Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 17 Листопада, 2019 1:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 Січня, 2010 15:20 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 182
Репутація: 34
txN написав:
омг...... линукс самая стабильная ось на сегодняшний день... шо ты несёшь?? .__.

Реально сама стабільна ОСь - Mac-OS, але ж на PC ти її не поставиш. А до -nix систем треба з любов'ю, розумієш? А головне з умом. А якщо останнього нема, то і ОСь не стабільна, отакі розклади.
В мене на Убунту 9.04 аптайм був тиждень і заміть, це ж не сервак, я ж на ній працював, слухав музику, дивився фільми кожен з 7 днів, плюс і сервер також (Apache2 + Perl + PostgreSQL).
Виключив тільки через то, що мені погрозили - "за світло тепер сам платитемеш" =)
З таким навантаженням WinXP і двох днів би не протянула. І це ще не враховуючи, що за цей термін було інстальовано і видалено купу софта, аналог якого явно б просив ребута на вікнах.
То до чого я веду, якщо Ти не мав на увазі Mac-OS, то Ти не правий однозначно :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 Січня, 2010 3:10 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1109
Репутація: 224
Про стабільність.
Уже мабуть місяця 3 стоїть кубунта, юзаю кожин день, помилок у ній багато, але вона дуже витривала, за цей час я поставив і видалив десятки програм, а швидкість роботи системи зовсім не знизилась, принаймі це не помітно. Крім того навіть не збільшився час завантаження! WinXP в мене скільки не витримував, навіть при значно менших навантаженнях.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 0:19 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 45
Репутація: 16
1. Хто вам сказав, шо не можна МакОС поставити на ПС? Правда, треба "правильно" вибрати материнську плату і процесор.
Враховуючи, що ліцензійна МакОС коштує 30 у.е., я планую через кілька місяців збирати новий комп і підбирати залізо під МакОс.
2.Я тут знайшов причину лагів - витягнув з ноутбука ДВД-РОМ (прошивка стара і до тогож він ІДЕ), зробив апгрейд до 10.04 бета. В мене немає слів просто: система завантажується на старому залізі за 20-25 секунд. Я собі ще поставив Mac4Lin - так виглядає погламурніше всяких Віста і 7))
3.В мене аптайми по тижню і на ХП були. Якшо не ставити софт, який просить перезавантажень, то нічого особливого в цьому не бачу.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 0:22 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 920
Репутація: 491
Сегодня лично услышал что моему брату на Ноут МакОС поставили ХР!
Я и не знал что такое бывает))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 Лютого, 2010 0:59 
Офлайн
Щось писав
Щось писав

Повідомлення: 45
Репутація: 16
Якшо він буде на макбукі працювати за ХП, то йому взагалі протипоказано працювати з компами))

Додано через 1 хвилину 36 секунд:

Хоча якшо ХП у нього, наприклад, чисто для ігор - то нормальна тєма))

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: