Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 8:37

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: 4грн проїзд - тариф НЕЗАКОННИЙ!
ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 10:19 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
Чи є межа в договорняках влада-підприємці-монополісти?
08.02.17р відбулося чергове засідання Громадської Ради при виконавчому комітеті Смілянської міської ради.
Одним з важливих питань було незаконне підвищення тарифу на проїзд в маршрутних автобусах міста до 4грн. Незаконність підтвердили фахівці міської ради, але 2 представника бюджетної комісії виконавчого комітету (один з них пан Трушкевич ще й радник голови м.Сміла) "чомусь" стали на захист перевізників, навіть криком кричали.
Так само відреагував в.о. голови міста Сміла Федоренко В.А. на моє зауваження, що оскільки перевізники самовільно порушили Закон України "Про автомобільний транспорт" і в односторонньому порядку підвищили тариф, то вони є злочинцями - секретар Смілянської міської ради Федоренко В.А. кілька хвилин подумавши, почав теж криком кричати, мовляв, я ображаю поважних людей. Інших аргументів у Федоренка не знайшлося.
Але хіба ж це не злочин - щодня ТИСЯЧІ фактів здирництва по всім міським маршруткам міста? Це ж якесь беззаконня, а в.о. керманича міста зі слиною на губах захищає "поважних" перевізників. Оце вже точно: ГАНЬБА і край.
Отака вона, Сміла: встановлений тариф 3,5грн, з людей вже 8 днів протизаконно беруть 4грн, а міська влада чекає ще якихось роз'яснень/вказівок "згори"...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 10:59 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1386
Репутація: 39
В нас не влада, влада повинна щось робити, а в нас гріють сидіння
подивився відео, одне слово на вустах наша влада пппппппппі :mat: :mat: :mat: :mat: ри і чим вони кращі попередників?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 14:04 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 1
Репутація: 0
Боже после революции похоже совсем мозги отказали, кстати майдановцы вы то самые первые виноваты в том что тариф стал по 4грн! :Bravo: так что всем вам большая подяка в первую очередь!
1. "влада-підприємці-монополісти" это бред сумашедшего, власть ограничивает максимальную цену, а МОНОПОЛИСТА перевозчика в Смеле НЕТ!!! есть конкуренция и далеко не всегда честная в плане уплаты налогов и оф ЗП...
2. никого не смущает великоукраинское решение 3200грн каждому :) которое было просчитано и очень глубоко обдуманно, эдакий укроуравниловочныйкоммунизм :-D т.е. поглучается ЗП нужно поднять, но тарифы вписать в старую цену... это новое слово в экономике...
3. Рыбоохотник у тебя 100% нет машини и живешь ты в параллельной реальности т.к. наверное не представляешь увеличение цены на ДТ/Безин 2013-2017года тут конечно же тоже заложена очень высокая коррупционная составляющая и называется она - счет за посиделки на Майдане
4. Украинских автобусов и запчастей/расходников практически нет, на 90% все импорт и цена в $ - опять происки злочинной влады...
5. Я бы порекомендовал радоваться что цена в 4грн т.к. объективно она должна быть больше и это еще хорошо (для населения) что ее сдерживают...
6. Уверяю что владельцы (кстати одно из них государственое ) транспортных Смелы в Куршевеле не катаются на лыжах...
7. "Почему в Смеле дороже!?" - а это стандартная рыночная практика в Смеле и бананы дороже и стройматериалы многие в эпике дешевле, да и мясо в Черкассах дешевле :wink: это общая картина для всего нормального мира, точно так же и во Франции и в удаленных уголках сибири... чем длиннее логистическая цепочка тем дороже
8. Почему решение поднять тарифы для населения на ЖКХ приветствуется на ура и всеобщим одобрямс (после того как по субсидям вообще платить стало не нужно), а тоже самое сделать с транспортом вызывает резкое неприятие!? тариф на такси 40-50 грн на 3 человек получается больше 10грн на пассажирское место т.е. цена в автобусе в 5 грн в принципе нормальна т.е. в 10раз меньше чем проехать тот же маршрут на такси - это вполне обосновано
9. Из-за "праведеных" идей касательно тарифообразования перевозчики не могут нормально развиваться и обеспечивать маршруты, стыдоба но в Смеле автобусы фактически ездят только по центральным улицам а в "районы" заезжают по расписанию 2-3 раза в день и то исключительно по "разнарядке" из горисполкома т.к. такие маршруты очень убыточны, с селами вообще говорят (_o_) но никогда не ездил - не знаю. впрочем с ком услугами та же картина - тарифы не позволяют развивать инфраструктуру...
10. Смела небольшой город если есть желание сэкономить можно и прогуляться :D опять же лед на речке стоит можно срезать... а летом понтонную переправу организовать и Рыбоохотник (все равно он речку очень любит) будет желающих перевозить между берегами и тариф будет законный 1 грн или 2 :wink: заодно и браков станет меньше :Yahoo!:

Я не являюсь ни перевозчиком ни их представителем и на автобусах езжу очень редко (помню что летом ездил но этим или прошлым не могу вспомнить) поэтому не могу судить о все аспектах автобусного сообщения, но со 100% уверенностью понимаю что необходимо развивать инфраструктуру и транспортную в том числе, а то светлыми идеями (борьбы с корупцией) можно и до 2 гривен и пачки сена снизить цену... без денег этого не сделать и деньги считайте не в грн а в $...
Вот Рыбоохотник и на украинский перешел и засидання провели, а суть то изначально убогая - "незаконный тариф 4грн" т.е. мы хотим ездить "бесплатно и хорошо" :Bravo: это господа только на ч :mat: ене так получается... правильная постановка вопроса - как можно улучшить качество и кол-во перевозок, поднят комфорт и безопасность... Вот приезжаешь в Китай и заказываешь партию велосипедов, они предлагаю модели и цены в 100$ но ты говоришь не 100 дорого хочу за 60, они сюсюсю между собой пальцем в планшет потыкали поморгали и говорят хаясо, удача то прет нужно дожать еще скинут, и говоришь, а т.к. беру большую партию давайте за 50$ у китайцев глаза и так круглые, а тут вообще из орбит вылазят, но сюсюсю ... и говорят хаясо... по рукам ударили велики изготовили привезил открыли и вид - велосипед и со скоростями и с тормозами ну предел мечтаний... а на деле вел разваливается после 100 метров проезда и в итоге вся партия в мусорку :-D
Дешева риба то й дешва юшка! жаль что забыли старую добрую поговорку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 14:11 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 318
Репутація: -3
Рыбоохотник написав:
Оце вже точно: ГАНЬБА і край.
Отака вона, Сміла: встановлений тариф 3,5грн, з людей вже 8 днів протизаконно беруть 4грн

Я считаю,что тарифы сильно занижены.
Почему я так считаю?
Минимальную заработную плату и пенсии с нового года подняли в два раза!
Для предпринимателей взнос в пенсионный фонд подняли в два раза! (до 704 гривны в месяц)
Значит и стоимость проезда должна вырасти в два раза!То есть до семи гривен.(как и тарифы на коммуналку,цены на продукты и товары,цены на обучение итд)
Логично?Логично!А как иначе сводить концы с концами предпринимателям?
Не нравится стоимость проезда?Дорого? Ходите пешком или ездите на велосипеде.И дёшево и для здоровья полезно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 14:18 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 988
Репутація: 25
Проезд всего 13евроцентов, а сколько он в ЕС? Так что нефиг ныть,а надо работать.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 14:50 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1386
Репутація: 39
Діло не в тому, що дорого чи мало, а в том що НЕЗАКОННО. І зп не підняли а вирівняли всі тепер получають мнімалку

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 15:25 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Макс Отто, аби ото тільки потролити... Хіба продукти виросли в 2 раза з нового року? Ні. І так само все інше.
Я за підняття тарифів, але обгрунтоване і законне. Щоб не їздити в димлячих маршрутках, які ледь не розсипаються.
І я проти таких методів підняття тарифів: самовільно підняли, люди звикли до НЕЗАКОННО піднятого тарифу, а потім біла та пухнаста влада той тариф затверджує...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 16:52 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 318
Репутація: -3
Vados21 написав:
І зп не підняли а вирівняли всі тепер получають мнімалку

О как!Оптимизировали значит? :-D
И если "всі тепер получають мнімалку",то это значит-назад в СССР? Но там получали середнялку. :-D

Рыбоохотник написав:
Хіба продукти виросли в 2 раза з нового року? Ні. І так само все інше.
Я за підняття тарифів, але обгрунтоване і законне. Щоб не їздити в димлячих маршрутках, які ледь не розсипаються.
І я проти таких методів підняття тарифів: самовільно підняли, люди звикли до НЕЗАКОННО піднятого тарифу, а потім біла та пухнаста влада той тариф затверджує...

Насчёт повышения цен.Процентов на двадцать уже есть.И всё ещё впереди.
Если не поднимать тарифы,то за какие деньги приобретать новые маршрутки?Может держава выделит?Или на местные бюджеты перекинут?Или всё таки частники взвалят на свои плечи эти расходы?
А насчёт "законности"-я прямо вами удивляюсь.Последний "законный" в Ростове воздух портит. :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 16:53 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 743
Репутація: 33
Макс Отто написав:
Минимальную заработную плату и пенсии с нового года подняли в два раза!

Off-topic: Та ви шо? Правда? Киньте посилання на документик. Піду порадую сусідку. А то вона прочитала в Держбюджеті-2017, що мінімальну пенсію з 1 травня піднімуть з 1247 до 1312 грн., а з 1 грудня – аж до 1373 грн, так досі лається!

Не в тих кишенях гроші рахуємо, панове!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 19:49 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 134
Репутація: 5
А как надо законно поднять? Думаю что за 3,5 гр, будем точно ездить на чадящих и разваливающихся маршрутках. Если посчитать расходы на ремонты, зарплаты, топливо, стоянку, затраты на покупку нового парка, то какой тариф считать справедливым? Вопрос Рыбохотнику!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 20:36 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Терми в тому й справа, що зажди підвищують і аргументують підвищення амортизацією транспорту в тому числі.
Але коли був придбаний і поставлений на маршрут останній новий автобус? Де хоч якісь умови проїзду, за який СИСТЕМАТИЧНО піднімають плату?
Чому в маршрутках в дощ сидіння мокрі й з даху крапле, а літом пилюга в салоні на зубах скрегоче?
Возять як скот, а тариф встановлюють як за перевезення людей.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Лютого, 2017 22:59 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Рыбоохотник написав:
Але коли був придбаний і поставлений на маршрут останній новий автобус?

Этим летом. Минимум два новых "ПАЗика" (на 302-м маршруте эксплуатируются, в основном)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Лютого, 2017 1:11 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 988
Репутація: 25
Vados21 написав:
Діло не в тому, що дорого чи мало, а в том що НЕЗАКОННО. І зп не підняли а вирівняли всі тепер получають мнімалку

За минималку можно не говорить, у жены на "навигации" зарплату дали 2.300 или около этого. Потому что 4 рабочих дня в неделю сделали и около 15-20 человек сокращают, вот вам и зарплата.

В стране бандитов и воров, продажных шлюх и депутатов, забытых властью стариков и зажиревших бюрократов, дорог разбитых и дворцов, растущих как грибы с откатов, очередной закон готов - БОРЬБЫ С КУРЕНИЕМ И МАТОМ!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Лютого, 2017 8:56 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Gnusmas написав:
Этим летом. Минимум два новых "ПАЗика" (на 302-м маршруте эксплуатируются, в основном)

Отож, а ми говоримо про МІСЬКІ маршрутки.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Лютого, 2017 14:54 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 134
Репутація: 5
мне лично думается, что тарифа в 3,5 гр хватает чтоб покрыть только текущие расходы, с такими тарифами можно точно забыть про новые бусы. Не очень коректно- был пару лет назад в Турции- Анталии- там проезд в автобусе типа Богдан-Оригинальные Исудзу, стоил 2 лиры- чуть больше долара на тот момент, и не имело значения, одна остановка, или едешь час по всему маршруту. Солярка ,правда , была несколько дороже- раза в два.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Лютого, 2017 12:13 
Офлайн
Гуру
Гуру

Повідомлення: 619
А ЯКІСТЬ ДАНОЇ ПОСЛУГИ ВАС НЕ ТУРБУЄ?!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Лютого, 2017 13:54 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Особисто мене дуже турбує якість даної послуги.
Але сама наявність будь-якої платної послуги вже зобов'язує цю послугу бути достатньо якісною, що має контролювати замовник послуги, тобто виконавчий комітет Смілянської міської ради.
Питання: чому він цього не робить?

Додано через 3 години 31 хвилину 43 секунди:
І сміх, і гріх!...
Вже, як випливає з відповіді того самого Риджанича, тариф підняли цілком законно.
А пани Риджанич, Федоров та Савчук не знають, вірніше, прикидаються, що не знають того, що Закон України має більшу юридичну силу, ніж Постанова Кабміну.
я ж казав: договорняки влади з підприємцями-монополістами - вони вже все "пАрЄшалІ"!
Приєднання файлів:
New Doc 2017-01-26_21.jpg

Додано через 2 хвилини 24 секунди:
фотокопія відповіді Риджанича тут:
http://fex.net/#!211607940096

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Лютого, 2017 23:43 
Офлайн
Псих
Псих

Повідомлення: 2399
Рыбоохотник, перевозчику, думаю, лучше знать, где у него более "задроченная" техника и нужна посвежее. Да и по городу они (новые ПАЗ-ики) тоже маршруты закрывают.
Пы.Сы. С "автопарком" я никак не связан и выгораживать их мне выгоды нет. Просто констатирую факт.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Лютого, 2017 9:53 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Gnusmas краще знати тим, хто щодня тими маршрутками їздить. Я, наприклад, майже щодня і я скажу наступне: будь-яка міська маршрутка більш затягана, ніж будь-який автобус рейсу 302.
Це факт.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Лютого, 2017 14:55 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Ось одна з маршруток міста, №17, з тих ото дирочок в дощик крапає водичка і приємно освіжає смілян.
то може варто таки ще збільшити плату за проїзд в таких диво-басейнах на колісах? :)
Приєднання файлів:
Resize of IMG_20170217_131408.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20170217_131453.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі