Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 21 Листопада, 2018 9:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: В'язання хіт будь-якого сезону
ПовідомленняДодано: 22 Лютого, 2016 1:34 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
Репутація: 0
Всім рукодільницям привіт! :)

Подібної теми для цього старовинного ремесла я не знайшла на форумі, та й вирішила створити окрему! :)
Як ви ставитесь до в'язаних речей? Чи володієте гачком, спицями? Що більше вам до вподоби?

Особисто я не можу жити без спиць та моточка новенької пряжі, я вільну хвилинку проводжу за своїм улюбленним ділом, і створюю деякі цікаві та практичні атрибути гардеробу.

Якщо комусь хочеться навчитись в'язати, або хтось вже вміє і прагне вдосконалювати власні навчики, не вагайтесь! Долучайтесь до обговорення, де ми будемо активно шукати підтримки та поради у тонкощах в'язаного ремесла! :)

Буду рада допомогти всім бажаючим та надихнути на створення чогось прекрасного та особливого! :)

Let's do it together! :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Лютого, 2016 10:13 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
Вязать умею и нравится, правда только на спицах.
Единственное, чего еще не вязала на спицах, так это элементы вроде шариков.
А косички, английские резинки и прочие виды вязок (чулочная, платочная, шахматная, резинки и т.п.) освоены еще в школе, придать орнамент из разных цветов тоже задача не сложная
Самое главное знать схему ряда, основные петли (лицевая, изнаночная, накид), а дальше только внимание, выдержка и терпение...Если вязка несложная, можно параллельно слушать музыку или радио и вести диалог. :oops:

Хотя тем кто учится, внимание лучше не отвлекать на что-либо другое. А то неровен час придется крючком подтягивать потерянные петли. В школе такие проблемы встречались. Распускать не хотелось, потому крючочек выручал, правда выглядело потом не всегда так ровно как нужно. Так же бдительности лучше не терять, когда нитки скользят по спицам (зависит от пряжи).

Чаще всего вяжу носки (т.к. у меня плоскостопие, протираются они довольно быстро), рукавицы. Есть в проекте недовязанный свитер (реглан). Недавно заменяла рукава у одной вещи. :)

Вот с крючком как раз проблемы. Спицы поддаются гораздо проще (на уровне рефлексов). :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Лютого, 2016 0:40 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
Я також надаю перевагу в'язанню спицями, чомусь для мене то на багато швидше та й руку вже добряче набила! :)
Також в'яжу багато, в основному шалики та снудики, шапоньки та рукавички, і багато шкарпеток. На Рідзво всім рідним зробила у подарунок в'язані шкарпеточки! :)
А ще зв'язала светрик з жакардовим візерунком, зіркою у скандинавському стилі..:)
Вільна хвилина не проходить без спиць і мотка пряжі. Чоловік лише встигає мене відтягувати від компутера, коли дивлюсь на новеньку пряжу.. я хом'як у цьому плані! :)

Ось кілька моїх робіт! :)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Лютого, 2016 18:39 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
:) Ну, я не хомяк в этом плане лишь потому, что удается себя сдерживать самостоятельно... но искушение купить лишний моток пряжи в магазине иногда не дает покоя :) ...
На фото шарфик, если я верно разглядела? Или так называемая "труба" - воротник выполняющий роль того же шарфа?. В прочем, что бы это ни было узор отличный :good:
Пару своих работ я выкладывала в соседней теме ("Творческие порывы и их результаты")...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Квітня, 2016 13:04 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 3
Умею немного вязать) Но сколько ни садилась за это дело, надолго меня не хватало))

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі