Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 21 Жовтня, 2019 19:04

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 233 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:30 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1670
Репутація: 165
Non-existent написав:
Упанішади-це сплав Вед, що були переосмислені, і філософські твори. Людина слухає свого гуру, щоб досягти мудрості. Щоб досягти мудрості, потрібно слідувати певним принципам, що й описані там...від філософії йде мораль, і бла-бла....

Ось це я і мав на увазі, упанішади це те, що не було передано людині, це те, що створила і осмислила сама людина.
Non-existent написав:
?? замінена Кораном? Коран-сама по собі книга. Просто старий заповіт спільний

ой, вибач незрозуміло написав :oops: Коран замінив грецькі Письмена (новий заповіт), чи якось так, в цій області, я не сильний, знаю лише загальну картину.
NeverMind написав:
Так зачем их называть " П'ятикнижжя Мойсеєве", где логика?)

Ось це вже ти в іудеїв запитай

Востаннє редагувалось Eugeniusz в 20 Листопада, 2010 21:33, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:31 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1967
Репутація: 248
Библию написали евреи,а евреям я неверю!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:32 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4831
Попередження: 1
Репутація: 3528
кілька сторінок розмови, і тут-пууук! ніутєму
завжди любила, коли почують дзвін, а не знають, де він

Востаннє редагувалось Non-existent в 20 Листопада, 2010 21:32, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:32 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1375
Репутація: 323
R-R-R
вот!) полностью логичный ответ)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

та, євреї-то фігня, чого ти їх не любиш? "хохол родился-еврей заплакал". Населення нашої країни набагато гірше за своїми людськими характеристиками

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:35 
Офлайн
Активіст
Активіст

почитай ветхий завет и поймешь)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:41 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1967
Репутація: 248
Может я не прав но мне кажиться что любая религия создавалась для подкорения,манипулирования
народными массами т.е.для консолидации определённого слоя населения с целью порабащения.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:43 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

изначально-для объединения народа, для того, чтобы человек нашел ответы на свои вопросы: "кто я, зачем я, откуда взялся этот мир"и т.д.
А во что это вылилось в последствии-другой вопрос

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:45 
Офлайн
Активіст
Активіст

ну и как собственно христианская религия, обьясняет кто я? она вообще только про евреев говорит

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:51 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2861
Вона тобі розказує, що ти грішник, який завинив уже тим, що родився.
А твоя життєва місія - це служити ("всяка влада - від Бога") і замолювати гріхи, щоб виправдати своє жалюгідне існування і не потрапити в пекло.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:54 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Цитата:
...для того, чтобы человек нашел ответы на свои вопросы: "кто я, зачем я, откуда взялся этот мир"и т.д.
Точнее для того, что-бы человек думал, что нашёл ответы на свои вопросы.
Проще говоря, чтоб глупые мысли в голову не лезли и от работы не отвлекали.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:54 
Офлайн
Активіст
Активіст

Христос взял на себя грехи всего человечества и тем самым всё человечество спас. Так, что можно спокойно убивать, насиловать, воровать, клеветать.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 21:56 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Gnusmas, каждый находит ответ для себя в том, в чем хочет.
И да, надо работать, да, да, да. Задолбали уже гребаной псевдосвободой. Всем лишь бы ни*?ра не делать, да о вечном п;*деть.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:00 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

NeverMind написав:
ну и как собственно христианская религия, обьясняет кто я? она вообще только про евреев говорит

Ти - творіння Бога, який проявивши велику любов захотів поділитися даром життя. Диявол забажав влади спокусивши твоїх предків Адама та Єву, зчинити непокору, та ослухавшись Бога, з"їлсти заборонений плід з дерева пізнання добра і зла, що дало змогу їм самим обирати що є добро, а що - зло, після цього людина втратила свою досконалість. Було підняте спірне питання, про те, чи може Сатана бути правителем кращим за Бога, для цього на деякий час йому надано владу правити цим світом. Оскільки Бог - є справедливість і любов, то для повернення досконалості людям (бо Він любить їх) необхідно було внести жертву рівноцінну втраченому (тобто досконале життя). Для цього на землю був посланий Син Божий - Ісус, своїм життям він доказав, що досконала людина може зберегти вірність Богу навіть до смерті, після чого віддав своє життя задля того, щоб ми могли очиститись від гріхів. У майбутньому, Рай та людська досконалість будуть повернені, а твоя задача полягатиме у тому, щоб пізнавати Творця та його творива.
NeverMind написав:
Христос взял на себя грехи всего человечества и тем самым всё человечество спас. Так, что можно спокойно убивать, насиловать, воровать, клеветать.

Звичайно ж ні! В Біблії сказано, що ми не повинні зловживати милістю Бога!

Востаннє редагувалось Eugeniusz в 20 Листопада, 2010 22:07, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:02 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Eugeniusz написав:
чи може Сатана бути правителем кращим за Бога\

стоп
в християнстві добро абсолютне, а зло-ні. якщо так, то як неабсолютне може бти спірне з абсолютним? ніувязачка

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:10 
Офлайн
Активіст
Активіст

Eugeniusz
стоп, стоп) Давай по порядку) Был Адам и Ева, потом два их сына. После убийства брата их осталось трое. Три еврея. "И познал Каин жену свою; и она зачала и родила Еноха" (Бытие 4: 16,17). Откуда он жену взял?) Ну ладно, хрен с ним. Это история только еврейского народа. Ну а другие-то народы откуда произошли? Значит Бог не мой?) Ну если логично)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:24 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Non-existent написав:
в християнстві добро абсолютне, а зло-ні. якщо так, то як неабсолютне може бти спірне з абсолютним? ніувязачка

Диявол і його демони також творива Бога, оскільки про них говориться як про тих хто не встояв в істині. Сатана посміяв заявити, що Бог нікчемний правитель і що не може піклуватись про людей так, як піклувався б він. Якби Бог знищив Диявола відразу, то інші б янголи, могли б засомніватись в його правоті, тому для вирішиння цього питання, Сатані була дана влада над світом, щоб довести настільки добре буде людям при його владі. Звичайно ж пізніше Диявол і його демони будуть знищені, але якщо в майбутньому повториться подібна історія, то на основі того, що вже відбулося, бунтарів можна буде знищити відразу, оскільки було уже доказано, що право володарювати світом належить лише Творцю.

NeverMind написав:
Eugeniusz
стоп, стоп) Давай по порядку) Был Адам и Ева, потом два их сына. После убийства брата их осталось трое. Три еврея. "И познал Каин жену свою; и она зачала и родила Еноха" (Бытие 4: 16,17). Откуда он жену взял?)

Читай уважніше, окрім Каїна і Авеля, у Адама з Євою, були й інші діти, очивидно дружина Каїна була його сестрою, це узгоджується з віршом із Буття 5:4 "І було Адамових днів по тому, як він Сифа породив, вісім сотень літ. І породив він синів і дочок".

Додано через 3 хвилин 44 секунд:

NeverMind написав:
Ну а другие-то народы откуда произошли?

Я дивився один фільм де вчений досліджував мутацію Y хромосоми у чоловіків, виявляється, кожен чоловік, задає певну мутацію, яка зберігається в усіх наступних поколіннях, так от, там в кінці доказали, що людський рід пішов від одного чоловіка.

Востаннє редагувалось Eugeniusz в 20 Листопада, 2010 22:25, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:25 
Офлайн
Активіст
Активіст

Читал) нету там никого, оп и сразу жена)
Цитата:
Сатана посміяв заявити, що Бог нікчемний правитель і що не може піклуватись про людей так, як піклувався б він.

Первый раз о таком слышу) вот нашел в инете

Цитата:
Люцифер был пламенным херувимом и одним из самых верных слуг Бога. Бог создал человека и сказав, что это его лучшее творение заставил поклониться человеку, лишь Люцифер не склонился, сказав: «Отец, они же ничтожны, зачем нам им кланяться!». После этих слов Бог приказал Михаилу заточить Люцифера за его гордость и неподчинение Богу

Полностью как в Supernatural, не зря же я 5 сезонов смотрел)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:33 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Цитата:
Буття 3 розділ:
3. але з плодів дерева, що в середині раю, Бог сказав: Не їжте із нього, і не доторкайтесь до нього, щоб вам не померти. 4. І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете! 5. Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло.

Цими словами Диявол показує, що Бог поганий правитель, остільки не хоче давати людям можливості стати такими ж як і сам.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 Листопада, 2010 22:40 
Офлайн
Активіст
Активіст

Не крути словами) он сказал, то что сказал)

Додано через 2 хвилин 28 секунд:

Бог лжец!)

Додано через 1 хвилину 12 секунд:

надоело)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 233 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: