Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 17 Серпня, 2018 5:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Молоко
ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2014 14:44 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1112
Репутація: 135
Ответьте на вопрос - почему раньше никто не знал что такое ацетон у ребенка,а теперь только у слышишь.
Хотелось бы услышать ответ с обеих сторон опонентов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2014 15:18 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 494
Репутація: 30
Podolya, тому що раніше дітей не кормили чіпсами, сухаріками, усякими червяками, пепсями і фантами

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2014 15:22 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
Почему возникает ацетон.
Организм человека получает энергию в основном из глюкозы. Глюкоза накапливается в организме в виде особого вещества - гликогена (гл. образом в печени). У взрослых запасы гликогена огромные, у детей незначительные. При физической нагрузке, эмоциональном стрессе, нагрузке на печень жирной едой запасы гликогена у дитя быстро истощаются, организм начинает получать энергию из жиров. 1 молекула жира распадается на 3 молекулы глюкозы и 1 молекулу ацетона. Т.е. и запах ацетона и сам синдром - это не болезнь, а констатация того факта, что в организме закончились запасы глюкозы. Отсюда и главный способ лечения - обильное сладкое питье. Еще ацетон возникает при большой температуре, когда организм обезвожен.

Почему не было раньше Да был он у детей! Это физиология. Тут некуда не денешься. Конечно нет так массово, но был. Он возникал в основном после отравлений. А массовости не было в следствии способа жизни. Много гуляли, разнообразное ЗДОРОВОЕ питание... Сейчас дети сидят за компами, у телевизора. Мало двигаются, передают. Но в этом вовсе не виновато детское питание или подгузники. В этом виноваты в основном родители.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2014 15:26 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1112
Репутація: 135
Сейчас ацетон даже у младенцев.....а раньше на жирном коровьем молоке не было....а на адаптированой смеси есть....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2014 15:30 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
Podolya у меня ребенку 5 лет в октябре. Ацетон был всего два раза. Да он был высок. Но следствием в первом случае было отравление и мы не смогли отпоить, а второй раз месяц назад после длительной высокой температуры когда ребенок не хотел пить и тоже не смогли отпоить.
Podolya написав:
Сейчас ацетон даже у младенцев.....а раньше на жирном коровьем молоке не было....а на адаптированой смеси есть....

Так там походу могут быть проблемы с пищеварением или именно не подходит та смесь. И опять таки это единичные случаи. И я согласен с trojan1394 нефиг давать ребенку всякие цветные конфеты и напитки. Они действительно могут вызвать ацетон.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Жовтня, 2014 14:45 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11
Репутація: 0
Я слышала, что избыток коровьего молока в организме малыша может вызвать железо дефицитную анемию, так что лучше кормить малышей адаптированными смесями, тем более, что в смесях уже всё сбалансировано, мы выбрали смесь малыш отечественного производителя

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Жовтня, 2014 19:39 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 4
Коли постало питання яке молоко обрати (годувати сумішшю чи коров'ячим молоком, як раніше годували малюків), то ми обрали теж малютку преміюм. Читала про неї, що ця суміш зроблена з натуральних продуктів, цим вона мені й сподобалася. Це український продукт, який не чим не уступає зарубіжним, на мою думку, він навіть кращий, оскільки з натуральних компонентів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2014 12:08 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 16
Смеси и памперсы хорошая помощь для родителей. И уже выросло поколение деток с памперсами и ничего, нормальные. И детские смеси совсем не плохо, это возможность спокойно спать маме. У меня дочка ночью все время подъедалась, а что делать если ей не спалось без бутылочки!? Молочные продукты тоже все дают, только начинают с кефиров. Думаю блага цивилизации это хорошо :roll:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Жовтня, 2014 17:11 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 583
Репутація: 47
А я от з року пив козине молоко,трощив канхвети з бумажками,лазили днями надворі,їли немиті яблука
обрикоси,черешні,хрущів-ні застуди,ні ацетону не було...шоб отравитись то такого не пам'ятаю,справно клав
кирпичі і сцяв коником.Не якісний харч зараз...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Січня, 2015 0:24 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 163
Репутація: 7
Никогда не могла подумать что в наше время возникнет такой вопрос - "кормить ли коровьим/козьим молоком или смесью?!". Что за бред вообще?? В каком веке мы живем? Коровьим молоком раньше кормили потому что другого питания для грудничков не было... Был выбор - либо дать ребенку умереть с голоду, либо поить молоком. А наши бабушки/мамы уперто верят что полезнее коровьего молока для малышей (если нет грудного) ничего быть не может. Бред это все! Если уж на то пошло, то козье молоко по своему составу полезнее чем коровье. Так давайте же заведем в каждом доме по козе))
Люди не страдайте идиотизмом!!
К стати, смеси Малютка и Малыш не являются адаптированными. Их разрешают использовать с 1 месяца. Там состав бюджетный. Но если денег не хватает на адаптированные смеси, то уж лучше малютка, чем коровье молоко!
Мой вам совет - отправьте бабушек в отпуск!!! И обращайтесь с такими вопросами не на форум, а к хорошему педиатру!

Добавлено спустя 13 минут 36 секунд:
К слову о бабушках... У моего сына разболелся животик, ну он как и полагается начал плакать... Бабушка моя начала причитать, что мол в их время у детей ни животики не болели, дети были здоровее и т.д.... Я ее спросила плакали ли у нее дети когда были маленькие, она ответила "конечно же плакали, все дети плачут". Я ее спросила знает ли она почему они плакали... Бабушка не смогла ответить. Так вот к чему я - если люди не знали раньше о каких либо болезнях или проблемах, это не значит что их не было.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Січня, 2015 21:01 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 255
Репутація: 15
Ну незнаю кажете не було раніше ніяких "Смесей".
Я ось народився в 88 році так у мами не було молока воно то було але мало, то кормили мене кашками яка звалась "Бона", а ще для рацеону мама бігала до подруг і вони всі дружно мене кормили грудним молоком, так як я родився хлопцем так вже сталося у світі то не відмовлявся)))
А при народжені взагалі сказали що не виживу томущо була дістрофія другої категорії, одним словом шкура та кістки тоді годували мене капельниця з глюкозой і знову ж таки "Бона", і нічого вимахав зараз лоб під 120 кг і все норм.
Мені теж цікаво на рахунок ацетона, раніше не було такого дива а зараз бідні всі діти страждають, може це скоріше залежить від того що коли мама була вагітна то їла всяку хімію, дихала поганим повітрям тобто екологія, стреси, алкоголь, ну і звіно никотин, ну це я так кажу образно томущо всі ми знаєм що зараз все хімія і домішки навіть у хліб кидають барвники і всяке гмо то що казати про інше, тому у плід потрапляють погані речовини травмується нервова система, імунитет і всі органи я не лікар тому можу тільки гадати чому так, але всеж своє місце теорія має)
Такщо чим комити це вже верішує кожен для своєї дитини, звісно хочеться малечі дати як найкраще і найякісніше але на мою думку дуже заганятись всякими порошками не варто. Я читав вище то казали що зроблине в Україні нічим не відрізняється від забугорного, тут можу сперечатись яке б воно не було якісне що зробленно у нас я не вірю що воно може конкурувати з забугорним продуктом навіть самим поганим і дешевим. Виж знаєте як у нас що робиться контролю нема ніякого, стандарту теж економлять на всьому що можна.
На рахунок памперсів це звісно практично, швидко але є одна проблемка шкіра не диха під ним, я працюю в дитячому садочку так як до нас приводять дітей в яслях мені їх жалко, воно бідне цілий день ходить в тому памперсі а як знімають його то вся шкіра варена і червона, а потім звідки беруться стафілококи, стрептококи і взагалі всі коки на геніталіях тим більше у дівчаток, цеж кращий для бактерій парничок хороший де можна плодитись, ну це знову ж таки залежить від мами як вона дивиться за малям і як часто міняє підгузник.
Це моя особиста думка у мене дітей своїх нема скажу відразу але багато за якими доглядав дещо і почув, такщо мами годуйте чим хочете а я як рожу свого вам тоді розповім чим краще годувати :-D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Січня, 2016 12:38 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 21
Мой ребенок молочный. Не вижу минусов в кормлении своего ребенка молочными кашками. Часто даже сбиваю молоко, она ложкой ест.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі