Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 07 Грудня, 2019 18:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 233 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Біблія
ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 16:02 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2861
Landish написав:
да и со своим уставом да в чужой... не подобающе, знаете ли...

Ну і не ходи: у нас світська, взагалі-то, держава, а як щось не подобається - в монастир.

Додано через 43 секунди:
Denikon написав:
Ти жалітимеш що так легковажно жартуєш на цю тему коли повстанеш перед Всевишнім, тобі буде не до жартів...

Звідки інфа? Їй точно можна довіряти? :lol:

Додано через 4 хвилини 16 секунд:
Denikon написав:
Своїй дитині я раджу не сунути пальці в розетку, раджу не від того що я злий, чи мені хочеться її полякати, просто я попереджаю що це може закінчитись погано. Тому я просто попередив людину, нікого не хочу переконувати...

Існування струму в розетці - доведений факт. А свою дитину ти також можеш лякати тим, що дід Мороз на Новий рік подарунка не дасть, бо він/вона був/була нехорошою(себто, неслухняною) дитиною - це абсолютно те саме і набагато краще підійде для твого прикладу і типу агументації.

Додано через 3 хвилини 1 секунду:
Serg_Gu написав:
для тех кто верит доказательства не нужны. для тех кто не верит доказательств не существует. ( с )

Якщо я буду вірити у невидимого рожевого поні і кричатиму про це - ти, скоріш за все, назвеш мене дурнем.
Чому тоді ти не звеш дурнями тих, хто вірить у балакучого змія, котрий надурив жінку, а також у вогонь з куща, котрий наказав вбити свого сина, замість ягняти?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 16:12 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
Нуар написав:
а як щось не подобається - в монастир

вполне возможно, спасибо за совет :oops:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 16:14 
Офлайн
Псих
Псих

Гайтан написав:
Gnusmas, ты, очевидно, не увидел пословицу, которую я привёл "Дураков и в церкви бьют".
Бывает, упустил, отвлёкся, не обратил внимание и т.д. :oops:
Так я ещё раз посоветую, я не очень гордый:
Ты не ходи ни в монастырь, ни в церковь в мини-юбке; побьют и мотивацию спрашивать не станут. Хотя бы макси одень! Уже легче будет

Любиш погрожувати насильством? Раніше і зажарити на вогні могли і катування люті і чого тільки не робили вже. Людство багато крові пролило у боротьбі з попівщиною, щоб звільнитись від цих брехливих катів і жити вільно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 18:43 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 68
Репутація: 3
Просто я переконаний що те про що написано в біблії такеж реальне як і струм в розетці, просто іноді палець попадає не на фазу, а на нуль, і можна подумати що це брехня, і совати пальці поки не натрапиш на фазу. Я можу довести тобі про реальність біблії і Бога, якщо тобі дійсно цікаво то напиши в ЛС, якщо не боїшся...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 18:58 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Denikon написав:
Я можу довести тобі про реальність біблії і Бога, якщо тобі дійсно цікаво то напиши в ЛС, якщо не боїшся...

Давай тут. Думаю многим будет интересно.

Добавлено спустя 1 минуту 53 секунды:
Цитата:
реальність біблії
можно не доказывать - в неё я верю, я её держал в руках и даже читал.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 19:01 
Офлайн
Псих
Псих

Denikon
Любиш ти, бачу, метафору про розетку. Що ж, давай так.
Ти, коли своїй дитині пояснюєш, що не можна лізти туди руками, ти чому це робиш? Бо там є струм, наявність якого можна перевірити індикатором фази або, скажімо, вольтметром, чи тому, що там бабайка за руку вхопить?
:-D

Якщо не боюся? І це доросла (по віку) людина каже. Ти просто смішний, чесне слово.
Такі дитячі маніпуляції... хоча для людини психологічно незрілої вони здадуться, мабуть, апелюючими: ну, раз сам ти ведешся на таке, то і співрозмовник, по твоїй ідеї, поведеться. Проекція.

Ти пиши тут, якщо є, що сказать, "даби дурість кожного видна була" ©

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Грудня, 2015 23:33 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

З розеткою самий найкращий приклад, ми говоримо про струм бо віримо і знаємо що він реальний, а тепер уяви що я папуас з нової гвінеї і ти у мене в джунглях в хібарі розповідаєш про електричний струм, а я тобі не вірю і сміюсь з тебе, я його в житті не відчував, саме відчував, бо струм ти не бачиш, ти бачиш його дію на предмети, і сидимо з тобою у хібарі і спілкуємось про струм. Як тобі сучасній людині довести мені папуасу що струм реальний?
Я б радий показати всім, але в мене робота, сімя і валом обовязків, не вистачає часу, тому я запропонував саме Нуару. Якщо тобі цікаво то давай перевіримо

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Грудня, 2015 0:30 
Офлайн
Псих
Псих

Все ясно: чергове бла-бла-бла і жодного факту, і жодної відповіді на жодне з питань, які я ставив.
Ми не віримо, ми знаємо, що струм реальний! Віра і знання - різні речі. Абсолютно.

Доросла, зріла людина не вірить, вона шукає відповідей, пізнає, а мала дитина (неважливо, якого віку!) шукає готовенької "правди", котра позбавить від тривоги пошуку і сумнівів.

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Грудня, 2015 1:05 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

То як ти папуасу розкажеш про струм?
Ти хоч вір хоч знай він тебе не зрозуміє, можна тільки відчути або побачити його дію, а для цього потрібно папуаса витягти з джунглів і привезти в цивілізацію, щоб він сам побачив, от я тобі і пропоную давай познайомся зі мною, подивись на мене, а потім на форумі скажеш чи я балабол і фанатік, або абсолютно нормальна людина якій можна вірити і яка впевнена в тому що говорить...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Грудня, 2015 1:12 
Офлайн
Псих
Псих

То ти володієш знаннями та технологіями, які не можеш озвучить на форумі, але які роблять тебе, порівняно зі мною, вищим, з різницею як між європейцем та папуасом? І ці технології ти вичитав у Біблії, так?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Грудня, 2015 1:28 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Я тобі пропоную познайомитись вживу. І папуаси доречі не менш розумніші за нас українців, просто сфери знань різні.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Грудня, 2015 3:31 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Denikon, если ты не сам всевышний собственной персоной, то встреча с тобой не изменит ровным счётом ничего.
Папуаса можно, всё таки, перетянуть в цивилизацию и таки шарахнуть его током, заставив сунуть гвоздь в розетку. А вот организовать личную встречу с богом, посмотреть на него, подёргать за бороду, лизнуть в конце концов, у тебя не получится.
Что такого ты можешь показать, чего нельзя описать словами?

Есть в библии такой персонаж, апостол Фома (агентурная кличка "Неверующий"), который не верил в воскрешение Буратина Иисуса, пока сам лично, собственными глазами не увидел того живым и собственными руками не пощупал, дабы убедиться, что это не глюк. Так вот, я - такой же.
Прям как тот папуас :) Либо вези меня в цивилизацию, к розетке, либо нет никакого электричества, и "Основы теории электричества" - художественная литература.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Січня, 2016 21:52 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 464
Репутація: 24
Denikon написав:
То як ти папуасу розкажеш про струм?

Приєднання файлів:
папуаси.jpg

Зверніть увагу на правий нижній куток фото. А що, якщо це електрошокер?

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 233 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: