Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 14 Серпня, 2018 22:56

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08 Квітня, 2013 14:57 
Офлайн
Модератор
Модератор

Повідомлення: 1333
Репутація: 93
Ця тема створена для того щоб користувачі могли писати відгуки про продавців\покупців.
Якщо продавець вас обдурив, продав вам браковане, не розповів про деякі факти і мінуси техніки або навпаки ви хочете сказати щось хороше про продавця\покупця пишіть в цю тему. Нехай ця інформація буде іншим користувачам на замітку.

в темі діють деякі правила.
1. якщо ви хочете написати скаргу на продавця\покупця
- чітко і зрозуміло опишіть ситуацію.
Off-topic: повідомлення типу "Петя продав мені погану дзвонілку. він :mat: " і схожі, в яких не буде розгорнуто суті проблеми, будуть видалятись!
2. якщо хочете написати позитивний відгук, бажано також описати за що саме ви хочете подякувати людині.(за знижку, за швидкість доставки і так далі)
3. будь які обговорення в темі які не стосуються подяк чи скарг будуть видалятись, а автори повідомлень будуть покарані.
4. якщо автор скарги і продавець на якого написана скарга, хочуть розвести дискусію з цього приводу, то ведіть переговори в Приватних Повідомленнях, а в тему пишіть лише про результат переговорів.
ну і звісно всі інші правила форуму faq.php?mode=rules

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Січня, 2015 14:10 
Офлайн
Модератор
Модератор

Повідомлення: 1333
Репутація: 93
Купував у користувача  Ви не авторизовані для перегляду.  процесор. Лише позитивні враження. Рекомендую даного користувача як надійного продавця.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Серпня, 2015 10:48 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 85
Репутація: 6
Продавцы и покупатели будьте нормальными людьми пишите контактные телефоны в объявлениях.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2015 19:00 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 1
Репутація: 0
Купил у человека demon4ik мат плату на Черкасском форуме: http://forumua.org/viewtopic.php?p=5194905#p5194905. Дубликат объявления на Смелянском форуме: viewtopic.php?f=138&t=63639&p=1409144#p1409144
Мало того что вместо указанного товара MSI H61M-P31 (G3) принес другую MSI H61M-P20 (G3) (что я в спешке упустил из виду, они почти одинаковые)
Приєднання файлів:
MSI.jpg

Так и притом материнка заведомо с дефектом (греется мост, вырубается видео на встройке, с дискреткой зависает).
На обращение что мат. плата не рабочая, категорически отказался возвращать деньги, мотивируя что продал исправную плату.
Дальнейшие поиски вывели меня на следующее:
Этот demon4ik купил эту мат.плату MSI H61M-P20 (G3) в составе комплекта год назад 03.10.2014 у товарища Serikpro : viewtopic.php?f=138&t=60596&p=1382766#p1382766
Serikpro этот факт подтверждает, и рассказал что demon4ik после приобретения отписался что все хорошо, затем 25.04.2015 года написал ему в личку о проблеме с мат.платой (скрины всей переписки мне предоставил Serikpro), те же дефекты:
Приєднання файлів:
5.jpg

То есть этот деятель  Ви не авторизовані для перегляду.  (http://smilaforum.org.ua) он же  Ви не авторизовані для перегляду.  (http://forumua.org) "насунул" мне нерабочую мат.плату и отказывается возвращать деньги.

Категорически не рекомендую иметь с ним дело никому! :evil:

Ви не авторизовані для перегляду. , зовут его Андрей Кудренко 1995 г.р., г.Смела, номера тел. +380679566779 и +380634230672

Мой профиль на http://forumua.org : http://forumua.org/memberlist.php?mode= ... 277ad92908

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Востаннє редагувалось Пользователь2011 в 04 Листопада, 2015 0:40, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2015 21:39 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3905
Репутація: 175
це вже давно "заїжджена" тема.
був колись в нього "в гостях".
якщо необхідно можу предоставить де дана людина проживає

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Квітня, 2016 13:00 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 801
Репутація: 582
Купив у Master Fitch материнку яка не запускається, в ітозі він гроші не повернув завтраки і мороз неділі вже три. Зкуповую я на форумі часто і таке г_вно перший раз, від нього такого навіть подумати не міг, але факт.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Жовтня, 2017 23:40 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3905
Репутація: 175
Дуже дивно, Коля ніби нормальна, відповідальна людина, яка завжди йшла на компроміс. Цікаво почти відповідь від нього

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2017 7:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4597
Репутація: 270
А хуль тут слышать?
Знакомый на офисе обновил железку, чтобы не выбрасывают и не валялась мать с процессором и по-моему даже планкой оперативки( короче что-то около 350грн. Гамуза),
Позвонил юре спросил заберёт ли он , в ответ толи за 150 толи за 200 заберу....
Человек занёс и отдал ему, дня через два начал Юрец напрягать , типа воно не робе....
Это не та сумма , да и интереса личного вообще не было напрягаться и разбираться что и как, думаю Юра заменил конденсатор на материнские и продал раза в 2-3 дороже....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Листопада, 2017 15:30 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 801
Репутація: 582
Ніяких конденсаторів я не міняв і мамка кірпіч.
Якби були вздуті то поміняв би.
Те що напрягаться ти не хотів то це правда в результаті я попав на 200 грн.

Якби та людина була не від тебе тоді я б перевірив мамку зразу" і не попав", а через твою раніше норм репутацію я взяв без перевірки..

пс. Я оцінив твоє єхидство де ти переходиш на "суржик" де начебто мої слова.. при зустрічі можем обсудить..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 Липня, 2018 11:59 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 7
Репутація: 1
Security memberlist.php?mode=viewprofile&u=2943 Имел желание купить ОЗУ у этого человека. Но! Диалог вести было очень сложно, и в итоге встреча не состоялась. На мои условия встречи, в указанном месте, он не согласился. Я согласился встретится там, где ему удобно, но он не пришел и не ответил в письме. Все ответы практически вытягивать приходилось. На вопрос: "Смогу ли я вернуть ОЗУ, если она не работает?", два раза промолчал. Не рекомендую тратить своё время на данного продавца.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі