Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 17 Жовтня, 2017 19:41

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Дякуємо новій поліції
ПовідомленняДодано: 11 Квітня, 2017 18:45 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 743
Репутація: 33
Людоньки добрі, будьте уважними!
Придивляйтеся до чужих у під’їздах.
Перевіряйте, куди йдуть ті, що "попросилися" в домофоні.
Прислухайтеся, може гуркіт з під’їзду – це зовсім не сусідський ремонт...

У березні цього року з кабін ліфтів будинку по вулиці Філатова, 10 регулярно зникало обрамлення. Його так нещадно обідрали, що обслуговуюче підприємство ПП "Віанол-сервіс" змушене було призупинити роботу ліфтів у другому і третьому під’їздах.

31 березня за обдиранням обрамлення у першому під’їзді був помічений молодий чоловік. І було це серед білого дня! Свідок злочину затримати його не встиг, але добре запам’ятав.

Докладний опис зовнішності передали поліції. Якщо чесно, без особливої надії на успіх, бо важко знайти людину за описом (без фото), а ще важче – довести його провину. Та й справ у поліції сьогодні, на жаль, хоч греблю гати.

Яким же було наше здивування, коли буквально за три дні молоді поліцейські Зубко Анатолій Анатолійович і Осадчий Ігор Юрійович не тільки вирахували крадія обрамлень, а й затримали його "на гарячому", під час скоєння чергового набігу на ліфт.

Дуже дякуємо вам, хлопці!

На наше щире "Дякуємо!" ви скромно відповідали, що це ваша робота. Так, робота, але ж її можна виконувати по-різному. А дивлячись на вас, віриться, що не все так погано в нашій новій поліції, і що не "всьо пропало" в Україні.

Дякуємо!
За небайдужість, швидку реакцію, професіоналізм, а найбільше – за повернення втраченої віри.

Мешканці будинку по вул. Філатова, 10

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Дякуємо новій поліції
ПовідомленняДодано: 12 Квітня, 2017 6:53 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 987
Репутація: 25
Оно то конечно так, а у меня дургие истории. В Балаклее, разбили окно залезли в дом ,вынесли что увидели- деньги,золото(короче все ценное). С 84 дома на Камелюка, у человека есть гараж, прокопали под ним яму вынесли -электро инструмент, в авто аккумулятор сняли. Я уже не говорю про мелкие кражи угнали скутер или еще что. Вон в "юрме" говорят часто вскрывают ,я не против полиции. Просто им надо работать по лучше.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Квітня, 2017 8:21 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3357
Репутація: 125
Підтримую, недореформована та недопереатестована поліція наразі невзмозі виконувати свої функції. Я вже мовчу про старі кадри, які роками звикли, що всі їм винні і тільки і вміють, що гроші збивати. Про працювати в більшості випадків і мова не йде...
А сама система підпорядкування владі, прокуратурі та черкаському корумпованому керівництву? Згори сказали закрити кримінал, знач, закриють. Тому і самі такі, корумповані. Охороняють здебільшого не закон, а чиїсь особисті інтереси.

Востаннє редагувалось Рыбоохотник в 12 Квітня, 2017 8:34, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Квітня, 2017 8:31 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8466
Репутація: 175
я уже говорил, что лица изменили (и то частично), а вот система к сожалению осталась старой.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Квітня, 2017 13:36 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2920
Репутація: 110
2-е недели назад ехали на соревнования, водитель был после вчерашнего (изо рта немного штынило), под Киевом полисмэны пригласили дуть в дудочку. 2 тыщенки - все что было в кошельке, взяли и никаких праблэм, поехали себе дальше. Все как было так и есть :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Квітня, 2017 22:25 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Панове, ваш вирок новій поліції зрозуміла. Давайте подумаємо разом.

Репутація – оцінка суспільства.

З репутацією людини наче простіше – "сама винна" (хоча не відкидаю ні злі язики, ні неадекватну реакцію "оцінювача" через нерозуміння ситуації).

А як з колективною? Про ложку дьогтю чи паршиву вівцю, думаю, нагадувати не варто. Ще й ми з більшою охотою ділимося саме негативними відгуками, і вони отримують відповідний резонанс суспільства. Цього негативу аж кишить: телевізор, інтернет, газети, слухи – день по дню більшає! Це не тому, що нам так подобається "перемивати кості" чи на часі модно "розвінчувати". Просто обра́зи людина пам’ятає довше. А вдячність… "За що? Це ж їх робота." Негативні новини про окремі випадки накопичуються, перева́жують позитивні і починають працювати на знищення репутації ВСЬОГО колективу. Особливо, коли це стосується такого життєво необхідного державного органу як поліція.

Уявіть ситуацію. Людина прийшла в нову поліцію, щоб насправді змінити ситуацію на краще. Часи зараз турбулентні, ситуація не проста, та і в колективі ймовірні "залишки минулого". Людина чесно працює, має хист, не піддається спокусам, тиску вищого керівництва і… весь час чує від нас про те, які "вони ВСІ погані". Чи надовго її вистачить? Чи не "заб’є" вона на свої потуги і дійсно стане "як УСІ"? І чи не саме ми з вами підштовхнемо її до цього своєю невдячністю і зрівнялівкою?

Я – за те, щоб суспільство знало "героїв" нової поліції (чи інших органів/установ) і боролося з ними. Але я і за те, щоб ми не мовчали про тих, хто реально допоміг. Не треба співати дифірамби, але втоптувати СКОПОМ у багно теж не варто. Я – за паритет наших з вами новин.

Репутацію сьогодні формує інформація. Вважаю, що не потрібно ні замилювати очі, ні мазати медом, але ПОМІЧАТИ хороше і РОЗПОВІДАТИ (з конкретними ПІБ) про це іншим корисно для суспільства.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Квітня, 2017 16:18 
Офлайн
Профі
Профі

Повідомлення: 461
Репутація: 24
Мене в цій ситуації цікавить одне: встановили, куди цей кадр збував крадене? А то з нього толку ніякого. Судячи з наполегливості - або алкаш, або ще щось подібне.
А той, хто в нього купував - повинен теж відповідати. Я нічого не маю проти поліції - якось не доводиться, на щастя, з ними стикатися. Але описаний випадок - дуже дрібний і на імідж поліції не дуже впливає. В місті купа пограбувань (причому в самому центрі), з гранатометів стріляють - і все тихо. А тут впіймали якогось неадеквата, який поліз туди, де його вже ловили. :crazy: Дрібнувато буде. Хлопці, які впіймали того злодія - молодці, але це їх робота. І далеко не вся.
Проти того, щоб поліція мала хороший імідж - нічого не маю. Але це залежить , в основному, від самої поліції.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Квітня, 2017 23:32 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Куди збував крадене, не скажу, бо з деталями справи не знайома (повідомлення розмістила на прохання сусідів і, звичайно, підтримую обома руками). Погоджуюся з вами: той, хто купував, теж має відповідати. Що там у нас в Законі? Сказати "більше так не роби" чи щось суттєвіше?

Погоджуюся і з тим, що справа не з резонансних. Що там якийсь ліфт в якомусь РПЗ? Дрібнота. Але "все пізнається в порівнянні" (с). Земля в масштабах Всесвіту - порошинка, а для нас - рідний дім. І для бабусі з верхнього поверху (без ліфта не може вибратися на вулицю), і для молодої матері (щодня мінімум двічі тягає дитячий візочок сходами), і для інших мешканців ця справа зовсім іншого ґатунку.

Про "залежить від самої поліції" погоджуюся з доповненням.
Імідж поліції - це емоційна одежина (зовнішня оболонка), яку за короткий час штучно створили PR-фахівці і політики. Яскравий образ = "товар продано", суспільство в очікуванні заявлених змін. А репутація - це внутрішнє наповнення, сутність створеного образу. І вона не може з’явитися швидко, а 1) "напрацьовується" роками; 2) складається на основі інформації про ВСІ справи.

Якщо 1) залежить від поліції, то 2) - і від нас із вами. Пишемо не про ВСЕ, а тільки про негатив = знищуємо чесно "напрацьоване". Як? Розкриті злочини є? Є. Чому не пишемо про це? А..., пройшло багато часу, поки розкривали? Достатьно, щоб ми призабули трішки? Хоча інколи в телевізорі хтось зачитає статистичні дані або в газеті надрукують. Сухо так. Ску-ко-та!!! А де ж наші емоції? Такі самі сильні, як ті, коли писали "обікрали", "обстріляли"? Немає. Так-так, пам’ятаю, не потрібно, бо "це ж їхня робота". А тут нові злочини на слуху, а з ними нові "караул" і "нічого не змінилося". Суцільний негатив!

То як, впливаємо чи ні?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Квітня, 2017 19:56 
Офлайн
Arte Piscandi

Atta girl чи можете стисліше викласти свою думку? Самий сок. Бо мабуть я один нічого не второпав із цієї поеми, всі інші прочитали і мовчки погодились.
Наприклад:
Serg_Gu написав:
я уже говорил, что лица изменили (и то частично), а вот система к сожалению осталась старой.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Квітня, 2017 20:37 
Офлайн
Профі
Профі

Atta girl написав:
А де ж наші емоції? Такі самі сильні, як ті, коли писали "обікрали", "обстріляли"? Немає. Так-так, пам’ятаю, не потрібно, бо "це ж їхня робота". А тут нові злочини на слуху, а з ними нові "караул" і "нічого не змінилося".

Як впіймають того, хто стріляв, того хто ходить обкрадати магазини через день (як на роботу) - от тоді і будуть емоції. А зараз емоція тільки одна - "У нас взагалі є поліція?". Кажуть що є, бо впіймали якусь дрібноту. Як впіймають тих, хто стріляв і обкрадав магазини, от тоді і будуть емоції дуже позитивні.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Квітня, 2017 23:05 
Онлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 277
Репутація: 14
ХРАБРЫЙ написав:
Serg_Gu написав:

Просто не все понимают специфику работы силовых органов, нельзя уволить 100% старых и нанять новых, без опыта, без информаторов, даже сталин с его репрессивной машиной не смог искоренить преступность. Лучше бы оставили старых и ужесточили контроль, с повышением зряплаты, но если взял взятку - отрабатывай всю сумму за бесплатно и с поражением в правах на соц -гарантии( отпуск, премии, скидка на комуналку и тд, и без права увольнения). Ну а пока "новые" войдут в курс, "набьют" опыт, - пройдет минимум лет 5 ть, так что придется потерпеть :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Квітня, 2017 15:47 
Офлайн
Профі
Профі

fagot написав:
о если взял взятку - отрабатывай всю сумму за бесплатно и с поражением в правах на соц -гарантии( отпуск, премии, скидка на комуналку и тд, и без права увольнения)

Навпаки, тих, хто бере, треба гнати. Толку з такого "професіонала", який думає лише про те, як собі урвати,- ніякого. Особливо, якщо його спробувати заставити відпрацьовувати безплатно з гарантією, що не звільнять. "Пістолет дали і крутися як хочеш" - це вже дуже бородатий анекдот.
Я не знаю, кого там поміняли, кого залишили. Мабуть, хтось таки залишився. І зарплати там платять не найменші, надіюсь. А ждати 5 років поки вони "наб'ють руку" - це забагато.
Не так давно злодії залізли в редакцію газети "Сміла". Це через дорогу від райвідділу. Кажуть, що там вони практично нічого не вкрали (не було чого). Це хіба не насмішка над поліцією?
А магазини? "Моноліт", "фенікс", взуттєвий (може я ще не все чув). Як не як, це все практично в центрі міста. Якби кілька поліцейських просто пішки прогулювалося по центру - цього не було б, можливо. Поки не навчаться працювати - хай хоч так користь приносять.

Востаннє редагувалось akr в 15 Квітня, 2017 17:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Квітня, 2017 16:41 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

fagot написав:
Ну а пока "новые" войдут в курс, "набьют" опыт, - пройдет минимум лет 5 ть, так что придется потерпеть :(

Де ви тих нових бачили в смілянській поліції?
та й руку набити то можна, а ось якщо звик хабарі брати та терпіл на гроші розводити замість того, щоб злодіїв ловити, то переробити людину вже не можна. Тут і 25 років не допомогло, чи не так? ;)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Квітня, 2017 23:51 
Офлайн
Arte Piscandi

Хлопці, у кого є бажання створіть окрему тему для обговорення негативних моментів. Всі повідомлення з негативними відгуками завтра будуть перенесені туди, або в корзину. Старттопік і корінь теми "Дякуємо". Off-topic: Сто раз зарікався не виходити за межі свого розділу %)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Квітня, 2017 7:36 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сань, звісно, ти модератор - як скажеш, так і буде.
Але на мою думку, тут офтопіка не так вже й багато. Хтось поліції дякує, а ми просто обговорюємо чи правда є за що дякувати....
Звичайне обговорення теми.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Квітня, 2017 7:55 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 297
бочка дёгтя в ложке мёда, да! Ето всё она - Украинская Новая Полиция!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Квітня, 2017 8:58 
Офлайн
Arte Piscandi

Рыбоохотник ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! Я б особисто також нічого тут не переносив, все воно правда. Але...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Квітня, 2017 10:55 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вибачаюся за флуд-не-флуд, але ось, нажаль реальне обличчя сучасної поліції:
На Київщині поліція хотіла зам'яти катування хлопчика-інваліда.
"Однозначно, що важкість цього злочину хотіли приховати як від керівництва області, так і від громадськості. Справу умисно кваліфікували як "Хуліганство", невідкладні слідчі дії, експертизи своєчасно не проводились, докази не вилучались", - написав губернатор.
http://espreso.tv/news/2017/04/16/na_ky ... reshtovano

Додано через 6 хвилин 49 секунд:
В Одесі та на Прикарпатті спіймали на хабарах трьох поліцейських
http://espreso.tv/news/2017/04/15/v_ode ... liceyskykh

в Смілі, впевнений, все це теж процвітає, інакше злочинці не почували б себе так безнаказанно...
Та й факти невнесення даних про злочини до ЄРДР також мають місце....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Квітня, 2017 22:23 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2483
Попередження: 2
Репутація: 70
:) ...

Каждый выбирает для себя... ."

Востаннє редагувалось iskender1 в 05 Травня, 2017 7:40, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2017 7:53 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 335
Репутація: 4

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за