Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 14 Липня, 2020 2:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 233 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Біблія
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 19:06 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4831
Попередження: 1
Репутація: 3528
Взагалі-то, тільки зараз мені прийшла така собі думка....думаю, багато хто читав Біблію. Так от, моє питання таке: про що вона? хто може мені коротко розповісти її суть? Головну ідею?
З.І. я створюю тему не для того, щоб посперечатись, є бог чи його нема. Просто хочу дізнатись вашу думку та ваші враження від Біблії. Що це за книга?
ZARDOZ написав:
цю книгу зрозумiєш лише сама.

...а як розумієте її ви?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 19:22 
Офлайн
стаґий пеґдун

Повідомлення: 10288
Репутація: 2801
цікаво було читати, але цікавість швидко пройшла, бо там однотипне НЛП - вкладені структури, як у народних казках. Коли під соусом якоїсь цікавої історії в голову закладається якесь зерно. Апріорі - істина. У житті спектр ситуацій більш широкий, і, як гарного учня не треба "натаскувати", достатньо пояснити суть - так і біблія - розглядає безліч ситуацій, доводячи, что єдиний правильний вибір у будь-якій ситуації - моральний вибір.

Додано через 1 хвилину 11 секунд:

ще: вважаю, Біблія не повинна бути посередником між людиною і богом. Будь-який посередник - від лукавого.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 19:26 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4167
забавные строчки есть в этой книжке) ярко описанная древним крестьянином история о приземлении НЛО) которое он називал ангелом с четырьмя лицами на колеснице без колёс, из под которой с диким рёвом выривался огонь и дым)
вот именно после этих строчек, чёрная книжка в мягком переплёте, полетела в мусорное ведро, вместе с её пейсателями и богами\божками\идолами\святыми...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 20:04 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 6735
Uncle Den's, а про лукавого звiдки ти взнав? :-)
Non-existent, якщо ти хочеш зрозумiти про що Бiблiя, не обов'язково створювати тему, достатньо взяти Бiблiю i почитати..

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 20:17 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 11680
Репутація: 2364
скажите мне кто автор книги - я скажу вам о чем она

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 21:52 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 718
Репутація: 53
Библия - это книга о всем и в тоже время ни о чем.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 22:08 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 806
Репутація: 1795
А я її ніколи не читала. Навіть не цікаво. Там дуже багато читать.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 22:16 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Дівчино, а от для вашого розвитку варто було б полистати. А не кидатись пустими фразами.
Слова "там дуже багато читать" ясно говорять про ваш інтелектуальний розвиток

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 22:25 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 806
Репутація: 1795
Повір, я багато читаю книжок. Просто не люблю такі книжки, як Біблія, де вихваляють Боженьку. Фактів на те, що це все зроблено Ним, немає, тож вся та книжка може бути повною брехнею

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 Липня, 2009 22:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

по-перше, я ж пояснила: біблія є як факт. Треба вивчити, щоб знати, проти чого бути (за себе кажу). Ти не знаєш, про що там йдеться, звідки знаєш, кого там вихваляють?? і твоє беззмістовне повідомлення про "багато читати" ніяк не відповідає питанню теми. Тобі у флуді місце. Читай там своїх "колобків", чи що ти там вивчаєш...

Додано через 1 хвилину 37 секунд:

щодо питаня теми..я так і не побачила відповіді..слова, слова..я не бачу відповіді на питання. В чому сутність Біблії-ніхто не знає?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 0:06 
Офлайн
Місс Форум 2007
Місс Форум 2007

Повідомлення: 8221
Почала читати за порадою друга..
Дуже старалась..чесно, але
не вийшло (
Спочатку в мене була проблема з запам*ятовуванням імен, а потім мені було смішно.. не пригадаю точно чому..
Мабуть, я мала для тієї книги..
Тому відклала в сторону.. бо не діло читати таке, сміючись.

Самій цікаво, чому всі кажуть, щоб збагнути її суть, треба прочитати самому..

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 0:42 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Тому що читаючи Бiблiю, лише ти сама вiдчуєш зв'язок з Богом, а всю її суть вiдкрива лише Бог, буває коли читаєш, нiчого не розумiєш, але раптом настає як прозрiння i ти в кожному вiршi бачиш iстину, особливо ця iстина дуже торкається твого життя... але ж з яким серцем потрiбно починати читати цю книгу, той хто хоче знайти в нiй icтину, той знайде i на всi питання вона вiдповicть.
Не одразу комусь вона вiдкриється, тому що це не художня книжка i не НЛО там потiбно шукати, а вона стосується життя людини i вiдношення до Бога, читаючи цю книжку, життя змiнюється не на погане, а на краще.
Я думаю що мене зрозумiє той, хто дiйсно читав Бiблiю.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 5:28 
Офлайн
Гуру
Гуру

Повідомлення: 639
Репутація: 77
Скажу чесно, всю библию прочитать так и не смог, хотя очень старался и осилил таки не мало. Одно могу сказать точно: в книге настолько много нестыковок, ошибок и невнятных мест (я уже молчу о НЛП про которое уже упоминал Денс), что каждый желающий может найти в ней всё что ему угодно. Точнее любой может выдумать какую-нибудь свою бредовую теорию и подкрепить её неоспоримыми! (до той поры пока противник не найдёт ещё более неоспоримые на время) доказательствами из библии. Имеются в виду инопланетяне, атлантиды, ядерные бомбы и много всего прочего про что якобы описано в библии.
А что ещё можно было ожидать от книги над которой "трудилась" не одна тысяча человек, и которая переписывалась столько раз, сколько было нужно церковникам. Взять хотя бы тот факт! что в Ветхом завете используются сказания и даже сказки других народов, которые появились задолго до христианства вообще и уж явно до библии в частности.
Прошу заметить что я не хочу никого обидеть, а просто излагаю свой взгляд на даное литературное произведение. Я сам в некотором роде верующий, православный и т.д. Просто я не вижу смысла зацикливаться (зубрить, цитировать когда ни попадя, навязывать её всем и т.д.) на какой-то книге, если ты действительно во что-то веришь.

Додано через 5 хвилин 23 секунд:

Non-existent написав:
щодо питаня теми..я так і не побачила відповіді..слова, слова..я не бачу відповіді на питання. В чому сутність Біблії-ніхто не знає?

Каждый находит в библии своё, если вообще ищет там что-нибудь. Тому "сутність біблії" для кожного своя.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 14:01 
Офлайн
стаґий пеґдун

Повідомлення: 10288
Репутація: 2801
ZARDOZ написав:
Uncle Den's, а про лукавого звiдки ти взнав? :-)

та по всіх моїх міркуваннях так виходить )) Бог - то бог, а в нашому світі свій князь є... Лукавий ;) Мені важко розгорнути зараз цю думку... Тому нехай така, коротка, відповідь ))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 14:06 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Mocker, ZARDOZ, отож я й питаю: ДЛЯ ВАС КОНКРЕТНО в чому суть???? Загальні фрази мені не потрібні. Хочу почути ВАШУ думку

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 15:02 
Офлайн
Гуру
Гуру

Лично для меня - это сборник повзаимствованных у других народов и переделаных легенд, возможно слегка стрёмный учебник по этике (есть такие оговорки как "не убий брата своего ВО ХРИСТЕ!", а остальных типа можно и т.д.). Ну и конечно же довольно сильный инструмент для управления тёмными массами народа.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 16:01 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Non-existent, якщо ти хочеш почуити мою вiдповiдь, скажу, не буду я писати про суть Бiблii, тому що вже розумiю що роблю помилки, даючи "пищу для пира", не те мicце де про Бога потрiбно спiкуватись, людям мабуть зараз буде тяжко розказати про ту книгу, що дає щастя та спокiй, в цьому вони бачуть зомбування, програмування, фанатизм або якусь слабкicть... про щось, що дає якiсь земнi блага, мicтику чи iзотерiтичнi знання.. краще сприйнялося, але тiльки не про Бога, бо це чомусь iх виводе.
"Но как они, познав Бога, не прославили Его, как Бога, и не возблагодарили, но осуетились в умствованиях своих, и омрачилось несмысленное их сердце называя себя мудрыми, обезумели" (Рим.1:21,22)
Прийде час i ти сама зрозумiєш, якщо захочеш, але почитати Бiблiю у тебе можливiсть є завжди.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 16:06 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1375
Репутація: 323
блин вы так часто кидаете цитаты с библии..что и мне захотелось)
"Блаженны НИЩИЕ ДУХОМ, ибо им принадлежит царствие небесное" (от
Матфея 5:3) - лучше не скажешь. Четко и ясно, что христианство рассчитано на
слабоумных и слабовольных. Ну что бы еще такое)) "Так будут последние первыми и первые последними"
(от Матфея 20:16). прям коммунизм))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 16:09 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

ZARDOZ. ні, ти мене не зрозумів(( я не хочу бачити в твоїх словах "пищу для пиара", мені просто цікаво, що бачить кожна людина в Біблії, що вона є для окремо взятих людей....Шкода, що мене неправильно зрозуміли.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2009 16:31 
Офлайн
Гуру
Гуру

ZARDOZ написав:
... людям мабуть зараз буде тяжко розказати про ту книгу, що дає щастя та спокiй...

Смею заметить что у каждого наверное есть такая книга, и не всегда это библия. Лично меня оччень успокаивает Malleus Maleficarum.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 233 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: