Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 08 Березня, 2021 18:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03 Лютого, 2021 20:03 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 585
Репутація: 23
Думаю кожен у кого є профіль в Instagram помічав, що підписників у деяких людей неймовірно багато, хоча нічого дивовижного їх контент не містить. Розповім вам секрет такого успіху...

Якщо ви є активним користувачем Instagram, але підписників у вас 300-500, лайків під кожним фото 100-200, а ви хочете щоб у вас на сторінці було 15000-20000 підписників, понад 30000 лайків під кожною вашою фотографією, то вам у цьому допоможе безкоштовний сайт для накрутки підписників/лайків.

Я користуюсь двома перевіреними сайтами! Саме більше радує те, що я на них жодної своєї копійки не потратив, вони абсолютно безкоштовні. Один із них, мій улюблений https://instagram777.ru/tasks.php?ref=1653093 , відразу після реєстрації можна зароблять реальні гроші, які на цьому ж сайті зразу ж вкладувать у свій акаунт. Припустимо, ви поставили певну кількість лайків (можна, і краще з фейкових сторінок), заробили трохи грошей (що займає менше години) і ви зразу можете на них накрутить собі 1000 підписників, звісно реальні люди коштуватимуть дорожче, але і накрутка живих підписників не займатиме багато часу. Вже через тиждень, не напрягаючись, можливо накрутить 10000 підписників, але сильно поспішать я б не радив, тому що через надзвичайно високу активність інстаграм може забанить на 1 годину, а то й на 1 день ваш профіль. Тому треба «не палитися», потрібно робити це поступово, по 300 – 500 підписників та лайків у день))).

Ще один сайт, це https://getlike.io/?ref=626882 , після реєстрації теж можна дуже швидко «наклацать» багато грошей, які відразу вкласти в свій акаунт. А от вже на цьому сайті можна зароблять на Вконтакте, Однокласниках, телеграмі, твіттері, Тік-тоці та інших соцмережах, їх теж при бажанні можна тут розкручувать, але наприклад я все вкладую у інсту.

І саме головне, при цьому можна лишні кошти вивести собі на банківську картку, або на телефон 100 – 200 грн. при бажанні.
Звісно я б не радив кошти, які залишились у вас на балансі і ви їх нікуди не вклали, на пряму виводить на картку, відсотки відраховуються величенькі, тому раджу використовувати інтернет-гаманець. Наразі одним із кращих є «payeer–кошелёк» https://payeer.com/?session=16662680 , вже краще перевести туди, а з нього на банківську картку, при цьому втратити зовсім невеличкий відсоток (копійки) за «вивід» коштів.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі