Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 16 Серпня, 2018 22:43

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Порадьте суміш
ПовідомленняДодано: 28 Липня, 2014 15:44 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зараз маю доньку 3 місяців, яку годую сумішшю Хуманою ( в половому почала годувати), але ціни дуже зросли і хочу перевести на іншу, трохи дешевшу по ціні, але щоб якісна. Хто з мам може щось порадити.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Порадьте суміш
ПовідомленняДодано: 30 Липня, 2014 13:23 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 22
С подбором смеси все очень и очень индивидуально. Я бы рекомендовала оставаться на той смеси, на которой вы сейчас и которая вам подходит. Так как зачастую переход на другую смесь может быть не удачным. Но зная цены на Хуману, понимаю ваше желание выбрать что-то более доступное. Из того, что пробовали сами могу посоветовать хорольскую Малютку премиум. Стоит она приблизительно 35-40 грн за упаковку 350 г. Моя Сашенька кушала эту смесь, нам она подошла нормально, ну а вы смотрите по своему ребенку и лучше еще проконсультируйтесь с педиатром.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 Серпня, 2014 1:15 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 19
в тому то й справа, що лікар тільки радить Хуману і не змінювати нічого, але я мабуть спробую Малютку преміум,
А чому вона називається так? в неї якийсь склад інший?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Серпня, 2014 9:58 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 22
Нам тоже врачи рекомендовали именно Хуману, не знаю почему. А Малютка премиум, мол адаптированная и т.д. почитайте в интернете, поищите отзывы. С этой же ценовой категории есть Детолакт, Беллакт(белорусская), чуть дороже Нестожен. Но может вам все таки подождать хотя бы 6 месяцев и тогда менять смесь? Пусть малыш окрепнет. Хотя лучше не совмещать смену смеси и введение прикорма, чтобы знать, что пошло, а что не пошло.

Додано через 1 хвилину 55 секунд:
Есть еще хорольская смесь Малыш, она вообще дешевая. Идет с добавлением гречневой, рисовой и овсяной муки. Но она, если не ошибаюсь, не раньше чем с 6 месяцев, ее рекомендуют маловесым деткам. Тут посоветуйтесь с врачом.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Серпня, 2014 14:47 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 26
Репутація: 1
Семицветик написав:
в тому то й справа, що лікар тільки радить Хуману і не змінювати нічого, але я мабуть спробую Малютку преміум,

В мене сестра годувала малу Малюткою, на скільки я знаю, то їм вона підійшла нормально, не скаржились. До того ж не дуже дорого коштує не те що наш Нутрилон. Гарна суміш, але вартує так дорого, що іноді тільки й на суміш вистачає.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Серпня, 2014 21:36 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 20
Семицветик написав:

если в целях экономии, то конечно покупайте и пробуйте, она так называется Малютка премиум, потому что имеет пребиотики и нуклеотиды для улучшения пищеварения. я уверенна эта смесь вам подойдет, мы тоже ее кушали

Додано через 1 хвилину 46 секунд:
хотя вас уже 3 месяца, можете попробовать в качестве прикорма 1 раз в день Малыш с крупой (овсяной или гречневой, рисовой). я практиковала на ночь, дольше спал и не просыпался

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Серпня, 2014 10:03 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 124
Репутація: 6
Прикорм что на ГВ. что на СВ, что на ИВ, вводиться не раньше 6 мес.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Серпня, 2014 23:21 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 20
Семицветик написав:
Зараз маю доньку 3 місяців, яку годую сумішшю Хуманою ( в половому почала годувати), але ціни дуже зросли і хочу перевести на іншу, трохи дешевшу по ціні, але щоб якісна. Хто з мам може щось порадити.

из бюжджетных вариантов по смесям только Малютка премиум, она украинская, все остальное переваливает за 100грн за упаковку. но если будете менять смесь -только после консультации с доктором

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Жовтня, 2014 14:13 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11
Так как мы плохо набирали вес педиатр посоветовал нам малыш с гречневой мукой, в составе этой смеси есть зерновая культура – это дополнительный источник энергии, что обеспечивает длительное насыщение ребенка, богата растительными белками, калием, фосфором, магнием, железом, витаминами группы В, хорошо усваивается организмом, в ней высокое содержание железа.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Жовтня, 2014 18:49 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 4
Ідеальним харчуванням для дитини першого року життя є грудне молоко, однак у разі нестачі або відсутності материнського молока рекомендується використовувати молочні суміші. є суміші с натуральних компонентів малютка premium вітчизняного виробника, вона з пребіотиками та нуклеотидами, що забезпечує усі харчові потреби дитини від народження. Знаю що цю суміш вдалось створити завдяки використанню сучасних технологій. Склад її відповідає міжнародним рекомендаціям з розробки рецептури дитячих молочних сумішей та містить комплекс «Еко баланс», який є підтвердженням якості та натуральності продукції, яка відповідає стандартам та сучасним вимогам дитячого харчування.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Березня, 2016 16:51 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 35
Забанен: Постійна
Репутація: 1
Смотрела передачу одну, там сказали, что отечественное детское питание намного качественнее, чем популярные западные бренды....вот так..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Вересня, 2017 13:12 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 13
Семицветик написав:

лучше посоветуйтесь не с мамочками, а с детскими педиатрами, по сути, если вы на искусственном вскармлевании, то прикорм вы можете начинать вводить уже 5,5 месяцев, может потерпте, если вас все устраивает

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі