Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 20 Листопада, 2018 14:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03 Лютого, 2018 21:24 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 8
Репутація: 0
Друзі скинули фото. Вчора у Дніпрі неподалік Черкас підводне полювання. Сом 140 кг.
Це вам не окунів з лунки тягати !», – похвалився на своїй сторінці у Фейсбуці користувач  Ви не авторизовані для перегляду. і виставив фото рибалки з гігантський сомом.
Приєднання файлів:
2018-02-03-сом.jpg

Знімок вразив соціальні мережі. І не лише тим, що сом справді велетенський.
Багато хто назвав таке зимове полювання звичайним браконьєрством. Тож користувачі соціальних мереж пишуть, що рибалки-хвальки насправді бездушні браконьєри. Люди також дивуються, як сом взагалі міг попастися, адже він одним помахом хвоста здатний човен перекинути.
«Нині діє заборона на всі види рыбалки на зимувальних ямах! А цього красунчика могли знайти тільки в ямі!», – обурюється Сергій Суровцев.
«Сом росте в середньому на 1 кг на рік. Думаю, м'ясо 70-80 –річних риб не додає здоров'я. Любите їсти старе м’ясо сома? Ні? Тоді навіщо виловили?», – запитує Володимир Моргун.
«Це все із серії, мовляв, завалю я кабана, вовка, слона, потом зафоткаю селфі, викладу в ФБ і чекатиму лайків...», – обурюється Андрій Галатін.

Перенесіть, будь ласка, тему в Україна

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Лютого, 2018 8:28 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 3032
Репутація: 110
fish написав:
– обурюється Сергій Суровцев.

fish написав:
– обурюється Андрій Галатін.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Лютого, 2018 19:53 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 171
Репутація: 4
мудак ти Толька !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Лютого, 2018 8:13 
Офлайн
Arte Piscandi

Деталі звісно цікавлять, але якщо все було в рамках "Правил любительського і спортивного рибальства" - то ок. Вцілому, я якось спокійний до данного резонансу))) дефіцитом сома наші річки наразі не страждають.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2018 14:14 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3374
Репутація: 126
Ще зауважу, що фото виклав далеко не сам мисливець, тобто мети викласти фото заради лайків не було....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2018 14:19 
Офлайн
Arte Piscandi

Куди важливіше зауважити що це 10000000% не перший такий сом впійманий :) Браконьєри не будуть звітувати в соц мережах про свої трофеї) А ті хто вміють законно ловить, вже давно зрозуміли - не для нашого народу ті фотографії :-D Пукани ж порозриває.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Лютого, 2018 1:27 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
:lol: Це точно, так створена людина.
Я нарпиклад, тільки за те, що б спокійно ловити рибу і честно! :x

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Лютого, 2018 17:19 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 4
Забанен: Постійна
В Киеве в Десенке в 2016 году парень загарпунил на 70 кг) Страшно в воду лезть после этого)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Лютого, 2018 19:12 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 8
А як сітки ставлять і виловлюють по пів тони браки, так усім пофіг. Одні на вудки малька та зарибок винищать, щоб котові щось було пожрать, інші десятками щуку виловлюють, бо зупинитись не можуть. А винуваті підводні охотніки, які щороку збирають гроші на зариблення, і ріжуть сітки!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Лютого, 2018 12:50 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1019
Репутація: 26
Надо закон на рыбалку как у немчуры, вот тогда будет дело и рыба в речке и деньги в бюджете.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Лютого, 2018 13:44 
Офлайн
Arte Piscandi

pivas написав:
Надо закон на рыбалку как у немчуры

Пока пару поколений не вымрет (постсовка), ничего на воде хорошего не будет.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Лютого, 2018 8:22 
Офлайн
Активіст
Активіст

Думаешь красть перестанут, да и пара поколений всего 40-50 лет. Тем более что 25+лет уже прошло, осталось лет 15-25 и наступит светлое будушее!!! Вот это утренний позитив, с улыбкой иду на работу глядя в "светлое будушее". Вру не иду я на работу, я на больничном.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Лютого, 2018 9:59 
Офлайн
Arte Piscandi

pivas я могу ответить лишь за свое окружение (30-35 лет) : большинство уже давно привыкло жить и платить со своего кармана, и понятием "мне везде все должны" - не страдают. Умер принцип "рыбалка должна себя окупить" на смену пришел "поймал-отпусти", а порядок на воде больше поддерживают сами рыболовы нежели рыбоохрана. Поэтому, да. Я склонен верить что смена поколений даст позитивный толчок в будущем. Мое ИМХО, (90% касающееся только рыбалки).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 Лютого, 2018 15:49 
Офлайн
Активіст
Активіст

Что касается одного касается и другого, вот именно в твоем круге общения. Я не рыбак от слова "вообще",но раньше по работе общался с многими из разных сфер. То там и стар и млад ловил как хотел,что хотел и когда хотел и сколько(многие конечно электроудочку осуждали). Я к тому что если доход у населения не большой то им рыбалка это хлеб, соответственно чем больше рыбы,тем больше хлеба. У тебя рыбалка хобби на которой ты тратишь больше чем зарабатываешь . Короче пока не будет "развитого коммунизма", чтоб всем всего хватало, будет такая фигня или лупануть штрафы что б боялись.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Лютого, 2018 8:34 
Офлайн
Arte Piscandi

"Рыбалка - хлеб" только в сказке о золотой рыбке.
Я думаю уже все видели страждущих хлеба, с 4-мя складками на пузе, которые пакуют мешками рыбу :) И этим мешкам нет конца и края. Или ты думаешь у браконьеров рыба это основной хлеб??? :-D БОльшая половина из них 100% трудоустроена, а браконьерят просто потому что от дида "неправильные снасти и неправильная наука остались", выручка идет в "фонд жизни повышенного комфорта" ну или просто на попойки. Не даст всеобщее благополучие твердого осознания что воровать нельзя. Это воспитывается, не одними поколениями, удочку нужно детям в руки совать, и показывать что дядя с сетями - ублюдок. Я прекрасно помню свое воспитание на воде, от деда и отца, обыкновенного грузчика и слесаря :wink: Хлеба в 90-х действительно не хватало, но ни первый ни второй за сети не взялись, хотя их знания принесли бы в этом деле ошеломительный результат.
Люди, своих "демонов" могут оправдывать как угодно, в том числе и парируя отсутствием хлеба. Но когда проходишь мимо хаты браконьера, и видишь стремительно растущий 2-й этаж в доме, кованный забор, "крестлайнер" и прадик...ДА! Действительно! "Чем больше рыбы, тем больше хлеба"(с) И в пору задуматься, а у этого человека хлеба нету или все таки совести???
На самом же деле все гораздо проще, если называть вещи своими именами. Есть рыбалка: законная снасть, законный период, законная норма. А есть обыкновенное воровство: рыба сверх нормы, незаконная снасть, незаконный период.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі