Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 14 Грудня, 2017 10:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08 Листопада, 2015 16:15 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 990
Репутація: 16
MUPBAM написав:
Енергії думок , слів, дій кожної людини створює об’єднуючу колективну енергію регіону чи країни.

При этом она может возвращаться к тем, кто эту энергию не посылал? Да не верю я, что родственники всех погибших поддерживали все то, что происходит сейчас на Востоке Украины.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Листопада, 2015 20:46 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 20
Репутація: 4
Вірити і не потрібно. Тому що не всі підтримували, це факт.
Але всі ми находимось в єдиному енергоінформаційному полі (по Вернадському).
А по вченню Христа «ми одне тіло» в якому «страдає один член, страдає все тіло».
В «єдиному тілі» енергія зла від одного члена поширюється і на тих хто цього зла не робив.
Тому Христос і дав головну заповідь «люби ближнього як самого себе».
Розуміння що все єдине (молитва Христа) і виконання цієї заповіді, всіх хто в цьому Єдиному находиться,
це те єдине що може зупинити поширення зла на Землі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Листопада, 2015 21:06 
Офлайн
Магістр
Магістр

MUPBAM написав:
Розуміння що все єдине і виконання заповіді «люби ближнього як самого себе» це те єдине що може зупинити поширення зла на Землі

В этом я с Вами солидарна, и к моему большому сожалению это понимают не все. :(
Как по мне это энергоинформационное поле давно расшатано и программа дает сбои, а все по причине выше... не все понимают простых духовных ценностей. Сложно назвать справедливостью тот факт, что страдают невиновные... Страна, регион ... да в мире давно нет сплоченности для этих двух понятий... все живут своими маленькими группами... разрозненно... и разговоры о справедливости в данном контексте в моей голове на мгновения вызывают когнитивный диссонанс. :crazy:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Листопада, 2015 11:05 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 20
Репутація: 4
Да, на жаль розділення людей приводить до ворожнечі і страдають невинні. І жаль що навідь релігії яких багато з різними течіями, направленнями, конфесіями, церквами не обєднують, а вносять свій вклад в це розділення.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Листопада, 2015 20:22 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 941
Попередження: 1
завжди у будь якій ситуації бути людиною
і не переступати моральні принципи

і тоді не кара божа, ні карма не настигне

і не народишся баобабом :D Off-topic: а коли вплівся в зговор з чортами, взамін на матеріальні цінності...то будеш шукати п"ятий куток.
Як Лукаш зараз

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Листопада, 2015 12:42 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Коротко о "верующих" (пришлось "заспойлерить")
 Детям низзя! Тута аж цельных два матюка!!!
Человек приобретает деревянную дощечку.
Покупает её в магазине. Платит за неё сумму, указанную на ценнике.
На дощечке — изображение. Нанесено краской. Или напечатано цветным принтером.
Не очень реалистичное изображение человеческой фигуры. Похоже на анимацию. Или детский рисунок.

Человек вешает эту дощечку на одну из стен своего дома.
Он верит — изображённый на дощечке — создал всё окружающее. Весь видимый мир.
Человек встаёт на колени перед дощечкой и начинает просить у неё богатства, здоровья себе и детям, долголетия престарелым родителям и мира во всём мире.

Человек знает, как устроен компьютер. Как работает сенсорный экран. Как функционирует мобильный телефон. Знает, куда позвонить, если отключился интернет. Умеет вызывать сантехника. Ловко пользуется автомобилем. Знает, что будет, если в кислоту добавить щёлочь. Может сам починить проводку.
И регулярно встаёт на колени перед деревянной дощечкой.
Трогает себя за лоб, плечи и живот. Старательно выговаривает неудобные слова, смысл которых понимает не полностью. Просит счастья, здоровья, богатства. У дощечки, которая создала этот мир. Или у того, кто создал этот мир, и теперь зачем-то сидит в маленькой дощечке.

Человек знает — дощечка следит за ним. Каждый проступок — фиксируется. И само понятие «проступок» тоже сформулировано ей. Она решает, что такое хорошо, а что такое — ёбаный пиздец, делать который — не хорошо.
Дощечка довлеет и повелевает. И человек добровольно признаёт её власть над собой. Он согласен с таким порядком вещей. Дощечка – главная.

При этом человек регулярно смотрит в интернете и по телевизору различные передачи. Например, про дикие африканские племена.
Тамошние люди вставляют себе в губы глиняные блюдца, едят друг друга и используют вместо дощечки черепа, пёстро раскрашенные ракушки, камушки и сушёные хвостики крыс.
Человек находит это очень смешным, глупым и несерьёзным.
Как можно верить в то, что дух предка живёт в его же закопчённом черепе? Абсурд! Как можно поклоняться пню, с вырезанными на нём глазами и злобной пастью? Бред! Ненормальность! Дикость!

Толи дело — дощечка.
Это так естественно — встать перед ней на колени, потрогать себя за лоб, плечи и живот, и, старательно выговаривая неудобные слова, попросить у неё здоровья, богатства и счастья.
Это абсолютно нормально и правильно. Это очевидно.
Это хорошо.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Листопада, 2015 16:39 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2304
Репутація: 114
"Имей совесть и делай, что хочешь."©
М. Жванецкий

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Грудня, 2016 19:18 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 12182
Передмова. Читати не обов'язково.

Подорожуючи тенетами всесвітньої мережі, я намагався віднайти причини відсутності світла на моєму районі. Але натрапив на забутий мною ресурс, побачив цю тему не зміг пройти, не сказав своєї думки.

Моя позиція стосовно цієї теми і в загалом.
Я долгое время винил все и всех.
За боль, за страдания, за все то что они сделали со мной и с моим народом.
Я винил всех - винил белых, винил общество, винил Бога.
Я не получал ответов, потому что я задавал не те вопросы.
Нужно задать правильный вопрос.
Например - ты сам сделал что-нибудь, чтобы твоя жизнь стала лучше?

Вже більше десяти років я чую як всі винять у своїх бідах - сусіда, брата, тещу, владу, жидів, фашистів, кацапів, агресія "великого брата", але це все наслідки, а не причини того, що призвело до теперішнього стану. Людям яких ви назвали "тупою легко керованою масою" якими МИ є, легше визнати когось винним у своїх бідах, а ніж побачити себе зі сторони. Кожного як не запитаєш, а тобі у відповідь: - а я нічого поганого не роблю. - Звичайно, нічого й доброго також.

Вірите ви чи не вірите Творець небесний є. Пізнати це людьским розумом не можливо як і те, що всесвіт безкінечний. Людський мозок цього осягнути не може. Ті хто не вірять так і аргументують - ну як це може бути? Я в це не вірю. На цьому все виправдання для себе закінчується. Але закон Творця ніхто не відміняв, не зважаючи на те, вірите ви чи ні. А закон Творця діє, тому що ми мешканці. Його творіння - земля (нашої з вами домівки). А той хто живе в домі, повинен виконувати Його закон.

Звичайно, кожній людині дається вибір, чи жити по закону Творця, чи йти на "свій хліб". Кожна людина робить свій вибір і вона отримує те, що заслуговує від обраного напрямку подальшого життя. Шлях до вічності ніколи не буває легким, людина постійно проходить це життя з випробуванням. Одна справа з Творцем інша з козлом рогатим.

На відміну від закону Творця, люди створили свої закони. Різниця між ними (закон\заповідь) в наступному, якщо незнання закону не знімає віповідальності за скоєний злочин, людині потрібно буде відповідати по повній. На "небі" ситуації стоїть інакше, за незнання законів відповідальність менша (але не набагато). Ті хто знають - будуть відповідати сповна. Саме цікаво те, що в мирний час (по атеїстичниму закону) , вбивство - це тюрма, під час війни вбивай скільки хочеш захищаючи свою країну. Яке цікаве виправдання =).

Люди які кажуть - чому ти скрізь суєш\нав'язуєш свою релігію? Тоді питання в іншому, навіщо ви охрещуєте дітей, воду, пасху, вінчаєтеся, навіщо в решті решт ви займаєтеся похоронною процесією? Візьміть людину за руки та ноги, та киньте в канаву. А що? Нормально. Помер і "спи спокойно Товарищь". До чого тут такі формальності? Час не витрачений і кошти цілі.

Короткий екскурс в історію
Прийнятя Християнства на Русі (ні, не Київської Русі, а саме Русі. Можна подумати що була ще якась Русь.) наші мудрі князі, замість того, щоб слідувати закону тої релігію яку прийняли, її відклали на другий план. І продовжили займатися далі звичними справами - війни, братовбивство, язичниство і такі ін. Що протиречить закону Творця. Кінець відомий - занепад Русі. Причина була вказано вище. Тепер ми маємо Україну. Подивіться на її розміри. Датована мапа 22 січня 1919 року, порівняйте з тою що ми маємо зараз, країна зменшилася майже в двічі. За невиконання закону. Творець нищить нашу державу за вашу байдужість до Його закону.
Зображення

Прихід червоної потолочі
"Земля крестьянам. Бог - это не правда. Верим только в то, что видим." - гасло атеїстів які майже викорчували віру з людей і загнали їх у рабство. Пам'ятайте, ті хто не вірить у Творця, продовжують славні традиції комуністичного режиму. Вітаю.
СССР розвалився по через через те, що грав з Творцем у свої ігри (КГБшніки у рясах).

Чому ж так сталося (війна)? Тому що люди мають закон творця і не виконують його. Коли дитина робить шкоду, батьки її наказують. Відповідно люди, які ті діти які не слухають. В книзі Катихизми (і не тільки в ній) описано, що війни, катаклізми, болячки та ін. посилаються людям для навернення і виконання закону Творця, інакше нація буде знищена і місцем їм в підручниках по історії (де Великий Рим, де Великобританія зі своїми колоніями та ін?). Якщо проаналізувати, наша країна завжди воювала за свою незалежність, свободу, завжди ми захищалися від тих чи інших ворогів, ми заслужили війну і зараз. За що? Перш за все порушення всіх заповідей, крім того: випивка, паливо, наркотики, осудження, секс (інші полові збочення), зрада, мати, брехня... Зневажливе ставлення до оточуючих, землі на якій ми живемо - сміття, забруднення водоймищ. В той час коли на сході країни наші воїни гинуть, інші собі з усмішкою на обличчі дозволяють собі спокійно та гучно відпочивати у п'ятницю, в нічних клубах, святкувати новий рік, не дотримуються посту та інші свята "на кістках загиблих" (хоча цей бич присутній по війні у Сирії, коли одна частина міста танцює, а в іншій частині вирізають жителів).

До вище сказаного можна додати як виховання дітей - воно є байдужим, дітину забавляють, а потім дають їй - телевізор, телефон, планшет, компьютер, а вінчає все це беСобразіє - вулиця. - нехай забавляється, бо немає часу. Дійсно, немає часу, а для чого нам час? Для випивки з друзями, для багаточасових балачок по телефону з подругами ні про що? Ми скрізь не встигаємо, нам бракує часу, ми не приділяємо уваги сім'ї, дітям, а на старості людина лишається одна, тому що дітей не виховали, цим займалося суспільство. Нація людей без душі.

Кожна наступна влада (після проголошення незалежної неньки) затягували гайки людям, підіймаючи ціни на все, що споживає людина. Люди замість навернення до істини що роблять? Правильно, обвинувачують всіх крім себе. Наступний етап ми отримали - війну. "Спасіння потопельників – справа рук самих потопельників…"

Творця не цікавить які ви вигадаєте виправдання для нього, ви мали закон, ви чули про нього. Виправдання - не було часу, мене не переконали, у попа дорога машина. Це нікого не цікавить. Тому що закон написаний для кожного і відповідати кожен буде сам за себе, а не за причини які людина собі вигадала і вирішила не виконувати закону Творця. Не відповідають на страшном суді ті, що хулил Творця, такі відразу летять до пекла. Або ще є така фраза: - я поверю когда увижу. Наскільки відомо, коли побачиш, то вірити буде вже пізно.

Ще одна причина цього холівара - відсутність звичаїв, традиції, культури призвело до тих подій які в нашій країні. Розмовляти на Українській мові, та носити вишиванку назовні джинсів чи короткою спідниці - це ще не означає бути Українцем.

“Найголовніша справа в житті — молитва, а всі інші — справи другорядні”
Св. Григорій Богослов

Бачив я таких "святих".
Звичайній людині важко прожити у сьогоднішньому світі. Люди які стали на шлях до порятунку, йти стає ще важче, але вона знає, ради якої мети вона крокує. Священникам ще важче. Шлях до мети не буває легким. Чомусь коли чуєш що віруючий, то має літати над землею із розведеними руками над землею і не порушити закону. Всі люди можуть оступитися, але не всі можуть продовжити боротьбу.

Религия принуждает к рабству и послушанию.
Наше все дозволеність, розкріпачення і призвело до того, що ми маємо на даний момент - Хаос. Ви хотіли жити поза законом Творця? Ви на даний момент живете і маєте бездуховність та непослух. Люди які виконували закон Творця жили по іншому (читаємо Біблію).

Чи вчить нас релігія чомусь поганому?
Ні. Виконуй людино закони і живи собі в радість від дома, сім'ї, що твої батьки живі, що маєш до столу, та тепле ліжко. А інші і того не мають.

Я не піду в храм бо у священика машина, він наживається на приході
Ніхто нікого не заставляє жертвувати кошти, справа особиста. Тому ви відповідаєте за себе, священик буде відповідати за себе. (як добре люди підхвачують погані звички з когось,а добрі справи чомусь соромно робити. Чому так?)

Не зникли ми по тій причині, що є люди які в цій країні моляться, аби помилував Творец, та пролив на інших прозріння.

Можливо я написав десь грубо, але це правда - вона гірка, але на те, вона і правда.

Чи можливе інше життя? Так, воно існує, тому що питати мене будуть не люди, а Творець і тому думка інших для мене ніщо, закон Творця - все.
Мені все одно в кого який телефон чи машина, в кого яка дружина чи хто як вдягається, мені все одно, бо я відповідаю за себе та свої вчинки, а не сусіда.

"Фанатична віра"
Тут або людина вірить, або не вірить. Як казав мій вчитель Сірик (пардон не пригадую як звати) - "чуть-чуть беременной нельзя быть". Або з Творцем, або з козлом рогатим. Є біле, є чорне, сірого не існує.

Віра
Вірити це означає робити так, як каже Творец - молитви, кожна неділя в домі Божому, піст, причастя, виконання його заповітів.

Після цього тексту буде багато питань, криків, спалахів п'ятої точки і не всі почують, бо не всім дано. Кожний з тих хто не буде погоджуватися, буде намагатися себе виправдати, задавати питання, ще і ще для виправдання свого хибного переконання, але відповіді я не дам більше нікому.

Я такий самий грішник як і ви. (чомусь згадався вислів з острову скарбів)

Слава Ісусу Христу - Навіки Слава!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Грудня, 2016 17:51 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 4321
Репутація: 1622
Я би ще додала ,що наявність багатьох церков,різне бачення того як саме треба вірити в Бога -теж дає людині право вибору. Бо джерелом істини на сьогоднішній день не є очевидці відомих подій (та й чи і їм би вірили ) а лише Біблія .І хто як розуміє ,хто що в ній читає - сприймають не всі однаково .Від того і різні церкви. І ніхто не дізнається яка ж з них є найправильнішою допоки не прийде той судний день.
Тому навіть тут можна помилитися ,йдучи до Бога.
Ну віриш дощечкам на стіні,а за одно й в Бога - йди до тих хто думає так само .Віриш в усіх святих -ходи до православних,хочеш добре знати Біблію- ходи до євангелістів ,походи та подивися хто і як і в що вірить та обери з чим ти згоден .Але казати що віруючи - то зазомбовані чи ще якісь ,не вивчивши що є насправді - то пусті балачки.

Справа особиста для кожного. Але говорити про це треба .Бо як факт - ми не на все впливаємо і є сила ,що створила та тримає певний порядок у всесвіті ,у природі ,в житті всього живого і неживого.Що то є за сила і що є її джерелом ?Явно що не людина.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Грудня, 2016 18:35 
Офлайн
Магістр
Магістр

Trencher написав:
Читати не обов'язково.

Кто хотел, тот прочитал... Правда сейчас полетит куча камней и всяческих высказываний, что во всём виноваты "кацапы во главе с Путиным"... Все не без греха. Верить не верить - дело каждого. А кому то и вовсе не выгодно чтобы люди верили, ведь тогда и власть будет не нужна как таковая. А сегодня имеем множество конфессий и каждая считают, что они самые правильные (Христианские течения, исламские, восточные и языческие)... Вместо объединения - разобщённость со всеми вытекающими.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Січня, 2017 22:15 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 461
Репутація: 24
Trencher написав:
Після цього тексту буде багато питань, криків, спалахів п'ятої точки і не всі почують, бо не всім дано.

От тільки не треба з себе "строїти" такого всезнайку, якому "дано", а декому ні. Це здається у вас гординею називається. І гріхом вважається? Чи не так?
Trencher написав:
Короткий екскурс в історію

Карту привели. Була Україна велика, стала менша. "Нема віри, тому і землю втратили". А у тих, кому ця земля дісталась, віра сильніша?

Trencher написав:
Чи вчить нас релігія чомусь поганому?
Ні. Виконуй людино закони і живи собі в радість від дома, сім'ї, що твої батьки живі, що маєш до столу, та тепле ліжко. А інші і того не мають.

Вчить. Добре тільки, що не всіх. "Не мир прийшов я принести, а меч." І не треба ці слова пояснювати. Діла з ними співпадають. Все, як по написаному.
А тих хто має більше тебе, тому що вкрав, - не засуджуй. Їх потім покарають, колись потім.

Trencher написав:
Религия принуждает к рабству и послушанию.
Наше все дозволеність, розкріпачення і призвело до того, що ми маємо на даний момент - Хаос. Ви хотіли жити поза законом Творця? Ви на даний момент живете і маєте бездуховність та непослух. Люди які виконували закон Творця жили по іншому (читаємо Біблію).

Як жили ті, хто виконував волю творця - читав. Фашисти просто нервово курять в стороні. Скільки крові пролито. Цілі народи знищено. Тому, що неправильному богу молились.

Trencher написав:
Бачив я таких "святих".

Недавно прочитав про славнозвісну "матір Терезу". Виявляється, рідкісна скотиняка. Розрекламована добре. З зібраних нею грошей на притулки витрачалося ледве десята частина, і ті притулки були як концтабори. А якщо копнути глибше - переважна більшість так званих "святих" виявляються просто пришелепкуватими. Або просто "блаженними" - що є просто синонімом.

Trencher написав:
Я не піду в храм бо у священика машина, він наживається на приході
Ніхто нікого не заставляє жертвувати кошти, справа особиста. Тому ви відповідаєте за себе, священик буде відповідати за себе. (як добре люди підхвачують погані звички з когось,а добрі справи чомусь соромно робити. Чому так?)

Був (і є) колись хороший фільм "Берегись автомобиля". Як там піп машину купляв?
А як же не жертвувати. Сказано ж "богу - богово". 10% віддай. Не даєш? Тоді свічку купи, і іконку, і на будівництво церкви дай.
А про священників. Уявіть собі вибори. І ви бачите, що за якогось кандидата агітують переважно мудаки і злодії. Що ви скажете про такого кандидата? Отож...
Прийшлось буть на похороні в селі. Позвали священника. Той такий "рейдер" виставив - на двох аркушах. І того йому дай і іншого. В основному продукти. З точною вказівкою кількості і якості.

Trencher написав:
"Фанатична віра"

Її немає. Кількість віруючих різко зростає перед різдвом і паскою і так само різко зменшується в піст.

hermano0071 написав:
Або з Творцем, або з козлом рогатим. Є біле, є чорне, сірого не існує.

Існує маса кольорів і відтінків. І існують ілюзії. Це коли те, що ви вважаєте білим, насправді є дуже рябеньким.
А присвоювати лише собі право визначати, який з кольорів найбіліший - та сама гординя. Я про це вже писав.

Trencher написав:
Віра
Вірити це означає робити так, як каже Творец - молитви, кожна неділя в домі Божому, піст, причастя, виконання його заповітів.

Він сам вам сказав? Чи ви прочитали про це в казках древніх єврейських скотарів?

Eva написав:
наявність багатьох церков,різне бачення того як саме треба вірити в Бога -теж дає людині право вибору

Якщо люди, які "вірять" в одного бога не можуть між собою домовитися, це наводить на думку. Тих хто думає.
А про "різних" богів я взагалі мовчу. Що у одних гріх - у інших подвиг в ім'я віри. В Європі спитайте. Там уже майже зрозуміли.

Eva написав:
Справа особиста для кожного. Але говорити про це треба.

От я і говорю. А то якось в одні ворота виходить.

Trencher написав:
Кожний з тих хто не буде погоджуватися, буде намагатися себе виправдати, задавати питання, ще і ще для виправдання свого хибного переконання, але відповіді я не дам більше нікому.

Це по вашому. "Є дві точки зору. Моя і хибна." Відповіді я й не чекаю. Я просто висловлюю свою точку зору.

Trencher написав:
Я такий самий грішник як і ви.

Тоді навіщо такий повчальний тон з претензією на абсолютну правду?

Ви маєте право вірити хоч в Буратіно, хоч
"Кто верит в Магомета, кто в Аллаха кто в Ісуса,
Кто ни во что не верит, даже в черта назло всем"
Це ваша особиста справа. Але коли ви починаєте вважати свою віру єдино правильною - от тут і починаються Христові походи, джихади, Варфоломіївські ночі і тому подібні неподобства.
А щоб цього було менше - є Кримінальний (і ще деякі) кодекс. І якщо він буде добре виконуватися то буде переважній більшості людей добре. Украв, убив - в тюрму. Не колись потім, а завтра.

hermano0071 написав:
"Имей совесть и делай, что хочешь."©
М. Жванецкий

З живим класиком сперечатись не буду. Тільки не треба підміняти совість кількістю поклонів перед розмальованою дошкою і кількістю свічок, куплених в авторизованих продавців.
Всю біблію можна замінити однією фразою (яка туди теж вписана, з досвіду попередніх поколінь). Вчиняйте з людьми так, як ви хотіли, щоб вони вчиняли з вами. Тут, правда, мазохісти і геї трохи картину псують, а загалом правильно. Правда в біблії на кожному кроці ця заповідь (та й деякі інші) порушується. Все-таки євреї дуже мудрі люди. Придумали релігію "на експорт" і зуміли її "втюхати" іншим народам. І ці народи повторяють, що євреї богообраний народ, моляться на одного з єврейських равинів. І якось умудряються це поєднувати з "Бей жидов - спасай россию" в тій чи іншій модифікації. "Чудны дела твои боже и пути неисповедимы". Правда для тих, в кого чудні справи і дороги незрозумілі є в нашому місті спеціальний заклад. І це не церква.
А мені однаково, якому богу і скільки поклонів б'є щоранку (чи кілька разів надень чи рік) мій сусід. Але якщо він почне вважати по цій причині себе вищим від мене - хай потім не ображається.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: