Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 07 Грудня, 2019 3:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Шукаю роботу!
ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2015 13:17 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 19
Репутація: 1
Шукаю роботу.про себе : 27 років,пунктуальна ,відповідальна,без шкідливих звичок. 0986556075

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Шукаю роботу!
ПовідомленняДодано: 12 Листопада, 2015 23:26 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 581
Репутація: 45
Слабеньке резюме. а якийсь досвід роботи є, десь, напевно працювали до 27 років? Чи щось умієте чи бажаєте по роботі? А то відразу хочеться запропонувати Вам роботу такого типу: "Потрібен працівник на посаду "відповідальний за пунктуальність робітників, до 30 років. Робота без перекурів" :D Оплата скакалками.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Листопада, 2015 21:48 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 198
Клиф я так понимаю Ваше кафе, уже выросло как сеть МакДональдс? Или поговорить не о чем? Человек ищет работу, и я уверен что найдет ее. Ваш сарказм неуместен в данной теме. Или Смелафорум как сайт НН? есть куда выложить резюме? или есть в этом смысл выкладывать на данный ресурс свое, полное резюме. Клиф вместо того что бы тролить здесь, займитесь маркетингом, коммерческой политикой, своего кафе. Новый год ведь на носу.
Зоряна для Вас советую выложить свое резюме на НН, возможно там Вы сможете найти работу. Смелафорум мертвый ресурс, здесь больше информации про рыбалку чем про Смелу.
да простит меня админ. алюмминь.
ПС:без обид.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Листопада, 2015 12:25 
Офлайн
Експерт
Експерт

дякую за пораду)))Ви, напевно не являєтесь поціновувачем мого кафе, так як не знаєте, що "Stop Time" не працює
ще з вересня. Так що не зможу, при всій повазі, скористатись Вашою моральною допомогою.
Стосовно Форуму, згоден з Вами - це пустопорожнеча, де сидять одні й ті ж самі 20-30 людей, а більшість смілян або нє
вєдаєт про існування форуму або просто тут не сидять. Я й сам сюди заходжу за звичкою. Об'яви не спрацьовують, за увесь час по форуму продав 2 чи 3 товари, запрошення на заходи в кафе теж до уваги майже не сприймаються, просто маленьке містечко у нас і любителі потриндіть сидять в основному ВКонтакте на спільноті "Подслушано в Смеле". Яскравий приклад тому - це заклики Іллі про прибирання на пляжах, любителі форумських бла-бла так і залишаються балакунами, приходить малесенька групка одних і тих же людей. Ілля, навесні, перед наступним прибиранням порозклеюємо об'яви на близьких будинках і пороздаємо флаєри біля фуршету, впевнений, що народу буде в рази більше.
Зоряні я писав без сарказму, просто якщо треба робота, треба трохи більше розкрити свої можливості. Я якось тут, на форумі набирав людей зі схожими об'явами, пропонував роботу в кав'ярні, вони казали: "Ні, ви що, я мала на увазі роботу в кабінеті з 9,00 до 17.00". Більше не телефонував на подібні об'яви. Зацікавлена ж людина, яка шукає роботу, треба зацікавити роботодавця, щоб він зателефонував, тим більше в наш час, коли роботу знайти важкувато.
В будь-якому випадку я вибачаюсь перед Вами, Зоряно, якщо я Вас образив, тролінгу не було, це я так невдало вказав на корегування Вашої об'яви :Rose:
СМІЛЯНСЬКИЙ ФОРУМ, розвивайся, може рекламу якусь давай, чи на біл-бордах замалюйся, знаю по своїм знайомим, багато хто не знає про тебе, хоча я і кажу усім. Давай усіх "Подслушаних в контакте" перетягнемо сюди, бо стає реально нудно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Листопада, 2015 13:41 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4601
Репутація: 271
Отсюда сперва выгнали, а теперь сгонять?!) ну как-то глупо...
Задрачивали орфографией,, потом неугодными постами, потом банами за мелочи, да кто будет тут сидеть и писать только то что удобно администрации???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Листопада, 2015 15:50 
Офлайн
Експерт
Експерт

не знаю, мене не банили і неорфографічно налаштованих людей тут повно

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Листопада, 2015 17:30 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2486
Попередження: 2
Репутація: 70
KLiFF19-79 написав:
не знаю, мене не банили

Это потому что вы не ........... против ветра... . :crazy:
Можете глянуть за что банили меня. За картину знаменитого художника и за названия населённых пунктов Украины... .(пожизненно!) Ну и периодически за то что не марширую в ногу кое с кем... .
А так,да... ,согласен форум скорее мёртв,чем жив... .Ибо ....... против ветра не удобно и даже опасно... . :crazy: Люди просто затихарились ... .

Каждый выбирает для себя... ."

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Листопада, 2015 22:13 
Офлайн
Експерт
Експерт

я завжди виражаю те, що думаю, не дивлячись на вітер. Якщо вас забанили пожиттєво, чому ви досі тут "живете"?

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі