладці, що й минулого разу, на той же самий воблер, і, мабуть, та ж сама маленька щучка! :)

Додано через 5 хвилин 48 секунд:
08.10.18 з огляду на практично відсутність вітру і гарну погоду вирішив взяти свій УЛ та сходити поганяти окуня на Холодному. Оскільки з воблерами в мене виходить трохи краще ніж з джигом, то взяв свої мікрушні воблерки. результат - 3 хвоста + 3 зійшло. Живність випущена. 07.10.18 окунь ганяв малька інтенсивніше.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Жовтня, 2018 16:29 
Офлайн
Експерт
Експерт

Вчера, 13-го, зацепил на спиннинг килошного леща. Сегодня побаловали судачки и первая в этом году щука. :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Жовтня, 2018 17:54 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Затестив та обрибив непоганою щучкою обнову: Golden Catch Flick FLS-702ULS 2.13м 0.5-6г. В роботі 2гр вольф+джавастік.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Жовтня, 2018 15:14 
Офлайн
Arte Piscandi

"Сыну необходимо дать не рыбу, а удочку"(с) - сегодня пост, о том Человеке который дал мне удочку! Спасибо, Папа) за каждое мгновение у воды...за первые, ласковые лучи восходящего солнца над рекой))) Спасибо Всем рыболовам с фамилией Смелый, а помним мы их как минимум 5-ть колен!)
Я больше отца мечтал чтобы Он прочувствовал что такое благородная рыба - форель. И Слава Богу, нам это удалось!

Приєднання файлів:
Форель 1.jpg

Приєднання файлів:
Форель 2.jpg

Приєднання файлів:
Форель 3.jpg

Приєднання файлів:
Форель 4.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Жовтня, 2018 20:57 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Рыбалки возле работы на Днепре и на местном болоте, рыбы мало, окушок очень проханый, приходится играться с подбором приманок и проводки :)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 944 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: