Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 20 Жовтня, 2018 19:07

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Перегрівається ноутбук
ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 1:00 
Офлайн
Модератор
Модератор

Повідомлення: 1333
Репутація: 93
Є така проблема, головне перед тим як давати поради прочитайте пост до кінця.
У мене ноутбук asus n53jf http://rozetka.com.ua/asus_n53jf_n53jf- ... w/p121191/

але специфікація трішки інша
ЦП Intel Core i3-380M
ОЗУ 6 гб (2+4) підібрана спеціально
HDD 500 гб.
Відео як і на розетці NVIDIA GeForce GT 425M, 1 ГБ.
а тепер суть проблеми. ноутбук коли знаходжусь в іграх, або в програмах які сильно навантажують залізо зависає, вмикає куллер на максимальні обороти і десь через секунд 20 тухне. коротше уходить в перегрів.
Але, цікаво те, що я робив записи логу роботи системи і показників всіх температур. температура процесора яка була на момент вилітання 81. (на сайті максимальна вказана 105) температура відео 62 (знаходив інформацію що це відео до 81 працює нормально) ну, а обороти куллера на момент перегріву 3900об. тоді коли максимум в нього 5000. Тобто до перегріву йому ще далеко.
Найголовніше!
Ноутбук вичищений в середині до кристальної чистоти, мінялась повністю система охолодження на нову(грішив на СО, а дарма) термопаста використовувалась різна і КПТ-8 і Залман і Тітан і дістав був спеціальну металізіровану. під чіпсетом термопрокладка, використовував різні і також пробував мідну прокладку. все так само. перевіряв чи нормальний контакт СО з чіпами, якщо судити по відбитку, то чудово. термопасту наносив правильно :)
Стрес тест в АІДІ проходить на ура, немає перегріву і вилітів. всі температури в межах норми і куллер розкручується до 4600 при максимальних навантаженнях і тесті в 30 хв.
тобто таке відчуття що проблеми виникають саме в іграх, хоча під час них він і не перегрівається.
Далі псіханув і спробував відключити контакт який регулює обороти куллера і тепер куллер крутить на 5100 завжди, але! в іграх все одно маю зависання і перегріви.

А тепер питання, може хтось з таким зіштовхувався і знає як таке вирішити? не хочеться ж ноутбук в топку, тим паче з такими цінами.
якщо якісь питання є, які можуть допомогти в вирішенні проблеми з радістю відповім

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Перегрівається ноутбук
ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 2:46 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
Помню у одной клиентки ноут так же грелся от WiFi... при повторном включении после аварийного отключения питания, перед самым запуском Windows, BIOS выдавал сообщение а-ля: "температура выше 80 градусов"... т.е. рекомендую заглянуть еще в настройки BIOS (может там ограничение стоит на 80 градусов). Поскольку в играх сильная нагрузка на видеокарту (у меня например при большой нагрузке на видеокарту со стороны куллера греется так, что прикоснуться к корпусу невозможно) стоит проверить как охлаждается видео. Радиаторная решетка на выходе из корпуса наружу так же отполирована? (внутренняя чистота не поможет, если эта решетка забита). Так же рекомендую проверить блок питания, он же зарядник (хватает ли вольтажа на все устройства ноута?). Проверьте еще термопасту (не высохла ли при таких температурах...)

Ежели все из перечисленного уже проверенно и ничего не помогает единственным советом будет использовать специальную подставку с вентилятором.
Перегревания - одна из самых распространенных и труднорешаемых проблем ноутов (.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 4:59 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4598
Репутація: 270
подставка не поможет, советую обратиться в СЦ - пусть чипы прозвонят
может мост имеет 3-4 контакта слабых, реболинг поможет.
Хотя если стрес тест проходит в 30 минут аж, то рой в сторону жд и ОС.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 9:21 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1388
Репутація: 39
як експеримент можна поставити чисту ОС, проги не ставити самі нові дрова на все і одну гру яка зависала, але скачати нормальній репак останній що точно працюю а краще ліцензія, так будеш впевнений що це залізо, якщо зависне

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 12:20 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
Без_палевА согласен с Колей. Это похоже чипы при нагрузке выдергиваются. Прожарка может помочь, а может и нет. У меня похожая проблема с ноутом. Винда робыть нормально но стоит дать чаду видяхе и тут все тухнет... Это довольно частая проблема и не только в ноутах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 14:08 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4598
Репутація: 270
Serg_Gu сейчас даже если чип спалили - заказать на али - за 100-150 грн. не проблема:)
ждать проблема и иногда что в комплекте 5 штук:)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 14:55 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Off-topic: Master Fich а заменить чип вообще не проблема. главное отдать людям с правильным оборудование. :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 15:17 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 777
Репутація: 26
Off-topic: Главное при ремонте не несите в ЧИП+ что в доме быта, там человек у которого рукава пришиты к штанам

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 16:56 
Офлайн
Модератор
Модератор

Master Fich оце також думав на проблеми з чіпом, що варто на прогрів чи щось схоже віддати. а де в Смілі є нормальний сервіс, щоб можна було дати ноут на діагностику і щоб точно сказали в чому проблема, а не лапшу навішали?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Січня, 2016 23:56 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

я грею сам. вернее греют на установке поверхностного монтажа. в городе их было две. а как сейчас не знаю. но думаю что врядли кто печь купит. очень дорого для мини ремонтов. печка греет локальный строго выбранный тобой участок. на технологии фена не рекомендую это может вывести из строя соседние эри.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Січня, 2016 0:20 
Офлайн
Модератор
Модератор

Serg_Gu тут просто більше цікавлять нормальні мастери, які можуть продіагностувати все і вже точно сказати в чому проблема.
Бо сьогодні знайшов нову підозру, я раніше в стрес тестах просто навантажував на 99% відео процесор, а пам'ять відео навантажувалась на 9% (так писало в FurMark) і тест проходився нормально і довго. а сьогодні спробував погрузити саме пам'ять по жесті і в мене стався перегрів. от тепер думаю чи не проблеми з самими чіпами пам'яті. от тому і цікавлять мастери з руками з правильного місця, які точно скажуть що таке, а не просто зроблять безполезний прогрів

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі