Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 8:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Электронные сигареты
ПовідомленняДодано: 24 Травня, 2017 1:34 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 4
Репутація: 0
Громадська організація "Нові технології для здоров'я" розпочали унікальне дослідження електронних систем доставки нікотину, яке повинно показати чимало корисних даних, пов’язаних зі здоров’ям співгромадян. Уже перші результати здивували. Уся увага у дослідженні прикута до впливу таких електронних систем на здоров’я користувачів, у повірянні зі звичним курінням.Обіцяють, що результат буде цікавим для багатьох. Ми дізнаємось, на скільки електронні цигарки можуть знизити ризик для здоров’я затятих курців тютюну і не лише їхнє. А ще зможемо отримати відповідь, чи здатні електронні системи витіснити класичні сигарети з ужитку. Відтак, це може мати вплив не лише на ринок, а й на здоров’я нації в цілому. ЗБІР КОШТІВ НА ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОДУКТІВ ЗНИЖЕНОГО РИЗИКУ ТРИВАЄ http://newhealthtech.org.ua/proekti/dopomogti-proektu

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Вересня, 2017 18:39 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 6
Хочеться взагалі розповісти, що собою являє електронна цигарка. Вона працює за принципом інгалятора. Складається е-виріб з декількох основних частин: змінного картриджа, мікробатарейки і парогенератора. Картридж містить заправну рідину. Саме від її складу залежить смак і "міцність" цигарки. Різноманітність картриджів задовольнить навіть дуже вимогливого курця: можна вибрати не тільки аромат (наприклад, полуничний або яблучний), але і регулювати концентрацію нікотину. Варіантів багато: дуже міцні (24 мг/мл), міцні (18 мг/мл), легкі (12-16 мг/мл), суперлегкі (6-11 мг/мл) або зовсім безнікотинові. Механізм електронної цигарки включається автоматично після першої затяжки. Потік повітря активізує мікробатарейку, яка подає сигнал на парогенератор. Він перетворює рідину в пару з цигарковим смаком, але без цигаркового запаху. Таким чином, правильніше буде сказати, що людина не курить, а парує або інгалює е-сигарету. Деякі моделі електронних сигарет оснащені маленькою лампочкою на кінчику вироби і імітують тління тютюну.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Вересня, 2017 21:56 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
Та все это просто выкачка денег с бедный людей) ничего в этом хорошего нет. Что сигареты, что кальян, что электронки все дорогое и вредное.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Вересня, 2017 0:42 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 9
Какой смысл от этих электронных сигарет? Думаю, они тоже вредят организму, хоть и меньше сигарет. Лучше не экспериментировать.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Вересня, 2017 16:03 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 6
bor1slav_13 Електронна цигарка шкідлива тільки в тому випадку, якщо її рідина містить нікотин. Як ви могли помітити, електонку можна парити, навіть, в громадських місцях, що доводить її нешкідливість. Хоча, в нашій країні й звичайні цигарки можуть курити будь-де і ми маємо нещастя ставати пасивними курцями. Дим від електронної ж не несе ніякої шкоди. Іноді сама балуюсь електронкою Eleaf iJust S Kit https://rozetka.com.ua/elektronnie-siga ... ye-nabory/ Я не переношу запах диму від звичайних цигарок, але дим і смак її рідини мені подобається.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Вересня, 2017 19:47 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 9
lonlygirl написав:
Я не переношу запах диму від звичайних цигарок, але дим і смак її рідини мені подобається.

Это просто от нечего делать и некуда деть деньги. Лучше бы что-то реально нужное и полезное купили за эти деньги. Или на оздоровительные процедуры сходили бы.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі